Arka Gdynia - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
0 : 1

Jałocha - Socha, Sobieraj, Marcjanik, Marciniak - Hofbauer, Łukasiewicz (60' Sambea), Marcus, Bożok (60' Formella), Szwoch (76' Trytko) - Barisić
Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec, Kopczyński - Radović, Odjidja Ofoe, Kazaiszwili (78' Guilherme) - Necid (88' Hamalainen)

Jodłowiec (39.)

Marcjanik (21.) żółta kartka
Hofbauer (75.) żółta kartka
Guilherme (89.) żółta kartka

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Legia Warszawa

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólną uwagę. Życzę Państwu dobrej nocy.

Legia Warszawa dosyć minimalnym nakładem sił wywiozła komplet punktów z Gdyni. Gospodarze nie pokazali się ze złej strony, ale dzisiaj zabrakło piłkarskiej konkretności.
Moim zdaniem, najlepszym graczem niedawno zakończonego pojedynku był Michał Pazdan. Środkowy obrońca wzorcowo wypełniał swoje obowiązki na boisku.

90+2'
Malarz skutecznie obronił strzał głową w wykonaniu Marciniaka. Potem oglądaliśmy soczyste, ale niecelne kropnięcie Sambea'y.

90+1'
żółta kartka Za ciągłe dyskusje z sędzią głównym żółtą kartkę otrzymał Guilherme.

90'
Dwie minuty dłużej potrwa widowisko w Gdyni.

89'
Hofbauer mocno niecelnie kończył sytuację ze stałego fragmentu gry.

89'
Zagranie piłki ręką przez Guilherme. Brazylijczyk nie mógł pogodzić się z decyzją arbitra głównego.

88'
Tomas Necid zaprezentował się z naprawdę niezłej strony. Czecha na placu gry zmienił Hamalainen.

87'
Futbolówka w posiadaniu Arki. Gospodarze mają świadomość, że każda upływająca minuta oddala ich do zdobycia jakiejkolwiek zdobyczy punktowej.

85'
Podniesiona chorągiewka sędziego liniowego. Muszę się przyznać, że jestem zdumiony naprawdę małą ilością ofsajdów w tym spotkaniu.

83'
Michał Pazdan pokazuje ogromny kunszt w defensywie. Gwiazda naszej reprezentacji jest niemal wszędzie na swojej połowie boiska.

81'
Niektórzy kibice już widzieli piłkę w bramce, po przepięknej próbie Ofoe! Gwiazdor stołecznej ekipy świetnie przymierzył! Do pełnego sukcesu zabrakło paru metrów.

79'
Miroslav Radović bardzo efektownie kręcił na prawym skrzydle boiska. Było blisko, aby Serb przeszedł rywala, ale na przeszkodzie stanęła linia końcowa, którą niestety opuściła futbolówka.

78'
Korekta również w składzie Legii. Guilherme wszedł za niewyraźnego dzisiaj Kazaishviliego.

76'
Niżej wspomniana zmiana w Gdyni. Trytko za Szwocha.

75'
żółta kartka Bez Hofbauera będzie musiała sobie radzić Arka w następnym meczu ligowym. Austriacki pomocnik popełnił przewinienie taktyczne, za które obejrzał żółtą kartkę.

74'
Trzecia zmiana w składzie Arki za chwilę będzie miała miejsce. Trytko.

73'

71'
Ponownie wystawiony na próbę został Malarz. Doświadczony bramkarz klasowo zatrzymał soczysty strzał Mateusza Szwocha głową.

70'
Dariusz Formella miał czego żałować! Młody pomocnik pomylił się głową z kilku metrów od bramki Malarza! Formella próbował kończyć sytuację, którą ze stałego fragmentu wypracował Marcus ze Szwochem. Piłka po uderzeniu głową, powędrowała tuż obok lewego słupka.

69'
Goście dążą do szybkiego strzelenia drugiego gola w tym meczu. Dośrodkowanie, które posłał Jodłowiec z prawego skrzydła, pewnie wychwycił Konrad Jałocha.

67'
Na trybunach głośny doping.

65'
Formella, mimo trudności, oddał celne uderzenie na bramkę Arkadiusza Malarza. Zagranie z dosyć dalszej odległości nie miał szans na powodzenie, bo piłka została jeszcze zblokowana przez jednego z obrońców Legii. Futbolówka w rękawicach Malarza.

64'
Jacek Magiera, szkoleniowiec przyjezdnych, wciąż czeka z decyzją o dokonaniu zmian w składzie swojej ekipy.

62'
Legia coraz bliższa podwyższenia wyniku! Naprawdę groźnym strzałem zza pola karnego błysnął Kazaishvili! Jałocha miał duże szczęście, że futbolówka minimalnie minęła lewy słupek jego bramki.

60'
Na podwójną zmianę zdecydował się Grzegorz Niciński, trener Arki. Formella wszedł na boisko za Bożoka, a Sambea zastąpił Łukasiewicza.

58'
Arka Gdynia miała okazję na wyprowadzenie groźnego kontrataku. Napisałem, że miała? Tak, bo Bożok kompletnie się nie popisał, przy podaniu do wbiegającego Barisicia.

56'
Kazaishvili czarował na trzynastym metrze od bramki. Gruzin przegrał jednak ostateczny bój z Sochą, który popisał się dosyć niefrasobliwą, ale i skuteczną interwencją.

55'
W obu składach jeszcze nic nie zmieniano. Dwaj trenerzy oczekują na stosowny moment.

53'
Tadeusz Socha solidnie przymierzył z siedemnastego metra od bramki Malarza. Ten nie musiał popełniać interwencji, ponieważ któryś z jego obrońców ofiarnie zablokował strzał.

52'
Necid zablokowany. Nowy napastnik "Wojskowych" chciał celnie zagrać z lewej flanki boiska. Legia Warszawa przejęła inicjatywę.

51'
Oprawa kibicowska

49'
Ofoe ponownie dośrodkował na szesnastkę gdynian. Z jego podania skorzystał Tomas Necid, jednak jego strzał głową okazał się zbyt przewidywalny dla broniącego Konrada Jałochy.

48'
Efektownym dośrodkowaniem z lewego skrzydła boiska błysnął Odjidja Ofoe. Francuski pomocnik usiłował znaleźć Tomasa Necida, ale ten w momencie podania był ściśle kryty przez parę obrońców Arki.

47'
Nieudana akcja na jeden kontakt w wykonaniu przyjezdnych.

46'
Wracamy do gry!

W kontekście statystyk...

Uważam, że pierwsza część gry była dosyć wyrównana. Oglądaliśmy połowę, w której żaden piłkarz nie odstawiał nogi. Jednym z największych mankamentów zakończonej odsłony był brak dokładności.
Mam ogromną nadzieję, że po przerwie zobaczymy więcej ofensywnych akcji po obu stronach boiska.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY MECZU! LEGIA WARSZAWA W NAPRAWDĘ DOBRYM POŁOŻENIU DO PRZERWY.

45+1'
Radović przebojem usiłował się przedrzeć przez blok obronny rywala. Plan bardzo ambitny, jednak szybko skorygowana praca obrońców przeciwnika nie poszła na marne.

45'
Do czasu gry w pierwszej odsłonie doliczono dwie minuty.

44'
Jałocha na posterunku! Goalkeeper znakomicie uprzedził Necida, który czyhał na prostopadłe podanie od Tomasza Jodłowca.

42'
Arkadiusz Malarz musiał błysnął refleksem, bo bardzo niebezpiecznym huknięciem z siedemnastego metra popisał się Hofbauer! Austriacki pomocnik próbował skutecznie zakończyć wrzutkę Marciniaka z lewego skrzydła boiska. Malarz pewnie wychwycił piłkę.

41'
Końcowa faza pierwszej odsłony. Arka Gdynia została zmuszona do podjęcia śmielszych poczynań pod polem karnym Legii.

39'
0:1! Legia wyszła na prowadzenie! Jodłowiec! Defensywny pomocnik zachował się jak rasowy napastnik, pakując futbolówkę do bramki z naprawdę bliskiej odległości. Asystę przy golu zaliczył Necid, posyłając dobre podanie z prawego skrzydła.

37'

35'
Hofbauer przetrzymywał Radovicia. Serb domagał się tego, aby Austriak obejrzał żółty kartonik. Arbiter główny dał ostrzeżenie pomocnikowi Arki.

34'
Michał Pazdan wygrał kolejny pojedynek we własnej strefie. Kolejny korner dla gospodarzy.

33'
Zbyt dużo fauli w środkowej strefie. Pan Tomasz Musiał bardzo często odgwizduje złe zachowania boiskowe.

31'
Pazdan uratował błąd swojego kolegi z bloku obronnego. Stoper reprezentacji Polski zatrzymał bardzo groźną centrę z lewej flanki boiska. Będzie rzut rożny.

30'
Zablokowane uderzenie Ofoe zza pola karnego. Legia coraz częściej atakuje w pobliżu szesnastki Arki Gdyni.

28'

27'
Kolejne zagrożenie po stałym fragmencie gry! Maciej Dąbrowski wywalczył pozycję, a potem oddał niezły strzał głową. Pokazową interwencję pokazał Jałocha, ale i tak piłka powędrowała nad jego bramką.

25'
Artur Jędrzejczyk wywalczył rzut wolny w bardzo groźnej strefie. Powinniśmy zobaczyć soczyste dośrodkowanie.

24'
Brakuje dokładności po obu stronach. W mojej opinii, piłkarze zbyt szybko podejmują decyzje w działaniach ofensywnych.

23'
Necid poszukiwany w polu karnym Legii. Odjidja posłał niezłe dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska, jednak czeski napastnik nie mógł przebić się przez parę stoperów.

21'
żółta kartka Pierwsza żółta kartka w tym meczu już rozdana. Obejrzał ją Marcjanik, który wykonał klasyczne przewinienie taktyczne w środku pola. Nie było mowy o błędzie Pana Musiała.

19'
Necid z pierwszym celnym strzałem w polskiej Ekstraklasie. Czeski napastnik zgrabnie wypracował sobie przestrzeń do uderzenia w polu karnym przeciwnika, lecz futbolówka została kopnięta zbyt słabo, aby zaskoczyć Jałochę.

18'
Marcus da Silva znakomicie wykorzystał bierność obrońców Legii w pobliżu własnej szesnastki. Brazylijczyk pokusił się o solidne huknięcie na bramkę Malarza, jednak piłka w ostatniej chwili zeszła mu z nogi, co spowodowało, że bramkarz nie musiał nic robić.

17'
Miroslav Radović zagrał piłkę ręką - taki werdykt wydał sędzia główny. Sam zawodnik szybko pogodził się z opinią arbitra.

16'

14'
Arka miała swoją szansę. Marcus da Silva wykonał solidny rajd na prawej flanki boiska, a następnie próbował prostopadłym podaniem obsłużyć Barisicia. Pomysł wyśmienity, ale szybko został pokrzyżowany przez Dąbrowskiego, który doskonale się ustawił.

13'
Twarda walka w środkowej strefie boiska. Nie ma miejsca na wykwitną grę.

11'
Antoni Łukasiewicz podjął duże ryzyko z dalekiej odłegłości. Soczysty strzał z woleja nie wzbudził stresu Arkadiuszowi Malarzowi.

10'
Sobieraj znów zachował się na medal. Obrońca gospodarzy świetnie się zastawił, a następnie zmusił rywala do popełnienia przewinienia.

8'
Krzysztof Sobieraj pewnie w swoim polu karnym. Odjidja Ofoe technicznie próbował zbliżyć się do bramki Konrada Jałochy.

7'
Zmarnowany stały fragment gry przez Szwocha. Gwiazdor beniaminka z Gdyni posłał piłkę z rzutu wolnego zdecydowanie za krótko.

6'
Zawody wznowione.

5'
Gra przerwana. Zbyt dużo pirotechniki na murawie.

4'
Pierwsza groźna sytuacja w tym meczu! Bardzo bliski szczęścia był Josip Barisić, który najwyżej wyskoczył do centry z rzutu rożnego. Futbolówka po jego uderzeniu głową powędrowała minimalnie nad poprzeczką.

2'
Korner dla gospodarzy. Zablokowana centra Marciniaka.

1'
Arka próbowała wykorzystać prosty błąd rywala na własnej połowie. Gospodarze usiłowali prostopadłym podaniem stworzyć zagrożenie, ale w porę zainterweniował Hlousek.

*'
Gramy!

*'

*'
Mistrz Polski też rozegrał trzy mecze sparingowe. "Legioniści" mieli okazję sprawdzić się z Zenitem St. Petersburg (porażka 0:2).

*'
Klub z województwa pomorskiego jak burza przeszedł przez maraton sparingowy. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego wygrali wszystkie sparingowe boje (trzy spotkania). Wśród rywali znalazł się m.in. Rad

*'
W taki sposób kształtuje się ligowa tabela (przed meczem: Wisła Kraków - Korona Kielce).

*'
W rundzie jesiennej Legia Warszawa poniosła porażkę z Arką Gdynia (1:3).

*'
Dokładnie za godzinę - pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Nadchodzący pojedynek w Gdyni poprowadzi Pan Tomasz Musiał.

*'
Premierowe oficjalne spotkanie w barwach Arki Gdynia zaliczy dziś Josip Barisić. Chorwacki snajper pokazał się polskim kibicom z gry dla: Zawiszy Bydgoszcz i Piasta Gliwice

*'
W składzie Legii Warszawa w dzisiejszych zawodach zadebiutuje Tomas Necid. Czeski napastnik ma za zadanie zastąpić Nikolicia, który w zimowym okienku transferowym udał się do Chicago Fire.
Z warszawskiego klubu odszedł również drugi napastnik - Prijović. Szwajcar przeniósł się do PAOK-u Saloniki.

*'
Dobry wieczór. Zapraszamy Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu 21.kolejki LOTTO Ekstraklasy: Arka Gdynia - Legia Warszawa.
Spotkanie rozpocznie się o 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online