Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Załuska - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Mączyński, Llonch - Brlek (74' Stilić) - Boguski (86' Videmont), Małecki - Brożek (67' Zachara).
Kelemen - Burliga, Runje, Guti, Tomasik - Góralski, Romańczuk (57' Szymański) - Novikovas (56' Grzyb), Vassiljev, Chomczenowski (82' Mystkowski) - Cernych.

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

Dziękuję Państwu serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje w serwise AllMecz.pl

Nie da się ukryć, że gospodarze w pełni zasłużyli na trzy punkty, jakie zdobyli w dzisiejszym starciu. O ile w pierwszej połowie mecz był dosyć wyrównany, tak w drugiej inicjatywę zdecydowanie przejęli Wiślacy i udokumentowali to trzecim golem. Podopiecznych Michała Probierza było stać tylko na gola na otarcie łez w doliczonym czasie gry.

Koniec! Wisła Kraków pokonuje Jagiellonię Białystok 3:1.

90+2'
Dośrodkowanie Mystkowskiego, piąstkuje Załuska.

90+1'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90+1'
Jest bramka dla Jagiellonii! Szymański wykorzystał dobrą centrę Vassiljeva, uprzedził wychodzącego z bramki Załuskę i głową skierował futbolówkę do siatki.

90'
żółta kartkaczerwona kartkaBezmyślny faul Gonzaleza na Góralskim w środku pola, sędzia tym razem nie miał litości i pokazał defensorowi drugą żółtą kartkę i tym samym czerwoną.

89'
Duży błąd Gonzaleza, który niefortunnie przepuścił futbolówkę i mało nie dał Szymańskiemu dogodnej okazji do zdobycia honorowego gola.

88'
Nieudane podanie Vassiljeva i piłkę przechwycili poraz kolejny obrońcy drużyny z Krakowa.

87'
Vassiljev świetnie dorzucił piłkę w pole karne gospodarzy, Szymański był bliski dojścia do tego zagrania.

86'
Ostatnia zmiana w Wiśle - murawę opuścił Boguski, a w jego miejsce wszedł Videmont.

85'
Wiślacy starają się utrzymać korzystny dla nich rezultat, nie atakując już tak agresywnie jak wcześniej.

83'
Prosta strata Góralskiego nie przyniosła większego niebezpieczeństwa pod bramką gości.

81'
Wiślacy mają pełną kontrolę nad tym spotkaniem.

79'
Sadlok źle dorzucił piłkę w pole, przez co ułatwił interwencję Gutiemu.

78'
Dośrodkowanie Vassiljeva przejęte przez defensywę Wisły, okazję do kontry będzie miała ekipa Kiko Ramireza.

77'
Chomczenowski, zdaniem sędziego, został sfaulowany przez Cywkę. Rzut wolny dla Jagiellonii.

76'
Cywka skutecznie powstrzymał przedzierającego się pod pole karne Tomasika.

75'
Zachara doszedł do główki po wrzutce Mączyńskiego, ale nie pokonał Kelemena.

74'
Druga korekta składu w Wiśle - za Brleka wszedł Stilić.

73'
Guti był bardzo blisko wpakowania piłki do własnej bramki, na jego szczęście, po interwencji będzie tylko rzut rożny.

71'
Sadlok stracił piłkę, okazję do kontry mogli mieć goście, ale źle rozegrali to piłkarze Michała Probierza i futbolówkę znów mają zawodnicy ze stolicy Małopolski.

70'
Strzał Chomczenowskiego zza szesnastki z łatwością wyłapał Załuska.

69'
Nie widać jednak celowości w tym zagraniu napastnika Jagiellonii, dlatego też Cernych uniknął żółtej kartki.

68'
Ostra walka Cernycha z Llonchem, Litwin trafił łokciem zawodnika gospodarzy, przez co ten przez chwilę nie mógł podnieść się z murawy.

67'
Pierwsza zmiana w zespole Kiko Ramireza. Boisko opuścił Brożek, na placu gry zastąpił go Zachara.

66'
Centra Mączyńskiego, piłka wybita przez obronę gości.

65'
Rzut rożny dla "Białej Gwiazdy".

64'
Szymański po starciu z Głowackim próbował wywalczyć rzut wolny, jednak sędzia Marciniak słusznie nie gwizdnął przewinienia, bo go po prostu nie było.

63'
Dośrodkowanie Vassiljeva, dobrze zachowali się obrońcy zespołu z Krakowa, którzy oddali niebezpieczeństwo wybijając futbolówkę.

62'
Przyblokowane dośrodkowanie Burligi, będzie rzut rożny dla gości.

60'
Próba rozegrania akcji przez zawodników z Podlasia prawą flanką, jednak nie przyniosło to żadnego wymiernego efektu w postaci sytuacji bramkowej.

59'
Faul Runje na Brożku w środku pola. Wielkie szczęście miał teraz obrońca gości - to powinno skończyć się drugą żółtą kartką.

58'
Świetny mecz rozgrywają piłkarze "Białej Gwiazdy", podopiecznym Kiko Ramireza praktycznie wszystko dzisiaj wychodzi.

57'
Po chwili mamy już drugą - za Romańczuka pojawił się Szymański.

56'
Zmiana w drużynie Jagiellonii - plac gry opuszcza Novikovas, a w jego miejsce wszedł Grzyb.

55'
Ułańska fantazja poniosła teraz Małeckiego, który z bardzo dużej odległości uderzył na bramkę Kelemena, efekt jednak mizerny.

54'
żółta kartkaRunje stracił piłkę na swojej połowie, przez co musiał ratować się faulem na Brleku. Kartka dla obrońcy gości.

53'
Mączyński sfaulował Góralskiego w środku pola.

52'
3:0! Doskonałe prostopadłe podanie Brożka do Boguskiego, ten drugi wyszedł sam na sam z bramkarzem Jagiellonii i ze stoickim spokojem trafił do siatki.

51'
Centra Vassiljeva nie przyniosła większego efektu w postaci zagrożenia pod bramką Kelemena.

50'
Gonzalez już drugi raz w podobny sposób nieprzepisowo zatrzymał Cernycha. Tym razem, na szczęście dla niego, obyło się żółtej kartki.

49'
Małecki za długo zwlekał z podaniem do Brożka przez co ten znalazł się na minimalnym spalonym, a to dostrzegł sędzia boczny i podniósł chorągiewkę.

48'
Kolejna wrzutka Cywki, jednak i tym razem nie wywołał zagrożenia.

47'
Cywka otrzymał precyzyjne podanie od Brożka, boczny obrońca gospodarzy próbował dośrodkować, ale został zablokowany.

46'

Zawodnicy wracają na murawę. Trenerzy nie zdecydowali się na dokonanie jakichkolwiek zmian w wyjściowych jedenastkach, jakie rozpoczęły ten mecz.

Statystyki pierwszej części spotkania:

W Krakowie oglądamy spotkanie dosyć wyrównane, choć to Wisła jest konkretniejsza pod bramką i dzięki temu ma dwa gole przewagi nad gośćmi z Podlasia.

Przerwa! Sędzia nie zdecydował się na doliczenie nawet jednej minuty do regulaminowego czasu gry.

45'
Do ustawionej piłki podszedł Vassiljev, Estończyk nieźle wrzucił ją w pole karne, tam dobrze jednak zachowali się obrońcy Wisły.

44'
żółta kartkaGonzalez dał się zaskoczyć Cernychowi, który łatwo oszukał defensora gospodarzy, przez co ten musiał ratować się faulem. Żółta kartka dla obrońcy.

43'
Bezpośredni strzał Sadloka przeszedł wysoko ponad bramką.

42'
Rzut wolny dla Wisły Kraków blisko szesnastki gości.

40'
Sprytne, szybkie zagranie z linii środkowej Romańczuka w kierunku Cernycha, ale nieco za mocne jak na możliwości szybkościowe Litwina.

39'
Nieudane dośrodkowanie Chomczenowskiego zostało wybite przez Cywkę.

38'
Za szybkie podanie Novikovasa do Chomczenowskiego i piłka w posiadaniu Wisły Kraków.

36'
Było to szóste trafienie tego zawodnika w obecnym sezonie Lotto Ekstraklasy.

35'
2:0! Małecki przejął piłkę po wybiciu jej przez jednego z obrońców gości, uderzył z powietrza i zdobył przepiękną bramkę.

34'
Rzut rożny dla Wisły.

33'
Ten sam piłkarz wykonał rzut rożny, Gonzalez wybił futbolówkę przed szesnastkę, gdzie czekał na nią Novikovas i uderzył bez przyjęcia na bramkę Załuski. Strzał ten nie był jednak na tyle mocny, by mógł zaskoczyć golkipera.

32'
Zablokowana wrzutka Tomasika. Korner dla Jagiellonii Białystok.

31'
Groźną wrzutkę Tomasika próbował wykorzystać Cernych, ale szybszy od Litwina był Głowacki, który nie dopuścił do niebezpieczeństwa.

29'
Reprezentant Estonii postanowił dorzucić piłkę bezpośrednio ze stałego fragmentu gry, jednak przyniosło to niewiele zagrożenia pod bramką gospodarzy.

28'
Faul Głowackiego na Vassiljevie daleko od pola karnego Wisły.

27'

26'
Świetną okazję do kontry mogli mieć piłkarze spod Wawelu, jednak obrona gości zażegnała niebezpieczeństwo.

25'
Estończyk uderzył bezpośrednio, ale dobrze interweniował Załuska.

24'
Vassiljev nieprzepisowo zatrzymany tuż przed linią pola karnego przez Lloncha. Będzie dogodna okazja do stworzenia zagrożenia przez Jagiellonię.

23'

21'
Gol dla Wisły! Brożek idealnie uniknął spalonego, w sytuacji sam na sam z Kelemenem podciął piłkę nad bramkarzem i ta wturlała się do siatki, dzięki czemu napastnik Wisły może świętować swojego piątą bramkę w tym sezonie ligowym.

20'
Chomczenowski wzięty w kleszcze przez piłkarzy gości i stracił futbolówkę.

18'
Sędzia boczny słusznie zasygnalizował spalonego, na którym znalazł się Góralski.

17'
Chomczenowski starał się zacentrować w pole karne Wisły, ale nie zdołał opanować piłki, zanim ta opuściła pole gry.

16'
Bardzo ostre wejście Cywki w walce o piłkę z Romańczukiem. Obyło się jednak bez kartek.

15'
Małecki wyraźnie przekroczył przepisy w starciu z Tomasikiem na połowie Jagiellonii.

14'
Centra Vassiljeva nie przeszła pierwszego obrońcy Wisły.

13'
Kolejny rzut rożny, tym razem dla podopiecznych Michała Probierza.

12'
Na spalonym złapany Mączyński.

11'
Nietypowe rozegranie, Mączyński podał przed szesnastkę do Cywki, który starał się dośrodkować w pole karne, ale ta sztuka mu się nie udała.

11'
Małecki wywalczył korner dla swojej drużyny.

10'
Nieszablonowe zagranie Brożka nie przyniosło większych efektów i piłka w posiadaniu Kelemena.

9'

8'
Tym razem Głowacki doszedł do dorzuconej przez Mączyńskiego piłki, jednak jego główka była bardzo niecelna.

7'
Dośrodkowanie wybite, będzie powtórka tego samego stałego fragmentu gry.

6'
Odpowiedź gospodarzy, strzał Boguskiego z pola karnego zablokowany i futbolówka wychodzi na korner.

5'
Znakomite, krótkie rozegranie tego rzutu rożnego o mało nie przyniosła gola gościom. Po znakomitej grze na jeden kontakt w polu karnym niezwykle bliski zdobycia bramki był Guti, ale nie trafił w światło bramki.

4'
Brożek wybił na rzut rożny wrzutkę Tomasika.

3'
Novikovas został sfaulowany przez Mączyńskiego. Stały fragment gry dla gości.

2'
Centra Burligi w pole karne Wisły nie przyniosła zagrożenia.

1'
Zaczynamy!

''
Moment dla kibiców gospodarzy - odśpiewanie klubowego hymnu.

''
Piłkarze obu drużyn są już na murawie.

''
Ustawienia obu zespołów:

''

''
Rezerwowi Jagiellonii: Węglarz, Gordon, Mystkowski, Wasiluk, Grzyb, Szymański, Prolejko.

''
Wyjściowa jedenastki ekipy gości również została podana.

''
Arbitrem spotkania będzie Szymon Marciniak.

''
Ławka rezerwowych "Białej Gwiazdy": Miśkiewicz, Uryga, Ondrasek, Stilić, Zachara, Spicić, Videmont.

''
Znamy już skład gospodarzy.

''
Z kolei Wisła po zawirowaniach w przerwie zimowej, po dwóch seriach gier zdobyła tyle samo punktów co rywal z Podlasia, jednak zespół z Krakowa nie jest na tak komfortowej pozycji.

''
Faworytem dzisiejszego starcia z pewnością będzie Jagiellonia, która jest wiceliderem po 22. kolejkach. Podopieczni Michała Probierza pomimo falstartu w postaci porażki z Lechią Gdańsk, wciąż są drużyną, którą nie jest łatwo pokonać.

''
Spotkanie odbędzie się w ramach 23. kolejki Lotto Ekstraklasy.

''
Dobry wieczór Państwu! Ze swojej strony chciałbym serdecznie zaprosić do śledzenia relacji tekstowej z meczu: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online