Lech Poznań - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 3

Burić - Wołąkiewicz, Arajuuri, Wilusz, Douglas - Trałka, Jevtić - Lovrencsics, Hamalainen, Keita - Teodorczyk.
Buchalik - Burliga, Głowacki, Dudka, Sadlok - Uryga, Boguski, Jankowski, Stilić, Garguła - Brożek.

Wołąkiewicz (59., karny)
Douglas (83.)
Garguła (17.)
Garguła (28.)
Guerrier (88.)

Mecze na żywo: Lech Poznań - Wisła Kraków

90+5'

90+4'
Zając za Stilicia.

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

88'
Słabo zachował się Hubert Wołąkiewicz i Donald Guerrier strzałem z lewej strony pola karnego pokonał Buricia.

84'
Żółta kartka dla Burligi.

83'
Żółta kartka dla Głowackiego.

83'
Douglas z rzutu wolnego i jest remis!

79'
Po podaniu Hamalainena tuż obok słupka uderzał Keita.

78'
Guerrier wszedł za Brożka.

77'
Burić pewnie interweniował po strzale Urygi z dużej odległości.

74'
Ależ szansę miał Paweł Brożek. Napastnik Wisły znalazł się sam przed Buriciem i gdy wydawało się, że już go minął, to bramkarz Lecha zdołał wygarnąć mu piłkę spod nóg.

70'
Pawłowski zagrał do Keity, który znalazł się w dobrej sytuacji, ale za długo czekał z uderzeniem i obrońca zdołał je zablokować.

68'
Kamiński zmienił kontuzjowanego Arajuuriego.

67'
16 264 - tylu kibiców zasiadło na Inea Stadionie.

66'
Po dośrodkowaniu Sadloka w dobrej sytuacji mógł być Paweł Brożek, ale nie zdołał oddać strzału głową.

61'
Żółta kartka dla Wilusza.

59'
2:1. Wołąkiewicz z rzutu karnego

57'
Hamalainen uprzedzony przez obrońców. A dobrze w pole karne wrzucał Douglas.

52'
Jevtić uderzał z linii pola karnego, ale za lekko, aby zaskoczyć Buchalika. Było groźnie.

48'
Fatalny błąd popełnił Dudka, ale Szymon Pawłowski zza pola karnego uderzył obok bramki.

46'

46'
W Lechu dwie zmiany. Weszli Pawłowski i Kownacki, a boisko opuścili Lovrencsics i Teodorczyk.

45'

44'
Semir Stilić znalazł się w idealnej sytuacji, ale zbyt efektownie chciał ograć Trałkę i ostatecznie stracił piłkę.

40'
Gra Lecha w obronie jest tragiczna. Sporo gwizdów na trybunach. "Ku*** mać Kolejorz grać" - skanduje cały stadion.

39'
Kolejna znakomita sytuacja Pawła Brożka. Tym razem urwał się Arajuuriemu, ale znów posłał piłkę obok bramki.

38'
Powinno być 3:0. Łukasz Trałka w prosty sposób stracił piłkę, ale Paweł Brożek nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Buriciem.

36'
Niecelny strzał z dystansu Sadloka.

33'
Słabo wygląda gra Lecha.

28'
2:0 dla Wisły! Fatalnie gra dziś obrona Lecha. Stilić zagrał piłkę od lewą stronę pola karnego do Boguskiego, ten minął z łatwością Wilusza i wzdłuż bramki podał do Garguły, który z najbliższej odległości umieścił piłkę w pustej bramce.

27'
Hubert Wołąkiewicz mocno uderzył z lewej nogi z dużej odległości, ale niecelnie.

25'
Strzał Lovrencsicsa z rzutu wolnego odbił się od muru i skutecznie interweniował Buchalik.

24'
Jankowski dobrze dośrodkował do Brożka, ale ten tylko musnął piłkę głową i nie zdołał jej skierować w światło bramki.

23'

21'
Po dobrym dośrodkowaniu Douglasa żaden z piłkarzy Lecha nie sięgnął piłki.

17'
Gol dla Wisły. Burliga uderzył z pola karnego, Burić zdołał odbić piłkę, ale ta znów trafiła do obrońcy gości, który tym razem wyłożył ją do Garguły, a ten strzałem po ziemi zdobył bramkę.

14'
Zablokowany strzał Keity zza pola karnego.

13'
Hamalainen zagrywał do ustawionego w polu karnym Lovrencsicsa, ale ten źle przyjął piłkę i będzie rzut rożny.

11'
Okres spokojniejszej gry.

7'
Lech rozpoczął od mocnych ataków.

5'
Powinno być 1:0 dla Lecha. Hamalainen odebrał piłkę i zagrajął ją do Teodorczyka, który minął w polu karnym obrońcę, ale z lewej nogi uderzył nad bramką.

2'
Mogło być groźnie pod bramką Wisły. Kasper Hamalainen uderzał głową, piłka trafiła w obrońcę, a potem do Arajuuriego, który znalazł się w dobrej sytuacji, ale w ostatniej chwili został uprzedzony przez obrońcę.

1'
Z niespełna 25. metrów z rzutu wolnego uderzał Barry Douglas, piłka odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

1'
Początek meczu. Rozpoczął Lech.

'
Piłkarze wyszli już na boisko.

'
Arbitrem meczu będzie Paweł Raczkowski z Warszawy.

'
Ławka rezerwowych Wisły: Gerard Bieszczad, Michał Czekaj, Kamil Kuczak, Tomasz Zając, Przemysław Lech, Piotr Żemło, Donald Guerrier.

'
Ławka rezerwowych Lecha: Maciej Gostomski, Tomasz Kędziora, Luis Henriquez, Marcin Kamiński, Szymon Pawłowski, Dawid Kownacki, Vojo Ubiparip.

'
Prezentujemy już składy w jakich zagrają oba zespoły.

'
Początek meczu Lech Poznań - Wisła Kraków o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online