Ingolstadt - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ingolstadt
0 : 2

Hansen – Bregerie, Matip, Tisserand – Hadergjonaj, Cohen, Morales, Suttner – Gross (79' Lex), Lezcano (74' Hinterseer), Leckie.
Neuer – Lahm, Martinez, Hummels, Alaba – Kimmich, Alonso (65' Costa), Vidal – Mueller (74' Robben), Lewandowski, Thiago.

Vidal (90.)
Robben (90+1.)

Bregerie (73.) żółta kartka
Gross (76.) żółta kartka
Lewandowski (73.) żółta kartka

Mecze na żywo: Ingolstadt - Bayern Monachium

90+4'

90+3'
Ładna akcja Ingolstadt. I mogło być 2:1, ale ostatecznie piłka nie trafiła w bramkę Neuera.

90+2'
Bayern znów szczęśliwie w końcówce zapewnił sobie zwycięstwo.

90+1'
2:0!!! Robben płaskim strzałem z pola karnego podwyższył wynik.

90'
Gool! 1:0 dla Bayernu!Wydawało się, że Ingolstadt zdoła sprawić sensację. Mueller dobrze dośrodkował sprzed pola karnego, Vidal urwał się obrońcom i z kilku metrów pokonał bezradnego bramkarza.

89'
Jung zastąpił Leckiego.

87'
Bayern zamknął rywala na jego połowie.

83'
Kapitalny strzał Lewandowskiego z dystansu! Gospodarzy uratował słupek!

82'
Ingolstadt przeprowadziło groźną akcję. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska w ostatniej chwili piłkę wybił Martinez.

81'
Bayern tegoroczne mecze wygrywał jedną bramką. Czy dziś też zdoła ją strzelić?

79'
Lex zastąpił Grossa.

78'
Obecnie oglądamy więcej fauli niż ładnych akcji.

76'
żółta kartka Gross ukarany żółtą kartką.

74'
Hinterseer wszedł za Lezcano

74'
Robben zastąpił Muellera.

73'
Brzydki faul Bregerie obejrzał żółtą kartkę. Sędzia ukarał również Roberta Lewandowskiego, który ostro ruszył do rywala.

68'
Lewandowski padł w polu karnym, domagał się rzutu karnego, ale sędzia był innego zdania.

65'
Douglas Costa zastąpił Xabi Alonso.

62'
Obraz gry się nie zmienia. Bayern przeważa, ale nie jest to wielki mecz.

57'
Przycisnął Bayern, ale obrońcy zdołali zablokować strzały.

54'
Mogło być 1:0 dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę uderzył Bregerie, tor jej lotu przeciął Leckie, ale nie trafił w światło bramki!

49'
Strzał Lewandowskiego sprzed pola karnego został zablokowany.

47'
W dogodnej okazji znalazł się Mueller, ale sprzed linii bramkowej znów wybił ją jeden z obrońców!

46'

45+1'
Po słabej pierwszej połowie Ingolstadt remisuje bezbramkowo z Bayernem.

45'
Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

43'
Bardzo niecelny strzał z dystansu Alonso.

39'
Odpowiedź Bayernu. Płaski strzał Thiago sprzed pola karnego pewnie obronił bramkarz.

39'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową nad bramką uderzał Tisserand.

37'
Lahm wycofał piłkę do Thiago, który sprzed pola karnego uderzył niecelnie.

33'
Gra Bayernu jak na razie nie porywa. Ma przewagę, ale mało z tego wynika.

29'
Martinez przerwał groźną akcję gospodarzy. Piłkarze Ingolstadt domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką, ale sędzia był innego zdania.

26'
Ingolstadat po raz pierwszy od dawna zagościł w okolicy pola karnego Bayernu. Gross uderzył jednak niecelnie.

25'
Bardzo niecelny strzał Alaby z woleja.

20'
Mogło być 1:0. Lewandowski znalazł się sam przed bramkarze, przelobował go, ale piłkę zmierzającą do bramki wybił na rzut rożny jeden z obrońców.

17'
Mueller dośrodkował w pole karne, z trudnej pozycji uderzał głową Lewandowski, ale niecelnie.

15'
Bayern przeważa.

12'
Jak na razie słaby mecz. Nie było jeszcze sytuacji strzeleckich.

8'
Lewandowski faulował rywala. Między zawodnikami obu zespołów doszło do małych przepychanek.

6'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Martinez.

6'
Bayern mógł mieć dobrą szansę, ale Kimmich zamiast uderzać zagrał na praw%

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ingolstadt - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online