Cracovia - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Sandomierski - Deleu, Wołąkiewicz (38' Litauszki), Polczak, Brzyski - Wójcicki (72' Jaroszyński), Covilo, Budziński, Jendrisek (46' Steblecki) - Szczepaniak, Piątek
Putnocky - Kędziora, Bednarek, L.Nielsen, Kadar - Tetteh, Gajos (74' Formella) - Pawłowski (63' Robak), Majewski, Jevtić - Kownacki (82' Tomczyk)

Budziński (43.)
Nielsen (76.)

Budziński (62.) żółta kartka

Mecze na żywo: Cracovia - Lech Poznań

Dziękuję uprzejmie Państwu za śledzenie naszej relacji.

Cracovia nadal musi czekać na ligowe zwycięstwo. Kibice z Poznania do domu będą wracali w dosyć smutnych minach, ponieważ dzisiaj Lech prezentował dużo lepszy futbol od swojego oponenta.
Najważniejszym fragmentem spotkania w mojej ocenie było przepiękne trafienie Marcina Budzińskiego.

Koniec spotkania w Krakowie.

90+3'
Za chwilę usłyszymy ostatni gwizdek sędziego.

90+1'
Lech Poznań z inicjatywą w końcówce.

89'
Dwie minuty dorzucone do podstawowego czasu gry.

86'
Formella celnie na bramkę Sandomierskiego.

85'
Marcin Budziński z przewinieniem. Strzelec gola dla Cracovii, delikatnie odepchnął Nielsena.

84'
Tetteh upadł na murawie. Arbiter główny doskonale widział, że defensywny pomocnik upadł po ataku ze strony rywala.

82'
Dawid Kownacki zakończył zawody bez zdobyczy bramkowej. Bjelica dał szansę Tomczykowi w LOTTO Ekstraklasie Debiut 18-latka.

80'
Jevtić lubi czarować! Szwajcarski pomocnik fenomenalnie przedarł się na lewej flance, a potem bardzo mocno wgrał w pobliże bramki Sandomierskiego. Bliski zakończenia akcji był Robak, jednak lepsi od niego okazali się obrońcy.

78'
Kilka chwil przed sytuacją bramkową, oglądaliśmy kontrowersyjną sytuację w polu karnym gości. Kibice Cracovii oczekiwali na to, że Marciniak odgwiżdże faul na rozpędzonym Piątku. W mojej ocenie - przewinienia nie było.

76'
1:1! Kuriozalny gol dla Lecha! Nielsen obity futbolówką, którą z rzutu wolnego posłał chyba Formella. Sandomierski został kompletnie zmylony, po naprawdę przypadkowym odbiciu piłki.

74'
Dariusz Formella pojawił się na placu gry! Maciej Gajos udostępnił miejsce.

73'
Piotr Polczak poprawnie pod swoją bramką. Stoper zatrzymał groźne, płaskie wgranie piłki przez Robaka. Snajper starał się z lewego skrzydła.

72'
Komplet zmian po stronie gospodarzy. Paweł Jaroszyński za Kubę Wójcickiego.

70'
Kadar posłał dośrodkowanie z lewego skrzydła. Skakało kilku jego kolegów z drużyny, ale każdy z nich musiał uznać wyższość przeciwników.

69'
Bednarek nie pozwolił, aby Piątek zdołał rozbudować akcję ofensywną swojego zespołu. Faul taktyczny.

68'

67'
Kolejny korner dla gospodarzy. Bój powietrzny z Covilo nieoczekiwanie wygrał Jan Bednarek.

66'
Słyszymy głośny doping ze strony kibiców "Pasów".

64'
Moc, a raczej jej brak zadecydował, że Lech Poznań nie doprowadził do wyrównania. Jevtić nieźle zgasił piłkę w polu karnym, a potem oddał strzał. Ale... wprost w Sandomierskiego.

63'
Szymon Pawłowski nie ucieszył swoich kibiców. Trener Bjelica na boisko wydelegował Marcina Robaka.

61'
Goście próbują śmielej zagrozić bramce Sandomierskiego. Powoli wracają do tego, co grali do przerwy.

58'
Grzegorz Sandomierski w siatkarskim stylu wybronił soczysty strzał z dystansu. Lech Poznań przed kolejną szansą.

57'
Putnocky bardzo dobrze zatrzymał strzał głową Piotra Polczaka. Goalkeeper wybronił uderzenie, które stoper oddał, po centrze z rzutu rożnego.

56'
Tetteh skutecznie popracował w swojej strefie. Piłkarz z Ghany dobrze powstrzymał dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

55'

54'
Początek drugiej odsłony zdecydowanie dla podopiecznych Jacka Zielińskiego.

51'
W polu karnym gości upadł jeden z rywali. Sędzia Szymon Marciniak nie miał żadnych podstaw do podyktowania rzutu karnego.

50'
Jakub Wójcicki bardzo pomysłowo próbował wypuścić kolegę z klubu w uliczkę. Do realizacji planu zabrakło jednak dokładniejszego, a może troszeczkę mniej mocnego podania. Futbolówka w posiadaniu bramkarza.

49'
Na placu gry zjawił się sztab medyczny klubu z Poznania. Steblecki był winowajcą całej sytuacji.

48'
Jan Bednarek zwija się z bólu.

46'
Jacek Zieliński przeprowadził drugą roszadę w swoim składzie. Sebastian Steblecki zmienił Erika Jendriska.

46'
Druga połowa gry!

Czas na podanie statystyk.

"Niewykorzystane sytuacje..." - stare piłkarskie porzekadło miało swoje odzwierciedlenie w czasie pierwszej odsłony spotkania w Krakowie.
Lech Poznań dużo bardziej aktywny w ofensywie, ale brakowało większej konkretyzacji pod bramką Sandomierskiego.

Koniec pierwszej części meczu.

45'
O jedną minutę przedłużoną pierwszą odsłonę.

43'
1:0! Budziński! Fantastyczne huknięcie z okolic trzydziestu metrów! Piłka wleciała tuż pod poprzeczką bramki Poznania! Putnocky był bez najmniejszych szans. Jego koledzy nie popisali się, dając strzelcowi zbyt wiele miejsca.

42'
Deleu nie miał innego wyjścia - musiał daleko wyrzucić piłkę z autu. Zagranie udało się w porę wybić głową jednemu z obrońców Lecha Poznań.

40'
Tomasz Kędziora wzorcowo zatrzymał Jendriska na lewej stronie boiska. Napastnik Cracovii został skarcony sportowo w indywidualnym starciu fizycznym.

38'
Za kontuzjowanego Wołąkiewicza na murawę wkroczył Litauszki.

37'
Cracovia gra zbyt biernie w obronie! Przed chwilą, mogło być 0:1, ale fantastyczną interwencją popisał się Sandomierski, broniąc piękny strzał Gajosa z dystansu.

36'
Powrócił uraz Wołąkiewicza. Będzie potrzebna zmiana.

34'
Goście marnują na potęgę! Dawid Kownacki pokazał świetną grę balansem ciała na lewej flance boiska. Młody snajper dokładnie dograł na nogę Pawłowskiego, który po raz kolejny... skiksował z dobrej odległości. Futbolówka poszybowała daleko od lewego słupka.

33'
Marcin Budziński nie błysnął, przy wykonywaniu rzutu rożnego z prawego narożnika. Popularny "Budzik" posłał piłkę zdecydowanie za krótko.

32'
Szymon Marciniak, arbiter główny, dość dużo gwizdał.

30'

29'
Genialny rajd Jevticia na prawym sektorze boiska! Szwajcar oddał futbolówkę do Pawłowskiego, a ten niezbyt czysto w nią trafił, co spowodowało, że z dobrze obiecującej się akcji, nic nie wyszło. Piłka poleciała tuz obok lewego słupka.

28'
Jendrisek z fantastycznym powrotem do defensywny. Pawłowski został w ostatniej chwili zatrzymany przez słowackiego napastnika. Szósty rzut rożny dla Lecha.

27'
Kornery nie są jak na razie mocnym punktem gości. Kolejny stały fragment gry w żaden sposób nie zagrozić spokoju Sandomierskiego.

25'
Kownacki kapitalnie zagrał z prawego skrzydła do Gajosa. Perfekcyjne podanie zostało jednak koszmarnie zmarnowane przez tego drugiego, który kompletnie skiksował zza pola karnego. Futbolówka wylądowała na jednej z trybun.

24'
Blok defensywny przyjezdnych nieźle ustawiony. Gospodarzom jest bardzo trudno zbudować akcję.

22'

21'
Sędzia Marciniak dopatrzył się faulu na piłkarzu "Kolejorzu".

19'
Radosław Majewski zdecydował się na huknięcie zza pola karnego. Nic z tego nie wyszło, ale będzie rzut rożny, bo Polczak w porę powstrzymał lecącą futbolówkę.

17'
Zablokowana próba dośrodkowania Jendriska. Ofensywny zawodnik krakowian nie zdołał zacentrować z lewego skrzydła boiska.

15'
To powinien być gol! Radosław Majewski dostał kapitalne podanie na wolne pole! Pomocnik powinien dograć do któregoś z kolegów, a ten zamiast tego, to wybrał indywidualne kończenie sytuacji. Efekt nie był zadowalający, bo piłkę fenomenalnie zatrzymał Sandomierski.

12'
Szymon Pawłowski ogromnie chciał skutecznie dograć z lewej flanki boiska. Jego plany w punkt rozszyfrowali obrońcy przeciwnika. Korner.

11'
Kolejny uraz. Dawid Kownacki, przez chwilę, leżał na murawie.

10'
Minutę temu, Putnocky, bramkarz Lecha, spokojnie złapał piłkę, którą uderzał głową zawodnik gospodarzy. Asystę mógł zaliczyć Brzyski, który wykonywał rzut wolny.

9'
Szybka kontra gości. Dłuższe wgranie piłki na pole karne przeciwnika. Piotr Polczak, obrońca Cracovii, genialnie ustawiony. Pewna interwencja głową.

8'
Cracovia ponownie zacznie ze stałego fragmentu gry. Wołąkiewicz za chwilę wróci na plac gry.

7'
Hubert Wołąkiewicz popełnił ofiarną interwencję. Środkowy obrońca nadział się na przykre zderzenie z nogą rozpędzonego Pawłowskiego.

6'
Tomasz Brzyski po raz kolejny wrzucał z rzutu wolnego. Za nisko i za krótko...

4'
Majewski spróbował swoich możliwości. Skrzydłowy Lecha Poznań znacznie się pomylił.

3'
Darko Jevtić słabo od rzutu rożnego. Szwajcar kopnął w miejsce, gdzie ustawiony był jeden z rywali.

2'
Pierwszy strzał na bramkę Lecha Poznań. Polczak próbował głową wykończyć centrę z rzutu wolnego. Zagranie wprost w rękawice Putnocky'ego.

1'
Dwa dłuższe zagrania w kierunku Kownackiego. Dwukrotnie obrońcom Cracovii udało się zneutralizować zagrożenie.

*'
Mecz w Krakowie rozpoczęty!

*'
Hymn Cracovii już rozbrzmiał.

*'
Lech Poznań okazał się lepszy w rundzie jesiennej. Zespół prowadzony wówczas przez Jana Urbana pokonał "Pasy" 2:1.

*'
Jedno z najciekawiej zapowiadających się pojedynków w 20.kolejce LOTTO Ekstraklasy, poprowadzi Pan Szymon Marciniak.
Nasz eksportowy sędzia ostatnio był rozjemcą starcia: Arka - Jagiellonia.

*'
Nenad Bjelica, szkoleniowiec gości, w nadchodzącym spotkaniu nie może skorzystać z sześciu graczy. Wśród nich, m.in. Maciej Wilusz.

*'

*'
Obsada rezerwy "Kolejorza": Burić, Dudka, Gumny, Wasielewski, Formella, Robak, Tomczyk

*'
Na ławce rezerwowej Cracovii zasiedli: Stępniowski, Jaroszyński, Litauszki, Wdowiak, Cetnarski, Steblecki, Vestenicky

*'
Dobry wieczór Państwu. Zapraszamy Państwa na śledzenie relacji tekstowej live z meczu: Cracovia - Lech Poznań

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online