Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
2 : 3

Steinbors - Socha, Sobieraj, Marcjanik, Marciniak - Łukasiewicz, Sambea (79' Abbott) - Marcus, Hofbauer, Wojowski (85' Błąd) - Siemaszko (63' Szwoch)
Kelemen - Tomasik, Tomelin, Runje, Grzyb - Góralski (55' Mystkowski), Szymański, Dmytro (46' Vassiljev), Świderski (85' Klimala), Frankowski - Cernych

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok

Dziękuję serdecznie Państwu za śledzenie naszej relacji live i od razu zapraszam na kolejne sprawozdania z polskich boisk.

Szalone spotkanie piłkarskie w Gdyni! Jagiellonia Białystok w drugiej odsłonie pokazała ogromny charakter, który dzisiaj zaprocentował.
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się gracze Arki, jednak zabrakło szczęścia i niekiedy piłkarskiej jakości.
"Jaga" znowu na czele ligowej tabeli.

OSTATNI GWIZDEK SĘDZIEGO!

90+4'
Hofbauer miał genialną sposobność na wyrównanie! Bardzo niecelne uderzenie Austriaka zza szesnastki.

90+3'
Kelemen wystawiany na ciężkie próby. Z kontrą wyszła jego ekipa, ale w dobrej lokalizacji, koszmarnie skiksował Szymański.

90+2'
Marcjanik klasowo zatrzymał Cernycha, który zamierzał prostopadle podać do wbiegającego partnera. Dla Arki sytuacja była groźna, bo mieliśmy stosunek piłkarzy 2:2.

90+1'
Piłkarski bilard pod bramką Jagiellonii! Widać walkę u podopiecznych Grzegorza Nicińskiego.

89'
Zawody w Gdynii potrwają minimum cztery minuty dłużej.

89'
Tadeusz Socha skiksował w obiecującym miejscu na gola. Widać było, że bocznemu obrońcy piłka zeszła z nogi.

88'
Goście skupieni na własnej połowie boiska.

86'
Paweł Abbott spróbował szczęścia z okolic pola karnego przeciwnika. Soczyste huknięcie pewnie wyłapał Kelemen.

86'
Gdynianie zgodnie z oczekiwaniami atakują bramkę Kelemena.

85'

85'

84'
Kilku centymetrów zabrakło, aby Abbott sfinalizować podanie z prawego skrzydła. Efektowność nie okazała się dobra, ponieważ przy normalnym kopnięciu piłki, to ona pewnie znalazłaby się w bramce.

83'
żółta kartka Szymański nie patyczkował się z rywalem na swoim połowie boiska. Marciniak długo nie czekał i pokazał kartkę.

82'
Cernych o krok przed przejęciem futbolówki tuż przy polu karnym rywala. Litwina w ostatniej chwili pokonał wracający do defensywy Marcjanik.

81'

80'
Długo leciała futbolówka po interwencji jednego z piłkarzy gości. Klub z województwa pomorskiego podjął próbę z rzutu rożnego.

79'
Paweł Abbbott za Sambea.

79'
Kolejny korner dla gospodarzy.

78'
Arka zmuszona do dużo większego zaangażowania się w ofensywę.

77'
Gorąca dyskusja sztabu szkoleniowego beniaminka z sędzią głównym.

76'
2:3! Vassiljev! Gospodarze stracili gola po pośrednim rzucie wolny! Kapitalny strzał Estończyka w lewe okno.

75'
Zbyt szybko z muru wyskoczył jeden z graczy Arki!

74'
Z pięciu metrów będzie wykonywany rzut wolny!

72'
Rzut wolny pośredni dla "Jagi"! Steinbors wyłapał piłkę, którą wślizgiem zagrał kolega z obrony.

70'
Świderski nabawił się urazu. Pomocnik nadział się na przypadkowy atak ze strony Sobieraja. Trudno mówić o jakiejkolwiek premedytacji.

69'
Goście uwierzyli w to, że cel przed spotkaniem może zostać zrealizowany.

68'

66'
Guti nie miał szans na równą walkę w powietrzu podczas rzutu rożnego. Stoper był nieprzepisowo atakowany przez skaczącego rywala.

65'
Przed sytuacją bramkową została przeprowadzona zmiana. Siemaszko zszedł, a w jego miejsce wszedł Szwoch.

63'
Na stadionie w Gdyni padł gol na 2:2! Świetnie wykonany rzut wolny przez Vassiljeva! Klasową centrę wykorzystał głową Guti, posyłając futbolówkę tuż przy prawym słupku bramki.

62'

61'
Krzysztof Brede dostał reprymendę słowną od Szymona Marciniaka.

59'
Długi wyrzut piłki z autu zaprezentował zawodnik z Białegostoku. Dobre ustawienie się obrońcy z Gdyni spowodowało, że nic konstruktywnego z akcji ofensywnej nie powstało.

58'
Wcześniej wspomniana sytuacja miała miejsce po wybiciu piłki z lewego narożnika boiska.

57'
Kelemen ma piłkę w rękawicach. Wcześniej, zawodnik Arki, oddał soczysty strzał głową. Bramkarzowi w odpowiednim momencie pomógł jeden ze stoperów.

55'
Wcześniej zapowiadana zmiana stała się faktem. Góralskiego zastąpił Mystkowski.

54'
Marcus da Silva efektownym szczupakiem starał się podwyższyć aktualny wynik. Próba nawet niezła, ale słabe położenie nie pomogło Brazylijczykowi.

53'
Piotr Tomasik dał się "wkręcić" Siemaszce. Będzie rzut wolny z dosyć niezłego położenia na stworzenie zagrożenia pod bramką Kelemena.

52'
Zanosi się kolejna zmiana u gości. Urazu nabawił się Jacek Góralski.

51'
Sambea zgrabnie podkręcił futbolówkę na lewej flance boiska. Mankamentem jego zagrania było to, że piłka została posłana zdecydowanie zbyt głęboko.

49'
Rafał Grzyb całkiem nieźle wrzucił futbolówkę z prawego skrzydła boiska. Sytuację we własnym polu karnym wyjaśnił dobrze ustawiony Sobieraj.

48'
W klaszcze wzięty został Marcus. Brazylijczyka faulował Szymański.

47'
Łopatologicznie zagrożenie od własnej bramki próbuje oddalić obrona gości.

46'
Na pierwszą zmianę zdecydował się sztab szkoleniowy Jagiellonii. Za Dmytro na plac gry wszedł Vassiljev.

46'
Druga odsłona!

*'

Arka Gdynia prowadzi do przerwy 2:1! Muszę się Państwu, że nie jestem zaskoczony aktualnym rezultatem, bo gospodarze byli bardziej aktywni w ofensywie.
Jestem przekonany, że Jagiellonia powalczy o punkty, no i o fotel lidera.

KONIEC I POŁOWY MECZU!

45'
Sędzia Marciniak dorzucił minutę do czasu gry w I odsłonie.

44'
Świderski domagał się rzutu rożnego. W jego opinii, uderzenie z dystansu zablokował Marcjanik. Arbiter główny nakazał bramkarzowi wznowić nową akcję.

43'
Kibice Arki już mogli się cieszyć z gola na 3:1, ale jego nie udało się zdobyć Siemaszce, któremu w idealnej sytuacji na bramkę, zabrakło decyzyjności! Sygnalizowany strzał został nogami zatrzymany przez bramkarza.

42'
Przypominamy Państwu, że Jacka Góralskiego nie zobaczymy w następnej kolejce ligowej.

41'
żółta kartka Jacek Góralski doczekał się reakcji Szymona Marciniaka, który zdecydował się na pokazanie kartki.

40'
Jacek Góralski dzisiaj zbyt wiele emanuje energią. Niekiedy niepotrzebnie, tak jak przed chwilą, kiedy to popełnił przewinienie w środku pola.

39'
Nie takiego meczu życzyli sobie kibice z Białegostoku.

38'

36'
2:1! Kolejna dobra akcja na prawym skrzydle boiska! Siemaszko z chirurgiczną precyzją wpakował piłkę do niemal pustej bramki. Socha odegrał kluczową rolę w akcji bramkowej.

35'
Faul. Guti delikatnie odepchnął Siemaszkę.

33'
Sambea na vivat spróbował zaskoczyć Kelemena. Ten nie dostał nawet szans na jakąkolwiek interwencję, ponieważ futbolówka została posłana bardzo daleko od światła bramki. Piłka Arki starał się z dwudziestego metra.

32'
Litewski snajper podczas zdobywania gola, skorzystał z podania od Tomasika.

31'

29'
1:1! Świetny timing w realizacji Cernycha. Przepiękne uderzenie głową z kilkunastu metrów w lewy, dolny róg bramki Steinborsa.

27'
Arka próbuje iść za ciosem! Ambitną próbę z dystansu podjął Wojowski. Wielka ambicja jednak nie wystarczyła, ponieważ młodemu zawodnikowi w ostatniej chwili piłka zeszła z nogi.

25'
Cóż za błąd na przedpolu Kelemena! Podanie od bramkarza Jagiellonii idealnie wykorzystał Łukasiewicz, który z bliskiej odległości wpakował futbolówkę tuż pod poprzeczkę.

24'
Oblężenie bramki gości trwa! Przed nami kolejny rzut rożny.

23'
Zbyt wiele przewinień Jagiellonii w okolicach własnego pola karnego.

22'
Pierwsza celna próba w tym meczu! Bardzo kąśliwy strzał z rzutu wolnego oddał Marcus Da Silva! Tor lotu futbolówki próbował zmienić jakiś kolega, ale ona finalnie powędrowała w rękawicach Kelemena.

21'
Tomelin musiał wykazać się dużą przytomnością w swoim polu karnym. Na dośrodkowanie z lewego skrzydła nabiegał już Siemaszko. Skuteczny blok w wykonaniu stopera "Jagi".

20'
Zabrakło dokładniejszego przyjęcia... Hofbauer mógł stanąć przed idealną sytuacją na gola, bo genialnym prostopadłym zagraniem popisał się Siemaszko. Naprawdę mało zabrakło.

19'

18'
Ładnie wyglądała akcja Arki na prawej flance boiska. Niebezpiecznie zagrywał Siemaszko, ale jego podanie zostało przecięte przez obronę.

16'
Chaotycznie wyglądają działania ekipy Nicińskiego w defensywie. Zbyt dużo nerwów.

15'
Adam Marciniak był bliski przechwytu futbolówki, którą z rzutu wolnego wybił Marcus. Skrzydłowemu zabrakło naprawdę niewiele...

14'
Sambea wywalczył bardzo ważny stały fragment gry. Będzie możliwość do groźnego wgrania.

13'
Dobry pressing ze strony piłkarza Jagiellonii. Wysoki atak został doceniony w postaci autu.

11'
Do ataków ruszyli gospodarze. Mocne wgranie z lewego skrzydła zostało wybite przez jednego ze stoperów.

10'
żółta kartka Dziesięć minut i... żółta kartka. Nieudany wślizg w wykonaniu Hofbauera. Miał szczęście, że nie zrobił rywalowi wielkiej krzywdy.

8'
Efektowne piąstkowanie zaprezentował Steinbors. Prawie cały skład Arki na własnej szesnastce.

7'
Inicjatywę i kontrolę na boisku przejęli goście. Arka jest bardzo wycofana.

5'
Hofbauer czysto powstrzymany wślizgiem. Dobrą interwencją błysnął Jacek Góralski.

4'
Świderski ambitnie zagrywał na obieg do kolegi z drużyny. Sytuację w odpowiednim momencie przerwał Sobieraj.

3'
Guti zaliczył bardzo ładny przerzut piłki w kierunku prawego pomocnika swojego klubu. Do pełnego realizacji celu, czyli przejęcia piłki, zabrakło troszeczkę więcej dokładności.

1'
Karol Świderski podjął odważną decyzję o strzale z dystansu. Pomocnik Jagiellonii nieznacznie powędrował nad poprzeczką bramki.

1'
Goście od razu ofensywie.

*'
Gra została rozpoczęta!

*'
Grą "Jagi" będzie dyrygował Krzysztof Brede.

*'
Opiekun przyjezdnych, Michał Probierz, nadchodzący pojedynek zobaczy z perspektywy trybun. Szkoleniowiec został wyrzucony z boiska w poprzedniej kolejce - z Lechem Poznań.

*'

*'
Ekipa z Białegostoku w tym sezonie tylko raz schodziła z boiska pokonana z delegacji. Było to 15 sierpnia, kiedy to receptę na sukces znalazła Wisła Płock (1:0)

*'
Jagiellonia Białystok w rundzie jesiennej nie miała litości dla beniaminka aktualnych rozgrywek. Podopieczni Michała Probierza rozgromili Arkę aż 4:1.

*'
Zawody w Gdyni poprowadzi nasz eksportowy arbiter, Szymon Marciniak.

*'
Jagiellonia ma szansę na wskoczenie na fotel lidera w tabeli Ekstraklasy. Aby tak się stało - potrzeba wygranej w Gdyni.

*'
Mecz zostanie rozegrany w ramach 19.kolejki LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17.

*'
Dzień dobry! Zapraszam na śledzenie naszej relacji tekstowej live ze spotkania: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online