Wigry Suwałki - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wigry Suwałki
Arka Gdynia
0 : 3

Podleśny - Bucholc, Wichtowski, Cverna, Kwame - Karankiewicz (61' Adamek), Gąska (71' Ryczkowski), Kądzior, Radecki, Wroński (71' Kozak) - Zapolnik
Steinbors - Zbozień, Sobieraj, Marcjanik, Warcholak - Hofbauer, Sambea (68' Nalepa), Formella, Szwoch, Marcus (79' Bożok) - Barisić (60' Siemaszko)

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Arka Gdynia zrobiła ogromny krok ku awansu do finału Pucharu Polski. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego zdeklasowali dużo niżej notowanego rywala swoim doświadczeniem.
Wigry Suwałki nie pokazały się ze złej strony, jak to może pokazywać rezultat końcowy. Dzisiaj zabrakło piłkarskiej konsekwencji.

Ten ofsajd był ostatnim punktem tego spotkania! Arka Gdynia wygrała na wyjeździe 3:0! Kwestia awansu do finału jest już chyba tylko formalnością.

90+3'
Kamil Adamek wraz z kolegą z klubu nie uniknął pozycji spalonej.

90+2'
0:3! Gol! Formella! Kapitalny rajd Bożoka lewym skrzydłem boiska. Akcję, z zimną krwią wykończył Formella, lokując piłkę do niemal pustej bramki

90'
Interesujące wgranie piłki od rzutu wolnego zaprezentował Zapolnik. Dobre podanie udało się w porę zatrzymać obronie z Gdyni.

89'
Sędzia główny dał sygnał, że druga część gry zostanie przedłużona o trzy minuty.

88'
GOL na 0:3! Bożok nie ukrywał tego, że sędzia nie uzna gola, bo pomocnik był na wyraźnym ofsajdzie.

86'
Ryczkowski celnie głową. Bardzo sygnalizowana próba. Ryczkowski starał się skutecznie kończyć centrę od rzutu wolnego.

85'
Hofbauer postawił na indywidualne rozwiązanie sytuacji ze stałego fragmentu gry. Austriacki pomocnik popisał się niestety beznadziejnym strzałem od rzutu wolnego. Piłka poleciała wysoko nad bramką.

84'
Nieprzemyślaną interwencją w obronie błysnął Cverna. Arka Gdynia będzie wybijała rzut wolny na wysokości pola karnego gospodarzy.

83'
Zbyt mało prób ofensywnych gospodarzy. Aktualny rezultat jest dla nich mocno niekorzystny.

82'
Nieudana akcja ofensywna Arki na prawej stronie boiska.

79'
Ostatnia zmiana w tym widowisku. Zmęczony Marcus został zastąpiony przez Miroslava Bożoka.

78'

76'
Siemaszko z dobrym powrotem! Pomocnik przechwycił podanie od Ryczkowskiego. Gospodarze nie stracili nadziei na odmianę losu.

75'
Warcholak zbyt głęboko zacentrował z lewego skrzydła boiska. Bez problemu piłkę wychwycił Damian Podleśny.

73'
Zawodnicy Grzegorza Nicińskiego szanują piłkę. Starają się ukraść jak najwięcej sekund.

71'
Dominik Nowak stawia wszystko na jedną kartę! Ryczkowski i Kozak na placu gry.

70'
Zamieszanie w polu karnym drużyny z Ekstraklasy. Ucierpiał gracz Arki.

69'
0:2! Rafał Siemaszko wykorzystać niezdarne wyjście Podleśnego! Błąd bramkarza dał pomocnikowi szansę uderzyć głową, z bliskiej odległości. Na uwagę zasłużyła centra z rzutu wolnego.

68'
Już druga roszada w składzie przyjezdnych. Sambea już poza grą, a swoją szansę otrzymał Michał Nalepa.

66'
Ucierpiał zawodnik przyjezdnych. Sędzia dopatrzył się przewinienia w ofensywie, w szesnastce gości.

65'
żółta kartka Tomasz Musiał ukarał Zbozienia. Obrońca Arki, z pełną premedytacją przewrócił rywala, który próbował przedrzeć się na lewej flance.

63'
Wigry poradziły sobie z zagrożeniem, jakim miał być stały fragment gry.

62'
Świeżo wprowadzony Siemaszko wywalczył rzut wolny.

61'
Dominik Nowak również przygotował roszadę taktyczną. Kamil Adamek pojawił się na boisku, a miejsce udostępnił mu Karankiewicz.

60'
Zmiana w składzie Arki: Barisicia zastąpił Siemaszko.

60'
Godzina gry już minęła.

58'
Radecki został genialnie obsłużony przez Kwame. Ten pierwszy usiłował dograć do napastnika, jednak w kulminacyjnej części zadania, stracił równowagę.

56'
Wroński "spalił" groźnie zapowiadający się kontratak. Jego prostopadłe podanie do Zapolnika okazało się minimum za mocne.

55'
W życiu trzeba sobie jakoś radzić...

54'
Zawodnik ofensywny, Szwoch, dotknął piłkę ręką, w polu karnym przeciwnika. Chwilę temu oglądaliśmy bardzo daleki wyrzut futbolówki z autu w wykonaniu Zbozienia.

53'
Steinbors ma piłkę w rękawicach. Zbyt chaotycznie wybity rzut rożny przez podopiecznych Dominika Nowaka.

52'
Ofensywy gospodarzy ciąż dalszy. Arka Gdynia zmuszona do chaotycznej pracy w obronie. Wigry zaczną za chwilę od rzutu rożnego.

50'
Coraz bliżej tego, aby było już 1:1! Radecki dopadł do bezpańskiej piłki w polu karnym gdynian, pomocnik spróbował, ale strzał powędrował wysoko nad poprzeczką.

48'
Gospodarze ruszyli do ofensywy. Z naprawdę trudnej pozycji spróbował Kamil Zapolnik, ale kąt był zbyt ostry, aby jego uderzenie potrafiło zaskoczyć Steinborsa.

47'
Korner dla Wigier. W polu karnym Arki znalazło się kilku ofensywnych graczy, ale żaden z nich nie zdołał opanować zbyt wysokiego dośrodkowania.

46'
Żaden z trenerów nie zdecydował się na dokonanie zmiany w składach.

46'
Wracamy do Suwałk! Gramy dalej!

Arka Gdynia prowadzi w dosyć wyrównanym boju. Piłkarze gości potrafili wykorzystać jeden z niewielu błędów rywala w defensywie.
Wigry Suwałki, po przerwie, na pewno spróbują doprowadzić do minimum remisu.

45'
Koniec pierwszej odsłony gry!

43'
Hofbauer miękko na pole karne, z lewego skrzydła. Pewny chwyt piłki w realizacji Podleśnego.

41'
Karankiewicz nie patyczkował się z Marcusem. Wyraźne przewinienie w środkowej strefie boiska.

39'
Wroński dał nadzieję kibicom gospodarzy. Jego soczyste uderzenie z dalszej odległości było bliskie sukcesu. Zabrakło niewiele, bo piłka wylądowała tuż nad poprzeczką.

38'
Gol Szwocha powinien Wigry pobudzić do podjęcia śmielszych ataków.

36'
0:1! Arka Gdynia wyszła na prowadzenie! Mateusz Szwoch wykazał się dużą precyzją, przy wykonaniu jedenastki. Płaskie uderzenie w prawy, dolny róg bramki.

35'
Rzut karny dla gości! Cverna zatrzymał ręką strzał Formelli!

33'
Kamil Zapolnik znalazł sobie trochę miejsca do oddania uderzenie na bramkę. I strzelał, ale w dobrym momencie zareagowali obrońcy.

32'
Lepszy fragment spotkania w wykonaniu Arki Gdynia. Kibice w Suwałkach wciąż czekają na klarowne sytuacje bramkowe z jakiejkolwiek strony.

30'
Długa wrzutka piłki od rzutu wolnego w wykonaniu Hofbauera. Podanie bardzo ładne, jednak zabrakło determinacji wśród kolegów, aby spróbować zamknąć zagranie. Piłka wpadła w rękawice Podleśnego.

29'
Zatrzymany Kądzior. Zabrakło mu dokładności, podczas centry z prawej flanki boiska.

28'
Szwoch dośrodkował z prawego skrzydła boiska. Kąśliwe zagranie wpadło wprost w rękawice Damiana Podleśnego.

26'
Mateusz Szwoch podjął wyzwanie z dystansu. Jednak nic groźnego z tego nie wyszło, ponieważ ofiarną interwencją błysnął jeden z obrońców.

25'
Duży chaos na boisku gospodarzy. Obie drużyny próbują znaleźć sposób na grę w tym spotkaniu.

23'

21'
Sygnalizowany, ale celny strzał autorstwa Barisicia. Z udaną interwencją żadnych problemów nie miał Podleśny.

20'
Dariusz Formella oddał silne uderzenie z głębi szesnastki. Młodemu pomocnikowi zabrakło zimnej krwi oraz właściwego opanowania futbolówki.

19'
Kwame był tym razem faulowany. Zasady gry w pobliżu szesnastki Wigier złamał Josip Barisić.

18'
Środek pola został opanowany przez piłkarzy z Suwałk. Kwame był faulującym Marcusa.

16'
Chaotycznie wyglądają ataki gospodarzy. Arki Gdynia nie stać na wyprowadzenie groźnej akcji ofensywnej.

14'
Zapolnik dał się ograć interweniującemu obrońcy. Tym obrońcą był Warcholak. Rzut wolny dla przyjezdnych.

13'
Pierwszoligowiec przeważa. Jak na razie brakuje mu dokładności przy rozegraniu piłki na obu skrzydłach.

12'
Nieudane dośrodkowanie w wykonaniu Gąski. Gospodarze za chwilę będą wznawiać grę od rzutu wolnego, bo przewinienia na własnej połowie dopuścił się Hofbauer.

10'
Arka Gdynia spokojnie i dokładnie operuje futbolówką na własnej połowie.

9'
Wigry Suwałki stosują pressing na własnej połowie boiska. Ten pressing przynosi efekty.

7'
Steinbors uratował Arkę! Goalkeeper w pięknym stylu zatrzymał bardzo silny strzał z kilkunastu metrów. Steinbors wybił piłkę na rzut rożny.

6'
Wroński uderzył wysoko nad poprzeczką, z dobrej odległości na zdobycie gola. Wigry Suwałki w bardzo dobrym stylu rozegrały futbolówkę ze stałego fragmentu.

5'
Wroński został nieprzepisowo blokowany w środkowej strefie boiska.

5'
Groźna centra z rzutu wolnego na pole karne Steinborsa. Bramkarzowi w wielkim stopniu pomógł blok defensywny, który przeciął podanie.

4'
Marcjanik crossem próbował rozszerzyć grę. Jego długie podanie w kierunku Warcholaka okazało się zbyt mocne.

3'

1'
Pierwszy strzał w tym spotkaniu. Próbował Marcus da Silva, ale jego uderzenie z głębi pola karnego, powędrowało obok prawego słupka bramki.

*'

*'
Arka Gdynia również pokonała wyczerpującą drogę do udziału w 1/2 finału PP. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego wygrywali z: Romintą Gołdap, Olimpią Zabrów, KSZO Ostrowiec, Drutexem Bytovia Bytów.

*'
Wigry Suwałki w drodze do półfinału Pucharu Polski sezonu 2016/17 eliminowały: Świt Nowy Dwór, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Górnik Zabrze oraz GKS Jastrzębie.

*'
Mecz w Suwałkach poprowadzi Pan Tomasz Musiał.

*'
Ławka rezerwowa Arki Gdynia: Jałocha, Stolc, Sołdecki, Nalepa, Bożok, Błąd, Siemaszko

*'

*'
Pojedynek zostanie rozegrany w ramach pierwszego meczu 1/2 finału Pucharu Polski.

*'
Witamy, i zapraszamy Państwa do śledzenia naszych raportów z meczu: Wigry Suwałki - Arka Gdynia.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wigry Suwałki - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online