Ajax Amsterdam - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ajax Amsterdam
1 : 0

Onana - Veltman, Sánchez, Riedewald, Viergever - Klaassen, Schöne, Ziyech - Traoré, Dolberg (82' Nouri), Younes
Malarz - Broź, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec (57' Moulin), Kopczyński (83' Chukwu) - Guilherme (72' Necid), Odjidja-Ofoe, Kazaiszwili - Kucharczyk

Viergever (49.)

Sanchez (71.) żółta kartka
Traore (76.) żółta kartka
Veltman (86.) żółta kartka

Mecze na żywo: Ajax Amsterdam - Legia Warszawa

Chciałbym Państwu podziękować za obecność i za wspólne przeżywanie emocji. Zachęcam z tego miejsca do śledzenia naszych kolejnych relacji z polskich, jak i ze światowych boisk.

Moim zdaniem Ajax Amsterdam zasłużenie awansował do następnej rundy Ligi Europy. Chodzi mi o grę w dwóch spotkaniach. Nie można żadnej stronie odmówić piłkarskiego zaangażowania, ale zabrakło skuteczności.
Legia Warszawa w tym sezonie (europejskie puchary) dostarczyła wiele emocji swoim kibicom. Gra z topowymi klubami powinna przysłużyć się "Wojskowym".

Koniec meczu! Legia Warszawa kończy przygodę z europejskimi pucharami w tym sezonie!

90+3'
Necid główkował na bramkę Onany. Brawa dla czeskiego snajpera, jednak zabrakło mu szczęścia. Piłka poleciała obok prawego słupka.

90+3'
Ajax Amsterdam zmarnował genialną okazję na gola! 4:1 przed polem karnym Legii. Malarz pewnie wyłapał słaby strzał.

90+2'
Korner dla gości. Być może to będzie szansa na zmianę wyniku.

90+1'
Holendrzy kradną każdą sekundę, jaką tylko mogą. Legia musi bardzo szybko operować futbolówką.

90'
Angielski arbiter doliczył cztery minuty.

89'
Chukwu i Necid byli w szesnastce gospodarzy, ale podanie z prawego skrzydła okazało się tragiczne.

89'
Michał Pazdan klasowo! Genialny odbiór przed własnym polem karnym.

88'
Ajax Amsterdam szanuje piłkę. Piłkarze gospodarzy starają się operować nią daleko od własnego pola karnego.

86'
żółta kartka Kolejna kartka i kolejny piłkarz Ajaxu wyeliminowany z następnego spotkania w LE, jeśli oczywiście gospodarze wyeliminują Legię. Veltman otrzymał kartkę.

86'
Michał Kucharczyk liczył na rzut karny. Skrzydłowy gości miał nadzieję, że kontakt z Schone wystarczy.

85'
Goście do wywalczenia awansu potrzebują jednego gola.

84'
Legia stawia wszystko na jedną kartę. Nie ma już czasu na kalkulacje i żadne finezje.

83'
Ostatnia zmiana w składzie przyjezdnych. Chukwu za Kopczyńskiego.

82'
Ajax w poszukiwaniu kolejnego gola! Younes posłał piłkę tuż obok lewego słupka bramki.

81'
Będzie kolejny korner dla gospodarzy. Moulin ofiarnie zablokował silny strzał zza pola karnego.

80'
Michał Pazdan otrzymał salwę braw. Świetne ustawienie i interwencja stopera w swoim polu karnym.

79'
Jęk zawodów u kibiców Ajaxu. Traore błysnął przepięknym, podkręconym uderzeniem. Arkadiusz Malarz przypatrywał się tylko, jak futbolówka minimalnie mija lewy słupek jego bramki.

77'
Lepszy fragment gry w wykonaniu Legii! Kazaishvili oddał piekielnie mocny strzał z kilkudziesięciu metrów! Pewną robinsonadą na linii wykazał się Onana.

76'
Maciej Dąbrowski popisał się fantastycznym szczupakiem z kilkunastu metrów od bramki przeciwnika. Klasowo na linii zachował się Onana, pewnie zatrzymując piłkę.

75'
żółta kartka Traore otrzymał żółtą kartkę.

74'
Necid dostał szansę na dobrą interwencję w obronie. Czeski napastnik wykorzystał swój wzrost.

72'
Guilherme dowiedział się, że musi opuścić plac gry. Na boisko został wydelegowany Tomas Necid.

71'
żółta kartka Żółta kartka dla Sancheza. Chodziło o niesportowe zachowanie - dyskusje z arbitrem.
Jeśli Ajax przejdzie do kolejnej rundy, to zawodnik będzie pauzował jeden mecz.

70'
Złe przyjęcie piłki Dolberga w polu karnym uratowało gości! Szybka akcja Ajaxu mogła zaskoczyć defensywę polskiego klubu.

69'
Kazaishwili pomagał sobie ręką. Gruzin dopatrzył się niewłaściwego zagrania.

67'
Dolberg postraszył Legię, z ostrego kąta. Silne zagranie miało szanse powodzenia. Finalnie, piłka poleciała tuż obok lewego słupka bramki Malarza. Hlousek był bliski sprokurowania rzutu karnego.

66'
Arkadiusz Malarz czujnie na linii. Polski bramkarz pewnie schwytał przewidywalny strzał Traore.

65'
Rzut rożny dla Ajaxu. Klaassen błysnął piłkarską inteligencją.

63'
Goście coraz odważniej w ofensywie. Aktualny wynik obliguje ich do podjęcia próby ataków.

61'

59'
Faul. Onana faulowany był w swojej strefie, podczas interwencji, przez Dąbrowskiego. Stoper zbyt agresywnie.

57'
Doczekaliśmy się pierwszej zmiany w szeregach gości. Moulin wszedł na boisko za Tomasza Jodłowca.

56'
Maciej Dąbrowski zaliczył dobrą interwencję wślizgiem.

55'
Arkadiusz Malarz bardzo efektowny na przedpolu. Dobra interwencja na przedpolu uniemożliwiła napastnikowi Ajaxu dotarcie do prostopadłego podania.

54'
Mecz się zaostrzył. Broź w zapalnej sytuacji.

52'
Gospodarze chcą gola na 2:0! Legia musi uważać, bo ataki rywala są naprawdę bardzo dynamiczne.

51'
Gol strzelony przez Viergevera oznacza, że w dzisiejszym wieczorze nie doczekamy się dogrywki.

49'
1:0! Ajax na prowadzeniu! Defensywa przyjezdnych została pewnie rozmontowana przez piłkarzy z Amsterdamu. Viergever wykorzystał niepewną interwencję Malarza.

48'
Gra przerwana. Kibice z Holandii gwiżdżą, ponieważ sędzia przyznał rzut wolny Legii. Dolberg przetrzymywał Kopczyńskiego za koszulkę.

47'
Michał Kucharczyk niefortunnie obity piłką. Skrzydłowy dostał nią w twarz.

46'
Czas najwyższy na wznowienie gry!

Legia Warszawa remisuje bezbramkowo z Ajaxem Amsterdam. Muszę się Państwu przyznać, że lepsze wrażenie na mnie zrobił team z Holandii. Podopieczni Boera byli bardziej aktywni w konstruowaniu akcji ofensywnych.
Obecny rezultat daje nadzieje obu stronom.

45'
Nie będzie dodatkowego czasu. Sędzia z Anglii zakończył pierwszą część zawodów.

44'
Za chwilę się dowiemy, o ile została przedłużona pierwsza odsłona meczu w Amsterdamie.

43'
Kolejny rzut wolny dla "Wojskowych".

40'
Odjidja - Ofoe miał, czego żałować! Belgijski pomocnik był naprawdę bliski finalizacji podania z prawego skrzydła boiska. Efektowny wślizg w jego wykonaniu nie pomógł - zabrakło kilku centymetrów.

38'
Sędzia główny dopatrzył się sytuacji, w której to Michał Pazdan był faulowany w swoim polu karnym. Polski stoper skakał do futbolówki z rzutu rożnego.

37'

35'
Niecelne zagranie głową w wykonaniu Klaassena. Piła poleciała nad poprzeczką bramki Arkadiusza Malarza. Po raz kolejny zagrożenie z lewej strony boiska.

34'
Kiks Ofoe. Belgowi zeszła futbolówki z nogi.

33'
Mocne dośrodkowanie poleciało na pole karne Onany. Do piłki skakał Tomasz Jodłowiec, jednak wysoki pomocnik przegrał rywalizację ze skaczącymi przeciwnikami.

33'
Odjidja - Ofoe wywalczył rzut wolny dla swojej drużyny. Defensywny pomocnik wykazał się dużym sprytem.

31'
Kolejne uderzenie Ajaxu w tym spotkaniu. Z bardzo ostrego kąta próbował Klaassen. Piłka powędrowała w boczną siatkę bramki Arkadiusza Malarza. Polski bramkarz miał futbolówkę pod pełną kontrolą.

30'
Dwa kwadranse meczu już za nami. Z dużo lepszej strony pokazał się klub z Amsterdamu, który dąży do jak najszybszego objęcia prowadzenia.

28'
Groźnie wyglądał rzut rożny w wykonaniu Ajaxu. Guilherme skutecznie wyjaśnił zagrożenie pod swoją bramką, udanie zagrywając futbolówkę głową.

27'
Kazaishvili przewinił w centralnej części boiska. Rzut wolny dla holenderskiego teamu.

25'
Gospodarze są bardzo niebezpieczni na lewej flance boiska. Na przestrzeni kilku minut obejrzeliśmy kilka bardzo groźnych centr na pole karne.

23'
Onana zebrał wielkie brawa od swoich kibiców! Bramkarz Ajaxu Amsterdam zaliczył bardzo udane wyjście! Kucharczyk liczył na to, że uda mu się dotrzeć do genialnego, prostopadłego podania.

22'

20'
Polscy kibice mogli odetchnąć z ulgą! Prawy słupek uchronił Legię przed utratą gola! Bardzo niebezpieczny strzał z dystansu oddał Ziyech.

19'
Mistrz Polski w głębokiej defensywie. Jacek Magiera i jego piłkarze muszą liczyć na szansę na wyprowadzenie groźnego kontrataku.

17'
Arkadiusz Malarz nie musiał nic robić, po uderzeniu Ziyecha, od rzutu wolnego. Jego próba powędrowała daleko od lewego słupka bramki.

16'
Rzut wolny z niebezpiecznej odległości będzie miał Ajax. Michał Pazdan wbrew przepisom przewrócił Traore.

14'
Traore zablokowany. Obrona Legii zbyt łatwo dała zawodnikowi przedrzeć się prawą strona boiska. Gdyby nie skuteczna interwencja jednego z defensorów, to Arkadiusz Malarz znalazłby się w poważnych tarapatach.

12'
Gwizdek arbitra, który oznacza, że gra została przerwana. Guilherme wraz z piłką przekroczył linię końcową boiska. Brazylijczykowi nie udała się szarża na prawej flance.

11'

9'
Polskiej defensywie udało się zatrzymać techniczny strzał w wykonaniu Schone. Utalentowany pomocnik próbował lokować piłkę w prawe okno bramki Malarza.

8'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę, ponieważ na pozycji spalonej znalazł się Michał Kucharczyk. Skrzydłowy, a dzisiaj napastnik, został nabity futbolówką.

7'
Kolejne przewinienie po polskiej stronie. Stały fragment gry dla holenderskiej drużyny.

5'
Dobry wślizg w wykonaniu Brozia. Boczny obrońca pokusił się o odważną decyzję. Miał szczęście, że trafił w piłkę, a nie w nogi przeciwnika.

4'
Ambitnie po obu stronach. To zwiastuje tylko jedno - dwa kluby będą grały o każdy centymetr boiska.

2'
Rzut wolny dla Ajaxu. Odjidja - Ofoe niewłaściwie walczył o futbolówkę z rywalem.

1'
Od samego początku spotkania możemy usłyszeć głośne dopingi kibiców.

*'
Gramy!

*'
Anthony Taylor, arbiter główny, wyprowadził dwa zespoły na murawę.

*'
Gospodarze, w ubiegły weekend, wygrali na wyjeździe (1:0) z Vitesse.

*'
Klub z Warszawy, w poprzedniej kolejce ligowej uległ Ruchowi Chorzów (1:3).

*'

*'

*'
Jacek Magiera, trener Legii, na ławce rezerwowej pozostawił taką grupę zawodników: Cierzniak, Rzeźniczak, Nagy, Moulin, Szymański, Chukwu, Necid

*'
W składzie Legii Warszawa na dzisiejszy mecz z tytułu kartek zabraknie Miroslava Radovicia.
Z kolei w barwach Ajaxu Amsterdam z tego samego powodu nie ujrzymy Tete.

*'
W pierwszej bezpośredniej potyczce padł bezbramkowy remis.

*'
Witamy,
Na naszym portalu znajdą Państwo relację tekstową LIVE z meczu: Ajax Amsterdam - Legia Warszawa

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ajax Amsterdam - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online