Bayer Leverkusen - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bayer Leverkusen
Atletico Madryt
2 : 4

Leno; Heinrichs, Dragovic, Toprak, Wendell; Bellarabi (66' Pohjanpalo), Aranguiz, Kampl, Brandt (89' Bailey); Havertz (55' Volland), Chicharito.
Moya; Vrsaljko, Savic, Giménez, Filipe Luis; Saul, Gabi, Koke, Carrasco (77' Torres); Griezmann (78' Correa), Gameiro (71' Thomas).

Mecze na żywo: Bayer Leverkusen - Atletico Madryt

Dziękuję Państwu za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje live w naszym serwisie.

Po zdecydowanej przewadze w pierwszej połowie podopiecznych Diego Simeone, to w drugiej połowie oglądaliśmy zdecydowanie bardziej wyrównane i dużo ciekawsze widowisko. W ostatecznym rozrachunku to goście z Madrytu są znacznie bliżej awansu do kolejnej rundy Ligi Mistrzów.

90+4'
Koniec meczu! Bayer Leverkusen przegrał na BayArenie z Atletico Madryt 2:4

90+3'
Centra Chicharito, jednak z łatwością wybili ją defensorzy gości.

90+2'
Strzał Correi z pola karnego! Dobrze obronił to Leno.

90+1'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90'
Luis brzydko potraktował świeżo wprowadzonego Baileya. Były obrońca Chelsea ogląda "żółtko".

89'
Ostatnia korekta w Bayerze - Bailey pojawił się za Brandta.

88'
żółta kartkaTaktyczne przewinienie Gabiego w środku pola - kapitan gości otrzymuje żółtą kartkę, co oznacza, że nie ten piłkarz nie zagra w rewanżu w Madrycie.

86'
4:2 dla Atletico! Vrsaljko dośrodkował ze skrzydła w pole karne, tam Torres doskonale uciekł Toprakowi i łatwością umieścił piłkę w bramce.

85'
Zablokowane dośrodkowanie Koke.

84'
Świetna interwencja we własnej obronie Torresa - piłkarze Diego Simeone będą mieli teraz okazję do kontry.

83'
Od kilku minut inicjatywę zdecydowanie przejęli piłkarze z Leverkusen.

81'
Coś niesamowitego! Kolejne instynktowne wybicie piłki przez defensora Atletico po strzale Chicharito - tym razem Luis.

80'
Chicharito! Znakomita interwencja na linii Savicia, który w ostatniej chwili wybił piłkę.

79'
Brandt za wszelką cenę próbował przedrzeć się przez linię defensywną gości - zatrzymał go jednak w polu karnym Gabi.

78'
Jest także trzecia - za Griezmanna na placu gry pojawił się Correa.

77'
Zmiana w zespole gości - miejsce Carrasco zajął Torres.

76'
Wendell! Tylko boczna siatka po strzale Brazylijczyka.

75'
Gabi podnosi się z murawy - będzie w stanie kontynuować grę.

73'
Wielkie szczęście miał Aranguiz, że nie został wyrzucony z boiska - powtórki wskazują na to, że "żółtko" to zbyt niski wymiar kary za tamto zagranie.

72'
żółta kartkaBardzo ostre wejście Aranguiza w Gabiego, tylko żółta kartka dla Chilijczyka.

71'
Diego Simeone decyduje się na pierwszą korektę w jedenastce swojego zespołu - w miejsce Gameiro wprowadził Thomasa.

69'
Niezwykły mecz oglądamy na BayArena, druga połowa jest bardziej wyrównana niż pierwsza.

67'
2:3! Niefortunna interwencja Moyi, który wybijając piłkę po centrze Brandta, trafił w Savicia, przez co futbolówka wturlała się do siatki.

66'
Kolejna zmiana w zespole z Niemiec - boisko opuścił Bellarabi, w jego miejsce wszedł Pohjanpalo.

65'
Dośrodkowanie ze skrzydła Vollanda nie sprawiło najmniejszych problemów golkiperowi gości, który wyłapał futbolówkę.

64'
żółta kartkaPochodzący z Brazylii piłkarzy gospodarzy ogląda za to zagranie żółtą kartkę.

63'
Brzydkie wejście Wendella w Vrsaljko.

62'
Carrasco znakomicie rozegrał akcję z Gameiro, francuski napastnik stanął przed szansą na zdobycie swojego drugiego gola w tym spotkaniu, jednak sędzia boczny słusznie dopatrzył się spalonego.

61'
Bellarabi podciął Luisa na połowie Los Colchoneros.

59'
Pewny strzał Gameiro! Drużyna ze stolicy Hiszpanii prowadzi 3:1 w Leverkusen.

58'
żółta kartkaŻółta kartka dla Dragovicia za to przewinienie.

57'
Rzut karny dla Atletico! Gameiro z dziecinną łatwością ograł Dragovicia, obrońca gospodarzy musiał ratować się faulem. Można się jedynie zastanowić, czy faul na pewno miał miejsce w szesnastce. Powtórki nie rozstrzygają tego w pełni.

56'
Volland skutecznie powstrzymany na lewym skrzydle przez Gabiego.

55'
Pierwsza zmiana w Bayerze - miejsce Hevertza zajął Volland.

54'
Vrsaljko wrzucał piłkę w pole, ale nie była to dobra decyzja.

52'
Niewiele brakowało, aby Atletico ponownie prowadziło dwoma bramkami! W pole karne niemieckiego zespołu, po znakomitym rajdzie wpadł Gameiro, starał się podawać do Griezmanna, ale zagrał mu niedokładnie i akcja spaliła na panewce.

51'
W kolejnym ataku Bayer, tym razem dobrze spisała się defensywa gości.

50'
Gameiro! Poprzeczka po uderzeniu Francuza!

49'
Taktyczny faul Aranguiza na Griezmannie, sędzia nie przerywa gry.

48'
1:2! Bellarabi zdobywa gola kontaktowego! Napastnik gospodarzy wykorzystał świetne dośrodkowanie Henrichsa.

47'
Carrasco złapany na niewielkim spalonym.

46'
Druga połowa rozpoczęta! Obie drużyny rozpoczęły w takich samych jedenastkach.

Początek drugiej części spotkania już za kilka minut.

45+1'

42'
Atletico jest lepszym zespołem i prowadzi w pełni zasłużenie.

39'
Dośrodkowanie do Chicharito, ale ten nie sięgnął piłki.

34'
Znów groźnie Atletico! Gameiro znakomicie urwał się obrońcy, podał do Griezmanna, który zmarnował sytuację sam na sam z Leno.

32'
Bayer się nie podłamał i stara się zdobyć bramkę.

29'
Bayer mógł zdobyć bramkę. Po dobrym rozegraniu piłki sprzed pola karnego uderzył Kampl, ale Moya świetnie interweniował;.

25 '
Gool! Błąd popełnił Dragović, co wykorzystał Gameiro, który wyłożył piłkę Griezmannowi, a ten podwyższył wynik.

21'
Hernandeza uderzył z 15 metrów, ale Moya pewnie interweniował.

17'
Goool! Saul Niguez kapitalnym strzałem z narożnika pola karnego pokonał Leno.

16'
żółta kartka Henrichs ukarany żółtą kartką.

14'
Dobrą akcją popisał się Kampl, jego uderzenie odbiło się od nogi obrońcy i piłka przeleciała obok słupka.

13'
Sporo szczęścia mieli gospodarze. Po akcji Luisa piłkę do własnej bramki prawie skierował Wendell. Bayer uratowała poprzeczka.

12'
Griezmann otrzymał dobre podanie, uderzył z pierwszej piłki, ale Leno nie dał się zaskoczyć. To mógł być gol!

9'
Carrasco dobrze próbował zagrywać do Gameiro, ale w ostatniej chwili niebezpieczeństwo zażegnali obrońcy.

6'
Jak na razie żadna z drużyn nie narzuciła swojego stylu. gra toczy się w środku pola.

3'
Bellarabi nieudanie dośrodkowywał z boku boiska.

1'

'
Piłkarze są już na murawie za moment początek meczu.

'
Składy:

'
W składzie Bayeru Leverkusen wystąpi 17-letni Kai Havertz!

'

Mecze na żywo: Liga Mistrzów

We wtorek 21 lutego zapraszamy do śledzenia meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Bayer Leverkusen - Atletico Madryt na żywo. Początek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayer Leverkusen - Atletico Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online