Liverpool - Chelsea online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Chelsea
1 : 1

Mignolet - Clyne, Lovren, Matip, Milner - Henderson, Can - Wijnaldum, Lallana, Coutinho (75' Mane) - Firmino
Courtois - Azpilicueta, David Luiz, Cahill - Moses, Kante, Matic, Alonso - Willian (83' Fabregas), Costa, Hazard (71' Pedro)

Wijnaldum (57.)
Luiz(25.)

Henderson (45.) żółta kartka
Milner (59.) żółta kartka
Willan (79.) żółta kartka

Mecze na żywo: Liverpool - Chelsea

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólną uwagę, i zapraszam na nasze kolejne piłkarskie propozycje.

Muszę przyznać, że gra w drugiej połowie okazała się bardzo dynamiczna. Obie drużyny z całą pewnością będą miały do siebie pretensje, że ten mecz zakończył się jedynie podziałem punktów.
Chelsea umocniła się na pozycji lidera.

Pan Clattenburg zakończył pojedynek na Anfield Road! Podział punktów w hicie 23.kolejki Premier League sezonu 2016/17.

90+3'
Symboliczna zmiana. Costa zastąpiony przez Batshuayi.

90+2'
Nikt na boisku nie kalkuje! Ostatnie sekundy.

90+1'
Błąd Mosesa w ustawieniu mógł kosztować wiele. Ale, prezentu na zdobycie gola, nie wykorzystał Firmino, koszmarnie posyłając piłkę głową z bliskiej odległości.

90'
Mecz na Anfield potrwa trzy minuty dłużej.

89'
Za głowę złapać się Pedro! Hiszpański pomocnik oddał soczysty strzał sprzed pola karnego! Futbolówka poleciała tuż obok lewego słupka interweniującego goalkeepera.

88'
Rzut wolny dla piłkarzy ze stolicy Anglii.

87'
Ryzykownie, ale w pełni skutecznie Henderson! Świetny wślizg spowodował, że Pedro nie zdołał uderzyć na bramkę! Kapitalny rajd, a potem znakomita wrzutka w wykonaniu Fabregasa.

85'
Diego Costa na przebój. Hiszpański snajper wykazał się dobrą grą ciałem. Jego dośrodkowanie z prawego skrzydła nie zrobiło wiele krzywdy obronie przeciwnika, piłka w rękawicach bramkarza.

83'
Sympatycy gromkimi brawami nagrodzili Williana. Brazylijskiego pomocnika na powierzchni placu gry zastąpił Cesc Fabregas.

82'
Courtois pokazał dużą klasę, znakomicie wychodząc do wrzutki z prawego skrzydła boiska. O piłkę starał się Mane, lecz w starciu w belgijskim bramkarzem, był bez jakichkolwiek szans na sukces.

80'
Mane zagrał piłkę ręką w polu karnym rywala. Jak się przeanalizuje całą sytuację, to wychodzi na to, że świeżo wprowadzony gracz został po prostu nabity piłką.

79'
żółta kartka Żółtą kartkę zobaczył William. Brazylijski pomocnik nie dał wznowić gry swoim rywalom. Liverpool zaczynał akcję od rzutu wolnego.

77'
Tuż przed rzutem karnym doszło do zmiany w składzie gospodarzy. Mane wszedł na boisko w miejsce Coutinho.

76'
Diego Costa przegrał bój z Mignoletem! Belgijski bramkarz świetnie wyciągnął strzał z jedenastu metrów w lewy, dolny róg bramki!

75'
Rzut karny dla Chelsea! Diego Costa podcięty przez Matipa!

74'
James Milner otrzymał brawa od swoich kibiców. Defensywny gracz wykonał ofiarny wślizg, aby zatrzymać długie zagranie na lewe skrzydło boisko. Mimo dużej chęci, sztuka się nie udała.

73'
W drugiej części oglądamy ogromną przewagę ze strony piłkarzy Jurgena Kloppa. Bierność graczy gości może się dla nich źle skończyć.

71'
Doczekaliśmy się premierowej zmiany w tym spotkaniu. Pedro zastąpił nagrodzonego brawami Hazarda.

70'
Henderson posłał naprawdę niebezpieczny cross w kierunku niekrytego Cana. Ten zrobił wiele, aby dotrzeć do zagrania, jednak ono okazało się ciut za mocne.

68'
Diego Costa wykonał efektowny wślizg na piłkę, którą z prawej flanki zagrywał Willian. Hiszpanowi nie brakowało ambicji, jednak nie było tej szybkości, która powinna być przy finalizacji.

66'
Niektórzy z graczy rezerwowych udali się na rozgrzewkę. Wkraczamy w strefę, gdzie trenerzy dokonują licznych zmian.

64'
Przewinienie na Willianie. Kibice Liverpool'u liczyli na to, że sędzia podejmie inną decyzję, i pozwoli swoim piłkarzom na budowę akcji pod polem karnym "The Blues".

62'
Emre Can miał dobrą sposobność, na pokonanie bramkarza rywala! Ofensywny piłkarz, zamiast szybkiego strzału z kilkunastu metrów, to zdecydował się na drybling... Obrona Chelsea w porę go zablokowała.

61'
Głośne dopingi kibiców, którzy zgromadzili się na Anfield Road.

59'
żółta kartka Milner został ukarany żółtą kartką.

57'
1:1! Jest gol wyrównawczy dla gospodarzy! Chaotyczna akcja zakończona świetną główką przez Wijnalduma! Holender nie dał żadnych szans bramkarzowi Chelsea, uderzając z paru metrów.

55'
Trenerzy obu zespołów czekają na dokonanie jakichkolwiek zmian w składach.

53'
Mina Firmino po niewykorzystanej sytuacji...

51'
Moses w szczęśliwym rajdzie na prawym skrzydle boiska! Zawodnik gości z dosyć ostrego kąta posłał futbolówkę tuż obok lewego słupka bramki Mignoleta. Belgijski bramkarz miał sytuację pod pełną kontrolą.

50'
Lovren poszukał swojego szczęścia z naprawdę ogromnej odległości od bramki Chelsea. Jej goalkeeper nie musiał interweniować, ponieważ piłka poszybowała bardzo wysoko nad poprzeczką.

49'
Firmino spudłował w kapitalnej okazji na gola! Doskonała wymiana podań w wykonaniu jego kolegów! Brazylijczyk na dwunastym metrze miał ogrom możliwości, ale zamiast wpakować futbolówkę do siatki, to ten ulokował ją na trybunach swojego stadionu!

48'
Matić został zauważalnie podcięty przez jednego z zawodników przeciwników. Arbiter musiał przyznać rzut wolny.

47'
Drużyna gospodarzy bardzo agresywnie od początku! Linia defensywna londyńczyków została wystawiona na próbę.

46'
Obie ekipy do drugiej części przystąpiły w niezmienionych składach.

46'
Druga odsłona!

Pierwsza odsłona nie zawiodła kibiców zgromadzonych na stadionie. Można się przyczepić jedynie tego, że największe zagrożenia oglądaliśmy po próbach z dystansu.
Mam nadzieję, że zobaczymy więcej składnych akcji. Najjaśniejszym punktem pierwszych czterdziestu pięciu minut w mojej ocenie - David Luiz.

45+2'
KONIEC I POŁOWY!

45'
Z oficjalnego komunikatu dowiedzieliśmy się, że pierwsza połowa została przedłużona o dwie minuty.

44'
W górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego. Kolejny ofsajd po stronie gospodarzy. Blok obronny Conte wykonuje dobrze swoją pracę.

43'
Zbliżamy się w końcową fazę pierwszej połowy. Gospodarze w natarciu.

41'
Kolejny spalony po stronie Liverpool'u. W tej dziedzinie jest dużo lepszy od swojego oponenta.

40'
Luiz na medal. Obrońca kapitalnie przerwał centrę z lewego skrzydła. Korner dla gospodarzy.

39'
Na kolejną próbę z dalszej odległości zdecydował się Willian. Brazylijski gwiazdor nie zbyt dobrze nakrył futbolówkę, co spowodowało, że ta powędrowała daleko od światła bramki.

38'
Przyjezdni skupieni w defensywie. Liverpool chce jak najszybciej doprowadzić do remisu.

36'
Faul. Rzut wolny dla gospodarzy. Lallana dał powód arbitrowi, do przerwania akcji.

34'
Jest możliwość, aby Luiza zmienił Terry. To wszystko będzie zależało od stanu zdrowia Brazylijczyka.

32'
David Luiz poza boiskiem gry. Jego partnerzy dzielnie poradzili sobie z rzutem rożnym.

31'
Luiz skarży się na ból. Stoper leży we własnej szesnastce. Gospodarze będą mieli kolejny rzut rożny.

30'
Wielka złość w sztabie szkoleniowym gospodarzy. Najaktywniejszy - Jurgen Klopp.

29'
Mignolet po raz kolejny wystawiony na ciężką próbę! David Luiz bliski skutecznego zakończenia genialnej centry w wykonaniu Williana, z rzutu wolnego.

28'
"The Reds" muszą się otworzyć. Przed chwilą, oglądaliśmy groźną centrę z lewego sektora boiska. Courtois bez szans na interwencję, bo jego koledzy z defensywy powstrzymali przeciwnika.

26'
Dla brazylijskiego stopera było to premierowe trafienie w tym sezonie ligowym.

25'
0:1! Gol! Fantastyczny strzał Luiza z rzutu wolnego! Mignolet się tylko przypatrywał, jak futbolówka zmierzała w lewy sektor jego bramki. Gol - marzenie!

24'
Będzie okazja dla Williana.

23'
Ofsajd. Na nim w momencie podania od klubowego partnera znalazł się Coutinho.

22'

20'
Na medal spisał się Azpilicueta. Boczny obrońca w fantastycznym stylu zatrzymał prostopadłe podanie do Firmino.

19'
Pomyłka w środku pola mogła zaszkodzić gospodarzom. Eden Hazard podał do Williana, a ten bez większego namysłu huknął na bramkę Mignoleta. Ten miał szczęście, bo strzał udało się zblokować jego kolegom.

17'
Matip wykonał faul taktyczny. Obrońca na oczach sędziego z pełną premedytacją przewrócił Costę. Arbiter dał znać, że to ostatnie ostrzeżenie.

16'
Antonio Conte, coach gości, rozmawia z arbitrem. Włoskiemu szkoleniowcowi nie spodobała się któraś z decyzji Anglika.

15'
Pierwszy kwadrans już za nami. W mojej ocenie, trochę lepiej zaprezentował się Liverpool.

14'

12'
Diego Costa upadł tuż przed szesnastką przeciwnika. Hiszpan miał ogromną nadzieję na stały fragment gry, ale sędzia niestety dla niego, puścił akcję.

11'
Owacje na stadionie! Przepiękną próbę z dystansu podjął Wijnaldum! Soczysty strzał udało się fantastycznie wybronić bramkarzowi Chelsea. Futbolówka zmierzała w okolice prawego okna.

10'
Liverpool coraz szybciej gra pod polem karnym aktualnego lidera w tabeli. Antonio Conte nie ma prawa w tej chwili być zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

8'
Zawodnicy "The Reds" spokojnie rozgrywają futbolówkę. Każde podanie przybliża ich w strefę niebezpieczną dla rywala.

7'
Goście w coraz większych opałach. Kibice gospodarzy bardzo aktywnie wspierają swoich piłkarzy.

5'
Alonso niefortunnie w starciu powietrznym. Gwizdek sędziego. Gra przerwana.

4'
Prostopadła piłka w kierunku Cana. Zawodnik próbował jakoś opanować lecącą futbolówkę, ale podanie ze strony kolegi z klubu okazało się zbyt mocne.

3'
Defensywa Chelsea poradziła sobie klasowo z zagrożeniem. Coutinho centrował z prawego skrzydła boiska. Piłka została wybita głową przez jednego z obrońców.

3'
Korner dla gospodarzy.

2'
Cała jedenastka przyjezdnych skupiona na własnej połowie boiska.

1'
Podopieczni Kloppa zaczęli od chaotycznych ataków.

*'
Gramy! Miejmy nadzieję, że będzie to świetne widowisko.

*'
Piłkarze weszli na murawę! Za chwilę usłyszymy hymn gospodarzy!

*'

*'
Obaj szkoleniowcy wyjawili wyjściowe zestawienia swoich drużyn. Za chwilę przedstawimy Państwu piłkarzy rezerwowych.

*'
Ten tydzień jest naprawdę obfity w piłkarskie emocje!

*'
Wgląd na tabelę po 22. seriach gier w angielskiej ekstraklasie

*'
Niżej wspomniany arbiter prowadził dwa mecze z udziałem "The Reds". Z kolei "The Blues" gwizdał jednokrotnie.
Mowa oczywiście o aktualnie rozgrywanym sezonie ligowym.

*'
Jedno z najciekawszych starć 23.kolejki Premier League poprowadzi Pan Mark Clattenburg.

*'
W pierwszej bezpośredniej potyczce pomiędzy obiema ekipami lepszy był Liverpool. Podopieczni Jurgena Kloppa wygrali 2:1.
Przypominamy, że pierwszy pojedynek został rozegrany 16 września 2016 roku.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Liverpool - Chelsea na żywo. Początek o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Chelsea, to zapraszamy do śledzenia meczu online