Śląsk Wrocław - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Pawełek - Dankowski, Celeban, Kokoszka, Pawelec - Kovacević, Madej, Morioka, Riera (65' Roman), Pich - Biliński (79' Alvarinho)
Załuska - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Mączyński, Llonch, Brlek (62' Videmort), Małecki - Boguski (72' Stilić), Brożek (81' Ondrasek)

Roman (75.)

Pich (53.) żółta kartka
Małecki (51.) żółta kartka
Głowacki (57.) żółta kartka

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Dziękuję uprzejmie wszystkim odbiorcom tej relacji.

Śląsk Wrocław przybliżył się do ósmej lokaty w ligowej tabeli. Strata do Pogoni Szczecin wynosi w tej chwili - dwa punkty.
Wisła Kraków ze Śląskiem Wrocław rozegrały dosyć wyrównany pojedynek. Jeden błąd w kryciu skutkował tym, że to "Wojskowi" mogą sobie dopisać trzy oczka.
W barwach Wisły Kraków z dobrej strony pokazał się Patryk Małecki.

Pan Paweł Gil zakończył spotkanie we Wrocławiu. Pierwsza porażka Wisły Kraków pod wodzą hiszpańskiego trenera, Kiko Ramireza.

90+4'
Gospodarze z dużym oddechem. Piłka znów krąży w pobliżu pola karnego Wisły.

90+3'
Niemal cała jedenastka Wisły Kraków skupiona na połowie Śląska Wrocław.

90+2'
Pawełek pewnie wypiąstkował futbolówkę. Patryk Małecki ciekawie dośrodkował z lewego narożnika boiska.

90+1'
Morioka na ofsajdzie.

89'
Potwierdzona informacja. Widowisko we Wrocławiu zostało przedłużone o trzy minuty.

88'
Śląsk Wrocław buduje swoje akcje. Podopieczni Jana Urbana szanują futbolówkę.

86'
Przyjezdni bez pomysłu na grę w ofensywie.

84'
Łukasz Madej zaliczył dobrego crossa. Adresatem okazał się Alvarinho, jednak ten i tak nic nie mógł zrobić, bo w momencie podania był... na spalonym.

82'
Roman mógł skreślić Wisłę Kraków! Plany pokrzyżował Łukasz Załuska, który wykonał genialną robinsonadę nagami! Roman uderzał z głębi pola karnego.

81'
Na zmianę na szpicy zdecydował się sztab szkoleniowy Wisły Kraków. Zdenek Ondrasek za Pawła Brożka.

79'
Zmiana czysto taktyczna. Kamila Bilińskiego, napastnika Śląska, zastąpił Alvarinho.

78'
Wisła Kraków będzie musiała postawić wszystko na jedną kartę.

75'
1:0! Kibice doczekali się gola! Roman wykazał się chirurgiczną precyzję, przy płaskim uderzeniu, z dosyć ostrego kąta, w lewy, dolny róg bramki. Przy bramce asystował głową Biliński.

73'
Paweł Brożek groźnie nadbiegał na futbolówkę, którą z prawego skrzydła zagrywał Brlek. Doświadczony napastnik był bardzo blisko finalizacji akcji ofensywnej, jednak sztuka się nie udała, ponieważ jego dobrze pokryli obrońcy z Wrocławia.

72'
Dla Rafała Boguskiego mecz się skończył. Snajpera "Białej Gwiazdy" na placu gry zmienił Semir Stilić.

70'
Kamil Biliński miał dogodną sytuację na zmianę wyniku! Mogła być z tego duża większa korzyść, gdyby napastnik w odpowiednim momencie podał do lepiej ustawionych kolegów. Zamiast tego, to obejrzeliśmy mocno niecelny strzał.

68'
Genialna szarża Małeckiego! Skrzydłowy minął dwóch rywali, a następnie wyszedł na znakomitą sytuację na gola! Piłkarza gości skutecznie zatrzymał Pawełek, świetnie wychodząc z bramki, i umiejętnie skracając kąt. Wszystkie działania spowodowały, że futbolówka poleciała obok prawego słupka.

66'
Jan Urban dał odpocząć Rierze. Nową piłkarską jakość na wnieść Juan Roman.

65'
Roman odbiera wskazówki od Jana Urbana. Za chwilę zawodnik powinien się pojawić na płycie boiska.

64'
Piłkarski bilard po rzucie wolnym dla Śląska Wrocław. Załuska w porę zagarnął futbolówkę, która niebezpiecznie krążyła w pobliżu jego bramki.

62'
Na placu gry mamy nowego zawodnika Wisły Kraków. Sztab szkoleniowy gości dał szansę Videmortowi, a na ławce rezerwowej możemy zobaczyć Brleka.

61'
Mamy kolejny strzał "na statystyki". Z kilkudziesięciu metrów od bramki Załuski próbował Morioka. Japończyk posłał futbolówkę daleko od lewego słupka bramki.

60'
Celeban w porę zainterweniował we własnym polu karnym. Paweł Brożek liczył na to, że dojdzie do niego prostopadłe podanie od kolegi. Jego plany dobrze pokrzyżował Celeban, wybijając futbolówkę na korner.

59'
Dobra indywidualna akcja w wykonaniu Małeckiego. Skrzydłowy Wisły Kraków solidnie kropnął z głębi pola karnego. Na posterunku przytomnie zachował się Pawełek, który nogami zatrzymał silny strzał.

57'
żółta kartka Powiększa się lista zawodników, którzy w tym spotkaniu otrzymali żółtą kartkę. Do notesu Pana Pawła Gila trafił Głowacki, który zaliczył spóźniony wślizg.

56'
Zagotowało się pod bramką Mariusza Pawełka. Bramkarz w niedostateczny sposób komunikował się z własnymi obrońcami. Bliski wykończenia był Paweł Brożek, jednak wszystko skończy się na kornerze.

55'

53'
żółta kartka Robert Pich wykazał się nieudolną interwencją w defensywie. Spóźniony atak na Brożku, który był przy futbolówce.

52'
Łukasz Załuska na raty zatrzymał piłkę, po wybiciu jej z rzutu wolnego. Ogromny chaos w jego polu karnym.

51'
żółta kartka Patryk Małecki otrzymał szóstą żółtą kartkę w tym sezonie ligowym. Pomocnik Wisły Kraków nieprzepisowo blokował rywala.

50'
Patryk Małecki spróbował wyeksponować jeden ze swoich atutów, czyli uderzenie z dystansu. Skrzydłowy podjął wyzwanie, jednak piłka w bezpiecznej odległości poszybowała nad poprzeczką.

48'
Obie drużyny do gry w drugiej odsłonie przystąpiły w niezmienionych składach.

47'
Soczyste uderzenie z rzutu wolnego oddał Kamil Dankowski! Odległość dosyć duża od bramki Wisły Kraków. Łukasz Załuska musiał wykazać się dobrym piąstkowaniem futbolówki.

46'
Sędzia dał znak: Druga połowa rozpoczęta!

Dosyć wyrównany bój w pierwszej części spotkania. Można mieć zastrzeżenia do obu ekip, że oglądaliśmy dość mało dobrych okazji na zdobycie gola.
Mam nadzieję, że gra po przerwie ulegnie progresowi.

KONIEC I ODSŁONY MECZU!

45+1'
Maciej Sadlok oddał dobry strzał na bramkę. Udana próba z rzutu wolnego. Mariusz Pawełek miał pełną kontrolę nad przebiegiem sytuacji.

44'
Piotr Celeban przekroczył zasady gry, w pobliżu własnej szesnastki.

43'

41'
Oglądamy dużo przewinień w środkowej strefie placu gry.

40'
Wielkimi krokami pierwsza odsłona zmierza ku końcowi.

38'
Robert Pich próbował dokładnie zagrać z lewego skrzydła boiska. Słowak, jednak, zbyt wiele włożył siły. Futbolówka poleciała nad poprzeczką.

37'
Łukasz Załuska został wystawiony na próbę przez Madeja, który bardzo groźnie uderzył futbolówkę głową. Goalkeeper miał szczęście, że futbolówka poszybowała minimalnie nad poprzeczką.

36'
Kolejny rzut wolny dla gospodarzy, na wysokości pola karnego.

34'
Defensywa "Białej Gwiazdy" pewnie wyjaśniła sytuację, po rzucie wolny dla gospodarzy.

33'
Sadlok zdziwiony opinią sędziego, który przyznał Śląskowi rzut wolny. W jego opinii żadnego faulu na wysokości pola karnego nie było.

32'
Gra przerwana. W centralnej części boiska został sfaulowany Morioka. Bezpardonowy atak ze strony Arkadiusza Głowackiego.

30'

28'
Ambitny rajd Pawła Brożka. Napastnik zaliczył dobry dystans z piłką, jednak okazji bramkowej nie zdołał sobie wypracować, ponieważ świetnym wślizgiem popisał się jeden z obrońców.

26'
Błąd w komunikacji na linii: Pawełek - Biliński. Napastnik Śląska Wrocław swoim zagraniem głową, był bliski zdobycia bramki samobójczej.

25'
Po raz z rzutu rożnego grę będą wznawiać zawodnicy z Krakowa.

24'
Celny strzał pojawił się w 24.minucie. Solidne kropnięcie z dystansu zaprezentował Brlek. Mariusz Pawełek nie miał większych problemów, ponieważ piłka powędrowała w miejsce, gdzie stał.

22'
Mariusz Pawełek otrzymał podanie od zawodnika Wisły Kraków. Zdecydowanie zbyt głęboka centra z lewego narożnika boiska.

20'
Kamil Biliński miał dobrą sposobność na zdobycie gola! Snajper wrocławian, z paru metrów od bramki, pomylił się głową. Znakomita szansa. Futbolówka powędrowała tuż obok lewego słupka.

19'
Kolejna sytuacja strzelecka dla Wisły Kraków. Peter Brlek z dosyć dobrej odległości na gola uderzył bardzo wysoko nad poprzeczką.

18'
Gospodarze przez chwilę będą grać w osłabieniu.

17'
Rierą w tej chwili zajmuje się sztab medyczny Śląska Wrocław.

16'
Gwizdek arbitra, który zasygnalizował faul w polu karnym wrocławian. Riera zderzył się z innym piłkarzem.

14'
Kolejna próba prostopadłego podania do Bilińskiego. Napastnik Śląska Wrocław nieźle urwał się obronie, jednak podanie posłano zdecydowanie za mocno.

13'
Niecelny strzał w wykonaniu Riery. Dobrym przechwytem chwilę wcześniej popisał się Morioka.

12'
Kolejny faul taktyczny w tym meczu. Robert Pich powalony na murawę przez Brleka.

10'
Pawelec próbował wypuścić Bilińskiego w uliczkę. Plan dobry, lecz napastnik gospodarzy był ściśle kryty przez Gonzaleza.

9'
Patryk Małecki zagrał kapitalną piłkę z prawego skrzydła boiska. Futbolówkę ambitnie usiłował zagarnąć wślizgiem Brlek, jednak minimalnie się spóźnił.

8'
Brlek podjął odważną próbę z dystansu. Strzał mocno nieudany, bo piłka powędrowała bardzo daleko od światła bramki. Ale pogoda z Wrocławia sprawia, że warto próbować uderzać z dalszej odległości.

7'
Arbiter dopatrzył się przewinienia taktycznego. Rzut wolny będzie miał klub z Krakowa.

5'
Wisła zamienia dużo krótkich podań.

3'
Mariusz Pawełek zaliczył bardzo chaotyczną obronę. Bramkarz niepewnie wyłapał futbolówkę, którą głową uderzył zawodnik z Krakowa.

2'
Będzie rzut rożny dla gości. Na lewym skrzydle został zablokowany Patryk Małecki.

1'
Skuteczną interwencją wślizgiem błysnął Brlek. Pomocnik Wisły Kraków przerwał akcję, którą próbował prowadzić Robert Pich.

*'
Gramy!

*'
Sędzia wyprowadził zawodników na boisko.

*'
W rundzie jesiennej aktualnego sezonu ligowego Śląsk Wrocław ograł Wisłę Kraków 5:1. W tamtym pojedynku Wisłę prowadził Dariusz Wdowczyk, a Śląska prowadził wówczas Mariusz Rumak.

*'

*'
Już tylko godzina do rozpoczęcia spotkania

*'
We Wrocławiu w roli arbitra głównego będzie występował Pan Paweł Gil.

*'
Skład Śląska Wrocław na potyczkę z Wisłą Kraków

*'
Witamy i zapraszamy Państwa na śledzenie relacji tekstowej LIVE z meczu: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online