Manchester City - AS Monaco online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
AS Monaco
5 : 3

Caballero - Sagna, Stones, Otamendi, Fernandinho (62' Zabaleta) - Yaya Touré - Sané, Silva, De Bruyne, Sterling (89' Navas) - Agüero (86' Fernando)
Subasic - Sidibé, Glik, Raggi, Mendy - Bernardo Silva, Fabinho Bakayoko (87' Dirar), Lemar - Falcao, Mbappé (78' Germain)

Dziękuję ślicznie za uwagę!

Dzisiaj zobaczyliśmy wszystko, co w futbolu kochamy! Osiem goli, jedenaście żółtych kartek - te liczby robią wrażenie.
AS Monaco jeszcze jest z szansami na awans do następnej rundy rozgrywek.
Jedno jest pewne - w rewanżowej potyczce nudy nie będzie. AS Monaco na pewno spróbuje zniwelować stratę z pierwszego spotkania.

KONIEC MECZU!

90+2'

90'
Do podstawowego czasu gry zostały doliczone trzy minuty.

89'
Sterlinga nie ma już na murawie. Jesus Navas wpuszczony na ostatnie fragmenty gry.

88'
Caballero bez najmniejszego trudu schwytał futbolówkę z rzutu wolnego. Zbyt głębokie dośrodkowanie.

87'
Dirar ma wnieść nową jakość, Bakayoko otrzymał podziękowania za swój wkład w grę drużyny.

86'
Sergio Aguero zebrał gromkie brawa od kibiców. Pep Guardiola dał szansę Fernando.

85'
Bernardo Silva już poza grą. Joao Moutinho na płycie boiska w Manchesterze.

84'
Cóż za robinsonada Caballero! Fenomenalna interwencja nogami uchroniła City przed utratą czwartego gola w tym spotkaniu. Złapać kontakt próbował Falcao.

82'
Idealna wymiana podań na małej przestrzeni w wykonaniu graczy Guardioli. Sane - autorem gola na 5:3. Pomocnik Manchesteru, z najbliższej odległości ulokował futbolówkę w siatce.

81'
żółta kartka 10 - tyle żółtych kartek rozdał arbiter z Hiszpanii. Fabinho nie wytrzymał ciśnienia.

80'
Subasić wykazał się niezłym kunsztem! Goalkeeper instynktownie zatrzymał bardzo groźną próbę autorstwa Aguero. Argentyński napastnik, będąc na piętnastym metrze od bramki, kopnął w samo jej centrum.

78'
Mamy reakcję ze strony sztabu szkoleniowego gości. Germain w miejsce Mbappe.

77'
4:3! City na prowadzeniu! Stały fragment gry - rzut wolny, został idealnie wykonany przez gospodarzy. Stones efektownym zagraniem z paru metrów od bramki, zmienił rezultat. Stoperowi Manchesteru futbolówkę sprezentował Toure.

75'
żółta kartka Bernardo Silva musiał ratować się przetrzymywaniem rywala za koszulkę. W pełni zasłużona kara - żółta kartka.

74'
Subasić pokazał, jak należy łapać futbolówkę. Bramkarz francuskiej ekipy bez najmniejszego problemu poradził sobie z soczystym uderzeniem De Bruyne, od rzutu wolnego.

73'
żółta kartka Naprawdę obfity wór z żółtymi kartkami. Za faul taktyczny kartkę zobaczył Zabaleta.

72'
3:3! Magia trwa dalej! Nieudolna komunikacja bloku defensywnego gości dała gospodarzom gola! Efektowny wolej Aguero, który sfinalizował wrzutkę z prawego narożnika boiska. Uderzenie tuż przy prawym słupku.

70'
Raggi znów z dobrą interwencją w obronie. Niebezpieczny wślizg wymusił błąd na rywalu, który centrował z prawego skrzydła.

68'
Nie ma rzutu karnego! Arbiter dał jasny sygnał, że nie podyktuje jedenastki, po tym jak w polu karnym padł zawodnik Manchesteru City.

67'
żółta kartka Kartka koloru żółtego w rękach sędziego. Za przewinienie w ofensywie na Stone żółtą kartkę otrzymał Falcao.

65'
Kamil Glik, będąc dobrze ustawiony pod swoją bramką, udaremnił atak gospodarzy na prawej flance boiska.

64'

62'
Na placu gry pojawił się Pablo Zabaleta. Na ławkę został odesłany Fernandinho.

61'
2:3! Co za mecz! Falcao po raz drugi w tym spotkaniu wpisał się na listę strzelców! Kolumbijczyk znakomicie wygrał indywidualny bój ze stoperem Manchesteru, a potem wykazał się piękną podcinką nad interweniującym Caballero.

59'
2:2! Jest remis! Koszmarny, techniczny błąd popełnił Subasić. Bramkarz wpuścił bardzo łatwy strzał do obrony, którego autorem z ostrego kąta był Aguero. Argentyńczyk został obsłużony kapitalny, prostopadłym zagraniem.

57'
Który to już spalony w tych zawodach. Najbliżej bramki AS Monaco, w momencie podania był Kun Aguero.

55'
żółta kartka Zespół sędziowski jest rozrzutny w kwestii żółtych kartek. Żółty kartonik obejrzał Bakayoko.

54'

52'
Mbappe po raz kolejny musiał uznać wyższość defensywy z Anglii. Arbiter liniowy wskazał pozycję spaloną.

50'
Falcao nie powiększył swojego dorobku strzeleckiego! Caballero uratował beznadziejną sytuację. Goalkeeper doskonale wyczuł intencje strzelającego, rzucając się w prawy sektor bramki.

49'
Rzut karny dla gości!

49'
żółta kartka Żółta kartka dla Otamendiego.

48'
Bez zmian w składach. Na murawie widzimy wszystkich tych, którzy grali w pierwszej części meczu.

47'
Kevin De Bruyne swoim prostopadłym podaniem próbował uruchomić kolegę na prawym skrzydle. Cały plan rozbiegł się o kilka sekund.

46'
Wracamy do gry!

Pierwsza odsłona w obiektywie statystyk

Mamy naprawdę doskonałe widowisko w Manchesterze! Piłka krążyła w ekspresowym tempie od jednego do drugiego pola karnego.
AS Monaco pokazało, że nie przestraszyło się dużo wyżej notowanego przeciwnika, groźnie kontratakując.

45'
Sędzia odgwizdał koniec pierwszej połowy spotkania!

43'
Raggi okazał się tym, który uratował piłkę, przed wpadnięciem do bramki Subasicia. Szybki szturm mógł gospodarzom dać wyrównanie, ale przytomnie zachowała się obrona.

42'
Bernardo Silva nie zdołał uniknąć ofsajdu.

41'
1:2! Mamy niespodziankę! Zbyt duża bierność Manchesteru w defensywie. Mbappe w znakomitym stylu zmieścił futbolówkę w prawym sektorze bramki. Sytuacji nie uratował Caballero, który jeszcze próbował skracać kąt.

40'
żółta kartka Fernandinho musiał z pokorą przyjąć werdykt sędziego.

38'
żółta kartka Sterling musiał zdenerwować arbitra. Żółta kartka dla Anglika oznacza, że nie zagra on w rewanżowym starciu.

37'
Zmarnowany rzut wolny przez piłkarzy gości. Futbolówka po mocnym uderzeniu, powędrowała wysoko nad poprzeczką.

35'
żółta kartka Sędzia główny się pomylił na początku. Nie będzie rzutu karnego dla City, ale będzie za to żółta kartka dla symulującego Aguero.

33'
Akcja bramkowa dla przyjezdnych wzięła się od nieudolnego wznowienia gry przez Caballero.

32'
1:1! Goście wrócili do gry! Fabinho popisał się doskonałym dośrodkowaniem z prawego skrzydła boiska. Jego podanie, z zimną krwią wykorzystał Falcao, lokując piłkę w lewym sektorze bramki.

30'
Mbappe... spalony. Sędziowie liniowi dzisiaj są bardzo skrupulatni w swoich decyzjach.

29'
Ponownie na spalonym złapany został zawodnik gości.

27'
1:0! City otworzyło worek z golami! Fantastyczny rajd Sane, a potem genialna finalizacja w wykonaniu Sterlinga - te dwa punkty dały gospodarzom gola.

26'
żółta kartka Kolejny zawodnik francuskiego klubu został wpisany do notesu sędziego głównego. Sidibe w ocenie zespołu sędziowskiego zbyt agresywnie grał o futbolówkę.

24'
Akcja w bardzo szybkim tempie pod bramką MONACO! Kevin De Bruyne był ogromny bliski zaliczenia jakże pięknej asysty z prawego skrzydła. Mógł mieć asystę, ale o sekundy swoim wślizgiem spóźnił się Aguero. Subasić był już na ziemi.

23'

21'
Agresywny blok w wykonaniu Sidibe. Arbiter główny oszczędził bocznego obrońcę, nie pokazując mu żółtej kartki. Wszystko miało miejsce w środku pola.

19'
Kamil Glik stanął przed znakomitą sytuacją na zmianę rezultatu w tym spotkaniu! Polski stoper pomylił się z kilku metrów, posyłając futbolówkę głową tuż obok lewego słupka bramki. Wielki błąd popełnił Yaya Toure, który źle obliczył tor lotu piłki z rzutu rożnego.

18'
Ofsajd - na nim znalazł się Falcao. Wcześniej oglądaliśmy bardzo efektowną akcję Monaco, którą znakomitym prostopadłym podaniem uruchomił Mbappe.

16'
Ręka Sane. Sędzia z Hiszpanii długo nie musiał zwlekać z interwencją. Rzut wolny dla przyjezdnych.

15'
Sterling wystąpił w roli podającego, a nie finalizującego akcję ofensywną. Jego wrzutkę z prawego skrzydła, bez większego problemu zatrzymał Subasić.

14'
Otamendi, być może uratował swój klub przed utratą gola! Urugwajski stoper w kapitalnym stylu wygrał bój z Falcao, który został wybitnie wypuszczony w uliczkę.

12'
Sterling znów nie mógł się czuć pocieszony. Angielski napastnik został po raz kolejny złapany na pozycji spalonej. Kolejna dobra praca bloku obronnego z Monaco.

10'
Fernandinho popisał się bardzo ofiarną interwencję w swoim polu karnym. Brazylijczyk swoim ciałem zablokował silne uderzenie z dystansu.

9'
żółta kartka Zła wiadomość dla polskich kibiców. W rewanżu nie zobaczymy Kamila Glika, który przed momentem ujrzał żółtą kartkę. Arbiter nie miał litości dla Polaka.

8'
Pierwsza z efektywniejszych prób Manchesteru. Kilka podań wystarczyło, aby Sane zmienił wynik. Pomocnik, będąc na czternastym metrze od bramki, kopnął wysoko nad poprzeczką.

6'
Gospodarze stawiają na atak pozycyjny.

5'
Za głęboko zagrał lewy skrzydłowy Manchesteru City. Subasic pewnie wyłapał bezpańską futbolówkę.

3'
Sterling znalazł się na pozycji spalonej. Mimo gwizdka napastnik próbował zaskoczyć bramkarza AS Monaco, jednak ten genialnie skrócił kąt, i zatrzymał strzał.

2'
Defensywa "The Citizens" bez szwanku wyszli zagrożenie, jakim był rzut rożny.

2'
Premierowy korner w tym meczu. Fabinho został skutecznie powstrzymany na prawej stronie.

1'
W pierwszej minucie ujrzeliśmy dwa lekkie faule.

*'
Piłka poszła w ruch!

*'
Mamy szansę odsłuchać hymn Ligi Mistrzów. Na murawie pojawili się zawodnicy z Kamilem Glikiem na czele!

*'
Ławka rezerwowa przyjezdnych: De Sanctis, Dirar, Moutinho, Carrillo, Germain, Diallo, Toure

*'
Ustawienie taktyczne gospodarzy

*'
Tak przedstawia się sylwetka niżej wspomnianego

*'
Mecz poprowadzi Pan Antonio Mateu Lahoz.

*'
Obie ekipy spotkają się w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wg ekspertem faworytem nadchodzącego boju (dwumeczu) jest ekipa z Manchesteru.

*'
Dobry wieczór,
zapraszamy Państwa do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Manchester City - AS Monaco

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - AS Monaco, to zapraszamy do śledzenia meczu online