Lech Poznań - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Burić - Kędziora, Bednarek, L.Nielsen, Kostevych - Trałka, Gajos - Jevtić, Majewski (67' Makuszewski), Pawłowski (81' Radut) - Kownacki (72' Robak).
Słowik - Rapa, Fojut, Matras, Nunes - Tsintsadze (67' Rudol), Murawski - Delev (82' Listkowski), Ciftci (67' Rudol), Gyurcso - Frączczak

Pawłowski (32.)
Kownacki (53.)
Nielsen (66.)

Murawski (40.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Pogoń Szczecin

90+2'
Koniec meczu. Lech Poznań jest już jedną nogą w finale Pucharu Polski.

90+2'
Jevtić z rzutu wolnego uderzył nad poprzeczką.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

86'
Mecz się uspokoił. Gra toczy się w środku pola.

82'
Listkowski zastąpił Deleva.

81'
Radut zastąpił Pawłowskiego.

80'
Kontra Lecha! Jevtić minał rywala, ale jego strzał z pola karnego obronił Słowik.

80'
Znów groźnie Pogoń. W polu karnym piłkę otrzymał Rudol, miał sporo miejsca, ale ostatecznie został zablokowany.

77'
Drygas głową uderzył tuż obok słupka. Było groźnie.

75'
Strzał Gajosa z dystansu pewnie złapał Słowik.

73'
Kolejna świetna akcja Lecha! Strzał Kędziory w ostatniej chwili został zablokowany.

73'
14 537 kibiców pojawiło się na Inea Stadionie.

72'
Robak zastąpił Kownackiego.

72'
Niecelny strzał z dystansu Drygasa.

67'
Trzy zmiany. W Pogoni boisko opuścili Tsintsadze i Ciftci, a weszli na nie Drygas i Rudol. W Lechu Makuszewski zastąpił Majewskiego.

66'
Goool! 3:0! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową Słowika pokonał Lasse Nielsen.

65'
Jevtić mocno uderzył z dystansu i Słowik odbił piłkę na rzut rożny.

64'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźny strzał głową oddał Kędziora i znakomicie interweniował Słowik.

58'
Kownacki umieścił piłkę w bramce Pogoni, ale sędzia go nie uznał, bo uznał, że Kownacki faulował bramkarza. Błędna decyzja arbitra.

56'
Mogła być szansa na 3:0, ale podanie Jevticia do Kownackiego przejęli obrońcy.

53'
Gool! 2:0! Pawłowski znakomicie minął rywala w polu karnym zagrał do Kownackiego, a ten mając sporo miejsca precyzyjnym strzałem pokonał Słowika.

50'
Okres gry w środku pola.

46'
Ładna akcja Lecha powinna zakończyć się golem. Pawłowski znalazł się sam przed Słowikiem, ale uderzył za lekko, aby go pokonać.

46'

45'

44'
Ciftci oddał fatalny strzał z dużej odległości.

40'
żółta kartka Żółta kartka dla Murawskiego.

38'
Lech kontroluje przebieg meczu.

34'
Murawski uderzał sprzed pola karnego, tuż obok słupka.

32'
Goool! Pawłowski ładnie zakręcił obrońcom w polu karnym i strzałem lewą nogą pokonał Słowika. 1:0 dla Lecha!

31'
Znów spokojniejszy okres gry w środku pola.

26'
Odpowiedź Lecha. Jevtić długo bawił się piłką w polu karnym Pogoni, wyłożył ją Trałce, który oddał mocny i płaski strzał i z problemami interweniował Słowik.

24'
Kapitalna interwencja Buricia! Kapitalnym strzałem sprzed narożnika pola karnego popisał się Gyurcso i bramkarz Lecha z trudem wybił piłkę na rzut rożny.

23'
Tsintsadze uderzał z linii pola karnego, ale dobrze interweniował Bednarek.

21'
Dużo gry w środku pola. Jak na razie brakuje emocji.

17'
Lech ma przewagę, ale brakuje groźnych sytuacji strzeleckich.

13'
Słowik obronił płaski strzał Kownackiego z dystansu.

12'
Ładna akcja Lecha, ale Kownackiego powstrzymał Nunes.

10'
Lech sprytnie rozegrał rzut rożny. Piłka została zagrana przed pole karne, doszedł do niej Gajos, ale uderzył bardzo wysoko nad bramką.

9'
Kownacki dośrodkowywał z ostrego kąta i był bliski zdobycia gola. Piłka odbiła się od poprzeczki.

8'
Sprzed pola karnego uderzał Rapa. Piłka minęła bramkę Lecha.

6'
Jevtić ładnie zagrał do Kędziory w pole karne, ale jego zagranie zostało zablokowane i będzie rzut rożny.

5'
Z rzutu wolnego z 25 metrów uderzał Gajos, ale trafił w mur.

3'
Lech dłużej utrzymuje się przy piłce.

1'
Rozpoczął Lech.

'
Sędzią meczu jest Tomasz Kwiatkowski.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Obie drużyny rywalizowały ze sobą w piątek w Lotto Ekstraklasie. Lech pokonał Pogoń 3:0.

'
Rezerwowi Pogoni: Kudła, Rudol, Obst, Niepsuj, Drygas, Kort, Listkowski.

'
Rezerwowi Lecha: Putnocky, Wasielewski, Wilusz, Tetteh, Makuszewski, Radut, Robak.

'
Początek półfinałowego meczu Pucharu Polski Lech Poznań - Pogoń Szczecin o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online