Bayern Monachium - Schalke 04 online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Schalke 04
3 : 0

Neuer - Rafinha, Martinez, Hummels (46' Bernat), Alaba - Alonso, Vidal (75' Kimmich) - Robben, Thiago, Ribery (67' Coman) - Lewandowski
Fährmann - Höwedes, Badstuber, Nastasic - Schöpf, Stambouli, Kolasinac (60' Kehrer) - Goretzka, Bentaleb - Meyer (49' Caligiuri) - Burgstaller (78' Moting)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Schalke 04

Ja z własnej strony chciałbym Państwu podziękować za wspólnie spędzony czas, i życzyć miłego wieczoru.

Gospodarze dali dziś jasno gościom do zrozumienia, że jest przepaść, jeśli chodzi o piłkarską jakość. Schalke O4 nie zdołało oddać ani jednego celnego strzału na bramkę Neuera.
Po raz kolejny strzeleckie możliwości pokazał Robert Lewandowski, dwukrotnie pokonując Fahrmanna.

Koniec! Bayern Monachium w następnej fazie Pucharu Niemiec!

89'
Bayern domagał się rzutu karnego na faulu na Robbenie. Sędzia puścił grę.

88'
Robben w indywidualnej akcji. Holender w swoim stylu usiłował zejść do środka i przymierzyć na bramkę. Wszystko szło dobrze, ale w ostatniej chwili zatrzymał go obrońca, wykonując dobry wślizg.

87'

85'
Goście starają się pocieszyć swoich kibiców, zdobywając gola honorowego. Próby są bardzo ciężkie...

83'
Robert Lewandowski został genialnie uprzedzony przez wracającego do defensywny przeciwnika. Wynik 3:0 jest nadal aktualny.

82'
Gra przerwana. Martinez technicznie zatrzymał przeciwnika.

80'
Dziesięć minut gry regulaminowego czasu przed nami! Ekipa z Monachium w pełni kontroluje wydarzenia boiskowe.

78'
Limit zmian we dwóch obozach został wyczerpany! Moting wszedł na boisko za Burgstallera.

76'
czerwona kartka Schalke w osłabieniu! Drugą żółtą kartkę obejrzał Badstuber, który odepchnął przeciwnika, na swojej połowie boiska.

75'
Trzecia korekta, której dokonał Carlo Ancelotti, trener gospodarzy. Kimmich zmienił Vidala.

74'
żółta kartka Żółta kartka dla Badstubera. Były zawodnik Bayernu pociągał Robbena za koszulkę. Wszystko miało miejsce w pobliżu pola karnego Schalke.

73'

71'
Javi Martinez zaprzepaścił szansę na to, aby na tablicy wyników zawisła "4" dla Bayernu. Hiszpański piłkarz mocno skiksował w polu karnym Schalke. Strzał w trybuny.

70'
Rzut wolny dla Bayernu. Thiago będzie centrować.

68'
Rafinha został ofiarą agresywnego wślizgu na nogi. Spóźniona interwencja w wykonaniu gracza przyjezdnych.

67'
Zmiana skrzydłowych w ekipie z Monachium, Ribery'ego wymienił Coman.

66'
Tempo zawodów uległo gwałtownemu regresowi. Schalke 04 jest już chyba pogodzone z faktem, że dzisiejszego spotkania nie da się wygrać.

65'
Faul na Ribery'm. Bayern usiłował szybko wyjść z kontrą, ale przeszkodził w tym obrońca, który złamał regulamin gry.

63'
Hiszpański pomocnik wrócił do kontynuowania gry.

62'
Na poważniejszy uraz skarży się Javi Martinez.

60'
Druga już zmiana w szeregach S04: Kehrer za Kolasiniaca.

59'
Niecelny strzał Goretzki. Ten zawodnik jako jedyny w ekipie gości podejmuje jakiekolwiek starania uzyskania gola.

57'
Kolejną dobrą interwencją błysnął sędzia liniowy. Na ofsajdzie został schwytany Arjen Robben.

56'
Schalke wyszło z próbą kontrataku. Zabrakło dokładniejszego podania na lewe skrzydło boiska...

55'
Przyjezdni są bez celnej próby w tym meczu. Bayern Monachium kapitalnie kontroluje sytuację w środkowej strefie boiska.

53'
Nieudanie wybity rzut rożny przez Arjena Robbena. Piłka po jego kopnięciu z lewego narożnika boiska przekroczyła linię końcową .

52'
Robert Lewandowski był na pozycji spalonej. Polak nie wychwycił w porę ustawienia obrońców Schalke.

51'
Intensywnie za boiskiem rozgrzewa się Coman.

49'
Zmianę przeprowadzono również u gości: Caligiuri za Meyera.

48'
Fahrmann zaliczył doskonałą obronę na przedpolu, zatrzymując rozpędzonego przeciwnika.

47'
Gwizdek arbitra. Javi Martinez został poturbowany w pojedynku powietrznym.

46'
Na boisku pojawił się nowy gracz. Bernat, obrońca, zastąpił innego defensora, Hummelsa.

46'
Druga część gry!

Bayern Monachium nie zawiódł swoich kibiców, którzy oczekiwali soczystego ofensywnego futbolu! Ekipa mistrzów Niemiec była lepsza w każdym piłkarskim aspekcie, gościom trudno było w jakikolwiek sposób zagrozić bramce Neuera.

Koniec pierwszej odsłony boiska!

44'
Pierwsza połowa gry została wydłużona o jedną minutę.

43'
Kolejna szansa dla gości od stałego fragmentu gry. I kolejna została zaprzepaszczona. Dobrze ustawiona defensywa gospodarzy.

42'
Bentaleb nie zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego. Zamiast tego, to obejrzeliśmy mocno nieudolną centrę na pole karne.

41'
Będzie rzut wolny dla przyjezdnych, po faulu dwóch graczy Bayernu. Martinez oraz Vidal wykonali nieudolny wślizg na nogę przeciwnika.

39'
Xabi Alonso wrócił już do gry.

37'
Schalke otrzymało szansę na zagrożenie bramki Bayernu, bo błąd techniczny pokazał jeden z defensorów. Niestety, ta gafa została szybko skorygowana przez Alabę, który zablokował wgranie z prawego sektora boiska.

36'
Alaba wyraźnie wytrącił z biegu obrońcę, który próbował chronić dostęp do własnego pola karnego. Ewidentne przewinienie Austriaka.

34'
Bayern zostanie zmuszony do gry w osłabieniu. Xabi Alonso znajduje się obok linii bocznej, gdzie udzielana jest mu pomoc medyczna.

33'
Przy defensywnym pomocniku znalazł się sztab medyczny klubu gospodarzy.

32'
Xabi Alonso trafiony w kolano. Niefortunne zdarzenie w przypadku Hiszpana.

30'
żółta kartka Żółtą kartką został obdarowany Ribery. Francuski pomocnik zbyt agresywnie blokował przeciwnikowi dostęp do futbolówki.

29'
3:0! GOL! Robert Lewandowski po raz drugi w tym pojedynku pognębił obronę przeciwnika! Polski snajper, z zimną krwią wykorzystał podanie Ribery'ego, posyłając piłkę w prawy sektor bramki, z okolic pola karnego.

28'
Ribery popełnił faul taktyczny w centrum boiska.

27'
Alaba próbował asystować z lewego skrzydła boiska. Jego centra okazała się zbyt przewidywalna dla bloku obronnego z Gelsenkirchen.

25'

24'
Kolejny ofsajd w tym spotkaniu. Vidal próbował zaskoczyć bramkarza efektowną przewrotką. Nawet gdyby udało się zmieścić piłkę w siatce, to i tak gol nie zostałby uznany.

23'
Hummels najwyżej wyskoczył do wrzutki z lewego narożnika boiska. Fahrmann nie zdołał interweniować, ponieważ obrońca Bayernu posłał piłkę głową obok światła bramki.

22'
Będzie rzut rożny dla Bawarczyków.

20'
Oryginalnie rozegrany rzut wolny przez gospodarzy. Bliski przejęcia crossowego podania był Arjen Robben, ale holenderski skrzydłowy nie zdołał uporać się z obrońcami.

19'
Minimalnie za obronę Bayernu był piłkarz Schalke. Dobra decyzja arbitra liniowego o sygnalizacji i przerwaniu gry.

17'
Goretzka podjął pierwszą próbę u gości. Jego podkręcone zagranie z pobliża pola karnego powędrowało tuż obok prawego słupka bramki Neuera.

16'
Bayern prowadzi już 2:0! Robert Lewandowski tym razem w roli asystenta! Doskonałą centrę Polaka z lewej flanki boiska efektownie głową wykończył Thiago.

14'
Piłka w rękawicach Fahrmanna. Silne podanie z prawego skrzydła mogło zagrozić jego bramce.

13'

11'
Vidal był dobrze ustawiony w swoim polu karnym. Pewna interwencja głową w wykonaniu Chilijczyka.

10'
Rzut wolny dla gości.

9'
Przyjezdni nie są zdolni do zbudowania akcji ofensywnej. Pierwsze fragmenty meczu pod dyktando Bayernu Monachium.

8'
Soczystą próbę autorstwa Robbena zobaczyliśmy przed chwilą. Holender podjął odważną decyzję, ale jego strzał powędrował wysoko nad poprzeczką bramki Schalke.

6'
Pozycję spaloną zasygnalizował arbiter liniowy. Na ofsajdzie znalazł się zawodnik Bayernu Monachium.

5'
Mistrzowie Niemiec dążą do strzelenia drugiego gola. Szybko stracona bramka przez Schalke zniszczyła plan taktyczny na ten mecz.

3'
1:0! Ależ początek meczu! Ribery kapitalnie prostopadle zagrał do Lewandowskiego, a polski napastnik w genialnym położeniu, efektowną podcinką zaskoczył Fahrmanna.

2'
Robben włożył za dużo siły w dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Piłka minęła wszystkich zawodników gospodarzy.

1'
Wyraźnym faworytem tej potyczki jest Bayern.

*'
Gramy!

*'
Do prowadzenia świetnie zapowiadającego się spotkania został wyznaczony Daniel Siebert.

*'

*'
Ławka rezerwa Bayernu Monachium

*'
Ekipa Carlo Ancelottiego w poprzedniej rundzie wyeliminowała Wolfsburg (1:0). Z kolei Schalke uporało się z Sandhausen (4:1).

*'
Bayern Monachium do tego starcia podchodzi natchniony wysokim zwycięstwem ligowym z HSV (8:0), w ubiegłą sobotę. W tym meczu trzy gole zdobył nasz napastnik, Robert Lewandowski.

*'
Obie drużyny spotkają się w ramach 1/4 finału Pucharu Niemiec.

*'
Dobry wieczór,
Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Bayern Monachium - Schalke 04.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Schalke 04, to zapraszamy do śledzenia meczu online