Lech Poznań - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Putnocky - Kędziora, Bednarek (79' Nielsen), Arajuuri, Kadar - Trałka, Gajos - Pawłowski (65' Jóźwiak), Majewski (71' Kownacki), Jevtić - Robak
Małkowski - Gabovs, Rymaniak, Dejmek, Grzelak - Marković, Możdżeń - Cebula (85' Przybyła), Aankour, Kallaste (46' Pylypchuk) - Abalo (77' Kiełb)

Kownacki (80.)

Gajos (11.) żółta kartka
Arajuuri (89.) żółta kartka
Jevtić (90+2.) żółta kartka
Dejmek (72.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Korona Kielce

Dziękuję ślicznie Państwu za śledzenie naszej relacji live i zapraszam na nasze kolejne sprawozdania.

Ambicja i walka zaprocentowały! Lech Poznań odniósł bardzo ważne zwycięstwo, dzięki któremu "Kolejorz" wszedł na najniższy stopień pudła.
Korona Kielce miała momenty, i chyba tylko momenty. Dobrą pracę wykonywał Małkowski, jednak przy natężeniu ataków był bezradny.

KONIEC SPOTKANIA!

90+6'
Gospodarze zmarnowali niemal zwycięską akcję! Kownacki wraz z Jóźwiakiem nie potrafili przebić się pod bramkę Małkowskiego. Temu w odpowiednim momencie pomógł obrońca.

90+5'
Małkowski wszedł w pole karne Lecha, aby spróbować powalczyć o piłkę z lewego narożnika boiska. Futbolówki nie udało się ogarnąć.

90+4'
Coś ruszyło w ofensywnej pracy Korony, ale to i tak jest kropla w morzu potrzeb.

90+2'
żółta kartka Darko Jevtić robił wszystko, aby tylko przeciwnicy nie wyprowadzili akcji. Żółta kartka na jego koncie.

90+1'
Przerwana kontra ekipy z Poznania.

90'
Sześć minut dłużej pograją bohaterowie dzisiejszego widowiska.

89'
żółta kartkaArajuuriego nie zobaczymy w meczu z Cracovią, czyli następnym rywalem Lecha. Żółta kartka za dokonanie przewinienia taktycznego.

88'
Jeśli przyjezdni marzą o jakiejkolwiek zdobyczy punktowej, to muszą się dużo bardziej zaangażować w działania ofensywne.

87'
Faul. Grzelak powstrzymany bardzo nieczysto.

85'
Marcin Cebula wylądował na ławce, a okazję otrzymał Przybyła.

85'
Trenerzy mają następną sposobność na przekazanie swoich uwag taktycznych.

84'
Znowu dym na stadionie. Sędzia przerwał grę.

82'
"Kolejorz" chce zdobyć trzy punkty. Była okazja do podwyższenia rezultatu, ale podanie Kownackiego nie udało się zamienić na gola. Małkowski pewnie przechwycił płaskie uderzenie Jevticia.

81'
Robak faulowany.

80'
1:0! Lech na zasłużonym prowadzeniu! Gola zdobył Dawid Kownacki, który wykorzystał asystę głową od Robaka. Soczyste huknięcie z kilkunastu metrów pod poprzeczkę okazało się nie do obrony.

79'
Błyskawiczna roszada w składzie Lecha. Nielsen za Bednarka.

78'
Medyczny sztab na murawie. Bednarek nadział się na przypadkowe zagranie od rywala.

76'
Małkowski chyba zaczarował swoją bramkę! Lech Poznań dwukrotnie bliski strzelenia gola! Najpierw udało się zblokować silny strzał Gajosa, a następnie przed utratą bramki uchroniła poprzeczka! Jevtić pechowcem.

75'
Dużo prób z dystansu oglądamy w Poznaniu. Przed chwilą, spróbował Aankour, lecz piłka w żaden sposób nie napsuła krwi Putnocky'emu.

74'
Bednarek dobrze stał na nogach w swoim polu karnym. Młody defensor nie dał się ograć Cebuli.

72'
żółta kartka Radek Dejmek z żółtą kartką na koncie. Faul taktyczny został surowo doceniony przez sztab sędziów.

71'
Kolejny napastnik na boisku. Dawid Kownacki na murawie zmienił Radosława Majewskiego.

70'
Putnocky asekuracyjnie na linii! Goalkeeper przeniósł futbolówkę nad poprzeczką swojej bramki. Efektownie z głębi szesnastkę pod poprzeczkę mierzył Abalo.

69'
Przepiękne uderzenie z okolic pola karnego oddał Darko Jevtić. Podkręcona piłka mogła zrobić krzywdę Małkowskiemu, ale ostatecznie poleciała minimalnie obok prawego sektora bramki.

67'
Kadar miał świetny pomysł, aby zagrać na wolne pole do Majewskiego. Zabrakło precyzji... Futbolówka poza placem gry.

65'
Zmiana w składzie gospodarzy. Kamil Jóźwiak zastąpił Szymona Pawłowskiego.

63'
Putnocky zaliczył kapitalną robinsonadę! Strzał Aankoura w lewy sektor bramki mógł narobić jego ekipie wiele problemów. Świetne piąstkowanie futbolówki.

62'

60'
Marković korzysta z pomocy medyków. Kędziora przesadził z agresywnością.

59'
Dośrodkowanie od rzutu wolnego. Ale... wcześniej gwizdek sędziego, który dopatrzył się jakiegoś faulu w realizacji zawodnika Korony.

58'
Trałka przewinił w niebezpiecznym miejscu. Abalo wywalczył rzut wolny.

57'
Dzieje się, dzieje się... Zbigniew Małkowski ponownie nastraszony przez Pawłowskiego. Ten jednak z dogodnej pozycji ulokował futbolówkę tuż obok światła bramki.

56'
Poznaniacy ciągle atakują! Szymon Pawłowski nieznacznie się pomylił z czternastego metra. Piłka poleciła tuż obok prawego słupka bramki Małkowskiego.

55'
Aankour podjął próbę lobowania wysuniętego goalkeepera. Futbolówka powędrowała tuż nad poprzeczką bramki.

54'
Maciej Gajos bardzo blisko tego, aby efektownym wolejem zaskoczyć bramkarza! Piłka po niezłym wgraniu z lewego skrzydła, minimalnie minęła pomocnika.

53'
Kolejny ofsajd w tych zawodach. Piłkarz kielczan na nim został przyłapany.

52'
Marcin Robak w walce z Rymaniakiem. Wszystko odbywało się w ramach czystej gry.

51'
Aankour ładnie minął Jana Bednarka, a następnie spróbował szczęścia zza pola karnego. Uderzenie ulokowane w środek bramki Lecha.

50'
Łukasz Trałka ucierpiał w starciu z Pylypchukiem.

49'
Marković zbyt ostro w opinii arbitra zachował się w starciu powietrznym. Rzut wolny.

47'
Lech Poznań do drugiej połowy gry przystąpił w niezmienionym składzie.

46'
Maciej Bartoszek postanowił coś zmienić w grze swojego zespołu. Pylypchuk w miejsce Kallaste.

46'
Druga połowa gry!

Czas na przedstawienie statystyk

Oglądaliśmy bardzo żywą pierwszą odsłonę spotkania. Lech Poznań miał ogromną przewagę w ofensywie, ale początkowe fazy należały do przyjezdnych.
Jestem przekonany, że po przerwie zostanie otworzony worek z golami.

KONIEC I POŁOWY MECZU!

45+3'
Zbigniew Małkowski otrzymał szansę na popełnienie skutecznej interwencji. Goalkeeper pewnie wyłapał sygnalizowane uderzenie Gajosa od rzutu wolnego.

45+2'
Kontrowersja. Kibice i zawodnicy gospodarzy reklamują rękę Grzelaka w polu karnym. Ten bardzo ofiarnie powstrzymał bombowy strzał zza szesnastki.

45+1'
Arajuuri nie jest do zwalczenia przez defensywę Korony Kielce. Fiński stoper po raz kolejny usiłował zaskoczyć głową, jednak piłka przeleciała światło bramki.

45'
O cztery minuty dłużej potrwa pierwsza odsłona. Mieliśmy kilka przerw w tej części gry.

44'

42'
Mateusz Możdżeń pokazał jeden ze swoich atutów, czyli uderzenie z dystansu. Silną próbę z pełnym spokojem przechwycił Putnocky.

41'
Niedokładne dogranie z prawego skrzydła. Piłka poleciała wprost na nogę Radka Dejmka.

40'
Lech Poznań detronizuje Koronę Kielce w statystyce ilości strzałów na bramkę. Na ten stan meczu, gospodarze oddali 11 prób.

39'
Gramy dalej! Nową akcję zaczął Zbigniew Małkowski.

38'
Maciej Bartoszek gestykuluje w kierunku swoich piłkarzy. Jest dobry czas dla trenerów.

37'
Mgła na stadionie. Gra została przerwana.

36'
Paulus Arajuuri ponownie najwyżej wyskoczył do centry ze stałego fragmentu gry. Uderzenie głową powędrowało nad bramką.

35'
Dobra sytuacja po nieźle bitym rzucie wolny. Soczyste dośrodkowanie Jevticia próbował wykorzystać Arajuuri, ale strzał głową poleciał nad poprzeczką.

34'
Grzelak nie zachował się sportowo. Darko Jevtić po raz kolejny nieczysto zatrzymany.

33'
Rośnie przewaga podopiecznych Bjelicy.

31'
Jevtić ładnie czarował na prawej flance boiska. Rywal nie mając pomysłu na skuteczne zatrzymanie, dopuścił się na nim przewinienia.

30'
Arajuuri z pretensjami do sędziów. Fin oczekiwał, że arbiter pokaże przeciwnikowi żółtą kartkę, za niesportowe zachowanie.

28'

26'
Masa szczęścia po stronie Kielc! Szymon Pawłowski pokazał próbę swoich możliwości technicznych w polu karnym! Jego uderzenie najpierw wybronił Małkowski, a potem z paru metrów próbował dobijać jego kolega, ale futbolówka obiła poprzeczkę bramki!

25'
Na pozycji spalonej znalazł się zawodnik Lecha Poznań.

25'
Małkowski wyszedł daleko z bramki. I nie była to dobra decyzja... Na jego szczęście, dostał asekurację z bloku defensywnego.

24'
Małkowski ciągle jest wystawiany na próbę. Bramkarz efektownie zatrzymał bardzo groźne wgranie piłki z lewego skrzydła boiska.

23'
Krótkie wykonanie rzutu wolnego. Szymon Pawłowski otrzymał dokładne podanie, a następnie solidnie huknął z dystansu. Piłka powędrowała tuż nad poprzeczką bramki Zbigniewa Małkowskiego.

22'
Szymon Pawłowski widocznie ciągnięty za koszulkę. Stały fragment z bardzo groźnej strefy.

21'
Tomasz Kędziora bardzo niecelnie kopnął piłkę z okolic pola karnego Korony. Boczny obrońca przeniósł futbolówkę na jedna z trybun. Ogromną rolę odegrał Jevtić, który dobrze szarżował.

20'
Za krótko od rzutu wolnego zagrał Cebula. Piłka nie przeszła pierwszego z ustawionych przeciwników.

19'
Darko Jevtić przeholował. Gabovs został poturbowany przez szwajcarskiego zawodnika.

18'
Zawody się Nam troszeczkę wyrównały.

17'
Genialny wślizg w wykonaniu Rymaniaka. Obrońca pewnie uprzedził Marcina Robaka, który liczył na to, że podanie z prawej flanki do niego dotrze.

16'
Marcin Robak ogromnie bliski sukcesu! Jego płaskie zagranie w ostatniej chwili zatrzymał Zbigniew Małkowski. Mało brakowało, aby piłka została umieszczona tuż przy lewym słupku bramki.

15'

13'
Rzut rożny dla przyjezdnych. Kędziora mimo wielkiego wysiłku, nie zdołał utrzymać futbolówki w placu gry.

12'
Marcin Robak nie popisał się... Zbyt słabe podanie z prawego skrzydła boiska. Bezpańską piłkę przejął Rymaniak.

11'
żółta kartka Maciej Gajos nie mógł liczyć na przychylność sędziego. Za swój faul obejrzał żółty kartonik.

10'
Putnocky pokazał klasę! Kapitalna robinsonada po strzale Grzelaka z kilkunastu metrów! Futbolówka zmierzała w okolice prawego okienka bramki. Doskonałe piąstkowanie.

8'
Putnocky skutecznie zainterweniował po uderzeniu Aankoura.

7'
Grzelak podjął wyzwanie. Silny strzał ze stałego fragmentu nie przedarł się przez świetnie ustawiony mur.

6'
Ostry wślizg Arajuuriego. Będzie możliwość do bezpośredniej próby z naprawdę atrakcyjnego położenia.

4'
Maciej Gajos przewinił na połowie przeciwnika. Od rzutu wolnego grę wznowią piłkarze Macieja Bartoszka.

3'
Marcin Cebula sprytnie wrzucał piłkę z lewego skrzydła boiska. Akcję w odpowiednim momencie przeciął Kadar. Dobra interwencja głową.

2'
Pierwsza sytuacja dla Lecha Poznań! Kapitalna, składna akcja gospodarzy! Pawłowski z lewego skrzydła dograł do Jevticia, a ten długo nie myśląc, uderzył z kilkunastu metrów. Małkowski miał szczęście, ponieważ futbolówka poszybowała wysoko nad bramką.

*'

*'

*'
Gospodarze będą chcieli wziąć odwet na rywalach, którzy w rundzie jesiennej rozgromili "Kolejorza" (4:1).

*'
Oba zestawienia taktyczne

*'

*'
W tej kolejce wiele się działo...

*'
Nadchodzące zawody poprowadzi Pan Krzysztof Jakubik.

*'

*'
Ławka rezerwowa Korony Kielce: Pesković, Diaw, Trafford, Zając, Kiełb, Pylypchuk, Przybyła

*'
Ławka rezerwowa Lecha Poznań: Burić, L.Nielsen, Wilusz, Tetteh, Formella, Jóźwiak, Kownacki

*'
Witam Państwa serdecznie na naszej stronie! Zapraszamy Państwa do śledzenie relacji tekstowej live z meczu 19.kolejki LOTTO Ekstraklasy: Lech Poznań - Korona Kielce

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online