Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica
3 : 0

Putnocky – Kędziora, L.Nielsen, Wilusz, Kostevych – Trałka (36' Tetteh), Gajos – Makuszewski, Majewski, Jevtić – Kownacki (84' Robak)
Pilarz - Pleva, Putivtsev, Osyra, Guilherme - Kupczak (74' Nowak), Jovanović - Misak (46' Gergel), Babiarz, Stefanik (64' W.Kędziora) - Gutkovskis

Mecze na żywo: Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica

Chciałbym serdecznie podziękować Państwu za wspólną uwagę. W tym momencie zapraszam na nasze kolejne relacje.

Lech Poznań zdeklasował Bruk-Bet! Gospodarze nie dali rywalom jakiegoś większego pola manewru, jeśli chodzi o czysto piłkarskie możliwości w ofensywie.
Trzy wykorzystane rzuty karne pokazały, że Lech Poznań jest w tej materii chyba najlepszy w lidze. "Kolejorz" coraz bliżej pucharowej strefy.
Goście dzisiaj nie mieli szans na realizację swoich założeń przedmeczowych. Czesław Michniewicz w kolejnych zawodach będzie musiał sobie radzić bez Putivtseva, który złapał czerwoną kartke.

KONIEC SPOTKANIA!

90+5'
3:0! Jevtić podwyższył stan meczu! Już zakończonego! Krzysztof Pilarz po raz kolejny był bezradny.

90+4'
Rzecz niebywała! Trzeci rzut karny dla gospodarzy! Putivtsev z premedytacją popchnął Robaka.

90+3'
Kapitalne, prostopadłe podanie w wykonaniu Majewskiego! Gola powinien, a nawet musiał strzelić Marcin Robak, ale niestety w genialnej sytuacji, kopnął piłkę tuż obok lewego słupka bramki Pilarza.

90+2'
Wasielewski zaliczy symboliczny udział w tym meczu. Makuszewski już na ławce.

90+1'
Jesteśmy w strefie doliczonego czasu. Sędzia główny dodał cztery minuty.

90'
2:0! GOL! Już chyba po meczu! Marcin Robak popisał się chirurgicznym wykonaniem jedenastki. Zagranie w lewy sektor bramki.

89'
Lech Poznań ma drugi rzut karny! Wojciech Kędziora zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym.

88'
Kolejny korner dla poznaniaków. Czas działa na ich korzyść.

87'
Gospodarze za wszelką cenę usiłują dowieźć korzystny wynik. Zawodnicy z Poznania szanują futbolówkę.

85'
Osyra zwija się z bólu. Środkowy obrońca nadział się na rozpędzonego zawodnika Lecha Poznań.

84'
Strzelec gola, Dawid Kownacki, schodzi z boiska. Na ostatnie minuty został wydelegowany Marcin Robak.

82'

80'
Koszmarne pudło przed chwilą zaliczył Maciej Makuszewski. Skrzydłowy miał dużo miejsca w pobliżu szesnastki przeciwnika, by coś więcej zrobić. Zamiast tego, piłka poszybowała daleko od bramki.

78'
żółta kartka Kolejna żółta kartka po stronie przyjezdnych. Klasyczny faul taktyczny w realizacji Jovanovicia musiał się spotkać z osądem arbitra głównego.

77'
Inicjatywa po stronie gości. Dawid Nowak bliski tego, aby przechwycić futbolówkę zagrywaną z prawego skrzydła boiska. Będzie rzut rożny.

76'
Putnovsky sprawdzony przez Gutkovskisa. Ten spróbował swojego szczęścia z okolic pola karnego. Kibice mogli czuć się zawiedzeni, ponieważ napastnik kopnął piłkę w samo centrum bramki.

74'
Putnocky pewnie wypiąstkował futbolówkę, która była zagrywana z rzutu wolnego. W trakcie interwencji bramkarz był faulowany przez skaczącego przeciwnika.

73'
Faul taktyczny w wykonaniu Macieja Wilusza.

72'
52%:48% - tak wygląda statystyka posiadania piłki.

70'
Maciej Makuszewski spróbował asystować swojemu napastnikowi. Ale ten był bez szans na stworzenie zagrożenie, bo centra z prawego skrzydła okazała się tragiczna.

68'
Sztab medyczny Lecha Poznań udziela pomocy swojemu zawodnikowi.

67'

65'
Przyjezdni coraz śmielsi w ofensywie. Jovanović zdobył kopnięcie na statystykę. Jego uderzenie z większej odległości pewnie przechwycił Putnocky.

64'
Wojciech Kędziora ma za zadanie zmienić obraz gry w Poznaniu. Na boisku nie ma już Stefanika.

62'
Goście stłamszeni w swoim polu karnym! Krzysztof Pilarz wykazał się genialnym refleksem, idealnie parując silne uderzenie Kędziory z paru metrów. Potem bliski samobója był Gutkovskis, ale na jego szczęście, piłka wyszła poza plac gry, a nie wpadła do bramki.

60'
Jevtić niecelnie uderzył z dystansu. Spotkanie już nie tak dynamiczne, jak w pierwszej odsłonie.

58'
żółta kartka Kolejny piłkarz przyjezdnych wylądował w notesie arbitra. Putivtsev ujrzał żółtą kartkę.

55'
żółta kartka Babiarz obejrzał żółtą kartkę.

54'
Któryś z zawodników Lecha Poznań zagrał piłkę ręką. Szybka reakcja arbitra głównego.

53'
Efektowne podanie w wykonaniu Putivtseva do Gutkovskisa. Wszystko pięknie się układało, ale tylko do momentu, w którym to sędzia liniowy zasygnalizował spalony.

51'
Ofiarny wślizg jednego z obrońców Termaliki. Kostevych próbował po raz kolejny poszukać w polu karnym swoich kolegów z drużyny.

50'
Osyra wyratował Bruk-Bet! Stoper w ostatniej chwili zablokował strzał Radosława Majewskiego, z kilku metrów od bramki Pilarza!

49'
Chaotycznie bronią się goście. Majewski znalazł się w sytuacji na gola, jednak nie zdołał podwyższyć wyniku, ponieważ w porę zainterweniował jeden z rywali.

48'
Dawid Kownacki przed kolejną bramkową sytuacją! Napastnik ładnie zgrał piłką na klatkę piersiową, a następnie przymierzył z okolic szesnastego metra. Krzysztof Pilarz musiał się rzucić na piłkę, która minimalnie przeleciała światło bramki.

46'
Na pierwszy ruch zdecydował się Czesław Michniewicz. Roman Gergel na placu gry zastąpił Misaka.

46'
Druga część gry rozpoczęta!

W przerwie możemy Państwu zaprezentować oficjalne statystyki. Źródło: portal Ekstrastats

Lech Poznań do przerwy prowadzi w pełni zasłużenie. Gospodarze mają pomysł oraz chęci na działanie w ofensywie. Bruk-Bet jak na razie zbyt bierny.
Czesław Michniewicz i jego współpracownicy mają kilkanaście minut na przekazanie swoich uwag.

KONIEC I ODSŁONY GRY!

45+1'
Ofsajd. Jevtić w łatwy sposób został schwytany w pułapce.

45'
Dwie minuty dłużej potrwa I odsłona gry.

45'
Radosław Majewski był bliski zdobycia pięknego gola. Jego soczyste kopnięcie powędrowało tuż obok prawego słupka bramki Pilarza. Goście zbyt łatwo dają sobie zagrażać.

43'
żółta kartka Kornel Osyra próbował ratować błąd swojego kolegi z drużyny. Paweł Gil bez większego namysłu wyciągnął żółty kartonik.

42'
Piłkarze Bjelicy ciągle atakują bramkę Pilarza.

40'
Dawid Kownacki z faulem w ofensywie. Młody napastnik za wszelką cenę próbował dotrzeć do futbolówki zagranej z prawej flanki boiska.

39'
Próba w wykonaniu przyjezdnych. Sygnalizowane uderzenie z ogromnej odległości oddał Stefanik. Pełną kontrolę nad sytuacją miał Putnocky.

37'
żółta kartka Jestem winny Państwu informację, że Misak za swoje wcześniej wymienione przewinienie, obejrzał żółty kartonik.

36'
Łukasz Trałka nie da rady już grać w tych zawodach. Na jego miejsce został wprowadzony Tetteh.

34'
Misak zbyt agresywnie w pojedynku powietrznym.

33'
1:0! GOL! Klasowo wykonana jedenastka przez Kownackiego! Pewne uderzenie w lewy, dolny róg bramki Pilarza.

31'
RZUT KARNY DLA LECHA!

29'
Brawurowa akcja Lecha Poznań! Poprzeczka wyratowała Krzysztofa Pilarza przed utratą gola! Kownacki popisał się fenomenalnym wolejem, a jego koledzy świetną wymianą podań na jeden kontakt.

28'
Tetteh rozpoczął intensywną rozgrzewkę. Na plac gry wrócił Trałka.

27'
Kapitan Lecha Poznań jest opatrywany przez medyków. Mamy przerwę w grze.

27'
Łukasz Trałka leży na murawie.

26'

24'
Zmiana... piłki. Gracze zaskarżyli fakt, że futbolówka jest niedostatecznie dopompowana.

22'
"Słonie" nastawione na grę z kontrataku.

20'
Krzysztof Pilarz wystawiony na próbę przez Jevticia. Strzał tego drugiego z rzutu wolnego odbił się od wewnętrznej strony słupka bramki. Ale widać było, że goalkeeper kontrolował sytuację.

19'
Kolejny rzut wolny dla Lecha. Wszystko będzie miało miejsce tuż przed polem karnym Bruk-Betu.

17'

16'
Pierwszy kontakt z piłką w dzisiejszych zawodach zaliczył Putnocky. Goalkeeper pewnie przechwycił dośrodkowanie Misaka z lewej flanki boiska.

14'
Maciej Wilusz mógł stworzyć zagrożenie pod bramką Pilarza. Defensor Lecha Poznań uderzał głową z paru metrów od bramki, jednak na szczęście Pilarza, futbolówka minęła prawy słupek. Dobre wgranie Majewskiego z kornera.

13'
Majewski znów przegrał z obroną przeciwnika. Jego dośrodkowanie z rzutu wolnego zostało skutecznie udaremnione głową przez jego z defensorów.

11'
Faul za faul. Rzut wolny będzie miał klub z Poznania. Babiarz przekroczył powszechnie ujęte zasady gry.

10'
Nieslen podjął wielkie ryzyko, wykonując wślizg w swoim polu karnym. Na murawę po jego interwencji padł Gutkovskis, jednak Pan Gil puścił grę.

9'
żółta kartka Guilherme brzydko potraktowany przez Trałkę. Kapitan "Kolejorza" zbyt agresywnie w indywidualnym boju z Brazylijczykiem.

7'
Kolejna wrzutka z lewego skrzydła w wykonaniu Kostevycha. Piłka nieźle leciała, ale żaden z jego kolegów do niej nie dotarł.

5'
Radosław Majewski nie popisał się przy wykonaniu stałego fragmentu gry. Futbolówka została posłana wprost na głowę jednego z piłkarzy Bruk-Betu.

5'
Kostevych wywalczył cenny rzut wolny. Młody zawodnik był wyraźnie powstrzymany przez rywala.

4'
Kostevych usiłował celnie zacentrować z lewego skrzydła boiska. Jego przepiękne plany szybko pokrzyżowali przeciwnicy, świetnie zatrzymując zagranie.

3'
Gospodarze spokojnie operują futbolówką.

1'
Pierwszy strzał w realizacji piłkarzy Lecha. Radosław Majewski podjął próbę z dystansu. Pilarz mógł spokojnie odetchnąć, bo futbolówka została posłana daleko od światła bramki.

*'
Gramy!

*'
Swoją chwilę mają kibice Lecha Poznań! Piłkarze znajdują się już na placu gry.

*'
Wszyscy liczą na to, że w Poznaniu obejrzymy świetne piłkarskie widowisko.

*'
W ostatniej bezpośredniej potyczce ligowej obu ekip padł bezbrakowy remis.

*'

*'
Sędzią głównym meczu w Poznaniu będzie Pan Paweł Gil.

*'
Zestawienia obu drużyn na grafice

*'
Dobry wieczór. Przed nami kolejne emocje związane z 21.kolejką LOTTO Ekstraklasy! Lech Poznań na własnym obiekcie podejmie rewelację rundy jesiennej, Bruk-Bet Termalikę Nieciecza.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica, to zapraszamy do śledzenia meczu online