Górnik Zabrze - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Steinbors - Sadzawicki, Augustyn, Gancarczyk - Gergel, Sobolewski, Danch, Kosznik, Madej (90+3' Gwaze), Jeż (73' Łuczak) - Zachara (83' Plizga).
Burić - Kędziora (78' Wołąkiewicz), Arajuuri, Kamiński, Henriquez - Jevtić, Trałka - Pawłowski, Kownacki, Keita (62' Lovrencsics) - Teodorczyk (59' Hamalainen).

'
Lech w czwartek zmierzy się ze Stjarnan w Lidze Europejskiej. Zapraszamy do śledzenia meczu na naszym serwisie.

90+5'
Koniec meczu. Górnik Zabrze zremisował z Lechem Poznań 1:1. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

90+3'
Zmiana w Górniku. Gwaze zastąpił Madeja.

90+3'
Lovrencsics fatalnie dośrodkował w pole karne Górnika z rzutu wolnego.

90+2'
Żółta kartka dla Dancha.

90+1'
Jevtić próbował uderzać z połowy boiska, ale uczynił to bardzo niecelnie.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

89'
Lovrencsics padł w polu karnym, ale nie ma rzutu karnego.

88'
Pawłowski uderzył zza pola karnego, ale Steinbors zdołał obronić.

88'
W czwartek zapraszamy na transmisję z meczu Stjarnan - Lech Poznań.

88'
Czasu do końca meczu coraz mniej. Czy ktoś zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

84'
Wołąkiewicz mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale nikt nie zdołał skierować jej do bramki.

83'
Zmiana w Górniku. Plizga zastąpił Zacharę.

81'
Zablokowany strzał zza pola karnego Pawłowskiego.

79'
Gergel ładnie uderzył z powietrza, ale prosto w Buricia.

78'
Ostatnia zmiana w Lechu. Wołąkiewicz wszedł za Kędziorę.

76'
Na trybunach zasiadło 3 000 widzów.

73'
Zmiana w Górniku. Łuczak zastąpił Jeża.

72'
Kownacki uderzał z pola karnego, obrońcy zablokowali piłkę i będzie rzut rożny.

72'
Jeż dwukrotnie uderzał zza pola karnego, ale był blokowany.

71'
Żółta kartka dla Trałki.

68'
Piłka w polu karnym trafiła pod nogi Lovrencsia, ale ten uderzył niecelnie.

65'
Teraz to Górnik dłużej utrzymuje się przy piłce.

62'
Kolejna zmiana w Lechu. Lovrencsics zastąpił Keitę.

62'
Ładna akcja Górnika, ale strzał Jeża z pola karnego był niecelny.

59'
Zmiana w Lechu. Hamalainen zastąpił Teodorczyka.

58'
Goool. 1:1. Kosznik wstrzlił piłkę w pole karne, trafił w Zacharę, a to zaskoczyło Buricia.

56'
Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Kędziory.

55'
Sędzia żółtą kartką ukarał Henriqueza i Augustyna, który też wtrącił się w całe zamieszanie.

54'
Starcie Henriqueza z Madejem. Obrońca Lecha miał dużo do powiedzenia zawodnikowi Górnika.

53'
Po dobrym początku meczu w wykonaniu Lecha jego gra nie wygląda zbyt ciekawie.

52'
Sporo walki w środku pola.

47'
Żółta kartka dla Sadzawickiego.

46'

45+2'

45+2'
Zablokowany strzał Teodorczyka z pola karnego.

45+1'
Jevtić uderzył zza pola karnego, ale prosto w Steinborsa.

44'
Gra toczy się głównie w środku pola. Mecz jest wyrównany.

41'
Kilkanaście minut temu na boisku pojawił się... golas.

38'
Niecelny strzał Roberta Jeża.

37'
Ależ szansa Górnika. Powinno być 1:1. W idealnej sytuacji mógł się znaleźć Zachara, ale dobrze interweniował Henriquez, a poprawka Sobolewskiego trafiła właśnie w Zacharę.

36'
Lepszy okres gry Górnika.

34'
Mogło być groźnie pod bramką Lecha. Gancarczyk zza pola karnego mocno wstrzlił piłkę w pole karne i bliski strącenia futbolówki głową był Adam Danch.

34'
Żółta kartka dla Arajuuriego za atak na Madeju.

30'
Pogoda nie wpływa zbyt dobrze na tempo meczu.

27'
Gra wznowiona.

26'
Przerwa na uzupełnienie płynów.

26'
Po rzucie rożnym Teodorczyk zdołał oddać strzał głową, ale niecelny.

25'
Lech cały czas dłużej utrzymuje się przy piłce.

23'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Augustyn, ale piłka po koźle przeleciała nad bramką.

20'
To pierwszy mecz Teodorczyka w pierwszym składzie po konruzji. Napastnik Lecha po zdobyciu gola pobiegł do masażysty Marcina Lisa z podziękowaniami.

19'
Goool dla Lecha! Teodorczyk opanował piłkę w polu karnym, poradził sobie z obrońcami i uderzył mocno z lewej nogi po długim roku. Steinbors nie dał rady odbić piłki

17'
Kosznik uderzał z narożnika pola karnego, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

15'
Tempo meczu nie jest zbyt wysokie. Lech cały czas ma przewagę optyczną, ale jak na razie nie zaskoczył defensywy Górnika.

13'
Pawłowski uderzył zza pola karnego, ale broni Steinbors.

7'
Jevtić uderzał z powietrza, ale niecelnie.

7'
Lech cały czas w ataku.

5'
Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Pawłowskiego, ale ten uderzył niecelnie.

5'
Mogło być 1:0 dla Lecha. Dośrodkowanie z prawej strony Pawłowskiego, Teodorczyk oddał groźny strzął głową i bramkarz Górnika przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2'
Lech rozpoczął od ataków.

1'
Mecz rozpoczęty.

'
Piłkarze wyszli już na boisko.

'

'
Ławka rezerwowych Lecha Poznań: Maciej Gostomski, Gergo Lovrencsics, Vojo Ubiparip, Kasper Hamalainen, Hubert Wołąkiewicz, Maciej Wilusz, Dariusz Formella.

'
Ławka rezerwowych Górnika Zabrze: Mateusz Kuchta, Dawid Plizga, Maciej Mańka, Armin Cerimagić, Maciej Małkowski, Dzikamai Gwaze, Wojciech Łuczak

'

'
W meczach, które odbyły się o godzinie 15:30 Ruch Chorzów przegrał z Górnikiem Łęczna 1:2, a Zawisza Bydgoszcz z Jagiellonią Białystok 1:3.

'

'
Arbitrem meczu będzie Tomasz Musiał z Krakowa.

'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online