Sevilla - Leicester online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sevilla
Leicester
2 : 1

S. Rico – Escudero, Lenglet (55' Carrico), Rami, Mariano – Vitolo, N'Zonzi, Nasri, Sarabia – Jovetić, Correa (63' Iborra).
Schmeichel – Simpson, Morgan, Huth, Fuchs – Drinkwater, Ndidi – Albrighton (88'Amartey), Mahrez, A. Musa (57' Grey) – Vardy.

Sarabia (25.)
Correa (62.)
Vardy (73.)

Escudero (77.) żółta kartka
Carrico (90+2.) żółta kartka

Mecze na żywo: Sevilla - Leicester

Dziękuję Państwu za ten wspólnie spędzony czas.

Sevilla co prawda wygrywa z Leicester City, ale wynik końcowy nie daje pewności Hiszpanom w kwestii awansu do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Piłkarze Jorge Sampaoliego nie wykorzystali swoich szans, co może mieć wydatny wpływ na wynik końcowy tego dwumeczu.

Koniec spotkania.

90+3'
Iborra przesadził z mocą podania do Vitolo i piłka opuściła plac gry.

90+2'
żółta kartkaTaktyczny faul Carrico na Mahrezie. "Żółtko" dla piłkarza gospodarzy.

90+1'
Kiks Hutha po wrzutce Mariano. Rzut rożny dla Sevilli, Dośrodkowanie wybite przez jednego z obrońców Leicester.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Poprzeczka po główce Ramiego! Wielkie szczęście podopiecznych Claudio Ranieriego.

88'
Druga zmiana w Leicester City - za Albrightona wszedł Amartey.

87'
Niebezpieczny rykoszet do strzale Joveticia, na szczęścia dla bramkarza gości piłka wyszła tylko na rzut rożny.

86'
Sędzia słusznie dostrzegł zagrania ręką Iborry w polu karnym Leicester i przerwał grę.

85'
Sarabia zza szesnastki uderzył ponad bramką.

84'
Źle rozegrany ten stały fragment gry, okazję do kontry mieli goście, ale Gray w końcowej fazie akcji został przepisowo zatrzymany przez Mariano.

83'
Rzut rożny dla Sevilli.

81'
Sevilla przez pierwsze minuty po stracie gola była wyraźnie zaskoczona tym faktem i dopiero teraz piłkarze tego zespoły zaczynają ponownie wchodzić na poziom gry, jaki prezentowali przed utratą bramki.

80'
Skuteczna interwencja Simpsona w starciu z Vitolo i futbolówka jest w posiadaniu bramkarza gości.

79'
Jovetić! Bardzo nieudany strzał z bliskiej odległości przed bramką Schmeichela. To była dobra okazja do podwyższenia prowadzenia dla gospodarzy.

78'
Potężny strzał z dystansu Fuchsa został zablokowany.

77'
żółta kartkaTaktyczny faul Escudero na Mahrezie. Żółta kartka dla obrońcy Sevilli.

76'
Vitolo wpadł w szesnastkę, ale został skutecznie zatrzymany przez Simpsona.

75'
Drinkwater świetnie wywalczył piłkę w starciu fizycznym z Sarabią.

74'
Vardy ponownie doszedł do piłki w polu karnym, jednak tym razem nie zdołał czysto trafić w futbolówkę i ta padła łupem S.Rico.

73'
Gol dla Mistrzów Anglii! Gray przyspieszył akcję sprytnym podaniem do Drinkwatera, ten dorzucił piłkę do Vardy'ego, a król strzelców ubiegłego sezonu Premier League zdobył bramkę kontaktową dla "Lisów".

72'
Dobra wrzutka Vardy'ego, ale do piłki doszedł Mariano, który uprzedził Mahreza.

71'
Gray pogubił się z piłką w polu karnym, przez co akcja gości spaliła na panewce.

70'
Kolejna szybka wymiana podań pomiędzy piłkarzami z Hiszpanii, ostatecznie Mariano nie zdołał dojść do podania od Iborry i od bramki zacznie Schmeichel.

69'
Zablokowane uderzenie Escudero.

68'
Do wrzuconej z rzutu rożnego piłki doszedł Rami, który jednak oddał niecelny strzał głową.

67'
Przyblokowana centra Joveticia, będzie korner dla gospodarzy.

66'
Albrighton stracił piłkę pod polem karnym Sevilli.

65'
"Lisy" nie mają pomysłu, jak przedrzeć się przez obronę gospodarzy.

63'
I to było ostatnie zagranie zawodnika, który odkupił winy po nieudanym rzucie karnym. Miejsce Correi zajął Iborra.

62'
2:0! Correa zdobywa swojego pierwszego gola w Lidze Mistrzów. Argentyńczyk dostał podanie od Joveticia, który zabrał ze sobą obrońców Leicester City, co znacznie ułatwiło wykończenie akcji 22-letniemu pomocnikowi.

60'
Dośrodkowanie Albrightona nie sprawiło kłopotów defensywie gospodarzy.

59'
Zablokowane uderzenie Drinkwatera, będzie rzut rożny dla gości.

58'
Dobra interwencja N'Zonziego powstrzymała przedzierającego się pod pole karne Vardy'ego.

57'
Zmiana w Leicester City - boisko opuścił Musa, w jego miejsce pojawił się Grey.

56'
Niebezpieczny strzał Sarabii z linii pola karnego przeszedł tuż obok słupka.

55'
Langlet odniósł kontuzję i będzie w stanie kontynuować gry. Jego miejsce zajął Carrico.

53'
Musa dostał znakomite podanie z głębi pola od Albrightona, jednak w pojedynku jeden na jeden z Escudero piłka uciekła mu poza linię końcową

52'
Mistrzowie Anglii nie mogą nawiązać równorzędnej walki z podopiecznymi Jorge Sampaoliego.

50'
Ależ bliski podwyższenia rezultatu był Vitolo! Pomocnik wyszedł do sytuacji niemal sam na sam ze Schmeichelem, piłka odbiła się od słupka i wyszła w pole.

49'
Mahrez zatańczył z obrońcami Sevilli, dośrodkował, ale wprost w ręce golkipera gospodarzy.

48'
Strzał zza pola karnego Mariano przypadkowo odbiło się od Correi, nie zaskoczyło to jednak Schmeichela, który złapał futbolówkę.

47'
Płaskie uderzenie z dystansu Musy nie trafiło w światło bramki strzeżonej przez S. Rico.

46'
Sędzia rozpoczął drugą połowę.

Obie drużyny wracają na murawę. Trenerzy nie zdecydowali się na dokonanie jakichkolwiek zmian w wyjściowych jedenastkach.

Do przerwy Sevilla prowadzi zasłużenie z Leicester City. Mistrz Anglii, aby wyrównać, musi zdecydowanie poprawić swoją grę. Na drugą połowę zapraszamy już za chwilę.

40'
Mieliśmy chwilową przerwę w grze, ponieważ zderzyli się Musa i Escudero.

37'
Correa uderzył z ok. 25 metrów, piłka po palcach Schmeichela wyszła na rzut rożny.

35'
Sevilla ma aż 71% posiadania piłki.

31'
Błąd popełnił Schmeichel, który zagrał pod nogi Joveticia, ale ten nie skorzystał z prezentu i oddał niecelny strzał.

30'
Sevilla stara się iść za ciosem i cały czas to ona atakuje.

27'
Piłka po strzale Joveticia odbiła się od Hutha i zmierzała w okienko bramki Leicester. Schmeichel jednak popisał się bardzo dobrą interwencją.

25'
Gool! Escudero dośrodkował z lewej strony boiska, a Sarabia mocnym i precyzyjnym strzałem głową pokonał bramkarza Leicester.

22'
Escudero oddał mocny strzał po ziemi, ale znów dobrze interweniował Schmeichel.

17'
Dośrodkowanie do Morgana, ale ten nie sięgnął piłki.

14'
NIE MA GOLA! Rzut karny wykonywał sam poszkodowany, ale Schmeichel wyczuł intencję Correi i obronił jego strzał! Wciąż 0:0.

13'
Karny dla Sevilli! Correa mijał Morgana i został przez niego sfaulowany!

11'
Nieudane uderzenie Joveticia.

10'
Sevilla ma przewagę, ale póki co nie stworzyła groźnej sytuacji.

6'
Nieporozumienie w defensywie Leicester. Fuchs zagrywał głową do Schmeichela w taki sposób, że ten musiał się natrudzić, aby złapać piłkę.

3'
Sarabia uderzył z dystansu i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką!

3'
Jak na razie Sevilla dłużej utrzymuje się przy piłce.

1'

'
Sędzia: Clement Turpin (Francja).

'
W drugim dzisiejszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów FC Porto zagra z Juventusem. Ten mecz również możecie śledzić na żywo w AllMecz.pl

'
Oto składy obu drużyn. W barwach Leicester nie starczyło oczywiście miejsca dla Marcina Wasilewskiego oraz Bartosza Kapustki, którzy nie są zgłoszeni do rozgrywek Ligi Mistrzów.

'

Zapraszamy do śledzenia Ligi Mistrzów na żywo. Początek spotkania Sevilla - Leicester o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Sevilla - Leicester, to zapraszamy do śledzenia meczu online