Termalica - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Termalica
2 : 0

Trela - Pleva, Osyra, Putiwcew, Guilherme - Jovanović, Stefanik (60' Gergel), Kupczak, Babiarz, Guba (69' Kędziora) - Misak (76' Fryc)
Słowik - Nunes (34' Matynia), Fojut, Rudol, Rapa - Matras, Drygas - Gyurcso (46' Lewandowski), Akahoshi, Listkowski (68' Zwoliński) - Frączczak

Mecze na żywo: Termalica - Pogoń Szczecin

Dziękuję Państwu za śledzenie naszej relacji live i zapraszam na nasze kolejne sprawozdania.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza bardzo udanie zakończył ten rok w polskiej Ekstraklasie! Ekipa Czesława Michniewicza pokazała dziś dużą piłkarską mądrość.
Gościom nie można zarzucić braku ambicji, jednak szwankowała skuteczność pod bramką przeciwnika. Kolejną bolączką był chaos w szeregu defensywnym, którzy skazał "Portowców" na porażkę.

OSTATNI GWIZDEK!

90+1'
Fojut dotknął piłkę ręką. Coraz mniej czasu dla Pogoni.

89'
Dwie minuty - taki wymiar bonusowego czasu.

89'
Za chwilę powinniśmy się dowiedzieć, o ile zostanie przedłużona druga połowa.

88'
Matynia nie pokonał świetnie ustawionego muru. Wojciech Kędziora był tym, który stanął na linii uderzenia.

88'
Rzut wolny dla Pogoni.

86'
Kamil Drygas ma czego żałować! Pomocnik dopadł do bezpańskiej piłki, i stanął w idealnej sytuacji na gola! Dobre wyjście Treli spowodowało, że zawodnik miał ograniczone pole manewru. Piłka po jego uderzeniu, powędrowała tuż obok lewego słupka.

85'
Atak pozycyjny stosują "Portowcy". To jest dosyć dziwne, ponieważ mają mało czasu na doprowadzenie do kontaktu.

83'
"Wynik 2:0 jest niebezpieczny". Gospodarze mają tego świadomość, i chcą jak najszybciej zdobyć trzeciego gola w aktualnie rozgrywanym meczu.

82'
Podopieczni Czesława Michniewicza przy aktualnym wyniku, wskakują na trzecią pozycję w ligowej tabeli.

80'
Roman Gergel przekombinował! Niepotrzebnie wdał się w długi drybling, mógł próbować zgasić piłkę, a potem spróbować bezpośredniego strzału na bramkę Słowika.

79'
Desperackie centry ze strony gości. Termalica dzielnie się broni.

77'
Adam Frączczak starał się z ogromnie trudnego położenia. Jego kopnięcie z pół woleja pewnie zatrzymał Dariusz Trela.

76'
Na placu gry nie ma już autorów dotychczasowych goli! Patryk Fryc - ostatnim wprowadzonym z ławki.

75'
Wrócił napór ze strony "Słoni". Coraz trudniejsza sytuacja przyjezdnych, którzy jeszcze wierzą w zdobycie jakichkolwiek punktów.

74'
Misak założył "siatkę" Rudolowi! Gdyby nie asekuracja jego kolegi, to piłkarz z Niecieczy miałby znakomitą sposobność na doprowadzenie do podwyższenia rezultatu.

73'
Słowik jak Neuer! Genialne wyjście przed własną szesnastkę.

72'
Lepszy fragment spotkania w wykonaniu gości.

71'

69'
Kolejny napastnik na murawie. Guba zdjęty przez Czesława Michniewicza, a Kędziora dostał szansę.

68'
Trener Moskal na plac gry posłał Łukasza Zwolińskiego. Końcówkę pojedynku z perspektywy ławki obejrzy Listkowski.

67'
Frączczak nie ma swojego dnia! Snajper przyjezdnych miał dobrą okazję, bo odległości nie był duża, a nikt go zbytnio nie atakował. Wystarczyło lepiej przyłożyć... Futbolówka posłana na trybuny.

65'
Trela na medal. Dobry chwyt piłki, którą bił rywal z rzutu wolnego. Stały fragment gry został podyktowany za zagranie piłki ręką.

64'
Mur nie zawiódł. Zablokowany strzał Adama Frączczaka. Dwóch kolegów przed nim pozorowało uderzenie piłki.

63'
Pogoń Szczecin będzie wykonywała rzut wolny z dobrej odległości na ewentualne zaskoczenie bramkarza przeciwnika.

62'
Gergel w samotnym rajdzie.

60'
Brawa za udany występ dostał Samuel Stefanik. Słowackiego zawodnika zmienił inny Słowak, Roman Gergel.

59'
Frączczak usiłował wypuścić Rapę w uliczkę. Plan doskonały, i wszystko się dobrze układało, ale... piłkę przejął obrońca ekipy rywala.

58'
żółta kartka Mateusza Lewandowskiego nie ujrzymy w następnym meczu ligowym. Za faul taktyczny zobaczył żółty kartonik.

57'
Dariusz Trela po raz pierwszy musiał poważnie interweniować! Solidne huknięcie z dalszej odległości zaprezentował Bartłomiej Babiarz! Trela popisał się skutecznym piąstkowaniem.

56'
2:0! Stefanik show! Indywidualna akcja Słowaka okraszona przepięknym strzałem zza szesnastki w prawy, dolny róg bramki. Piłka w ostatniej chwili odbiła się jeszcze od słupka, i wpadła za linię bramkową.

55'
Cała jedenastka Pogoni broni dostępu do swojej bramki.

54'
Korner dla gospodarzy. Ich przewaga po przerwie ciągle większa.

53'

51'
Pleva został obsłużony na prawej stronie boiska. Płaskie podanie miało zagrozić bramce Słowika, ale tego nie zrobiło. Dogranie wprost na nogę świetnie ustawionego stopera.

50'
żółta kartka Zagranie Japończyka zostało wycenione na żółtą kartkę.

50'
Reakcja sędziego. Akahoshi za wysoko podniósł nogę w pojedynku z Jovanoviciem.

49'
Guba znów! Słowak nieźle zabrał się z piłką w polu karnym rywala! Ostatecznie, został powstrzymany przez interweniującego Matynię.

48'
Na przebój po fantastycznym przechwycie, poszedł Guba. Nie brakowało brawury i ambicji, ale nie było szybkości. Dwóch obrońców go zatrzymało pod szesnastką.

46'
Kazimierz Moskal i jego współpracownicy przygotowali kolejną zmianę w składzie. Mateusz Lewandowski za Adama Gyurcso.

46'
Startujemy z drugą odsłoną!

*'

Popularne "Słonie" dużo mądrzejsze na boisku. Dwa prostopadłe podania okazały się zabójcze dla obrony Pogoni Szczecin.

KONIEC I POŁOWY SPOTKANIA!

45+2'
Fojut stanął przed idealną szansą! Wystarczyło zachować troszeczkę więcej spokoju. A tak, to środkowy obrońca, z paru metrów, kopnął wysoko nad poprzeczką. Kilkanaście metrów od bramki...

45+1'
Piłka w rękawicach Słowika. Z ostrego kąta próbował Kornel Osyra. Stoper gospodarzy nie kopnął futbolówki zbyt czysto.

45'
1 minuta doliczona.

44'
żółta kartka Żółta kartka dla Guby. Ten nie zachował się sportowo - kopnął piłkę mimo braku pozwolenia sędziego.

44'
Soczyście z dystansu huknął Akahoshi. Dobra rotacja nie wystarczyła, by zaskoczyć Trelę.

42'
Adam Frączczak nie przyłożył się do wgrania z lewego skrzydła. Piłka powędrowała za bramkę Treli. To mogła być naprawdę groźna akcja, ale zabrakło dokładniejszego dogrania.

41'
Hubert Matynia doskonale zatrzymał szarżującego Babiarza, który próbował coś wywalczyć na prawej flance boiska.

40'
Kilka sekund przerwy wystarczyło obu Panom. Gramy dalej.

39'
Leżą na murawie... Babiarz i Matras.

38'
Hubert Matynia ofiarnie zablokował efektowny wolej Babiarza z kilkunastu metrów od bramki Słowika. Korner.

37'
Inicjatywa leży po stronie piłkarzy Kazimierza Moskala. Trochę więcej grają "piłką".

35'
Gyurcso miał trudną sytuację. Węgier próbował głową zaskoczyć Trelę, lecz jego strzał powędrował wprost w miejsce, gdzie stał przeciwnika. Warto zauważyć - pierwszą dokładną centrę w realizacji Matynii.

34'
Jesteśmy świadkami dosyć szybkiej zmiany. Ricardo Nunes został zastąpiony przez Huberta Matynię.

33'
Jakub Słowik dobrze na przedpolu. Bramkarz "Portowców" został zmuszony do głębszego wyjścia z bramki, aby przerwać tor lotu piłki, którą posłał Kupczak.

32'
Nieudany strzał na bramkę Słowika z dystansu. Odważną, ale finalnie negatywnie kończącą się decyzję, podjął Kupczak.

31'
Listkowski delikatnie odepchnął przeciwnika. Wszystko zdarzyło się przy sędziemu liniowemu oraz trenerowi gospodarzy.

29'
Rapa zdecydowanie za głęboko. Asekuracyjnie tor lotu piłki obserwował Dariusz Trela. Bramkarz Termaliki zacznie grę od swojej strefy.

28'
Arbiter liniowy podniósł chorągiewkę. Kamil Drygas na minimalnym ofsajdzie.

26'
Niecelny strzał Rapy. Boczny obrońca zdecydował się na ambitne uderzenie z głębi pola karnego. Dariusz Trela nie dostał szans na interwencję, bo futbolówka poszybowała na trybuny.

25'
Trybuna Niecieczy rozżalona. W jej opinii był faul na Misaku. Całe zdarzenie miało miejsce w pobliżu szesnastki przeciwnika.

24'
Gauilherme wygrał rywalizację powietrzną z Frączczakiem. Sędzia nie zauważył faulu.

22'
Frączczak bryluje na prawej stronie boiska! Następne, groźne zagranie w jego wykonaniu. Blokowi defensywnemu gospodarzy udało się chaotycznie rozwiązać całą sytuację.

21'

19'
Kamil Drygas jest bardzo groźny w powietrzu! Pomocnik otrzymał bardzo dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła od Frączczaka. Drygas wyskoczył wysoko, ale właściwie nakryć piłki już mu się nie udało...

18'
Gwizdek. Pleva faulował przeciwnika. Kamil Drygas bardzo odczuł dosyć groźne starcie.

16'
Świetna okazja! Guba mógł, a nawet powinien umieścić piłkę w bramce, strzelając z paru metrów! Ten przeniósł futbolówkę wysoko nad poprzeczką! Dobry pressing ze strony Fojuta.

15'
Chwilę wcześniej przed faulem, oglądaliśmy próbę Fojuta zza pola karnego. Środkowego obrońcę Szczecina udanie wślizgiem zablokował inny obrońca.

14'
żółta kartka Żółtą kartkę ujrzał Rudol. Stoper gości z pełną premedytacją przerwał kontrę rywala. Kartka musiała zostać pokazana.

13'
Kolejny korner dla przyjezdnych. I po raz kolejny z lewej flanki próbował wrzucać Nunes.

12'
Groźną centrę z lewego skrzydła zaprezentował Nunes. Piłka kopnięta na dalszy słupek bramki, została w odpowiednim momencie głową wybita na rzut rożny przez obrońcę.

10'
Chaos pod bramką Słowika. Gra przerwana, bo piłka po dotknięciu jej przez zawodnika gospodarzy, wyszła poza plac.

9'
Rzut rożny dla Bruk-Betu.

9'
Gospodarze stosują naprawdę wysoki pressing.

8'

6'
Misak podjął odważną próbę z prawego skrzydła boiska. Napastnik nieźle podkręcił futbolówkę, jednak ona przeleciała prawy słupek bramki Słowika.

5'
Adam Frączczak spróbował szczęścia z blisko trzydziestu metrów. Jego ofensywne zapędy w porę stłamsił zawodnik gospodarzy, który umiejętnie zblokował strzał.

3'
Co za start! 1:0! Stefanik, pięknym prostopadłym podaniem uruchomił Misaka, a ten z bliskiej odległości, wpakował futbolówkę tuż obok prawego słupka bramki.

2'
Wzajemne przebitki. Chaos w środkowej strefie.

1'
Kilka sekund, i... faul. Nakładka ze strony piłkarza Pogoni Szczecin.