Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica
1 : 1

Malarz - Broź, Jędrzejczyk, Pazdan, Hlousek - Guilherme (81' Kucharczyk), Kopczyński (81' Kazaishvili), Moulin, Radović - Odjidja-Ofoe - Necid (63' Hamalainen)
Pilarz - Guilherme, Putivtsev, Szarek, Fryc - Kupczak, Babiarz - Misak (46' Gergel), Stefanik (79' Koval), Guba - Gutkovskis

Radović (37.)
Stefanik (22.)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica

Serdecznie dziękuję wszystkim odbiorcom tej relacji. Życzę miłego wieczoru i zapraszam na nasze kolejne piłkarskie propozycje.

Legia Warszawa po raz kolejny nie zdołała wykorzystać atutu własnego boiska. Dzisiaj zabrakło znów skuteczności i piłkarskiego cwaniactwa. Kibice z Warszawy będą ten wynik traktować w kategorii straty punktów.
Piłkarze przyjezdnych wykonali swoje zadanie w 100%, czyli wywieźć punkty ze stolicy Warszawy. Podopieczni Michniewicza mogli dzisiaj nawet wygrać, jednak Gutkovskis nie miał swojego dnia.

KONIEC SPOTKANIA!

90+2'
Faulu w wykonaniu Legii dopatrzył się sędzia główny. Michał Kucharczyk wślizgiem próbował ratować sytuację pod polem karnym Niecieczy.

90+1'
Cała jedenastka "Słoni" broni się przed ataki Legionistów.

90'
Spotkanie w Warszawie potrwa minimum trzy minuty dłużej.

89'
Chaos w szesnastce gości. Legii zależy na zgarnięciu kompletu punktów.

89'
Sędzia techniczny za parę sekund powinien oznajmić Nas, o ile mecz został przedłużony.

87'
Odgwizdany faul. Kazaishvili nie wytrzymał ciśnienia, i popełnił przewinienie tuż pod polem karnym Bruk-Betu.

85'
Oblężenie bramki Pilarza trwa. Do niezłej centry Kucharczyka skakało kilku jego kolegów, ale żadnemu z nich, mimo wielkich chęci, nie udało się zagarnąć futbolówki.

84'
Obrońcy Legii nie zawiedli w swoim polu karnym. Będzie szansa na wyprowadzenie kontry.

83'
Puszczają nerwy graczom gospodarzy. Kolejny rzut wolny dla Termaliki.

81'
Na zmianę przeciwnika odpowiedział Jacek Magiera. Kazaishvili za Michała Kopczyńskiego.

80'
Guilherme, piłkarz Legii, koszmarnie wrzucał futbolówkę z prawego skrzydła boiska.

79'
Stefanik wykonał dzisiaj kawał dobrej pracy na boisku. Koval wydelegowany przez Czesława Michniewicza. Druga zmiana w składzie gości.

77'
Radović miał stuprocentową sytuację na zdobycie gola! Serb, w dogodnej sytuacji, z kilkunastu metrów, kopnął piłkę wysoko nad bramką Pilarza.

76'
Gutkovskis słabo uderzył piłkę głową. Napastnik w niewłaściwy sposób poszedł na piłkę, którą z prawego skrzydła zagrywał jego kolega z klubu.

75'
Moulin skiksował z dystansu. Nową akcję od bramki zacznie Krzysztof Pilarz.

74'

72'
Ofoe dośrodkowywał z dalszej odległości. Pełną kontrolę nad sytuacją mieli obrońcy Termaliki, którzy pozwolili, aby do piłki bezpiecznie dopadł Pilarz.

71'
Hamalainen próbował zamknąć centrę z niemal linii końcowej, którą wykonał Radović. Fiński pomocnik nieznacznie minął się z lecącą futbolówką.

70'
Arkadiusz Malarz musiał popełnić interwencję na przedpolu. Duże ryzyko się w pełni opłaciło.

69'
Gości już dawno nie widzieliśmy pod bramką, której strzeże Arkadiusz Malarz.

67'
Sędzia się nie pomylił, przyznając gościom rzut wolny. Miroslav Radovć zagrał wyraźną nakładką. Feralne zdarzenie miało miejsce w centrum boiska.

66'
Gutkovskis dał się sfaulować w centralnej części boiska.

65'
Obrońcy Bruk- Betu jak na razie znajdują recepty na dośrodkowania rywali z rzutów rożnych. Guilherme po raz kolejny się nie popisał.

63'
Necid znów nie zachwycił widzów. Jego miejsce na płycie boiska zajął Hamalainen.

62'
Roman Gergel trochę lepiej wykonał rzut wolny niż Guilherme z Legii. Słowacki pomocnik nieznacznie przeniósł piłkę nad poprzeczką.

60'
Krzysztof Pilarz i ustawiony przez niego mur wykonali dobrą robotę, blokując strzał Guilherme od rzutu wolnego. Brazylijczyk postawił na technikę, ale to w tej sytuacji nie zdało egzaminu.

58'
Szarek uchronił Pilarza przed poważnymi tarapatami. Środkowy obrońca przyjezdnych ofiarnie powstrzymał techniczną próbę autorstwa Miroslava Radovicia.

57'
W składzie personalnym Legii wciąż bez zmian. Jacek Magiera bacznie obserwuje to, co dzieje się na płycie boiska w Warszawie.

55'
Miroslav Radović zagrał piłkę ręką w polu karnym rywala.

54'
Gutkovskis w indywidualnej akcji w pobliżu szesnastki przeciwnika. Sytuacja zakończyła się bardzo sygnalizowanym uderzeniem w centralną część bramki Arkadiusza Malarza.

53'
Michał Kopczyński w pojedynku powietrznym z Gutkovskisem. Sędzia zadecydował, że rzut wolny należy się popularnym "Słoniom".

52'
Mistrzowie Polski są coraz bliżsi zdobycia gola na 2:1! Odjijdja-Ofe solidnie przymierzył z kilkudziesięciu metrów od bramki Pilarza. Ten miał dużo szczęścia, że piłka powędrowała tuż obok prawego słupka.

50'
Dwa przewinienia taktyczne na zawodnikach z Niecieczy. Arbiter główny został zmuszony do przerwania gry.

49'
Adam Hlousek wygrał powietrzną rywalizację z dwoma skaczącymi przeciwnikami. Jego zagranie głową powędrowało minimalnie nad poprzeczką bramki Krzysztofa Pilarza.

47'
Legia bojowo zaczęła drugą odsłonę. Guilherme nieudolnie zacentrował futbolówkę z prawego narożnika boiska.

46'
Czesław Michniewicz wraz ze swoim sztabem przygotowali zmianę w składzie gości. Roman Gergel na boisku zastąpił Misaka.

46'
II część gry przed nami!

Czas najwyższy na przedstawienie statystyk I połowy meczu!

W pierwszej odsłonie spotkania z dużo lepszej strony pokazali się gospodarze, którzy częściej rozgrywają futbolówkę w ofensywie. Przyjezdni również mieli swoje szanse, a konkretnie Gutkovskis, jednak brakowało mu zimnej krwi.

1:1 do przerwy!

45'
Do pierwszej części gry została dorzucona jedna minuta.

43'
Do ofensywy po wielu minutach posuchy ruszyli zawodnicy Czesława Michniewicza.

41'

39'
Zablokowany Broź. Boczny obrońca próbował zagrywać z prawego skrzydła boiska. Dobrym dryblingiem w pobliżu pola karnego popisał się Odjidja-Ofoe.

37'
1:1! Legia doprowadziła do remisu! Miroslav Radović, z zimną krwią, głową wykończył dośrodkowanie z rzutu wolnego. Strzał w lewe okno bramki Pilarza.

36'
Dobry cross w kierunku Gutkovskisa. Napastnik przyjezdnych w momencie podania znajdował się najbliżej bramki Arkadiusza Malarza.

34'
Krzysztof Pilarz sprawdzony przez pomocnika Legii, Guilherme. Ten próbował zaskoczyć bramkarza bezpośrednio z rzutu rożnego.

33'
Miroslav Radović doprowadził do sytuacji, gdzie rywal go podciął. Legia będzie miała kolejny rzut wolny.

31'
Samuel Stefanik niefortunnie nadepnął na stopę Ofoe. To musiał być rzut wolny.

30'
Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy nie stworzył zagrożenia pod bramką Pilarza.

29'
Gościom udało się opanować sytuację po stałym fragmencie gry dla "Wojskowych". Zobaczyliśmy niedokładne wgranie z lewego narożnika boiska.

28'

27'
Szarek faulował w powietrznej rywalizacji. Od rzutu wolnego grę wznowią podopieczni Jacka Magiery.

25'
Samuel Stefanik po raz kolejny pogroził Malarzowi! Jego soczyste huknięcie z dystansu było bliskie sukcesu. Piłka minimalnie powędrowała obok lewego słupka.

23'
Gospodarze ruszyli do ataku. Łukasz Broź podjął starania budowy groźnej akcji na prawej stronie boiska, ale niestety wraz z piłką opuścił plac gry.

22'
0:1! "Słonie" na prowadzeniu! Samuel Stefanik wykorzystał wielki chaos w polu karnym Legii! Techniczny strzał z bliskiej odległości w prawy sektor bramki zaskoczył Malarza.

20'
73%-27% na korzyść Legii. Chodzi o posiadanie futbolówki.

19'
Cała jedenastka przyjezdnych skupiona w pobliżu pola karnego Pilarza.

17'
Michał Kopczyński spróbował z dalszej odległości. Silne kropnięcie zostało w porę powstrzymane przez jednego z obrońców gości.

16'

15'
Kwadrans gry już za nami.

13'
Dobra szarża Hlouska na lewej flance boiska. Strzałem głową próbował Guilherme, (Legia), ale uderzenie powędrowało w bezpiecznej odległości od bramki.

12'
Wysoki pressing z obu stron.

9'
Gutkovski znów miał okazję na zdobycie gola! Snajper "Słoni" zagrał zbyt słabo głową. Pewny chwyt futbolówki w wykonaniu Arkadiusza Malarza.

8'
Sędzia liniowy wykazał się sokolim wzrokiem. Na minimalnym spalonym został schwytany gracz Legii Warszawa.

7'

5'
Necid liczył na dośrodkowanie z prawego skrzydła, którego autorem miał być Broź. Obrońca gospodarzy zdecydował się jednak na samotne rozwiązanie akcji.

3'
Arkadiusz Malarz wygrał pojedynek z Gutkovskisem! Snajper Bruk-Betu powinien skutecznie zakończyć dobre, prostopadłe podanie. Bramkarz Legii wykonał genialną interwencję nogami.

2'
Necid był bliski skutecznej finalizacji dośrodkowania z rzutu rożnego. Jego strzał głową powędrował tuż obok lewego słupka bramki.

1'
Pierwszy rzut rożny dla Legii. Z dystansu został zablokowany Odjidja Ofoe.

*'
Rozległ się pierwszy gwizdek!

*'
"Sen o Warszawie" jest odśpiewywany przez kibiców Legii.

*'
Rozjemcą nadchodzącego starcia będzie Pan Mariusz Złotek.

*'

*'
Legia Warszawa przegrała w rundzie jesiennej z Bruk-Betem Termaliką. Ekipa Czesława Michniewicza wygrała 2:1.

*'

*'
Witamy i zapraszamy na naszą relację LIVE z meczu: Legia Warszawa - Bruk Bet Termalica Nieciecza

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica, to zapraszamy do śledzenia meczu online