Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
2 : 0

Hrdlicka - Kowalczyk, Grodzicki, Helik, Koj (86' Oleksy) - Przybecki, Surma, Urbańczyk, Lipski, Moneta - Niezgoda (81' Arak)
Pawełek - Dankowski, Celeban, Kokoszka, Pawelec - Roman, Madej, Kovacević, Pich (73' Engels), Morioka (82' Alvarinho) - Biliński (71' Zwoliński)

Przybecki (8.)
Grodzicki (70., karny)

Grodzicki (33.) żółta kartka
Kokoszka (69.) żółta kartka
Engels (78.) żółta kartka

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław

Dziękuję uprzejmie za uwagę, i zachęcam do śledzenia naszych innych sprawozdań z polski boisk.

Ruch Chorzów dzisiaj do bólu skuteczny. Podopieczni Waldemara Fornalika byli konkretniejsi w działaniu ofensywnym. Chorzowianie opuścili strefę spadkową, spychając do niej Piast Gliwice.
Jan Urban, mimo złego wyniku, może być zadowolony z gry swoich zawodników.

Koniec meczu! Ruch Chorzów zwycięski na własnym obiekcie!

90+3'
Ostatnie sekundy pojedynku.

90+2'

90'
Cztery minuty - o tyle sędzia zdecydował się przedłużyć ten mecz

90'
Pawełek faulowany w swojej strefie, podczas pełnienia interwencji.

89'
Zablokowany strzał z dystansu Kowalczyka.

88'
Adam Kokoszka uratował Śląsk! Błysk geniuszu na prawej flance zaprezentował Miłosz Przybecki, doskonale mijając przeciwnika. Do pełni sukcesu zabrakło trochę dokładniejszego podania.

86'
Zmiana: Paweł Oleksy w miejsca Michała Koja.

85'
Przyjezdni, mimo niekorzystnego rezultatu, wciąż walczą. Taka postawa musi budzić podziw.

84'
Dobrą pracę wykonują boczni obrońcy gospodarzy. Śląsk Wrocław znowu zacznie grę od kornera.

82'
Na ostatnią korektę w składzie zdecydował się Jan Urban. Alvarinho za Moriokę.

81'
Jarosław Niezgoda zrobił wiele dobrego na placu gry. Jakub Arak wpuszczony na ostatnie minuty spotkania.

80'
Faul w polu karnym Chorzowa.

80'
Rzut rożny dla przyjezdnych. Koj zablokował dośrodkowanie z prawego sektora boiska.

78'
żółta kartka Engels zobaczył żółtą kartkę. Zawodnik Śląska Wrocław nie potrafił nadążyć za dużo szybszym przeciwnikiem.

77'
Piotr Celeban wygrał walkę o pozycję z Lipskim. Ten musiał faulować, a to w błyskawicznym tempie wychwycił sędzia.

76'
Niezgoda wywalczył rzut wolny. Piotr Celeban sprowadził Niezgodę do parteru.

75'

74'
Łukasz Zwoliński został w porę zatrzymany przez Grodzickiego. Snajper już czyhał na podanie z prawego skrzydła boiska.

73'
Robert Pich pożegnał się z boiskiem. Na murawę wkroczył Engels.

71'
Wymiana napastników w Śląsku Wrocław. Łukasz Zwoliński w miejsce Kamila Bilińskiego. Ten dzisiaj zaliczył dobre zawody.

70'
2:0! GOL! Rafał Grodzicki nie pomylił się z 11.metrów! Strzał w sam środek bramki Mariusza Pawełka.

69'
Niezgoda faulowany w polu karnym Śląska! Ależ drybling! Kokoszka został ukarany żółtą kartką!

67'
Robert Pich przestrzelił zza pola karnego. Słowak próbował finalizować bezpośrednie podanie z prawego narożnika boiska. Piłka po jego zagraniu poleciała nad poprzeczką.

66'
Kolejny zawodnik Ruchu z problemami zdrowotnymi. Lewy defensor gospodarzy ofiarnie interweniował.

65'
Przekombinowana akcja wrocławian. Robert Pich zdecydowanie za długo dryblował w polu karnym przeciwnika.

64'
Indywidualna akcja Romana, zakończona tragicznym uderzeniem z dystansu.

62'
Skrzydłowy jest opatrywany. Ruch Chorzów będzie grał przez chwilę w 10-kę.

61'
Mariusz Pawelec przekroczył reguły gry. Przybecki faulowany.

60'
Niecelny strzał Niezgody. Koledzy mieli do niego ogromne pretensje, bo napastnik powinien do nich podawać. Akcja mogła się lepiej zakończyć.

59'
Dobra centra Picha, od rzutu wolnego. Z problemami sytuację wyjaśnili obrońcy Ruchu.

58'
Kolejne przewinienie Koja. Obrońca ma problemy z zawodnikami z Wrocławia.

57'
Rafał Grodzicki dobrze zareagował, wybijając piłkę, po wstrzeleniu jej przez Romana. Naciski Śląska Wrocław są coraz bardziej konkretne.

55'
Koj technicznie faulował. Wyraźnie przetrzymywał rywala za koszulkę.

54'
Kovacević próbował z dystansu. Chorwacki pomocnik został bardzo szybko zablokowany.

53'
Kamil Bilińskiego ponownie spróbował z ostrego kąta. Pewna interwencja Hrdlicki.

52'
Dużo strat w środku pola.

50'
Mariusz Pawełek dobrze zatrzymał silny strzał z krawędzi pola karnego.

49'
Mariusz Pawełek swoją interwencją na przedpolu, wyratował Śląsk, przed utratą gola. Niezgoda bliski przejęcia bezpańskiej piłki, po ogromnym błędzie stoperów.

48'
Obie drużyny do gry w drugiej połowie przystąpiły w niezmienionych składach.

46'

46'
II połowa meczu!

Jest czas na prezentację statystyk...

Muszę stwierdzić, że obie ekipy zadbały o dynamikę na boisku. Nie ma nudy na stadionie w Chorzowie.
Oba kluby największe zagrożenia w ofensywie skonstruowały akcjami na bocznych sektorach boiska.
Śląsk Wrocław był minimalnie lepszy, ale za to skuteczniejszy okazali się chorzowianie.

45'
Koniec pierwszej części spotkania! Ruch Chorzów prowadzi do przerwy 1:0.

44'
Madej niecelnie, z dobrej odległości. Śląsk Wrocław zbudował świetną akcję na prawym skrzydle boiska. Brakuje skuteczności przyjezdnym.

42'
Pawelec popisał się doskonałym wślizgiem. Przybecki usiłował dograć do wbiegającego pod pole karne Niezgody.

41'
Hrdlicka pewnie przejął piłkę, po centrze Picha. Rafał Grodzicki nabawił się urazu, podczas walki o piłkę z Pawelcem.

40'
"Niebiescy" nie mogą wyjść z własnej połowy. Gracze Jana Urbana dążą do zdobycia gola wyrównującego.

38'
Kamil Biliński zdobył gola! Ale jego i kibiców radość została szybko zgaszona przez sędziego liniowego, który podniósł chorągiewkę, sygnalizując pozycję spaloną.

36'
Biliński podjął kolejną próbę w tym meczu. Tym razem uderzał z naprawdę ostrego kąta, więc ciężko było zaskoczyć Hrdlickę. Bramkarz skutecznie wyłapał piłkę tuż przy prawym słupku.

35'

33'
żółta kartka Żółta kartka - obejrzał ją Rafał Grodzicki. Stoper Ruchu nie zagra w następnym starciu ligowym. Obrońca gospodarzy zbyt ostro zagrał wślizgiem.

31'
Centry z prawej flanki boiska nie są najlepsze w realizacji zawodników z Wrocławia.

29'
Pawelec skutecznie zatrzymał dośrodkowanie z prawego skrzydła. Futbolówkę wrzucał Marcin Kowalczyk.

28'
Ruch Chorzów skupiony na defensywie. Dość długo w ofensywie nie widzieliśmy "Niebieskich".

26'
Kamil Biliński nie ma szczęścia pod polem karnym przeciwnika. Gdyby lepiej opanowałby futbolówkę, to sytuacja na gola byłaby fenomenalna. Błąd techniczny Bilińskiego został szybko skarcony.

25'
Taktyczne przewinienie w wykonaniu Romana. Faul z pełną premedytacją na Urbańczyku.

23'
Łukasz Madej w ostrym starciu z Łukaszem Surmą. Ten pierwszy został upomniany przez arbitra.

22'

20'
Hrdlicka dostał okazję na popełnienie skutecznej interwencji. Strzał Bilińskiego z dystansu nie mógł zrobić krzywdy dobrze dysponowanemu goalkeeperowi.

19'
Niezgoda nieczysto w dogodnej sytuacji na zdobycie gola. Napastnik powinien dużo lepiej uderzyć wolejem, bo podanie od Lipskiego na wolne pole było fenomenalne.

17'
Dobrze z opresji wyszli defensorzy gospodarzy. Łukasz Madej zaliczył groźne wgranie z prawego skrzydła boiska. Adresatem był Biliński, ale w porę piłkę przechwycił Grodzicki.

16'
Michał Koj w starciu z Kamilem Bilińskim. Napastnik przyjezdnych po raz kolejny popełnił przewinienie.

15'
Kwadrans gry już za nami. Przez ten czas trochę się działo...

13'
Mecz nabrał dużej dynamiki. Kamil Biliński przypadkiem faulował Rafała Grodzickiego.

11'
Hrdlicka popisał się ogromnym refleksem! Goalkeeper zatrzymał bardzo groźne zagranie Kamila Bilińskiego, który próbował finalizować centrę od rzutu rożnego. Niebezpieczny strzał.

10'
Piłkarski bilard w szesnastce Chorzowian. Kilku zawodników Śląska Wrocław próbował wykorzystać ten chaos, ale żaden z nich nie zdołał czysto kopnąć futbolówki.

9'
Rzut rożny dla Śląska Wrocław.

8'
1:0! Miłosz Przybecki! Przepiękny gol autorstwa Przybeckiego, który kapitalnie wygrał biegowy bój z rywalem, a potem błysnął fenomenalnym lobem Pawełka!

6'

4'
Zupełnie nieudana centra w wykonaniu Romana. Pomocnik Śląska Wrocław za bardzo postawił na siłę, podczas wrzutki z prawego skrzydła.

2'
Kamil Biliński został schwytany w pułapkę ofsajdową. Dosyć mały ofsajd.

1'
Zbyt mocne dośrodkowanie piłki przez Lipskiego. Nieudanie wykonany rzut rożny.

*'

*'
Sędzia Frankowski wraz ze swoimi asystentami wyprowadził zawodników na murawę.

*'
Wrocławianie tym spotkaniem spróbują zrewanżować się Ruchowi Chorzów, który w rundzie jesiennej wygrali 2:1. Trenerem Śląska Wrocław był wówczas Mariusz Rumak.

*'
Starcie "Niebieskich" z "Wojskowymi" poprowadzi Pan Bartosz Frankowski.

*'
Na ławce rezerwowej Ruchu Chorzów znaleźli się: Miszczuk, Oleksy, Trojak, Gamakow, Walski, Visnakovs, Arak

*'

*'
Obsada ławki rezerwowej Śląska Wrocław: Kamenar, Zieliński, Dvali, Stjepanović, Engels, Alvarinho, Zwoliński

*'
Tak wygląda ligowa tabela po większości spotkań w tej kolejce!

*'
Pojedynek Ruchu Chorzów ze Śląskiem Wrocław zamknie 23.kolejkę LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17.

*'
Witamy Państwa, i zapraszamy na naszą relację tekstową LIVE z meczu: Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online