Pogoń Szczecin - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 3

Słowik - Rapa (86' Listkowski), Rudol, Matras, Nunes - Tsintsadze (74' Drygas), Murawski - Delev, Frączczak, Gyurcso - Ciftci
Putnocky – Kędziora, Wilusz, L.Nielsen, Kostevych – Tetteh, Gajos – Makuszewski, Majewski (80' Trałka), Jevtić (78' Radut) – Kownacki (69' Robak)

Kownacki (3.)
Kownacki (35.)
Robak (82.)

Delev (79.) żółta kartka
Kostevych (40.) żółta kartka

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Lech Poznań

Uprzejmie Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na nasze kolejne sprawozdania. Życzę spokojnego wieczoru.

Lech Poznań znów pokazał futbol na wysokim poziomie. Ekipa Bjelicy wskoczyła na trzecią pozycję w ligowej tabeli.
Pogoń Szczecin pokazała duże zaangażowanie i walkę, jednak zabrakło tego najważniejszego, czyli skuteczności. Kazimierz Moskal ma materiał do analizy, głównie chodzi o defensywę.

KONIEC MECZU!

90+3'
Marcin Robak był o krok od podwyższenia rezultatu. Konkretnie huknięcie z okolic pola karnego poszybowało tuż obok prawego słupka bramki Słowika.

90+2'
Zeszła piłka z nogi Gyurcso.

90'
Pojedynek w Szczecinie został przedłużony o cztery minuty.

89'
Zbyt długie dośrodkowanie z rzutu wolnego. Za chwilę się dowiemy, o ile przedłużono ten mecz.

88'
Rudol faulował na krawędzi własnego pola karnego. Tylko rzut wolny dla ekipy gości.

86'
Listkowski pojawił się na murawie. Podziękowania za swoją grę otrzymał Rapa.

84'

82'
0:3! Marcin Robak! Doświadczony napastnik wykorzystał nieudolność całego bloku defensywnego Pogoni! Snajperowi przy tej sytuacji podawał... Putnocky.

79'
żółta kartka Spas Delev zbyt optymistycznie podszedł do próby odbioru. Nieudany wślizg.

78'
Darko Jevtić może sobie odpocząć, Radut wydelegowany na ostatnie minuty meczu.

76'
Oblężenie bramki przyjezdnych. Dobrą postawą w ostatnich minutach wykazuje się Rapa.

75'
Maciej Makuszewski kompletnie zawiódł, nieudolnie dogrywając z prawego skrzydła boiska. Piłka powędrowała za bramkę Jakuba Słowika.

74'
Kamil Drygas zmienił Tsintsadze. Jest remis w ilości dokonanych zmian.

73'
Widać ból na twarzy Rafała Murawskiego. Kapitan był faulowany przez Macieja Wilusza.

71'
Kolejny gol dla Pogoni Szczecin, ale ponownie bramka zdobyta z pozycji spalonej. Spas Delev minimalnie za szybko wszedł w akcję.

70'
Putnocky pewnie wyłapał sygnalizowane uderzenie Gyurcso. Goalkeepera próbowali oszukać przeciwnicy, ale ten z zimną krwią zatrzymał piłkę.

69'
Klasyczna zmiana w Lechu Poznań. Dawida Kownackiego, napastnika, który dzisiaj strzelił dwa gole, na boisku zastąpił Marcin Robak.

68'
Za chwilę na boisku powinien pojawić się Marcin Robak.

65'
Zamieszanie po stałym fragmencie gry dla Pogoni Szczecin. Putnocky, na raty wyjaśnił zagrożenie pod swoją szesnastką.

64'
Przewinienie na zawodniku Pogoni. Konkretnie - Delevie.

63'
Lech Poznań coraz bardziej wycofany. Adam Frączczak przetestował Putnocky'ego, lecz ten świetnie sparował piłkę na rzut rożny.

61'
Gyursco genialnie zagrał prostopadle do Murawskiego. Ten próbował przedrzeć się przez obronę, ale Nielsen okazał się nie do przejścia.

60'

58'
Na boisku ponownie pojawił się sztab medyczny gości. Kostevych ucierpiał po starciu z przeciwnikiem.

57'
Putnocky czyni cuda na linii! Słowacki bramkarz w kapitalnym stylu wyciągnął niemożliwe uderzenie Deleva, z pobliża pola karnego. Gdyby nie efektowna robinsonada, to piłka wpadłaby w prawe okno.

56'
Radość kibiców ze Szczecina! Delev trafił do bramki Lecha Poznań, ale gol nie mógł być uznany, bo Bułgar znajdował się na wyraźnym ofsajdzie.

54'
Zmarnowane dośrodkowanie Kostevycha. Ukrainiec zbyt bardzo postawił na siłę podczas centry z lewego skrzydła boiska. Od sześciu metrów grę wznowi Słowik.

53'
Rafał Murawski, kapitan gospodarzy, podjął wyzwanie z dystansu. Jego zagranie powędrowało tuż obok lewego słupka bramki Lecha Poznań.

51'
Napastnik ekipy z Poznania jest już gotowy do kontynuacji jakże udanego występu.

50'
Kownacki został niefortunnie obity futbolówką. Na placu gry pojawił się sztab medyczny.

49'
Adam Frączczak próbował sfinalizować niezłe podanie z prawego skrzydła boiska. Napastnik usiłował uwolnić się spod opieki krycia rywala, ale ta sztuka się nie udała.

48'
Dwa kluby grają w składach, w których rozpoczęły dzisiejsze starcie.

46'
Druga odsłona gry rozpoczęła się od faulu na Gajosie.

46'
Czas najwyższy zacząć drugą połowę meczu!

W pierwszej części gry oglądaliśmy dosyć wyrównany bój. Lech Poznań jednak dużo bardziej skuteczny, czego najlepiej dowodzą dwa gole zdobyte przez Dawida Kownackiego.
W składzie Pogoni Szczecin na boisku różnicę robi Spas Delev.

45'
Pierwsza połowa tego pojedynku przeszła już do historii.

44'
Gyurcsco zachował się zbyt egoistycznie w polu karnym rywala. Węgier, mając dobrą okazję, do zagrania na obieg, wybrał wariant z indywidualnym rozwiązaniem akcji. Nie była to dobra decyzja...

43'
Przy piłce zawodnicy Kazimierza Moskala.

41'
Pierwsza odsłona spotkania zmierza ku końcowi.

40'
żółta kartka Kostevych został ukarany żółtą kartkę. Jest to jego premierowa żółta kartka w Ekstraklasie. Faul na rozpędzonym Delevie.

38'
Adam Gyursco mocno niecelnie zza pola karnego. Brawa dla Węgra za to, że w ogóle wywalczył sobie miejsce do oddania próby.

37'

35'
0:2! Trzy podania i gol! Dawid Kownacki, jak rasowy napastnik, kopnął piłkę z kilkunastu metrów od bramki, pod poprzeczkę! Kolejna bramka na koncie młodego snajpera!

33'
Kolejne wgranie piłki przez Rapę. Zamieszanie w swojej szesnastce skutecznie głową wyjaśnił Nielsen.

31'
Do ataków ruszyli podopieczni Bjelicy.

29'
Jakub Słowik uratował Pogoń Szczecin! Genialna robinsonada, po płaskim uderzeniu z dystansu w wykonaniu Gajosa. Piłka leciała w prawy sektor bramki. Na uwagę zasłużył dobry pomysł rozegrania rzutu wolnego.

28'
Lech zacznie grę od rzutu wolnego. I to od rzutu wolnego z wysokości pola karnego przeciwnika.

27'
Spas Delev. Bułgar nieźle wywalczył sobie miejsce do strzału, jednak w porę zablokowali go wracający obrońcy.

26'
Jevtić nie porozumiał się z Kostevychem. Boczny obrońca z Ukrainy genialnie zaangażował się w akcję ofensywną, ale jego kolega zbyt późno do niego zagrywał. Nic groźnego nie powstało.

24'
Ciftci przekroczył zasady gry w polu karnym Lecha Poznań. Adam Gyurcso postraszył przeciwnika, ciekawie szarżując na lewej stronie boiska.

23'
Linia defensywna z Poznania dzielnie radzi sobie z zagrożeniami, które pochodzą ze stałych fragmentów gry.

21'
Putnocky zareagował na medal! Słowacki bramkarz przepięknie zatrzymał bardzo silny strzał autorstwa Spasa Deleva. Gdyby nie goalkeeper, to futbolówka wleciała pod poprzeczkę bramki!

20'
Gra nam się zaostrzyła. Zespół sędziowski musi reagować, po przewinieniach w środkowej strefie.

19'
Faul na Delevie.

18'
Ciftci miał dobrą okazję na zmianę wyniku. Napastnika Pogoni Szczecin, w ostatnim momencie zablokował jeden z obrońców, który spowodował, że gospodarze zaczną grę od rzutu rożnego.

17'
Gra przerwana. W środku pola nieprzepisowo był powstrzymywany zawodnik "Kolejorza".

15'
Będzie korner dla gospodarzy. Zawziętość Rapy na prawej flance boiska została doceniona.

14'

12'
Sędzia główny dopatrzył się przewinienia ze strony napastnika gospodarzy. Poszkodowany został Putnocky.

12'
Rapa zaliczył groźną wrzutkę z prawego skrzydła boiska. "Portowcy" wyprowadzili niebezpieczną kontrę.

10'
Spas Delev pokusił się o uderzenie z bardzo dalekiej odległości. Strzał nawet dobry, ale bramkarz Lecha, Putnocky, miał sytuację pod pełną kontrolą. Futbolówka poleciała nad poprzeczką.

9'
Rzut wolny dla Pogoni Szczecin. Ciftci wywalczył stały fragment, w pojedynku powietrznym.

9'
Kostevych przytomnie zachował się we własnej strefie boiska.

7'
Jakub Słowik spokojnie wyłapał piłkę, po strzale głową przez piłkarza przyjezdnych.

6'
Prostopadłe podanie do Kownackiego. To mogła być sytuacja bramkowa, ale młody napastnik nie zdołał skutecznie opanować sobie futbolówki.

5'

3'
0:1! Gol dla Lecha Poznań! Koszmarna strata piłki przez obrońcę gospodarzy, Rudola. Kardynalny błąd, z zimną krwią wykorzystał Kownacki, lokując piłkę między nogami Słowika.

1'
Faul na obrońcy Lecha Poznań. Rzut wolny dla gości. Przewinienie autorstwa Deleva.

*'
Sędzia główny dał znak - początek meczu!

*'
Mamy przywitanie obu trenerów.

*'
Piłkarze wkroczyli na murawę. Na stadionie słychać hymn Pogoni Szczecin.

*'
Lech Poznań, w przypadku wygranej z Pogonią Szczecin, ma szansę na wskoczenie na najniższe miejsce podium, po 23.kolejkach LOTTO Ekstraklasy.

*'
W pierwszym bezpośrednim meczu lepszy okazał się Lech Poznań (3:1). W tamtym spotkaniu w roli szkoleniowca "Kolejorza" debiutował Nenad Bjelica.

*'
Do Szczecina w roli arbitra głównego przyjechał Pan Daniel Stefański.

*'

*'

*'
Dobry wieczór,
Przed nami kolejne emocje związane z 23.kolejką LOTTO Ekstraklasy. Pogoń Szczecin zmierzy się z Lechem Poznań

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online