Bayern Monachium - Arsenal online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal
5 : 1

Neuer - Lahm, Martinez, Hummels, Alaba - Alonso, Vidal, Thiago, Robben (87' Rafinha), Costa (84' Kimmich) - Lewandowski (86' Muller)
Ospina - Bellerin, Mustafi, Koscielny (49' Gabriel), Gibbs - Coquelin (76' Giroud), Xhaka - Oxlade-Chamberlain, Özil, Iwobi (65' Walcott) - Alexis

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Arsenal

Dziękuję pięknie Państwu za to, że wybrali naszą dzisiejszą ofertę. Życzę dobrej i spokojnej nocy.

Bayern Monachium uczynił kolosalny krok ku awansowi do następnej rundy Ligi Mistrzów. Niemiecka drużyna zdominowała drugą część spotkania, czego najlepszym dowodem są cztery zdobyte bramki.
Arsenal Londyn przed naprawdę trudnym zadaniem, jeśli chodzi o walkę o ćwierćfinał. W mojej ocenie, dzisiaj, zabrakło pomysłu i zaangażowania.
Polskich kibiców na pewno cieszy postawa Roberta Lewandowskiego, który po raz kolejny wpisał się na listę strzelców.

KONIEC SPOTKANIA!

90+3'
Sekundy dzielą Nas od ostatniego gwizdka serbskiego arbitra.

90+1'
Obie ekipy już chyba najchętniej zeszłyby z placu gry.

90'
Dzisiejsze show potrwa trzy minuty dłużej.

88'
5:1! Chamberlain zaliczył koszmarną stratę w pobliżu własnego pola karnego! Z takich prezentów nie zwykł marnować Thomas Muller, i tego nie zrobił! Ospina został zmuszony do wyciągania piłki z siatki.

87'
Arjen Robben dzisiaj robił wielką różnicę na murawie. Wybitnego Holendra zmienił Rafinha, który ma za zadanie uporządkować sytuację w obronie.

86'
Oklaski od swoich kibiców otrzymał Thomas Muller. Gwiazdor niemieckiej reprezentacji na boisku zmienił Roberta Lewandowskiego.

85'
Kimmich chciał zaliczyć "wejście smoka"! Szybko wyprowadzona kontra przez Robbena mogła przynieść efekt w postaci gola, jednak pierwszy z wymienionych nie wytrzymał ciśnienia w polu karnym, i oddał zupełnie nieprzygotowany strzał.

84'
Douglas Costa w opinii Carlo Ancelottiego był zawodnikiem już do zmiany. Brazylijski pomocnik życzył powodzenia Kimmichowi.

83'
żółta kartka Lahm z żółtą kartką.

81'
Ospina jest jednym z najjaśniejszych punktów Arsenalu w tym spotkaniu. Goalkeeper, przed chwilą, zaprezentował doskonałą interwencję, świetnie parując podkręcony strzał autorstwa Costy.

80'
Robben miał kapitalną możliwość do podwyższenia rezultatu. Holender nie mógł powiększyć swojego dorobku strzeleckiego, bo fenomenalną robinsonadą błysnął Ospina, przenosząc futbolówkę nad poprzeczką.

78'
Kolejna stykowa sytuacja, w której wystąpił Robert Lewandowski. Polak został chyba delikatnie odepchnięty przez jednego z obrońców Arsenalu.
O faulu, a już o rzucie karnym - mowy być nie mogło.

76'
Sztab szkoleniowy Anglików wykorzystał zmiany przeznaczone na ten mecz. Giroud został wpuszczony na murawę, a na ławkę rezerwową zesłano Coquelina.

75'
Nasz rodak szybko wstał.

74'
Robert Lewandowski doznał urazu. Polak leży w strefie bramkarskiej.

73'
Próba prostopadłego podania do Robbena. Holender podziękował autorowi zagrania, lecz z niego nie skorzystał, ponieważ piłka został posłana minimalnie za mocno.

71'
Niemiecka drużyna spokojnie rozgrywa akcję na połowie rywala. Po raz kolejny Lewandowski otrzymał podanie z lewej flanki boiska. Górą okazali się obrońcy, którzy perfekcyjnie przykryli polskiego snajpera.

70'

68'
Ospina miał okazję pokazać swój talent bramkarski! Goalkeeper przyjezdnych w efektownym stylu zatrzymał solidną próbę z dystansu. Sytuacja była groźna, ponieważ futbolówka tuż przed bramkarzem dostała kozła.

67'
Przypominamy, że Carlo Ancelotti - coach Bayernu, nie dokonał jeszcze żadnej zmiany.

65'
Arsene Wenger, szkoleniowiec Arsenalu, wykorzystał drugą zmianę. Iwobi na placu gry zastąpił Walcott.

63'
4:1! Bayern powiększył swoją przewagę! Gol z chaosu, a autorem jego Thiago, który przechwycił bezpańską piłkę tuż przed polem karnym rywala. Futbolówka po strzale Chilijczyka odbiła się od nóg jednego z obrońców, i wpadła do bramki zaskoczonego Ospiny.

61'
Co za akcja! Robert Lewandowski spróbował zabawić się z bramkarzem Arsenalu Londyn. W efekcie obejrzeliśmy świetną próbę z głębi pola karnego, która obiła poprzeczkę bramki gości. Dobijać usiłował jeszcze Robben, jednak jego strzał zablokowali obrońcy.

60'
żółta kartka Żółtą kartkę przed chwilą obejrzał Xhaka. Pomocnik angielskiego teamu zaliczył kompletnie spóźniony wślizg na nogi zawodnika z Monachium.

59'

57'
Bayern natchniony! Kolejna dobra akcja mistrzów Niemiec. Robert Lewandowski umiejętnie nadbiegał na futbolówkę, którą z prawego skrzydła dogrywał mu kolega, lecz w dobrym momencie presję na Polaku wywarł Mustafi.

55'
GOL! 3:1! Bajeczna asysta "Lewego" do Thiago, który idealnie wybiegł za linię obrony Arsenalu, i fantastycznym, płaskim strzałem z kilkunastu metrów, pokonał bezradnego Ospinę.

54'
Lewandowski rozprowadził dobry kontratak z Robbenem. Polski zawodnik usiłował dograć do Holendra, z dosyć trudnej pozycji, jednak w porę zareagował blok obronny.

52'
2:1! Gospodarze znów na prowadzeniu! Robert Lewandowski z zimną krwią wykorzystał kapitalną wrzutkę z prawego skrzydła w wykonaniu Lahma! Nasz napastnik posłał futbolówkę głową, w prawy, dolny róg bramki.

51'
Lewandowski po raz kolejny groźny pod bramką przeciwnika. Polski napastnik zażarcie próbował dotrzeć do dośrodkowania Alaby z lewego skrzydła, lecz para stoperów okazała się nie do przejścia.

49'
Bramkarz gości jest zdolny do kontynuowania zawodów. Interwencja medyków przyniosła pozytywny efekt.

49'
W składzie Arsenalu doszło do pierwszej zmiany. Laurent Kosielny został zastąpiony przez Gabriela.

49'
Ospina leży na murawie.

48'
Robert Lewandowski nadział się niebezpieczny atak ze strony rywala. Sędzia uznał, że wszystko było przepisowo.

46'
Przewinienie w centrum boiska. Xabi Alonso znów zamieszany w stykową sytuację.

46'
Druga połowa!

W pierwszej części gry otrzymaliśmy solidną dawkę dobrego futbolu. Obie ekipy zadbały o to, abyśmy nie poczuli nudy. Najlepszym elementem tej zakończonej połowy był kapitalny strzał Robbena z jedenastej minuty.

KONIEC I POŁOWY MECZU!

45+1'
Manuel Neuer pokazał swój jakże wysoki kunszt bramkarski! Goalkeeper popisał się znakomitą interwencją nogami, przy dobrym uderzeniu Alexisa, z naprawdę ostrego kąta.

45'
Sędzia główny do pierwszej odsłony dorzucił jedną minutę.

44'
Zagotowało się pod bramką Ospiny. Mats Hummels był naprawdę bliski skutecznej finalizacji dośrodkowania z rzutu wolnego. Piłka po jego uderzeniu głową, poszybowała minimalnie obok prawego słupka.

43'
Robert Lewandowski ponownie w sytuacji strzeleckiej. I znów polski snajper próbował głową. Niezły timing, jednak uderzenie w żaden sposób nie napsuło krwi Ospinie, który patrzył, jak piłka mija jego bramkę.

42'
Douglas Costa pokazał gest przepraszający swoich kolegów z drużyny. Skrzydłowy przepraszał za podjęcie ryzyka z dystansu. Piłka po jego mocnym kopnięciu, wylądowała na jednej z trybun.

40'

38'
Przyjezdni wyprowadzili niezłą kontrę, na prawym skrzydle boiska. Xhaka otrzymał bezpańskie podanie na siedemnasty metr od bramki Neuera, ale jego soczysty strzał powędrował wprost w stojącego bramkarza.

37'
Bayern jest lepszy w statystyce ilości oddanych strzałów. Podopieczni Carlo Ancelottiego mają na koncie siedem prób.

35'
Robert Lewandowski nieudolnie złożył się do strzału głową, z naprawdę dobrej lokalizacji na zaskoczenie przeciwnika. Próba Polaka powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki Ospiny.

34'
Kibice Bayernu rozemocjonowani. Ich zdaniem obrońca gości dotknął piłkę rękę, podczas blokowania centry Alaby. Gra została puszczona dalej.

32'
żółta kartka Alexis Sanchez trafił do notesika sędziego. Chodziło o bardzo niesportowe zachowanie. Napastnik Arsenalu popychał leżącego już na murawie rywala.

30'
1:1! Arsenal doprowadził do wyrównania! Alexis Sanchez skutecznie dobił swój rzut karny! W pierwszej potyczce lepszy okazał się Neuer, ale już przy dobitce z kilku metrów był bez szans.

29'
Rzut karny dla gości! Lewandowski minimalnie spóźnionym wejściem, sprokurował jedenastkę!

28'
Pozycję spaloną wskazał arbiter liniowy. Na niej znalazł się zawodnik Arsenalu Londyn, który próbował dobijać futbolówkę, wyprutą przez Neuera. Niemiecki bramkarz wykonał bardzo niepewną interwencję.

27'
żółta kartka Żółta kartka w rękach arbitra. Mats Hummels z pełną premedytacją odepchnął rozpędzonego Alexisa. Cała sytuacja miała miejsce tuż przed polem karnym Bayernu.

25'
Faul. Xabi Alonso został nieprzepisowo zatrzymany w centralnej części boiska.

23'
Javi Martinez błysnął genialnym powrotem do defensywy. Alexis Sanchez zdecydowanie za długo prowadził futbolówkę w pobliżu pola karnego.

22'
Thiago Alcantara domagał się odgwizdania rzutu rożnego. Jego zdaniem ostatni piłkę dotknął zawodnik Arsenalu. Patrząc na powtórki telewizyjne, to jestem zdania, że Hiszpan nie miał racji.

20'
Niebezpiecznie jest pod bramką Ospiny, jeśli akcje idą prawym skrzydłem boiska. Oglądaliśmy kolejne groźne wgranie z tego sektora.

18'
Alexis Sanchez nie wytrzymał ciśnienia. Sędzia liniowy szybko zasygnalizował sytuację, w której Chilijczyk był najbliżej ustawiony bramki, w momencie podania.

17'
Kibice z Londynu mogą czuć dyskomfort, ponieważ ich ulubieńcy jak na razie grają jedynie w defensywie.

15'
żółta kartka Mustafi dostał żółtą kartkę. Obrońca "Kanonierów" popisał się bardzo nieroztropnym zachowaniem boiskowym. Niepotrzebny faul.

14'
Arjen Robben podjął kolejną próbę z dystansu. Tym razem Holender postawił na wariant płaskiego uderzenia. Niestety dla niego, bramkarz pewnie wychwycił futbolówkę.

12'
Drugi raz w tym spotkaniu Robert Lewandowski dał się złapać na pozycji spalonej.

11'
1:0! Bayern Monachium objął prowadzenie! Ogromna bierność defensywy z Londynu, otworzyła Robbenowi drogę do zdobycia przepięknego gola! Fantastyczny strzał zza pola karnego, w lewe okno bramki.

9'
Możemy odnotować pierwszą celną próbę w tym spotkaniu! Jej autorem został Vidal, który zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości. Na posterunku dobrze Ospina.

7'
Chaotycznie broni się ekipa ze stolicy Anglii. Narasta przewaga mistrzów Niemiec.

6'
Gra przerwana. Xabi Alonso taktycznie zatrzymał Ozila. Faul jak najbardziej do odgwizdania.

4'
Nieudolna akcja gospodarzy na prawym skrzydle boiska. Lahm zdecydowanie przesadził z mocą zagrania. Od bramki nową akcję rozpocznie Ospina.

2'
Bayern próbuje zagrozić, budując ataki na skrzydłach. Przed momentem, oglądaliśmy nieudaną wrzutkę Alaby, z lewej flanki boiska.

1'
Pierwszy faul w meczu. David Alaba został poturbowany w powietrznej batalii przez Chamberlaina.

*'
Gramy!

*'
Na Allianz Arena rozbrzmiał oficjalny hymn Champions League!

*'
Ostatnie przygotowania... Za kwadrans zaczniemy grę!

*'
Polscy kibice mocno liczą, że dzisiaj doskonała passa zostanie podtrzymana

*'
Nad porządkiem boiskowych wydarzeń pieczę będzie sprawować Milorad Mazić.

*'
Ławka rezerwowa Bayernu Monachium: Ulreich, Rafinha, Bernat, Sanches, Kimmich, Coman, Müller

*'
Ustawienie taktyczne "Kanonierów"

*'
Zawody w Monachium odbędą się w ramach pierwszego meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów.

*'
Dobry wieczór,
Kolejne zmagania związane z Ligą Mistrzów przed nami! W naszej ofercie m.in. relacja z meczu: Bayern Monachium - Arsenal

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Arsenal, to zapraszamy do śledzenia meczu online