Manchester City - Arsenal online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
Arsenal
2 : 1

Bravo - Zabaleta (46' Sagna), Otamendi, Kolarov, Clichy - Fernando - Sane (76' Navas), Toure, Silva, Sterling - De Bruyne (83' Iheanacho)
Cech - Bellerin, Gabriel, Koscielny, Monreal - Coquelin (74' Giroud), Xhaka - Walcott, Ozil, Iwobi (65' Oxlade-Chamberlain)(79' Elneny) - Sanchez

Mecze na żywo: Manchester City - Arsenal

Dziękuję Państwu za ten wspólnie spędzony czas.

Znakomita druga połowa w wykonaniu Obywateli przyniosła oczekiwany przez Pepa Guardiolę skutek. The Citizens awansowali (przynajmniej do jutra) na pozycję wicelidera Premier League. Natomiast Kanonierzy mogą sobie pluć w brodę, że nie podwyższyli prowadzenia jeszcze w pierwszej części spotkania, kiedy mieli przewagę.

Koniec spotkania! Manchester City odrobił straty z pierwszej połowy i pokonał Arsenal 2:1.

90+4'
żółta kartkaTaktyczne przewinienie Fernando na Bellerinie. Pomocnik City dostał żółtą kartkę.

90+3'
żółta kartkaBrzydki faul Gabriela na Silvie. Żółta kartka dla Brazylijczyka.

90+2'
Podopieczni Pepa Guardioli starali się wywalczyć z tej akcji rzut rożny, ale ta sztuka im się nie udała.

90+1'
Bellerin podciął Sterlinga pod własnym polem karnym.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
żółta kartkaEgipcjanin za to wejście obejrzał "żółtko".

88'
Elneny wyraźnie przekroczył przepisy w starciu z Fernando.

87'
Zacentrował sam poszkodowany, jednak do piłki najszybciej doszedł Bravo i ją wypiąstkował.

86'
Ozil sfaulowany niedaleko pola karnego The Citizens.

85'
Nieudana próba zagrania Sancheza do Girouda skończyła się stratą.

83'
Ostatnia zmiana w zespole z Manchesteru - za De Bruyne pojawił się Iheanacho.

82'
Strzał głową Girouda przeszedł ponad bramką.

81'
Centrostrzał Walcotta wyszedł poza linię końcową boiska.

80'
żółta kartkaOstre wejście wślizgiem De Bruyne w starciu z Gabrielem. Kara indywidualna dla Belga.

79'
Oxlade-Chamberlain nie będzie w stanie kontynuować gry. Jego miejsce na placu gry zajął Elneny.

78'
Bardzo ostre, ale czyste wejście Koscielnego pod nogi Silvy. Arbiter nie przerwał gry.

77'
De Bruyne! Słupek po strzale z najbliższej odległości reprezentanta Belgii.

76'
Mamy również zmianę w drużynie gospodarzy. Miejsce Sane zajął Navas.

75'
Faul Ozila na Sterlingu.

74'
Arsene Wenger reaguje na wydarzenia boiskowe - na placu gry w miejsce Coquelina pojawił się Giroud.

73'
Koscielny skutecznie powstrzymał Sterlinga, który próbował dojść do podania De Bruyne.

71'
Sterling! 2:1 dla City! Niezwykle precyzyjny strzał Anglika z pola karnego w krótki róg kompletnie zaskoczył Cecha, który skapitulował.

70'
Sane przegrał pojedynek siłowy z Bellerinem, przez co z akcji gospodarzy nie wynikło nic.

69'
De Bruyne! Groźny strzał z dystansu Belga znakomicie obronił Cech.

68'
Zablokowane dośrodkowanie Sterlinga.

67'
Centra Chamberlaina trafiło wprost na głowę Otamendiego.

66'
Sane złapany na spalonym.

65'
Pierwsza korekta w składzie gości. Za Iwobiego pojawił się Oxlade-Chamberlain.

64'
Bardzo kiepskie dośrodkowanie De Bruyne nie przeszło pierwszego obrońcy.

63'
Rzut rożny dla Manchesteru City.

62'
Strzał z dystansu Sterlinga minął bramkę Cecha.

61'
Sane uciekł Bellerinowi po zagraniu De Bruyne, próbował podcinać nad czeskim bramkarzem Arsenalu, ale golkiper nie dał się pokonać.

60'
Podanie De Bruyne nie doszło do wbiegającego w pole karne Toure.

59'
W pułapkę ofsajdową złapany Sagna.

58'
Specyficzny, ale udany wślizg Otamendiego zatrzymał Bellerina wpadającego w pole karne.

57'
Następna wrzutka Belga, tym razem piłkę po tym zagraniu złapał Cech.

56'
Centra De Bruyne została wybita za pole karne.

55'
The Citizens cały czas utrzymują się przy piłce na połowie Kanonierów.

54'
Moment wyraźnej przewagi The Citizens, podopieczni Pepa Guardioli wyraźnie odżyli po zdobyciu wyrównującego gola.

53'
Monreal sfaulowany przez Sterlinga.

52'
Uderzenie Bellerina zza pola karnego wyraźnie chybiło celu.

51'
Nieudane podanie Kolarova do Sterlinga padło łupem Koscielnego.

50'
żółta kartkaToure otrzymał żółtą kartkę za zbyt agresywne protesty w stosunku do sędziego.

48'
Jak pokazują powtórki, Sane przy podaniu był na niewielkim spalonym. Jego wychylenie było jednak na tyle niewielkie, że arbiter liniowy nie byłby w stanie dojrzeć tego.

47'
1:1! Sane zdobył swojego pierwszego gola dla The Citizens! Przebojowy skrzydłowy wyszedł do znakomitego podania od Silvy, uciekł obrońcom gości i sprytnym strzałem pokonał Cecha.

46'
Druga połowa rozpoczęta! W zespole Manchesteru City mamy zmianę - miejsce Zabalety zajął Sagna.

Arsenal do przerwy prowadzi z Manchesterem City 1:0. Nie można powiedzieć, że goście nie zasłużyli sobie na to prowadzenie. Z kolei Obywatele starają sobie wykreować okazje do stworzenia gola, jednak nie mogą się przedrzeć przez szczelną obronę Arsenalu.

45+1'
Belg dobrze dorzucił futbolówkę na głowę Toure, ale rosły pomocnik The Citizens uderzył wprost w bramkarza Arsenalu.

45+1'
I jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy. Wykonywać go będzie De Bruyne.

45'
Do regulaminowego czasu gry została doliczona minuta.

45'
Iwobi złapany za linią obrońców.

44'
Wykonawcą ponownie reprezentant Belgii. Jego centra tym razem została złapana przez Cecha.

43'
Następny korner dla gospodarzy.

42'
Wrzutka De Bruyne nie była udana i nie spowodowała większego zagrożenia w szesnastce Kanonierów.

41'
Rzut rożny dla The Citizens.

40'
Sanchez przekroczył przepisy w starciu z Otamendim.

39'
Bellerin! Jego uderzenie z linii pola karnego przeszło nad poprzeczką bramki Bravo.

38'
żółta kartkaHiszpan otrzymał za to żółtą kartkę.

37'
Taktyczne przewinienie w środku pola Silvy na Coquelinie.

36'
Ozil krótko rozegrał ten stały fragment gry, podał do Monreala, ten świetnie dorzucił piłkę do Xhaki. Pomocnik gości główkował tuż obok słupka.

35'
Rzut rożny dla Arsenalu.

34'
De Bruyne padł w polu karnym po starciu z Bellerinem! Arbiter nie zdecydował się jednak na podyktowanie rzutu karnego dla gospodarzy.

33'
Dużo ryzykował teraz Xhaka, prowadząc piłkę na własnej połowie, będąc jednocześnie atakowany przez trzech zawodników Pepa Guardioli. Reprezentant Szwajcarii ostatecznie wyszedł z tego zwycięsko i zagrał futbolówkę do Cecha.

32'
Silva podciął Xhakę, przez co akcja City została przerwana.

31'
Kompletnie nieudany strzał Walcotta z pół obrotu przeszedł wysoko nad poprzeczką.

30'
Wybicie Gabriela trafiło w głowę Bellerina, ale na szczęście dla Arsenalu, nie spowodowało to niebezpieczeństwa pod bramką Cecha.

29'
Silva złapany na spalonym.

28'
Dobra interwencja Gabriela, który w ostatniej chwili wybił piłkę z pola karnego, zanim doszedł do niej Silva.

27'
Obyło się bez większego zagrożenia w polu karnym Kanonierów po tym stałym fragmencie gry.

26'
Zablokowany strzał Sterlinga z pola karnego. Będzie rzut rożny dla Manchesteru City.

25'
Silva faulowany za linią środkową boiska.

24'
Duży błąd Monreala, który skiksował. Ta pomyłka nie spowodowała jednak zagrożenia, ponieważ Koscielny naprawił błąd swojego kolegi z zespołu.

23'
A teraz Belg przegrał pojedynek fizyczny z Gabrielem i nie zdołał wywalczyć kornera.

22'
Strzał z dystansu De Bruyne poszybował wysoko ponad bramką.

21'
The Citizens dążą do wyrównania, jednak dobrze ustawieni podopieczni Arsene Wengera nie pozwalają gospodarzom na zbyt wiele.

20'
Ozil nie sięgnął futbolówki w środku pola po podaniu Coquelina.

18'
Złe zagranie Iwobiego do Ozila wylądowało w rękawicach Bravo.

17'
Silva przegrał przebitkę z Monrealem i Kanonierzy przy piłce na swojej części boiska.

16'
Doskonale rozegrana akcja przez dwójkę Ozil-Sanchez, po chwili jednak Chilijczyk zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, które nie było udane i padło łupem Otamendiego.

15'
Udany, czysty wślizg Gabriela zatrzymał Sterlinga.

14'
Przewinienie w ofensywie na Kolarovie. Od rzutu wolnego na własnej połowie rozpoczną gospodarze.

13'
Centrę De Bruyne z łatwością wyłapał Cech.

12'
Zablokowane uderzenie Zabalety zza pola karnego.

11'
Nie najlepsze podanie Silvy na skrzydło, gdzie nikogo z piłkarzy The Citizens nie było.

10'
Wrzutka De Bruyne, do piłki doszedł Toure, jednak Iworyjczyk oddał strzał niecelny.

9'
Sterling sfaulowany przez Koscielnego nieco ponad 30 metrów od bramki Cecha.

7'
Iwobi świetnie minął Fernando, ale po chwili skuteczną interwencją powstrzymał go Otamendi.

6'
Jak Sterling tego nie wykorzystał?! Skrzydłowy "Obywateli" wyszedł do doskonałego dośrodkowania De Bruyne, jednak z najbliższej odległości nie zdołał pokonać Cecha, główkując obok bramki.

5'
Walcott! 1:0 dla gości! Anglik otrzymał kapitalne podanie od Sancheza między obrońców City, wyszedł sam na sam z Bravo i ze stoickim spokojem pokonał bramkarza gospodarzy.

4'
Koscielny z łatwością zastopował szarżującego przed polem karnym Sane.

3'
Walcott udanie zatrzymał De Bruyne blisko narożnika boiska.

2'
Sterling nie zrozumiał intencji Clichy'ego i podanie Francuza przejął Bellerin.

1'
Zaczynamy!

*'
Zawodnicy z wyjściowych jedenastek są już na murawie Etihad Stadium.

*'
Do poprowadzenia dzisiejszego starcia został wyznaczony Pan Martin Atkinson.

*'
Oba zespoły z całą pewnością będą dążyły do zwycięstwa, tym bardziej, że prowadząca w tabeli Chelsea ma już dziewięć punktów przewagi nad wiceliderem.

*'
Rezerwowi Arsenalu: Ospina, Gibbs, Holding, Elneny, Oxlade-Chamberlain, Perez, Giroud.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Caballero, Sagna, Stones, Nolito, Navas, Iheanacho, A. Garcia.

*'
Menedżerowi odkryli karty i zaprezentowali swoje jedenastki.

*'
Obie drużyny przystępują do tego starcia ze sporymi osłabieniami. Obywatele będą musieli sobie dzisiaj radzić m.in. bez zawieszonego Fernandinho oraz Sergio Aguero, a także kontuzjowanych Vincenta Kompany'ego i Ilkaya Gundogana. Natomiast w szeregach Kanonierów zabraknie m.in. Shkodrana Mustafiego, Santiego Cazorli czy Pera Mertesackera.

*'
Witam Państwa serdecznie! Przed nami hit 17. kolejki Premier League - Manchester City zmierzy się z Arsenalem. Serdecznie zapraszam do śledzenia relacji z tego starcia, które rozpocznie się o godzinie 17:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - Arsenal, to zapraszamy do śledzenia meczu online