Zagłębie Lubin - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Polacek - Tosik, Guldan, Jach (67' Madera), Todorovski - Kubicki, Rakowski, Woźniak, Janoszka (88' Papadopulos), Piątek - Buksa (76' Nespor)
Rusov - Hebert, Sedlar (62' Bukata), Korun , Pietrowski - Moskwik, Mokwa (67' Szeliga), Murawski, Masłowski (77' Zivec), Badia - Jankowski

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Piast Gliwice

Dziękuję ślicznie Państwu za śledzenie relacji z niedawno zakończonego pojedynku, i innych naszych sprawozdań z Ekstraklasy w 2016 roku.

Zagłębie Lubin wreszcie wygrało na własnym obiekcie! Ekipa Piotra Stokowca okazała się minimalnie skuteczniejsza od swoich dzisiejszych przeciwników.
Arkadiusz Woźniak pokazał, że strzelanie ładnych goli, nie jest mu obce.

90+5'
Badia niecelnie z nożyc! Była to chyba już ostatnia szansa na doprowadzenie do remisu.

90+4'
Papadopulos minął się z lecącą futbolówką. Gra na aferę w wykonaniu przyjezdnych.

90+3'
Zivec zablokowany przez Maderę! Pomocnik Piasta przymierzał się z okolic pola karnego rywala.

90+3'
Wysoki pressing ze strony gości.

90+1'
Na boisku leży piłkarz gospodarzy. Chodzi o... obuwie. Jakieś problemy ze sznurówkami.

90'
Mecz w Lubinie potrwa przynajmniej cztery minuty dłużej.

88'
Na ostatnią zmianę zdecydował się Piotr Stokowiec, opiekun zespołu gospodarzy. Łukasz Janoszka zastąpiony przez Michala Papadopulosa.

87'
Zagłębie Lubin gra mądry futbol. Gospodarze starają się jak mogą, aby przenosić futbolówkę daleko od własnego pola karnego.

86'
Goście domagali się odgwizdania rzutu karnego! W ich opinii, Guldan, zagrał piłkę ręką, po strzale.

85'
Zagadka...

83'
Nespor popisał się dobrym timingiem. Napastnik Zagłębia Lubin próbował podwyższyć aktualny rezultat, kończąc podanie z prawego skrzydła, jednak jego wślizg nie był taki, jak miał być w zamyśle. Piłka powędrowała daleko od prawego słupka bramki.

82'
żółta kartka 3:1 w żółtych kartkach. Przepisy gry w dość dosadnym stylu złamał Arkadiusz Woźniak.

81'
Martin Polacek bardzo czujny na linii! Goalkeeper zatrzymał solidne uderzenie piłki z dystansu! Futbolówka, po drodze, dostała rykoszetu, jednak nie utrudniła interwencji.

80'
Za krótko wykonany stały fragment gry. Potem, oglądaliśmy kropnięcie Kubickiego, lecz jego próba nie mogła zagrozić bramkarzowi.

79'
Rzut wolny dla zawodników Piotra Stokowca.

77'
Sasa Zivec na ratunek Piastowi Gliwice. Na ławkę rezerwową został odesłany Michał Masłowski.

76'
Adam Buksa pokazał się z pozytywnej strony. Młody snajper został zmieniony przez Martina Nespora, byłego piłkarza Piasta.

75'
Frekwencja: 7421. widzów

74'

72'
Piast Gliwice został zobligowany do odsłonięcia się. Przy takim wyniku ciężko jest coś kalkulować.

70'
Badia dzisiaj bardzo aktywny. Hiszpański pomocnik zaliczył niezłą szarżę z piłką! Potem, oglądaliśmy mocny strzał, ale piłka poleciała nad wcześniej zamierzonym celem.

69'
Trzydzieści metrów od bramki nie przestraszyło Adama Buksę. Soczyste uderzenie powędrowało wysoko nad poprzeczką bramki Rusova.

68'
żółta kartka Kartka. Do notesu arbitra głównego trafił Hebert, który wykazał się zbyt agresywnym zachowaniem w pojedynku powietrznym.

67'
Premierowa roszada u gospodarzy. Sebastian Madera w miejsce Jarosława Jacha.

66'
Zmiana: Szeliga za Mokwę.

65'
Soczysta próba po stronie Piasta Gliwice.

62'
Jest pierwsza zmiana w tym spotkaniu! Martin Bukata za Aleksandra Sedlara.

61'
Sedlar kopnął chyba tylko na statystyki. Obrońca "Piastunek" ulokował futbolówkę na trybunie stadionu.

60'

59'
Niżej wspomniany Jach, znajduje się poza placem gry. W tej chwili jest opatrywany.

58'
Na murawie pojawił się sztab medyczny klubu z Lubina.

58'
Gra przerwana. Z ogromnego bólu zwija się Jach.

57'
2:1! Ależ akcja! Piękna, składna akcja Zagłębia Lubin! Genialne dośrodkowanie Tosika z lewego skrzydła, zostało idealnie zamienione na gola przez Woźniaka, który popisał się ładnym uderzeniem głową.

55'
Dobre piąstkowani piłki przez Polacka! Lepszy fragment gry w drugiej odsłonie.

54'
Piast miał swoją okazję! A konkretnie, to ją miał Badia, ale w genialnym położeniu, przegrał bój ze świetnie ustawionym Polackiem.

53'
Przewinienie w centralnej części zostało zasygnalizowane. Rzut wolny dla ekipy przyjezdnych.

51'

50'
Nieudana centra z lewego skrzydła. Todorovski przesadził troszeczkę z mocą. I zagranie okazało się również zbyt głębokie.

49'
Ofsajd. Sędzia liniowy po raz kolejny powstrzymał Adama Buksę.

48'
Chaos w polu karnym gospodarzy. Maciej Jankowski ogromnie bliski tego, aby dopaść do futbolówki, zagranej z rzutu wolnego.

47'
Oba zespoły do drugiej części gry podeszły w niezmienionych składach.

46'
Druga połowa meczu!

Bardzo trafny komentarz...

Mamy remis w "mglistym widowisku". Muszę przyznać, że pojedynek był dosyć wyrównany. Obie drużyny może nie porywały finezją piłkarską, ale o nudzie mowy też być nie mogło.
Mam nadzieję, że po przerwie zobaczymy więcej goli.

45'
Koniec pierwszej odsłony.

44'
1:1! Uderzenie - marzenie! Arkadiusz Woźniak pokazał, jak należy bić rzuty wolne! Znakomite uderzenie w lewy sektor bramki bezradnego Rusova.

42'
Może być groźnie dla Piasta. Sedlar wykonał jakże niebezpieczny wślizg. Rusov może zostać wystawiony na próbę.

41'
Niezła próba Janoszki z pobliża pola karnego! Szybkie przejęcie piłki, a potem błyskawiczny strzał nie mógł jednak zaskoczyć, bo Janoszka trafił w sam środek bramki.

40'
Nieudane kropnięcie zza szesnastki w wykonaniu Badii. Martin Polacek spokojnie śledził tor lotu futbolówki.

39'
Będzie stały fragment gry dla gospodarzy. Moskwik odepchnął blisko ustawionego przeciwnika.

37'
Kolejna skuteczna interwencja Rusova. Goalkeeper Piasta Gliwice, z ogromną łatwością, wyłapał zbyt głębokie dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

36'
Pietrowski zagrał piłkę ręką. Ciężko mówić o jakiejkolwiek premedytacji.

35'
Rusov został zmuszony do poważniejszej interwencji. Bramkarz pewnie zatrzymał strzał głową, który oddał Kubicki, z dosyć niezłej odległości.

34'
żółta kartka Druga żółta kartka dla zawodników Zagłębia. Jakub Tosik bez pardonu powstrzymał szarżującego Mokwę. Myślę, że kara adekwatna do czynu.

33'
Piłkarze Piasta Gliwice w ostatnich minutach bardzo ekonomiczni. Może jest to punkt taktyki Latala?.

31'
Inicjatywę przejęli gospodarze. Bardzo często jesteśmy świadkami prostopadłych piłek do napastników Zagłębia Lubin.

29'
Łukasz Piątek próbował prostopadle dograć do Buksy. Ale, zamiast do napastnika, to wyłożył futbolówkę rywalowi.

28'
Podopieczni Piotra Stokowca mają problemy z grą u siebie. "Miedziowi" w tym sezonie na własnym obiekcie wygrali tylko dwa razy.

26'
Jakub Tosik nie popisał się, uderzając z okolic szesnastki przeciwnika. Boczny obrońca zbyt siłowo podszedł do tej próby. Piłka poszybowała daleko od światła bramki.

24'
Mgła nie opuszcza stadionu Zagłębia Lubin.

23'
0:1! Gol! Doskonały strzał Macieja Jankowskiego z dystansu! Futbolówka posłana tuż przy prawym słupku bramki kompletnie zaskoczonego Polacka.

21'
żółta kartka Adrian Rakowski zbyt agresywnie zagrał wślizgiem. Pan Frankowski uznał, że już należy karać piłkarzy poprzez pokazywanie kartek.

20'
Buksa ponownie toczył bój z obroną Piasta Gliwice. Młody napastnik był bliski przejęcia futbolówki, jednak szybciej do niej dopadł bramkarz gości.

18'
Groźne wgranie piłki z lewego sektora w wykonaniu Jakuba Tosika. O piłkę w powietrzu dzielnie walczył Adam Buksa, jednak w starciu z Pietrowskim był bez szans.

17'
Gratulujemy!

15'
Reakcja sędziego liniowego. Na pozycji spalonej znalazł się Adam Buksa. W pełni słuszna interwencja zespołu sędziowskiego.

14'
Adrian Rakowski mógł złapać się za głowę! Pomocnik Zagłębia Lubin posłał koszmarną centrę z lewej flanki boiska. Zamiast dobrego dogrania, to ujrzeliśmy nieudolny strzał na bramkę.

13'
Badia zaliczył nieudane dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Hiszpan użył zbyt wiele siły.

12'
Uderzenie na bramkę można również odnotować po stronie gospodarzy. Jarosław Kubicki podjął próbę z dalszej odległości boiska.

11'
Buksa po raz kolejny poszukiwany pod bramką Rusova. Ciągle ktoś go uprzedza...

10'
Korner dla Zagłębia. Hebert nie porozumiał się z Rusovem. Ryzykowny wślizg mógł zaskoczyć bramkarza. Na jego szczęście, piłka powędrowała obok lewego słupka.

8'
Odgwizdano przewinienie. Rzut wolny dla "Miedziowych".

7'

5'
Piłka w posiadaniu "Piastunek". Pierwsze pięć minut pod ich dyktando.

4'
Wysoki pressing ze strony wicemistrza Polski z poprzedniego sezonu.

3'
Nieudany strzał z dystansu na swoim koncie zapisał Hebert. Futbolówka, bardzo bezpiecznie, minęła światło bramki.

1'
Faul. Adam Buksa podciął przeciwnika w środkowej strefie boiska.

1'
Bardzo mglisto w Lubinie.

*'

*'
Polski Związek Piłki Nożnej uznał, że ten zbliżający się mecz poprowadzi Pan Bartosz Frankowski.

*'
"Personalia" gości.

*'
W poprzednio odbytej potyczce pomiędzy obiema ekipami padł bezbramkowy remis.

*'
Skład wyjściowy i zestawienie rezerwowych gospodarzy.

*'

*'
Układ sił przed nadchodzącym starciem

*'
Witam Państwa jakże serdecznie! Przed nami ostatnie starcie 20.kolejki LOTTO Ekstraklasy: Zagłębie Lubin - Piast Gliwice.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online