Ruch Chorzów - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
1 : 0

Hrdlicka - Konczkowski, Grodzicki, Helik, Kowalczyk - Mazek, Surma, Urbańczyk, Lipski, Ćwielong (78' Moneta) - Niezgoda (85' Arak)
Załuska - Bartosz, Uryga, Guzmics, Sadlok - Boguski (85' Cywka), Mączyński, Brlek, Małecki - Brożek (87' Popović), Obdrasek

Niezgoda (80.)

Surma (62.) żółta kartka
Lipski (86.) żółta kartka
Kowalczyk (88.) żółta kartka
Guzmics (60.) żółta kartka

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Wisła Kraków

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę miłego wieczoru.

Ruch Chorzów wygrał prestiżowy mecz! Ekipa gospodarzy pokazała dużo dojrzalszy futbol. Chorzowianom udało się wykonać ogromny progres w stosunku do poprzedniego spotkania ligowego.
Wisła Kraków dzisiaj jakby bez werwy. Mam wrażenie, że goście przyjechali bronić wyniku 0:0. Na brawa zasłużyła postawa Łukasza Załuski, który bronił niemal wszystko.

KONIEC SPOTKANIA!

90+4'
Ondrasek poszukiwany crossowym zagraniem. Czeski napastnik w żaden sposób nie mógł dotrzeć do jakże niedokładnego podania.

90+3'
"Niebiescy" będą mieli rzut wolny. Goście już z minimalnymi szansami na doprowadzenie do remisu.

90+1'
Piłkarze z Chorzowa bardzo inteligentnie grają w końcówce. W tej chwili muszą szanować futbolówkę.

90'
Pojedynek w Chorzowie został przedłużony o cztery minuty.

89'
Alan Uryga niecelnie zza szesnastki. Nerwy nie są dobrym podpowiadaczem.

88'
żółta kartka Było przewinienie taktyczne? Było, więc należy się żółta kartka. Wylądowała ona na koncie Kowalczyka.

87'
Paweł Brożek nie błysnął dzisiaj... Na końcówkę został wydelegowany Popović.

86'
żółta kartka Patryk Lipski zaliczył konkretny wślizg na nogi przeciwnika. Żółta kartka była najniższym wymiarem kary.

85'
Musiała być reakcja ze strony gości. Cywka za Boguskiego.

85'
Zmiana na szpicy chorzowian. Arak w miejsce Niezgody.

84'
Paweł Brożek zmarnował stuprocentową sytuację! Uznany napastnik przegrał bój, który bardzo dobrze przestraszył oponenta!

83'
Łukasz Moneta próbował szybko dobić rywala, uderzając z kilkunastu metrów. Zrobił to bardzo sygnalizowanie.

82'
Rafał Boguski na pozycji spalonej.

81'
1:0! Ruch Chorzów na prowadzeniu! Jarosław Niezgoda soczyście kopnął z okolic pola karnego. Piłka po drodze odbiła się od jednego z obrońców, i wpadła w lewy sektor bramki zaskoczonego Załuski.

79'
Ogromny chaos. Podopieczni Kazimierza Kmiecika nie mają sposobu na to, jak zatrzymać przeciwników na lewej flance boiska.

78'
Kontuzjowanego Piotra Ćwielonga na murawie już nie ma, jego miejsce zajął Łukasz Moneta.

77'
Przerwa w grze. Sztab medyczny pracuje, a trenerzy mają czas na przekazanie swoich uwag.

76'
Kontuzje u gospodarzy. Ćwielong utyka.

75'

73'
Jarosław Niezgoda bardzo bliski zmiany tor lotu piłki, którą centrował Mazek. Naprawdę groźnie się robi po stałych fragmentach gry ze strony chorzowian.

72'
Rafał Boguski zagrał piłkę ręką. Napastnik Wisły Kraków dyskutował z sędzią, ale ten był nieubłagany.

71'
Mazek szukał kolegów dograniem z prawego sektora. Wszystko zakończyło się na tym, że jego dośrodkowanie zostało przecięte przez jednego z przeciwników.

70'
Obaj szkoleniowcy sondują wydarzenia na placu gry. Jestem przekonany, że w najbliższym czasie zobaczymy jakąś zmianę.

68'
Piotr Ćwielong pokładał wielkie nadzieje w związku z rzutem wolnym. Niestety, poniósł klęskę. Umiejętnie w górze popracował mur ustawiony przez Załuskę.

67'
Kolejny rzut wolny dla Ruchu. W tej chwili trwa namowa, kto wykona ten stały fragment.

66'
Zdenek Ondrasek był minimalnie spóźniony z wykończeniem akcji. Czech przegrał rywalizację szybkościową z interweniującym Hrdlicką. Dobra praca Brleka na prawej flance.

65'

64'
Załuska wygrał z Mazkiem! Młody pomocnik był bliski wykorzystania bardzo nieudolnego zagrania piłkarza Wisły Kraków w obronie. Sytuację wyratował Załuska, umiejętnie skracając kąt.

62'
żółta kartka Kartka w rękach sędziego głównego. Za nieudany wślizg ukarany nią został Łukasz Surma.

61'
Niebezpiecznie wyglądają stałe fragmenty gry w realizacji chorzowian. Gościom trudno jest skutecznie wyjść z opresji.

60'
żółta kartka Guzmics wyeliminował siebie z następnego meczu ligowego. Niesportowe zachowanie Węgra zostało dostrzeżone przez arbitra głównego.

59'
Efektywne wyjście z bramki w wykonaniu Załuski. Bardzo dobre piąstkowanie piłki, która była zagrywana z lewego narożnika boiska.

58'
Przepychanki pod bramką Załuski. Wśród najaktywniejszych - Grodzicki.

57'

57'
Korner. Guzmics dobrze głową przerwał centrę z lewego skrzydła boiska.

55'
Cuda wyczynia Załuska! Goalkeeper "Wisły Kraków" fantastycznie wyciągnął zagranie w lewe okno bramki! O krok od zdobycia ładnego gola był Kamil Mazek.

53'
Załuska znowu na medal! Zatrzymany został Jarosław Niezgoda.

52'
Łukasz Załuska ponownie popisał się swoim kunsztem! Genialne piąstkowanie po świetnym strzale Ćwielonga. Popularny "Pepe" mierzył w lewy sektor bramki wiślaków.

51'
Wisła Kraków przed próbą. Gospodarze coraz groźniejsi na obu skrzydłach boiska. Przed chwilą, goście mieli szczęście, że na prawej flance skiksował Konczkowski.

50'
Piotr Ćwielong miał cel - skutecznie dograć z lewej flanki boiska. Zagrał, ale zbyt głęboko. Pewna interwencja Łukasza Załuski.

49'
Akcja ofensywna Ruchu Chorzów! Jarosław Niezgoda kapitalnie huknął z głębi pola karnego! Jego uderzenie udało się instynktownie nogami odbić Załusce!

47'
W przerwie nie doszło do żadnych zmian w składach.

46'
Jest znak! Ruszamy z drugą połową!

W statystykach też jest podobnie...

Pierwsza część nie zachwyciła widzów, którzy oczekiwali na jakąkolwiek piłkarską finezję. Oba kluby walczyły o każdy centymetr murawy, więc o brak zaangażowania nie można mieć pretensji.
Mam ogromną nadzieję, że po przerwie, zobaczymy lepszą grę w blokach ofensywnych.

KONIEC I POŁOWY SPOTKANIA!

43'
Klub z Krakowa, w aktualnych rozgrywkach, na delegacji wygrał tylko raz! 2:3 z Wisłą Płock.

42'
Końcowa faza pierwszej części gry.

40'
Brlek stał się specem od uderzeń z dalszych odległości. Pochwały należą się za ideę, ale już wykonanie w żaden sposób nie porwało. Bramkarz chorzowian spokojnie patrzył na piłkę, która leciała daleko od lewego słupka.

39'
Hrdlicka nie miał problemu, aby zatrzymać sygnalizowany strzał głową w wykonaniu Ondraska. Czech usiłował skutecznie sfinalizować sytuację ze stałego fragmentu gry - rzut wolny.

38'
Ogromna ilość przewinień w ostatnim czasie. Widowisko traci na efektywności.

36'
Hrdlicka stał jak zaczarowany! Piłka po rykoszecie mogła wpaść do jego bramki. Z dystansu szczęścia szukał Brlek.

35'
Patryk Małecki na oczach arbitra liniowego przewrócił interweniującego obrońcę.

34'
Krzysztof Mączyński prosi się o żółtą kartkę. Defensywny pomocnik nie kontroluje swoich działań.

33'
Patryk Małecki zbyt agresywnie w starciu powietrznym. Szybka reakcja zespołu sędziowskiego.

32'
Powinien być korner dla gospodarzy. Brlek był tym, który ostatni dotknął futbolówkę, zagrywaną od rzutu wolnego.
Sędzia dał znak - od bramki zacznie Załuska.

31'
Gra przerwana. Marcin Kowalczyk wykazał się dużym sprytem, dają się sfaulować w niebezpiecznej strefie dla przeciwnika.

28'
Michał Helik popisał się wyśmienitym powrotem do defensywy. Środkowy obrońca w umiejętny sposób nabił piłką rywala, który próbował szarżować pod polem karnym.

27'
Mamy przebitki. Wygląda na to, że żadna z drużyn nie ma w tej chwili pomysłu na grę.

25'
Rafał Boguski przewrócony przez Piotra Ćwielonga. Feralny incydent miał miejsce w centralnej części boiska.

23'
Paweł Brożek musi się uderzyć w pierś. Snajper Wisły Kraków został schwytany na jakże widocznym spalonym.

22'
Tempo zawodów troszeczkę opadło. Obie ekipy bardziej skupiają się na blokowaniu, niż kreowaniu.

20'
Piotr Ćwielong się pogubił, co ma zrobić z piłką w pobliżu pola karnego przeciwnika. Ostatecznie, Załuska, zgarnął futbolówkę, po zbyt głębokim dośrodkowaniu.

19'
Lipski nie został miło potraktowany przez przeciwnika. Pomocnik Ruchu Chorzów został bez pardonu odepchnięty przez Krzysztofa Mączyńskiego.

18'
Dużo walki w środku pola.

17'

15'
Świetne wyjście Załuski! Bramkarz krakowian idealną interwencją na przedpolu, pokonał biegnącego Mazka, który liczył na skuteczną finalizację akcji po podaniu od Lipskiego.

14'
Rafał Boguski robił wszystko, co mógł, aby dotrzeć do trochę zbyt mocnego passa z lewego skrzydła. Wielkie chęci okazały się jednak czymś za mało.

13'
Maciej Sadlok dotknął piłkę ręką. Będzie rzut wolny dla "Niebieskich". Z decyzją czekał parę sekund.

11'
Po raz kolejny Wisła Kraków nie zdołała wyprowadzić kontry. Arbiter zasygnalizował złamanie przepisów w realizacji jednego z podopiecznych Waldemara Fornalika.

10'
Faul. Patryk Małecki spowodował upadek rywala. Sędzia nie miał prawa pokazać żółtej kartki, bo przewinienie było dosyć delikatne.

9'
Rafał Grodzicki dobrze zareagował w starciu z Ondraskiem. Czeskiemu napastnikowi nie udało się dograć z lewego skrzydła boiska.

8'
Przewaga po stronie chorzowian.

6'
Przyjezdni wyszli obronną ręką z zagrożenia w postaci rzutu wolnego. W skutecznej interwencji kluczową rolę odegrało dobre ustawienie.

5'
Kolejny faul na zawodniku gospodarzy. Brlek przekroczył zasady.

3'
Oblężenie bramki Wisły Kraków. Chorzowianie dwukrotnie próbowali zagrozić z prawego skrzydła boiska. Potem, obejrzeliśmy soczyste huknięcie z dystansu, ale udało się je w porę zneutralizować.

2'
Łukasz Załuska bardzo pewnie przechwycił futbolówkę, którą z lewego skrzydła wrzucał jeden z zawodników gospodarzy.

1'
Wisła Kraków od pierwszych sekund ruszyła do ofensywy.

*'

*'
Chwila dla kibiców z Chorzowa, którzy mają okazję odsłuchać hymn swojego klubu.

*'

*'
W pierwszym bezpośrednim boju lepsi okazali się "Niebiescy", którzy wygrali 2:1 po golach Stępińskiego oraz Oleksego.

*'
Paweł Gil - ten arbiter dzisiaj będzie odpowiedzialny za porządek na boisku.

*'
Ławka rezerwowa "Białej Gwiazdy"

*'

*'
Dobry wieczór! Nasz serwis nie zwalnia tempa z relacjami LOTTO Ekstraklasy! Przed nami sprawozdanie z meczu: Ruch Chorzów - Wisła Kraków

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online