Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
5 : 0

Kelemen – Burliga, Runje, Guti Tomelin, Tomasik – Góralski, Frankowski – Romanczuk, Vassiljev, Chomczenowskyj – Cernych.
Prusak – Sasin, Komor, Szmatiuk, Leandro – Tymiński, Danielewicz – Bonin, Hernandez, Dzalamidze – Śpiączka.

Danielewicz (28.) żółta kartka

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna

'

45+5'

45+5'
Vasiljev uderzył z rzutu wolnego, ale pewnie interweniował Prusak.

45+4'
Cernych ruszył z połowy boiska, miał całą połowę dla siebie, ale ostatecznie w polu karnym dogonił go obrońca i wybił piłkę na rzut rożny.

45+1'
Ładna akcja Jagiellonii, ale będzie tylko rzut rożny.

45'
Sędzia doliczył cztery minuty.

44'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Tomasik.

38'
Mniej ciekawy fragment meczu. Jagiellonia w pełni kontroluje przebieg spotkania.

33'
Cernych znalazł się sam przed bramkarzem, ale ten zdołał odbić piłkę. Prusak ucierpiał przy tym i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

31'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Runje.

29'
Gool! Vassiljev pewnym strzałem zamienił rzut karny na bramkę.

28'
Rzut karny dla Jagiellonii. Wszyscy są zaskoczeni. Danielewicz ukarany żółtą kartką. To była raczej błędna decyzja!

27'
Od momentu zdobycia bramki drużyną przeważającą jest Jagiellonia.

25'
Cernych uderzał sprzed pola karnego, piłka odbiła się od obrońcy i będzie rzut rożny.

23'
Dzalamidze wpadł w pole karne Jagiellonii, ale nie miał jak oddać strzału.

21'
Chomczenowskyj zagrał na lewą stronę pola karnego, gdzie Tomasik miał sporo miejsca, ale jego strzał zdołał odbić Prusak.

20'
Goool! Górnik był lepszy, ale to Jagiellonia zdobyła bramkę. Chomczenowskyj na szesnastym metrze, miał sporo miejsca, więc przyjął piłkę i płaskim strzałem pokonał bramkarza.

19'
Bonin zamknął dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale nie trafił w światło bramki uderzeniem z pola karnego.

15'
Ładna akcja Jagiellonii. Tomasik wpadł w pola karne, piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy, ale Prusak zdołał ją odbić.

13'
Sporo gry w środku pola.

10'
Bonin uderzył z powietrza z dystansu lewą nogą, ale obok bramki.

10'
Bonin przedzierał się w pole karne Jagiellonii, ale ostatecznie został powstrzymany.

8'
Tymiński dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego i Kelemen wybił piłkę na rzut rożny.

5'
Teraz mogło być groźnie pod bramką Górnika. Vassiljev dobrze wbiegł z piłką w pole karne, chciał wycofać do Cernycha, ale uczynił to niedokładnie.

5'
Jak na razie dłużej przy piłce utrzymuje się Górnik. Gra toczy się na połowie Jagiellonii.

3'
Hernandez dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, ale Kelemen zdołał wypiąstkować piłkę.

2'
Górnik odważnie wyszedł na Jagiellonię. Stara się wysoko atakować rywala.

1'

'
Skład Górnika Łęczna:

'
Skład Jagielloni:

'

'

Początek spotkania Jagiellonia Białystok - Górnik Łeczna o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna, to zapraszamy do śledzenia meczu online