Legia Warszawa - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
1 : 3

Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Szymański (46' Kucharczyk) - Guilherme (66' Kazaishvili), Odjidja Ofoe, Radović - Necid (46' Hamalainen)
Hrdlicka - Kowalczyk, Helik, Grodzicki, Konczkowski - Urbańczyk, Surma, Pazio, Lipski, Przybecki - Niezgoda (81' Moneta)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Ruch Chorzów

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę i zachęcam do śledzenia naszych innych relacji live.

Ruch Chorzów autorem największej sensacji 22.kolejki LOTTO Ekstraklasy! Piłkarze gości wykazali się dzisiaj dużą skutecznością.
Legia Warszawa dzisiaj zawiodła swoich kibiców, którzy oczekiwali łatwej wygranej z dużo niżej notowanym rywalem. Gospodarzom nie można odmówić piłkarskiej walki, jednak zabrakło tego, co najważniejsze, czyli skuteczności.

KONIEC SPOTKANIA!

90+3'
Chaos w polu karnym Ruchu Chorzów! Genialna robinsonada Hrdlicki! Bramkarz w bardzo efektownym stylu sparował uderzenie z dystansu w realizacji Odjidji Ofoe.

90+2'
Kazaishvili wykonał dobrą indywidualną akcję w pobliżu pola karnego gości. Akcja została zakończona, poprzez niecelny strzał. Futbolówka poszybowała nad bramką.

90'
Sędzia do regulaminowego czasu dorzucił cztery minuty.

89'
Celna próba w realizacji Pazdana. Ale strzał głową stopera w żaden sposób nie zrobił krzywdy obronie Chorzowa.

88'
Waldemar Fornalik, trener przyjezdnych, ma jeszcze dwie zmiany do dyspozycji.

86'
Goście już skupienie tylko na obronie bardzo korzystnego wyniku. Widać frustrację na twarzach zawodnikach Legii.

84'
1:3! Legia doczekała się gola! Radović perfekcyjnie zmylił Hrdlickę, z kilku metrów od bramki. Serb zmienił tor lotu piłki, którą z dystansu kopnął Kopczyński.

83'
Obaj szkoleniowcy mają czas na przekazanie swoich uwag.

83'
Race na boisku. Sędzia przerwał grę.

82'
Hamalainen efektownie próbował głową! Zagranie wprost w Hrdlickę.

81'
Zmiana w składzie Ruchu Chorzów. Waldemar Fornalik na boisko wprowadził Monetę, a na ławce rezerwowej wylądował Jarosław Niezgoda.

80'
Grodzicki po raz kolejny zaliczył skuteczną obronę. Środkowy obrońca zablokował uderzającego Radovicia.

79'
Rafał Grodzicki ucierpiał w starciu z rywalem.

78'
Piłkarze Jacka Magiery w desperacki sposób atakują bramkę Chorzowa. Oglądamy bardzo dużo wrzutek na pole karne.

76'
czerwona kartka Ruch Chorzów nie skończy tego meczu w pełnym składzie. Zawodnik uderzył rywala w twarz. Pazio nie wytrzymał ciśnienia.

75'
Starań Legii ciąg dalszy... Nieudane uderzenie zaprezentował Artur Jędrzejczyk. Futbolówka zbyt bardzo odchodziła od lewego słupka.

74'
Strzał z dystansu autorstwa Kopczyńskiego został zablokowany przez Grodzickiego.

73'
Przyjezdni szanują futbolówkę, jak tylko mogą.

71'

70'
żółta kartka Sędzia główny już nie darował bramkarzowi Ruchu Chorzów, który znów zwlekał ze wznowieniem gry.

69'
Celna próba Przybeckiego, z ostrego kąta. Arkadiusz Malarz bez problemów zatrzymał piłkę.

68'
Michał Kucharczyk huknął zza pola karnego. Skrzydłowemu gospodarzy w ostatniej chwili zeszła futbolówka z nogi.

66'
Sztab szkoleniowy Legii podjął ostatnią decyzję, jeśli chodzi o zmiany. Kazaishvili zastąpił Guilherme.

65'
Legia miała szansę na zmianę wyniku! Dobry drybling Ofoe w polu karnym chorzowian, potem niezłe podanie do Radovicia, ale ten w dobrej pozycji, przeniósł piłkę nad poprzeczką!

63'
Gracze Ruchu Chorzów są dobrze przygotowani, jeśli chodzi o walkę o górne piłki. Kolejna centra Jędrzejczyka została spokojnie zneutralizowana.

61'
Odjidja Ofoe posłał efektowny cross w kierunku Hamalainena. Przytomnie w swoim polu karnym zareagował Hrdlicka, który dobrze wyszedł do futbolówki, i uprzedził Fina.

60'
Guilherme próbował głową finalizować dosyć słabą wrzutkę od rzutu wolnego. Piłka po strzale Brazylijczyka powędrowała daleko od prawego słupka bramki.

59'
Grodzicki spóźniony z próbą odbioru. Rzut wolny dla Legii Warszawa, na wysokości pola karnego Ruchu.

57'
Michał Kucharczyk nie mógł liczyć na dokładność ze strony Hamalainena. Fiński pomocnik koszmarnie zacentrował z prawej flanki boiska.

56'
żółta kartka Odjidja Ofoe obejrzał żółty kartonik.

54'
Mistrzowie Polski już bez większej finezji w ofensywie. Zawodnicy Legii mają świadomość, że trzeba jak najszybciej gonić wynik.

52'

50'
0:3! Ruch Chorzów podwyższył rezultat! Genialny rajd Przybeckiego na prawym skrzydle boiska. Dobre podanie wykorzystał Jarosław Niezgoda, umieszczając futbolówkę do niemal pustej bramki.

49'
Artur Jędrzejczyk zaprezentował zbyt krótkie dośrodkowanie z prawej flanki boiska. Futbolówkę, bez większego problemu, przejął Łukasz Surma.

48'
Jarosław Niezgoda próbował w pojedynkę ograć kilku zawodników Legii. Trzeba docenić napastnika za zaangażowanie, jednak przy dużej presji był bez szans na odniesienie sukcesu.

46'
Jacek Magiera wykonał dwa konkretne ruchy. Szymańskiego i Necida nie ma już na placu gry, a w ich miejsce weszli: Hamalainen oraz Kucharczyk.

46'
Czas na drugą połowę!

Do przerwy mamy sensację! Legia Warszawa na drugą część meczu będzie przystępować w roli goniącego wynik, a nie ekipy, która ma spotkanie pod kontrolą.
Ruch Chorzów prowadzi po dwóch genialnych strzałach z dystansu.

KONIEC I POŁOWY MECZU!

45+1'
Zawodnicy Legii próbują. Szczęście sprzyja przy Hrdliccę, ponieważ przeciwnicy seryjnie marnują swoje okazje bramkowe.

45'
Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza odsłona.

44'
Kolejny raz z dystansu zawodnicy Ruchu. Jarosław Niezgoda spróbował skopiować wyczyn kolegów. Niestety, piłka poszybowała daleko od zamierzonego celu.

42'
0:2! GOL! Urbańczyk zdobył fenomenalną bramkę z dystansu! Świetne huknięcie w lewe okno bramki Arkadiusza Malarza. Piłkarze Legii dali zbyt dużo miejsce strzelcowi gola.

40'
Hrdlicka po raz kolejny pokazał ogromną klasę bramkarską! Świetne skrócenie kąta, które uniemożliwiło strzelenie gola Necidowi, z bliskiej odległości. Artur Jędrzejczyk błysnął wybornym dośrodkowaniem.

38'
Guilherme koszmarnie przestrzelił z pobliża pola karnego. Futbolówka minęła światło bramki Ruchu Chorzów. Legia coraz bardziej sfrustrowana obecną sytuacją na boisku.

37'
Guilherme chciał dobrze zagrać z rzutu wolnego. I tylko na chęciach się skończyło, bo jego dośrodkowanie trafiło wprost na głowę rywala.

36'
Piłkarze gości popełniają liczne faule w pobliżu własnej szesnastki. Takie działania mogą się dla nich źle skończyć.

35'
Michałowi Pazdanowi udało się cudem zatrzymać genialne podanie Urbańczyka do Przybeckiego. Stoperowi Legii udało się jeszcze nabić skrzydłowego Ruchu Chorzów.

34'

33'
Cross w kierunku Radovicia. Zobaczyliśmy reakcję arbitra liniowego, który zasygnalizował, że był spalony.

31'
Dobry powrót Jędrzejczyka. Boczny obrońca wygrał powietrzny bój z Patrykiem Lipski, który czekał na podanie z prawego skrzydła.

30'
Odjidja Ofoe podejmuje dużo prób prostopadłych podań. Jak na razie, większość była nieudana.

28'
Guilherme się nie popisał, posyłając futbolówkę z prawego skrzydła boiska. Zbyt głębokie zagranie w jego wykonaniu. Od sześciu metrów grę rozpocznie Hrdlicka.

26'
Zamieszanie w szesnastce gości, po stałym fragmencie gry dla Legii. Hrdlicka wyjaśnił sytuację, dobrze piąstkując futbolówkę.

25'
Cała jedenastka Ruchu Chorzów skupiona w pobliżu własnego pola karnego.

24'
Gwizdek arbitra, który przerwał grę. Zawodnik Legii był wyraźnie przetrzymywany za koszulkę.

22'
Hrdlicka show! Guilherme solidnie kropnął z bliskiej odległości do bramki Ruchu Chorzów! Przepiękną interwencję na raty zaliczył Hrdlicka, który cudem zatrzymał silny strzał.

21'
Gospodarze szukają sposobu na przełamanie bloku defensywnego chorzowian.

19'

17'
Rzut wolny dla przyjezdnych. Szymański został autorem faulu taktycznego na swojej połowie.

16'
Bardzo niebezpiecznie futbolówkę od rzutu wolnego wrzucił Odjidja Ofoe! Akcję ze stałego fragmentu gry próbował wykończyć jeden z zawodników Legii Warszawa, jednak jego zagranie głową powędrowało daleko od światła bramki Hrdlicki.

14'
0:1! Gol dla Ruchu Chorzów! Przepiękny strzał z rzutu wolnego oddał Patryk Lipski! Gwiazdor "Niebieskich" ulokował futbolówkę tuż pod poprzeczką bramki bezradnego Malarza.

12'
Szarża Jarosława Niezgody została doceniona, w postaci rzutu wolnego. Arkadiusz Malarz będzie musiał uważać.

11'
Kolejny atak w wykonaniu podopiecznych Jacka Magiery. Miroslav Radović, z prawego skrzydła, zagrał płaską piłkę. Na futbolówkę nabiegało kilku jego kolegów, ale żaden z nich nie zdołał jej uderzyć na bramkę chorzowian.

10'

8'
Gospodarze są bardzo groźni, kiedy budują akcje na lewym skrzydle boiska. Necid nabiegał na bramkę Hrdlicki, by przejąć podanie od Hlouska, jednak w ostatniej chwili piłkę wślizgiem wygarnął Helik.

6'
Kopczyńskiemu pomógł sztab medyczny.

6'
Michał Kopczyński zderzył się z zawodnikiem z Chorzowa.

5'
Gospodarze spokojnie zamieniają krótkie podania.

3'
Necid został wypuszczony w uliczkę przez Odjidje Ofoe. Czeski napastnik pokusił się o uderzenie z głębi pola karnego, jednak jego zagranie ofiarnym wślizgiem zablokował obrońca Ruchu.

1'
Legia Warszawa wystartowała bardzo ofensywnie. Miroslav Radović oddał niecelną próbę zza pola karnego. Hrdlicka nie musiał interweniować.

*'
Zawody zostały rozpoczęte!

*'
Na stadionie rozbrzmiał hymn Legii - "Sen o Warszawie".

*'
Arbitrem meczu w Warszawie będzie Pan Daniel Stefański.

*'
Czas najwyższy przedstawić zestaw rezerwowy Legii: Cierzniak, Rzeźniczak, Jodłowiec, Nagy, Kazaiszwili, Kucharczyk, Hamalainen

*'
Spójrzmy, jak wygląda ligowa tabela...

*'
Legia Warszawa do tego spotkania podchodzi po udanym boju w Lidze Europy. Klub ze stolicy Polski w ubiegły czwartek zremisował bezbramkowo z wyżej notowanym Ajaxem Amsterdam.

*'

*'
Zestawienie "Niebieskich"

*'
Witamy i zapraszamy Państwa do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Legia Warszawa - Ruch Chorzów

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online