Porto - Juventus Turyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Porto
Juventus Turyn
0 : 2

Casillas - Pereira, Marcano, Felipe, Telles - Danilo, Neves (61' Corona), Herrera, Brahimi (73' Jota) - Soares, Silva (30' Layoun)
Buffon - Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, Sandro (73' Alves) - Khedira, Pjanic, Cuadrado (66' Pjaca), Dybala (86' Marchisio) - Higuain, Mandzukic

Mecze na żywo: Porto - Juventus Turyn

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę. Chciałbym Państwu życzyć miłego wieczoru.

Juventus Turyn wygrał dziś w pełni zasłużenie. Mistrzowie Włoch zaprezentowali futbol na dużo wyższym poziomie i pokazali większe zaangażowanie. O słuszności mojej tezy najlepiej pokazuje obraz gry w drugiej części meczu.
FC Porto, w rewanżu, na dosyć przegranej pozycji. Dzisiaj zabrakło piłkarskich argumentów. Ale i tak muszę docenić Portugalczyków za konsekwencję w obronie przez dłuższy czas, grając w osłabieniu.

Koniec meczu! Juventus zwycięski na wyjeździe.

90+2'
Juve dalej w ofensywie. Włoscy piłkarze mają chęć na trzeciego gola w tym spotkaniu.

90'
Arbiter główny do regulaminowego czasu doliczył dwie minuty.

89'
Kompletnie nieudana centra z rzutu wolnego w wykonaniu Pjanicia. Piłka poleciała wprost na głowę zawodnika FC Porto.

89'
żółta kartka Żółta kartka dla Marcano. Na murawę został powalony Higuain.

87'
Khedira próbował końcówkami palców zaskoczyć Casillasa. Niemiecki zawodnik był bardzo bliski celu, bo piłka wylądowała tuż obok lewego słupka bramki.

86'
Mamy ostatnią zmianę dzisiejszego wieczoru. Marchisio zastąpił Dybalę. Pomocnik zaliczył bardzo udane zawody.

85'
żółta kartka Kapitan Porto, Herrera, ujrzał żółty kartonik, za popełnienie przewinienia taktycznego w środku pola.

84'
"Smoki" będą miały korner. Maxi Pereira został pewnie zatrzymany na prawej flance. Jego dośrodkowanie nie trafiło do zawodników z ofensywy.

83'

81'
Massimo Allegri, coach "Starej Damy", ma do wykorzystania jeszcze jedną zmianę w składzie.

80'
Dziesięć minut gry podstawowego czasu jeszcze przed nami. FC Porto powinno podjąć próbę śmielszego ataku bramki strzeżonej przez Buffona.

78'
Sędzia przerwał grę. Higuain za ostro walczył o pozycję z obrońcą FC Porto. Juventus miał szansę z rzutu rożnego.

76'
Efektowny drybling Pjacy na niemal linii końcowej. Owocem jego wielkiej pracy będzie rzut rożny.

74'
Już 0:2! Dani Alves, krótko po wejściu na boisko, popisał się kapitalnym uderzenie z ostrego kąta. Zmiennik zmieścił piłkę w lewym sektorze bramki Casillasa.

73'
Dani Alves za Alex Sandro - zmiana w Juventusie. Jota w miejsce Brahimiego.

72'
0:1! Juventus wyszedł na zasłużone prowadzenie! Pjaca wpisał się na listę strzelców, wykorzystując nieudolne zagranie Layouna we własnym polu karnym. Ten pierwszy kopnął piłkę w lewy, dolny róg bramki.

70'
Duża przewaga włoskiej drużyny w posiadaniu piłki. Juventus, na ten moment, ma 69%

69'
Nieudana próba ofensywa FC Porto. Brahimi usiłował szarżować na prawej stronie pola karnego przeciwnika, jednak jego drybling skutecznie przerwali przeciwnicy.

67'
Powodem poniższej zmiany była kontuzja pomocnika.

66'
Massimo Allegri z pierwszą zmianą. Pjaca za Cuadrado.

65'
Jęk zawodów Juventusu. Z dystansu postraszyć zdecydował się Higuain. Jego kropnięcie z dwudziestu metrów powędrowało obok prawego słupka bramki Casillasa.

64'
Cuadrado groźnie wrzucał futbolówkę z prawej flanki. Adresatem był Higuain, ale argentyńskiego snajpera uprzedził jeden z obrońców FC Porto.

63'
Gonzalo Higuain, w efektownym stylu składał do się do podania z prawego skrzydła boiska. Argentyńczykowi udało się jedynie strącić futbolówkę.

61'
W szeregach gospodarzy dokonano drugiej korekty w składzie. Corona zastąpił Nevesa. To już druga zmiana.

60'
Sami Khedira jest niestrudzony w bojach. Niemiecki pomocnik po raz kolejny spróbował z dystansu. Niemiec wziął duży zamach, ale piłka powędrowała daleko od lewego słupka bramki.

59'
Gospodarzom brakuje dynamiki w ofensywie. Nie mam pojęcia, czym jest to spowodowane.

57'
Portugalscy kibice muszą patrzeć, jak ich pupile pracują w defensywie. Zbytnia bierność może się źle skończyć.

55'
Dybala zablokowany. Coraz groźniej wyglądają poczynania gości w pobliżu szesnastki FC Porto.

54'

52'
Iker Casillas ponownie zaangażowany. Hiszpan, pewnie zatrzymał uderzenie z dystansu, w samo centrum jego bramki. Próbę zaskoczenia podjął Dybala.

51'
Kolejny niecelny strzał, który zaprezentował Khedira. Defensywnemu pomocnikowi wyraźnie zeszła piłka z nogi. Futbolówka wylądowała na jednej z trybun.

49'
żółta kartka Juventus będzie miał kartkowicza. Lichtsteiner, zdecydowanie za twardo walczył o pozycję w polu karnym przeciwnika. Defensor poturbował skaczącego rywala.

48'
Ładna akcja FC Porto. Herrera próbował głową zaskoczyć Buffona. Pomocnik ulokował futbolówkę tuż przy prawym słupku bramki. Przepięknym dośrodkowaniem wykazał się Neves.

47'
GOL DLA JUVENTUSU! Niestety dla kibiców gości, bramka nie została uznana, ponieważ na pozycji spalonej znalazł się napastnik.

46'
Czas na drugą połowę!

W Porto oglądaliśmy dosyć spokojną pierwszą część widowiska piłkarskiego. Stroną przeważającą był Juventus, który stworzył sobie dużo więcej ofensywnych sytuacji. Najgroźniejszym ciosem było uderzenie Dybali w słupek.
Gospodarze będą musieli sobie radzić w dziesiątkę, bo zupełnie nieodpowiedzialnym zachowaniem popisał się Telles.

Pan Brych zakończył pierwszą odsłonę meczu w Porto!

45+2'
żółta kartka Kolejny piłkarz "Smoków" nie wytrzymał ciśnienia. Pereira wykonawcą brzydkiego zachowania na boisku.

45+1'
Juventus coraz bliższy zdobycia pierwszego gola w tym spotkaniu. Iker Casillas mógł mówić o wielkim szczęściu, ponieważ piłka po uderzeniu Dybali, z dystansu, obiła prawy słupek!

45'
Sędzia Brych dorzucił dwie minuty.

45'
Defensywa gospodarzy nie dała się zaskoczyć, z rzutu rożnego.

44'
Dybala szukał Mandzukicia, prostopadłym podaniem. Wszystko się dobrze układało, jednak pomocnik minimalnie za mocno posłał piłkę. Obrona z Portugalii pewnie przejęła futbolówkę.

42'
Iker Casillas najlepszy na przedpolu. Hiszpański bramkarz świetnie wyszedł do dośrodkowania, a potem bardzo pewnie zgarnął bezpańską piłkę.

41'
Niemiecki arbiter dopatrzył się faulu, którego dokonał Khedira. Zespół sędziowski wstrzymał się od wyciągania poważniejszych konsekwencji.

40'
Gospodarze zostali zmuszeni do gry w głębokiej defensywie.

38'
Iker Casillas błysnął dużym refleksem, zatrzymując bardzo niebezpieczny strzał w wykonaniu Higuaina. Argentyńczyk, z kilkunastu metrów od bramki, lokował futbolówkę w dolnym, rogu bramki.

36'
Pjanić zagrał piłkę ręką. Gwizdy na portugalskim stadionie.

34'
Kolejna próba ze strony włoskiej drużyny, a konkretnie jej autorem Khedira. Defensywny pomocnik, będąc w pobliżu szesnastki, ulokował piłkę daleko od światła bramki Casillasa.

32'
Iker Casillas, bramkarz gospodarzy, pewnie wyłapał piłkę, którą kopnął przeciwnik, zza pola karnego. Dobry chwyt futbolówki przez doświadczonego goalkeepera.

30'
Nuno, szkoleniowiec Porto, zmuszony do przeprowadzenia zmiany. Layoun za Andre Silvę. Roszada czysto taktyczna.

28'
Krótko rozegrany rzut wolny przez przyjezdnych. Ten stały fragment gry zakończył się nieudolnym zagraniem z dalszej odległości. Obrona gospodarzy troszeczkę przespała.

27'
czerwona kartka FC Porto w dziesiątkę! Telles, zagrał bardzo niebezpiecznie w nogi rywala. Boczny obrońca nie musiał tak agresywnie wejść w nogi przeciwnika.

25'
żółta kartka Pierwsza żółta kartka w tym meczu stała się faktem. Felix Brych dał ją Tellesowi.

24'
Kolejne przewinienie w środku pola zostało dostrzeżone przez zespół sędziowski. Będzie stały fragment gry dla ekipy z Turynu.

22'
Dybala niecelnie z dystansu.

19'
Linia obrony gospodarzy podołała zadaniu. Nic groźnego nie wyniknęło z rzutu rożnego.

18'
Rzut rożny dla "Starej Damy". Defensor FC Porto powstrzymał centrę z prawego skrzydła boiska.

16'
Felix Brych nie pokazał kartki zawodnikowi gości, który wykonał niebezpieczny wślizg na nogi Brahimi.

14'
Spokojny początek spotkania. Bramkarze obu ekip nie mieli jeszcze szansy na pokazanie poważniejszej interwencji.

11'

8'
Kolejna próba autorstwa podopiecznych Nuno. Herrera przestrzelił z dalszej odległości. Po jego zbyt mocnym uderzeniu futbolówka przeleciała światło bramki.

6'
Gigi Buffon nie musiał się martwić. Brahimi nie popisał się podczas próby ze stałego fragmentu gry. Futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

5'
FC Porto będzie miało rzut wolny z naprawdę atrakcyjnego położenia. Silva dał się przewrócić włoskiemu obrońcy.

4'
Danilo został sfaulowany przez Cuadrado. Przewinienie dokonano w środkowej strefie boiska.

3'
Na pole karne Buffona poleciały dwie centry. W obu przypadkach defensywa Juventusu wychodziła obronną ręką.

2'
Przy piłce jest Juventus. Włoska ekipa w spokojnym tempie rozgrywa futbolówkę.

*'
Arbiter dał znak - początek meczu!

*'
Na Estadio de Dragao rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów!

*'
Juventus Turyn pewnie sobie radzi we włoskiej elicie. "Stara Dama" jest liderem po 25.seriach gier, z dorobkiem 63 punktów.

*'
FC Porto wygrało sześć ostatnich spotkań w portugalskiej Ekstraklasie. "Smoki", po 22.kolejkach, zajmując 2.pozycję w tabeli (53 oczka).
Przypomnę, że aktualnym liderem jest Benfica Lizbona, która zgromadziła pięćdziesiąt cztery punkty.

*'
Pojedynek w Porto poprowadzi jeden z najlepszych niemieckich arbitrów, Felix Brych.

*'
Dwa składy na grafice

*'
Ławka rezerwowa Juventusu: Neto, Dani Alves, Asamoah, Benatia, Rugani, Marchisio, Pjaca

*'

*'
Zawody będą rozgrywane w ramach kontynuacji 1/8 finału Ligi Mistrzów. FC Porto jest gospodarzem pierwszej potyczki.

*'
Szkoleniowcy przedstawili wyjściowe składy. Znajdą je Państwo u góry relacji.

*'
Dobry wieczór,
przed nami kolejna dawka Champions League! Zapraszamy Państwa do śledzenia relacji tekstowej z meczu: FC Porto - Juventus Turyn

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Porto - Juventus Turyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online