Atletico Madryt - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
Barcelona
1 : 2

Moya – Vrsaljko (46' Torres), Savić, Godin, Filipe Luis – Juanfran, Gabi, Saul (59' Gaitan), Koke – Griezmann, Carrasco (69' Gameiro)
Cilessen – Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Alba – Rakitić (59' D.Suarez), Mascherano, Andre Gomes (72' Rafinha) – Messi, Suarez, Neymar.

Mecze na żywo: Atletico Madryt - Barcelona

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólną uwagę, i zachęcam do śledzenia naszych kolejnych relacji. Życzę spokojnej nocy.

FC Barcelona wywiozła dobrą zaliczkę z Madrytu! W tej chwili, "Duma Katalonii", jest faworytem do awansu do finału Pucharu Hiszpanii.
Atletico Madryt zdominowało drugą część gry, ale do zmiany swojego położenia, brakowało skuteczności pod bramką Cilessena.

Ostatni gwizdek arbitra!

90+3'
Korner dla gości. Wynik meczu chyba już nie ulegnie zmianie.

90+1'
żółta kartka Sędzia coraz rozrzutniej operuje kartkami. W przeciągu kilku chwil do jego notesu trafili: Juanfran i Mascherano.

90'
Spotkanie zostało przedłużone o trzy minuty.

88'
żółta kartka Kolejna kartka w tym meczu. Sędzia główny dał ją Leo Messiemu.

88'
Coraz bliżej gola na 2:2! Griezmann podjął odważną decyzję - strzelając z dystansu. Cilessen został wystawiony na bardzo trudną próbę, bo futbolówka minimalnie minęła prawy słupek jego bramki.

87'
Podopieczni Simeone w natarciu! Felipe Luis spróbował swoich sił, uderzając spoza pola karnego. Skuteczną interwencją na raty błysnął Cilessen.

85'
Goście gubią się pod swoim polem karnym! Błąd popełnił Mascherano, a to szybko wykorzystać próbował Torres, ale się pomylił, uderzając z siedemnastego metra.

83'
Końcowa faza meczu bardzo dynamiczna. Atletico Madryt wciąż wierzy, że można doprowadzić do wyrównania.

82'
Felipe Luis mógł legitymować się następną asystą w karierze. Jego podanie z lewego skrzydła usiłował na bramkę zakończyć Fernando Torres, lecz pomylił się nieznacznie. Futbolówka minęła prawy słupek bramki.

80'
Kevin Gameiro zbyt efektownie w polu karnym! Zawodnik próbował przewrotką zaskoczyć Cilessena! W tej sytuacji powinien raczej zdecydować się na prostsze rozwiązanie akcji. Błąd w defensywie Barcelony mógł się dla niej źle skończyć.

79'
Neymar z kolejną zmarnowaną sytuacją! Gwiazdor niewłaściwie złożył się do próby z rzutu wolnego. Odległość była dobra, aby spróbować zaskoczyć Moyę.
Piłka pofrunęła na trybunę.

77'
To nie jest dzień Neymara! Brazylijski snajper w wybornej sytuacji na strzelenie gola, posłał piłkę wysoko nad poprzeczką bramki! Miał czego żałować, bo jego koledzy stworzyli mu znakomitą okazję.

75'
Kolejne zaskoczenie ze strony Messiego! Znakomity strzał z rzutu wolnego w wykonaniu piłkarza z Argentyny! Moya cudem sparował piłkę na poprzeczkę swojej bramki.

74'
żółta kartka Griezmann wylądował w notatniku arbitra.

73'
Griezmann w pojedynku z Umtitim. Środkowy obrońca lepiej się ustawił. Stoper twardo nogami trzymał się na murawie.

72'
Kolejna zmiana taktyczna w aktualnie rozgrywanych zawodach. Rafinha ma pomóc Barcelonie w utrzymaniu dobrego wyniku, na boisku zmienił Andre Gomesa.

70'
Gaitan spóźnił się z próbą skutecznego odbioru piłki. Arbiter główny zmuszony do tego, aby przerwać grę.

69'
Diego Simeone wykorzystał wszystkie zmiany do dyspozycji w tym spotkaniu. Gameiro za Carrasco.
Napastnik dzisiaj nie pokazał pełni swoich umiejętności piłkarskich.

67'
Carrasco popisał się przepiękną przewrotką! Efektowne zagranie, ale niestety nie okazało się również efektywne. Piłka poszybowała nad poprzeczką bramki. Rośnie przewaga gospodarzy.

66'

64'
żółta kartka Neymar został ukarany żółtą kartką.

62'
Cilessen uratował "Barcę"! Fenomenalna interwencja na linii, po strzale Griezmana z najbliższej odległości. Instynktowna robinsonada nogami!

61'
Moya zmuszony do popełnienia poważniejszej interwencji! Goalkeeper ładnie wyciągnął soczystą próbę w wykonaniu Gomesa, który próbował wykorzystać bierność defensywy. Dobre piąstkowanie w realizacji Moyi.

60'
1:2! Atletico zdobyło kontaktową bramkę! A konkretnie zrobił to Griezmann, który z paru metrów wpakował piłkę głową do siatki zaskoczonego Cilessena. Wszystko wzięło się od dobrego zgrania głową w wykonaniu Godina.

59'
Na korektę również zdecydowali się przeciwnicy Barcelony. Gaitan wprowadzony na murawę, a ją opuścił Niguez.

59'
Sztab szkoleniowy "Dumy Katalonii" dokonał roszady w składzie. Ivana Rakiticia na placu gry zmienił D.Suarez.

57'
Mascherano powrócił na boisko.

56'
Przyjezdni będą musieli przez krótki czas grać w osłabieniu. Mascherano zmuszony do opuszczenia murawy.

55'
Mascherano z urazem.

54'
Javier Mascherano w dobrej indywidualnej akcji ofensywnej. Argentyńczyk dobrze wypracował sobie pozycję do strzału z dystansu, jednak pomocnik w kulminacyjnej części akcji, kopnął wprost w ustawionego Moyę.

53'
FC Barcelona zepchnięta do defensywy. Atletico coraz silniejsze w działaniu ofensywnym.

51'
Godin wraz z Saviciem próbowali sfinalizować głową centrę z rzutu wolnego. Kibice gospodarzy musieli obejść się smakiem, ponieważ obaj minęli się z lecącą futbolówką.

50'
Diego Simeone może czuć się dumny ze swoich podopiecznych, bo teraz to oni dominują na placu gry.

49'
Cóż za akcję rozegrali gospodarze! Doskonała, szybka wymiana podań otworzyła drogę Gabiemu, ale ten w znakomitym położeniu na strzelenie gola, musiał uznać wyższość świetnie interweniującemu Albie, który wygarnął mu w ostatniej chwili futbolówkę.

47'
Dobrą pracę w bloku defensywnym wykonał Torres. Snajper Atletico wybił głową piłkę, którą z lewego narożnika bił Neymar.

47'
Neymar wywalczył rzut rożny.

46'
W składzie gospodarzy doszło do pierwszej zmiany: Fernando Torres wszedł na boisko za Vrsaljko.

46'
Druga odsłona meczu!

Trenerzy Atletico Madryt mają blisko kwadrans na to, aby dotrzeć go głów swoich zawodników. Aktualny rezultat jest nie do przyjęcia dla kibiców gospodarzy.
Goście w pełni kontrolują przebieg wydarzeń na boisku.

45'
Koniec I połowy meczu!

44'
Rakitić popełnił błąd techniczny. Sędzia główny zauważył przewinienie autorstwa wcześniej wspomnianego. Wszystko się działo w okolicach szesnastki gospodarzy.

43'
Umtiti pokazał się z dobrej strony. Środkowy obrońca dobrze przeciął groźne prostopadłe podanie w kierunku Griezmana.

41'
Groźnie z okolic pola karnego uderzył Koke. Gwiazdor Atletico Madryt, nieznacznie przeniósł piłkę nad poprzeczką. Cilessen, bramkarz Barcelony, miał sytuację pod pełną kontrolą.

39'
Leo Messi wzbudził zawód wśród swoich fanów. Kompletnie zepsuł uderzenie z dobrze obiecującej się odległości. Piłka kopnięta ze stałego fragmentu, poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki.

38'
Moya skutecznie wyłapał futbolówkę, po stałym fragmencie gry. Bramkarz szybko wznowił akcję swojego zespołu.

36'
Krótko rozegrany rzut wolny przez gospodarzy. Niestety, ich plany skutecznie pokrzyżowali obrońcy z Barcelony. Nieudane dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

35'
Piłkarze z Madrytu otrzymali rzut wolny z dogodnej pozycji.

34'
Messi! 0:2! Fantastyczny strzał z dystansu w wykonaniu Argentyńczyka! Gwiazdor posłał futbolówkę w lewy sektor bramki Atletico Madryt.

32'
Długie dośrodkowanie piłki z rzutu wolnego na bramkę Cilessena. Do futbolówki skakało kilku graczy, ale żaden z nich nie przeciął jej toru lotu.

31'
żółta kartka Saul nie mógł liczyć na taryfę ulgową ze strony arbitra głównego. Przewinienie w środku pola na Messim musiało zostać nagrodzone kartką. Nieudany wślizg.

29'
Gospodarze szukają wyrównania. Ich plany przed chwilą rozwiał Pique, świetnie uprzedzając nadbiegającego napastnika Atletico.

27'
Barcelona powinna podwyższyć wynik! Neymar koszmarnie spudłował z paru metrów! Brazylijczyk wraz z Suarezem kapitalnie rozmontowali blok defensywny rywala, ale napastnik w idealnej sytuacji nieczysto trafił w piłkę z paru metrów od bramki.

26'
Gra przerwana przez sędziego. Leo Messi ofiarą faulu taktycznego na własnej połowie.

24'
Neymar ładnie zszedł do środka, uderzył z pola karnego, ale Moya nie dał się zaskoczyć.

21'
Barcelona oddaliła grę od własnego pola karnego.

18'
Znów płaskie dośrodkowanie w pole karne Barcelony i tym razem piłkę na rzut rożny wybił Pique.

14'
Carrasco płasko dośrodkowywał w pole karne i dobrze interweniował Mascherano, który wybił piłkę na rzut rożny.

13'
Atletico dłużej utrzymuje się przy piłce.

10'
Juanfran dośrodkował w pole karne, ale nikt do niej nie doszedł.

8'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do strzału głową doszedł Godin. Posłał piłkę obok bramki, a była to groźna okazja.

7'
Goool! Suarez! Cudowna akcja Urugwajczyka. Mascherano świetnie odebrał piłkę, na połowie przejął ją Suarez, który na pełnej szybkości minął trzech rywali i w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył bramkę!

6'
Zamieszanie w polu karnym Atletico po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale ostatecznie obyło się bez zagrożenia.

6'
Messi zagrał w pole karne do Neymara, ten zagrywał płasko wzdłuż bramki, ale znów dobrze interweniowali obrońcy.

5'
Dośrodkowanie w pole karne Atletico z rzutu wolnego, ale pewnie interweniowali obrońcy.

2'
Atletico odważnie rozpoczęło mecz. Stara się naciskać Barcelonę.

1'

'
Piłkarze wychodzą na murawę.

'
Rezerwowi Barcelony: Masip – Denis Suarez, Turan, Rafinha, Paco Alcacer, Aleix Vidal, Mathieu.

'
Rezerwowi Atletico: Andre Moreira, Bare, Gaitan, Hernandez, Correa, Gameiro, Torres.

'
W półfinale Pucharu Króla Atletico zmierzy się z Barceloną. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo za darmo od godziny 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online