Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica
1 : 1

Pilarz – Guilherme (51' Ziajka), Osyra, Szarek, Fryc – Miśak (66' Gergel), Jovanović, Kupczak, Babiarz, Guba (76' D. Nowak) – Gutkovskis.
Kuciak – Wawrzyniak, Maloca, Wojtkowiak, Stolarski (75' Michał Mak) – Nunes – Haraslin (62' Vitoria), Wolski, Peszko (84' Kuświk) – F. Paixao, M. Paixao.

'
Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne mecze na żywo. Już jutro Bundesliga oraz Lotto Ekstraklasa.

90+6'
Koniec meczu. Termalica szczęśliwie doprowadziła do wyrównania, ale wynik jest sprawiedliwy.

90+6'
Gool! Gutkovskis mocnym strzałem po ziemi pokonał Kuciaka z rzutu karnego.

90+4'
Maloca zagrywa ręką i po chwili konsultacji sędziów jest rzut karny! Fatalny błąd obrońcy Lechii.

90+1'
żółta kartka Michał Mak ukarany żółtą kartką.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

88'
Osyra zamknął akcję, dośrodkował w pole karne, ale nikt nie doszedł do piłki.

87'
Brakuje sytuacji. Termalica chyba nie ma zbyt wielkich nadziei.

84'
Kuświk zastąpił Peszkę.

76'
Nowak zastąpił Gubę.

75'
Michał Mak zastąpił Stolarskiego.

73'
Gool! Termalica grała lepiej w drugiej połowie, ale zemściły się na niej wykorzystane sytuacje. Gospodarze nadziali się na kontrę i Sławomir Peszko strzałem z narożnika pola bramkowego w długi róg zdobył bramkę.

70'
Stroną przeważającą jest Termalica.

66'
Gergel zastąpił Misaka.

64'
[Z] Wojtkowiak ukarany żółtą kartką.

63'
Guba znakomicie zagrał do Jovanovicia, ale jego strzał z pola karnego dobrze obronił Kuciak.

63'
Druga połowa dostarcza zdecydowanie więcej emocji niż pierwsza.

62'
Vitoria zastąpił Haraslina.

61'
Kontra Lechii, ale Fryc znakomicie powstrzymał w polu karnym Haraslina.

60'
Znakomite dośrodkowanie z rzutu wolnego do Gutkovskisa, ale te nie trafił w piłkę.

60'
żółta kartka Maloca ukarany żółtą kartką.

59'
Co za odpowiedź Lechii! Nunes uderzał sprze pola karnego, piłkę na siódmym metrze przyjął Flavio Paixao i on również miał przed sobą tylko bramkarza. Pilarz zdołał jednak złapać piłkę po strzale Portugalczyka!

59'
Kolejna groźna sytuacja dla Termaliki. Osyra przyjął piłkę w polu karnym, był sam przed Kuciakiem, ale nie zdołał go pokonać. Znów bramkarz ratuje Lechię.

58'
Długie zagranie w kierunku ofensywnych zawodników Termaliki i Kuciak wyjściem z bramki zażegnał niebezpieczeństwo.

57'
żółta kartka Szarek ukarany żółtą kartką.

56'
W drugiej połowie lepsi są gospodarze.

54'
Strzał Ziajki został zablokowany, piłka trafiła do Guby, który kapitalnie uderzył zewnętrzną częścią stopy. Byłby piękny gol, ale znakomicie interweniował Kuciak, który przeniósł piłkę nad poprzeczką.

53'
Nieporozumienie Malocy z Kuciakiem, ale nie skorzystał z tego Guba.

51'
Ziajka zastąpił kontuzjowanego Guilerme.

51'
Bardzo aktywny jest Sławomir Peszko. Tym razem wywalczył rzut rożny.

49'
Guba z łatwością ograł Wawrzyniaka, oddał ładny strzał z pola karnego, ale Kuciak z problemami zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

48'
Peszko uderzał z ostrego kąta. Trafił jednak tylko w boczną siatkę.

47'
Guilherme oddał strzał z rzutu wolnego, ale pewnie interweniował Kuciak.

46'

'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek i bez emocji.

45+1'
Prostopadłe zagranie Flavio dość szczęśliwie przedostało się przez linie obrony i trafiło do Haraslina, który nie zdołał trafić w bramkę.

45'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje Wolski.

44'
Na słabym poziomie stoi dzisiejsze spotkanie. Gospodarze nastawiają się na kontry, a Lechia nie ma pomysłu na zaskoczenie defensywy Termaliki.

41'
Haraslin mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale nie opanował piłki w polu karnym.

37'
Szybka akcja Lechii. Peszko zagrał w pole karne do Flavio Paixao, ale ten nie opanował piłki.

34'
Dłużej przy piłce utrzymała się teraz Termalica.

32'
Brakuje emocji w tym meczu.

27'
żółta kartka Nunes ukarany żółtą kartką.

27'
Piłkarze Termaliki domagają się rzutu karnego. Guba padł w polu karnym, ale sędzia uznał, że Wawrzyniak nie trafił rywala. To był błąd sędziego.

26'
Peszko dośrodkował w pole karne do Flavio, który za lekko uderzył głową, aby pokonać bramkarza. Portugalczyk był na spalonym, ale sędzia tego nie zauważył.

23'
Jovanović wyprowadził dobrze zapowiadającą się akcje, ale nie zrozumiał się z Gutkovskisem i zagrał do nikogo.

22'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

18'
Spokojniejszy okres w grze. Lechia ma ten mecz pod kontrolą.

14'
Pilarz obronił płaski strzał Wolskiego sprzed pola karnego.

13'
Lechia dłużej utrzymuje się przy piłce.

10'
Peszko spod linii końcowej zagrał do M. Paixao, ale ten nie zdołał skierować piłki do bramki.

9'
Mogło być 1:0 dla Termaliki! W polu karnym piłka spadła pod nogi Misaka, ale jego strzał przeleciał tuż obok bramki.

9'
Maloca za krótko wybił piłkę, dopadł do niej jeden z zawodników Bruk-Bet Termaliki, ale Maloca zdołał zablokować uderzenie.

7'
Zablokowany strzał Nunesa sprzed pola karnego.

5'
Ładna akcja Lechii. Po dośrodkowaniu Peszki do piłki dopadł Haraslin, którego strzał głową obronił Pilarz.

4'
Gospodarze póki co starają się utrzymać piłkę jak najdalej od własnej bramki.

3'
Jeszcze garść statystyk.

2'
Pierwsze sekundy spokojne.

1'
Rozpoczęła Lechia. Mecz poprowadzi Paweł Raczkowski.

'
Piłkarze obu drużyn są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Rezerwowi Lechii: Milinković-Savić, Vitoria, Michał Mak, Mila, Kuświk, Borysiuk, Fila.

'
Rezerwowi Termaliki: Trelam Ziajka, Stefanik, Gergel, D. Nowak, Kędziora, Kowal.

'

'

'
Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online