PSG - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PSG
Barcelona
4 : 0

Trapp - Meunier, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa - Rabiot, Verratti (70' Nkunku), Matuidi, Di María (61' Lucas), Draxler (85' Pastore) - Cavani
Ter Stegen - Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Busquets, Iniesta (73' Rakitić), Gomes (59' Rafinha) - Messi, Neymar, Suarez

Mecze na żywo: PSG - Barcelona

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę Państwu miłej nocy.

FC Barcelona przed ogromnie trudnym zadaniem przed rewanżowym starciem. Ekipa "Dumy Katalonii" dzisiaj bez żadnych argumentów piłkarskich.
PSG zrobiło ogromny krok w drodze do awansu do 1/4 finału Ligi Mistrzów. Cała jedenastka gospodarzy dzisiaj zaprezentowała światowy poziom.

Sędzia Szymon Marciniak dał znak - KONIEC MECZU!

90+3'
Goście w desperackich poszukiwaniach gola, który dałby nadzieję w rewanżu. Chaotyczne ataki nie dają jednak efektu.

90+1'
Jesteśmy już w strefie doliczonego czasu. Sędzia dorzucił cztery minuty.

90'
Kibice Barcelony z zawodem, bo swoją sytuacją z rzutu wolnego miał Neymar. Brazylijski napastnik kopnął futbolówkę wysoko nad poprzeczką bramki.

89'
Rabiot, w ocenie Szymona Marciniaka, przekroczył zasady gry.

89'
Za chwilę dostaniemy informację od sędziego technicznego, o ile aktualnie rozgrywany mecz, został przedłużony.

87'

85'
Julien Draxler dostał zasłużone brawa od swoich kibiców. Emery, na ostatnie minuty tego pojedynku, wpuścił Javiera Pastore.

84'
Słupek uratował PSG! Umtiti był tym, który najwyżej wyskoczył do centry z lewego narożnika boiska. Blisko gola na 4:1

83'
Kurzawa udaremnił atak Barcelony. Ta skupiona na jednym celu - zdobyciu honorowej bramki.

82'
Jest gwizdek sędziego Marciniaka. Draxler został nieprzepisowo blokowany w centralnej części boiska w Paryżu.

80'
Po raz kolejny świetną pracę wykonał arbiter liniowy. Neymar złapany w pułapce ofsajdowej.

79'
Jeden z nielicznych uderzeń gości na bramkę Trappa. Gola usiłował zdobyć z dystansu Neymar, jednak nieczysto trafił w piłkę. Ta powędrowała tuż obok prawego słupka bramki PSG.

78'

76'
Julien Draxler zaprzepaścił świetną szansę na wyprowadzenie kontry. Niemiecki gwiazdor zdecydowanie za długo prowadził piłkę. Przytomną interwencją błysnęła defensywa przyjezdnych.

75'
Julien Draxler został autorem faulu taktycznego.

74'
żółta kartka Kolejny zawodnik z Katalonii, z żółtą kartką. Do notesu polskiego arbitra trafił Rafinha.

73'
Zmiana w szeregach gości. Rakitić w miejsce Iniesty.

71'
4:0! PSG podwyższyło wynik! A zrobił to Cavani, fantastycznie finalizując sytuację, po genialnym rajdzie Mouniera! Snajper gospodarzy, z kilkunastu metrów, posłał piłkę w prawym, dolnym rogu bramki.

70'
Dwadzieścia minut na pokazanie swojej piłkarskiej przydatności otrzymał Nkunku. Młody zawodnik zmienił kontuzjowanego Verrattiego.

69'
Marco Verratti nie jest zdolny do gry.

68'
Sztab medyczny gospodarzy opatruje Verrattiego.

67'
Jak nie, to nie idzie.... Tak mogą pomyśleć kibice oraz piłkarze przyjezdnych, po akcji, w której Rafinha zmarnował sytuację na strzał z atrakcyjnego położenia.

65'
Ofiarny wślizg defensora gości uratował Ter Stegena! Ogromny bliski podwyższenia był Lucas, ale jego strzał z kilkunastu metrów od bramki, zatrzymał Alba.

64'
Pozycję spaloną zasygnalizował arbiter liniowy. Któryś z piłkarzy Barcelony był najbliższy bramki Trappa, podczas wrzutki z rzutu wolnego.

62'
żółta kartka Sergio Busquets z pokorą przyjął żółtą kartkę, którą obdarował go Szymon Marciniak.

61'
Owacje na stojąco zebrał Angel Di Maria. Argentyńczyk na placu gry został zastąpiony przez Lucasa.

60'
Leo Messi powalony na murawę. Sędzia Marciniak puścił grę.

59'
żółta kartka Trener Enrique musi reagować na to, co dzieje się na boisku. Rafinha zmienił Gomesa, który miał na koncie żółtą kartkę.

57'
Francuska drużyna ani myśli o utrzymaniu takiego wyniku. Edinson Cavani był ogromnie bliski przejęcia świetnego podania z lewej flanki. Urugwajskiemu napastnikowi do realizacji celu zabrakło kilku centymetrów.

55'
3:0! Nie do wiary! Angel Di Maria po raz drugi wpisał się na listę strzelców! Argentyńczyk wykazał się przepięknym uderzeniem zza pola karnego. Futbolówka po jego kopnięciu, powędrowała w lewy sektor bramki. Akcja bramkowa zaczęła się od... Trappa.

53'
Rabiot po raz kolejny prostopadle zagrywał do Edinsona Cavaniego. Trzeba pochwalić za pomysł i chęci, jednak Urugwajczyk był bezradny wobec zbyt mocnego zagrania.

52'
Ekipa z Francji coraz bliżej bramki Ter Stegena. Kibice Barcelony mają powód do naprawdę poważnej rozpaczy.

50'
Gwizdek arbitra głównego. Lionel Messi nieprzepisowo zatrzymany wślizgiem przez przeciwnika.

48'
Ależ to mogła być kontra w wykonaniu zawodników Emery'ego! Edinson Cavani próbował "na pamięć" zagrać do wbiegającego kolegi. Pomysł był genialny, ale zabrakło precyzji.

47'
PSG ciągle nie zadziwia w dzisiejszym wieczorze. FC Barcelona niezdarna w grze obronnej.

46'
Wkraczamy w drugą połowę meczu!

I część gry pod kątem statystyk

Muszę się Państwu przyznać, że takiego przebiegu w pierwszej części meczu się nie spodziewałem. PSG jest drużyną bardziej zorganizowaną na placu gry.
FC Barcelona w niczym nie przypomina tej drużyny, którą co tydzień podziwia cały piłkarski świat.

KONIEC I ODSŁONY!

44'
PSG bez większej presji gra w pobliżu pola karnego rywala. Julien Draxler jest zawodnikiem, który daje popalić defensywie.

43'
Końcowa faza pierwszej odsłony. "Duma Katalonii" bez większego pomysłu na zaskoczenie Trappa.

41'

39'
2:0! GOL! Strata w środku pola zawsze źle się kończy! Julien Draxler, z zimną krwią wykorzystał doskonałe podanie od Verattiego. Będąc zupełnie niekryty, nie dał szans Ter Stegenowi, lokując futbolówkę w lewym, dolnym rogu bramki.

38'
Angel Di Maria posłał naprawdę przepiękną centrę z lewego skrzydła boiska. Efektownie na futbolówkę naszedł Edgar Cavani, jednak uderzyć nie zdołał, bo... minimalnie się z nią minął.

37'
Bramkarz Barcelony bardzo wysoko. Kolejna interwencja na przedpolu.

35'
Ter Stegen dzisiaj nie ma łatwo z piłkarzami ekipy przeciwnej! Niemiecki bramkarz wykazał się wielkim refleksem, przy wybitnej interwencji, po strzale Juliena Draxlera! Futbolówka zmierzała w lewy sektor bramki, ale goalkeeper Barcelony zatrzymał uderzenie.

33'
żółta kartka Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Andre Gomes błysnął nieroztropnym zachowaniem boiskowym.

32'
Na boisku w Paryżu nie ma miejsca na swobodne rozgrywanie piłki.

30'

28'
Kevin Trapp wykonał genialną robinsonadą! Bramkarz perfekcyjnie skrócił kąt Gomesowi, który otrzymał znakomite, prostopadłe podanie od Messiego. Piłka wylądowała w bocznej siatce bramki!

26'
Leo Messi spróbował skopiować swojego rodaka z PSG. Jednak, odległość była dużo większa niż ta, z której próbował Angel Di Maria. Strzał Messiego nie przebił się przez poprawnie ustawiony mur.

25'
Sędzia Marciniak przyznał Barcelonie rzut wolny. Neymar był zahaczany.

24'
Paryżanie łatwo zneutralizowali zagrożenie od swojej bramki.

23'
Do cięższej pracy wzięła się ekipa przyjezdnych. Teraz to drużyna ze stolicy Francji musi się obawiać. Goście będą mieli korner.

21'
Kevin Trapp zaliczył pierwszy kontakt z piłką w tych zawodach. Niemiecki bramkarz pewnie wyłapał piłkę, po zdecydowanie głębokim dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

19'
1:0! Angel Di Maria! Argentyński pomocnik popisał się fenomenalną bezpośrednią próbą z rzutu wolnego! Strzał w prawy sektor bramki! Bramkarz gości nawet się nie ruszył.

17'
Rzut wolny dla gospodarzy! Julien Draxler kapitalnie uprzedził jednego z obrońców Barcelony. Faul został dokonany w bliskiej odległości od pola karnego Ter Stegena.

15'

14'
Neymar płaskim podaniem próbował uruchomić Gomesa, na prawym skrzydle boiska. Gdyby to się udało, to Barcelona mogłaby stworzyć groźną akcję ofensywną, jednak jej plany idealnie pokrzyżował wracający Kurzawa.

12'
Przewinienie w środkowej strefie popełnił Sergio Busquets. Rzut wolny dla PSG wywalczył Verratti.

11'
FC Barcelona zagubiona na murawie paryskiego stadionu! Ter Stegen uratował swój klub przed utratą gola, doskonale zatrzymując strzał Matuidiego, z naprawdę atrakcyjnej lokalizacji.

10'
Mamy reakcję sędziego liniowego. Na minimalnym spalonym był Suarez.

9'
Sergio Busquets ofiarą kompletnie spóźnionego Matuidiego. Nasz arbiter uznał, że w tej sytuacji pokazanie żółtej kartki, będzie nadużyciem.

8'
Przyjezdni prezentują dosyć chaotyczny futbol. Gospodarze mądrze stosują pressing.

6'
Gospodarze przed szansą! Angel Di Maria posłał wybitne crossowe zagranie do niekrytego Cavaniego! Urugwajczyk mając dobrą okazję, zamiast bezpośrednio strzelać, to bawił się jeszcze w drybling... Z perspektywy czasu była to koszmarna decyzja, ponieważ wracającemu obrońcy udało się uratować Barcelonę.

4'
Ter Stegen popisał się znakomitym wyjściem z bramki. Niemiecki goalkeeper podjął ogromne ryzyko, ale ono się w pełni opłaciło, bo napastnik PSG nie dotarł do genialnego podania.

3'
żółta kartka Żółta kartka już w 3.minucie. Szymon Marciniak pokazał kartonik Rabiotowi, który bezwzględnym wślizgiem zatrzymał szarżującego Neymara.

2'
Próbę prostopadłego podania do kolegi z napadu podjął Verratti. Zagranie zbyt niedokładne, aby Cavani zdołał przechwycić futbolówkę, a następnie spróbować zagrozić.

1'
Szybka wymiana piłki po obu stronach. Będziemy mieli szybkie spotkanie.

*'
Szymon Marciniak rozpoczął mecz w Paryżu!

*'
Piłkarze weszli na murawę! Przed nami oficjalny hymn Ligi Mistrzów!

*'
Już tylko kwadrans dzieli nas od rozpoczęcia spotkania!

*'
Z kolei sztab szkoleniowy przyjezdnych w dzisiejszej batalii nie będzie mógł skorzystać z usług takich zawodników: Javiera Mascherano, Ardy Turana oraz Aleixa Vidala.

*'
W barwach gospodarzy z tytułu kontuzji zabraknie: Grzegorza Krychowiaka, Thiago Motty oraz Thiago Silvy.

*'
Jedno z najciekawszych starć w aktualnej rundzie Ligi Mistrzów poprowadzi nasz eksportowy arbiter, Szymon Marciniak. Dla sędziego z Płocka będzie to kolejna świetna okazja do pokazania swoich jakże wysokich możliwości.

*'

*'
Spotkanie zostanie w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów sezonu 2016/17.

*'
Witam Państwa na naszym serwisie! W naszej dzisiejszej ofercie przygotujemy dla Państwa m.in. relację z meczu: PSG - Barcelona

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z PSG - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online