Zagłębie Lubin - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 3

Polacek - Todorovski, Guldan, Madera, Cotra - Woźniak, Kubicki, Piątek (84' Jagiełło), Janoszka (84' Vlasko) - Starzyński - Nespor
Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Guilherme (84' Jodłowiec), Odjidja Ofoe, Hamalainen (84' Szymański) - Radović

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę. Zachęcam do śledzenia naszych kolejnych relacji z polskich, jak i ze światowych muraw.

Zagłębie Lubin, mimo niekorzystnego wyniku, zagrało bardzo dobry mecz. Dzisiaj zabrakło troszeczkę więcej szczęścia. Na uwagę zasługuje kapitalna postawa Filipa Starzyńskiego.
Legia Warszawa wraca na zwycięską ścieżkę. Boiskowe szczęście było dzisiaj przy podopiecznych Jacka Magiery.

Koniec spotkania w Lubinie!

90+2'

90'
Mecz w Lubinie potrwa trzy minuty dłużej.

88'
żółta kartka Todorovski ujrzał żółty kartonik.

87'
Legia podwyższyła wynik! Szymański, krótko po wejściu na murawę, zmienił rezultat. Młody pomocnik nie pomylił się w dogodnej sytuacji.

85'
Martin Nespor po raz kolejny nie potrafił skutecznie przyłożyć głowy do dośrodkowania z prawego skrzydła. Czas ucieka gospodarzom.

84'
Zmiana również u gości. Tomasz Jodłowiec zastąpił Guilherme.

84'
ZMIANY! Jan Vlasko za Łukasza Janoszkę, Filip Jagiełło za Łukasza Piątka.

83'
żółta kartka Nespora nie zobaczymy w następnej kolejce ligowej. Nieprzemyślane zagranie w środkowej strefie.

82'
1:2! Maciej Dąbrowski skarcił swoich byłych kolegów! Polacek był bezradny.

80'
Ofsajd Odjidji - Ofoe.

79'
Ogromnie groźni są gospodarze, jak dośrodkowuje Starzyński. Nespor mógł lepiej przyłożyć głowę do kapitalnej centry z prawego skrzydła boiska.

78'

75'
5 z 6 kwadransów już za nami. Wchodzimy w strefę, gdzie ważą się losy meczu.

73'
żółta kartka Janoszka ukarany żółtą kartką.

71'
żółta kartka Hlousek dał się ograć Woźniakowi. Czeski obrońca ciągnął przeciwnika za koszulkę.

69'
Popularny "Jędza" dotknął piłkę ręką. Zrobił to w polu karnym rywala. Sytuacja była dosyć klarowna i łatwa do osądu dla arbitrów.

68'
Malarz musiał wykazać się wielką przytomnością, ponieważ o mało, co by nie został przelobowany przez Starzyńskiego, który dośrodkowywał z lewego narożnika boiska.

67'
Jędrzejczyk asekuracyjnie na rzut rożny. To może rodzić kolejne niebezpieczeństwo pod bramką Malarza.

65'
Obaj szkoleniowy mają komplet zmian do dyspozycji.

64'

62'
Moulin mocno kropnął z dalszej odległości. Futbolówka dostała dobrej i ciekawej rotacji, ale poleciała daleko od światła bramki Polacka.

60'
Guldan na pozycji spalonej.

58'
żółta kartka Żółta kartka dla Guilherme. Brazylijczyk nie popisał się subtelnością przy próbie odbioru piłki.

56'
1:1! Filip Starzyński pokazał błysk geniuszu, wyśmienicie centrując piłkę z prawego narożnika boiska. Arkadiusza Malarza efektownym szczupakiem zaskoczył Arkadiusz Woźniak.

55'
Łukasz Janoszka dostał perfekcyjne, prostopadłe podanie na wolne pole. To mogła być sytuacja bramkowa, ale wyżej wymieniony zbyt długo zwlekał ze strzałem.

54'
Martin Polacek pewnie zgarnął dośrodkowanie z lewego narożnika boiska.

53'
Madera kapitalnie uprzedził Radovicia, który oczekiwał na prostopadłe podanie.

52'
Faul taktyczny na Michale Kopczyńskim. Będzie stały fragment gry dla "Wojskowych".

51'
Nespor w starciu z Radoviciem. Gra została na chwilę przerwana, aby móc rozsądzić sporną sytuację.

50'
Maciej Dąbrowski, były piłkarz Zagłębia, wygrał rywalizację powietrzną z obrońcami. Strzał głową powędrował obok lewego słupka bramki. Sytuacja z rzutu rożnego.

49'
Filip Starzyński popisał się bardzo precyzyjnym dośrodkowaniem z lewego skrzydła boiska! Jego wgranie na bramkę próbował zamienić Guldan, lecz piłka po strzale głową, powędrowała minimalnie nad poprzeczką.

48'
Zamieszanie pod strefą Arkadiusza Malarza. Napastnikom Zagłębia Lubin zabrakło większej decyzyjności.

46'
Druga połowa meczu przed nami!

Czas na przybliżenie statystyk z I części spotkania!

Koniec pierwszej połowy meczu!

45+1'
Malarz świetnie wyciągnął strzał zawodnika Zagłębia, który finalizował zagranie z rzutu rożnego.

45'
Rzut rożny dla gospodarzy. To będzie najprawdopodobniej ostatnia szansa na zmianę wyniku w tej połowie.

44'

42'
Guilherme efektownym zagraniem próbował minąć rywala na prawej flance boiska. Było blisko sukcesu, jednak w porę defensor Zagłębia się zorientował.

41'
Zagłębie Lubin musi poszukać trochę śmielszych środków ofensywnych.

40'

37'
0:1! Legia z golem! Radović swoim prostopadłym podaniem otworzył drogę gościom do prowadzenia! Odjidja - Ofoe kapitalnie minął bramkarza, a potem podał do dobrze ustawionemu Moulinowi, który musiał tylko wpakować futbolówkę do pustej bramki.

36'
Arkadiusz Woźniak zdobył kolejne celne uderzenie do statystyk. Muszę pochwalić napastnika za odwagę z dystansu, ale Malarz w łatwy sposób zatrzymał piłkę.

34'

33'
Nespor przez chwilę leżał na boisku. Maciej Dąbrowski był przekonany, że nie miał nic wspólnego z upadkiem przeciwnika. Gra została puszczona.

31'
Odjidja - Ofoe zdołał minąć ustawiony mur. Ale nie zdołał posłać futbolówki tak, aby zaskoczyć dobrze dysponowanego Polacka. Słabo wykonany rzut wolny przez Belga.

30'
Pół godziny gry minęło nam bardzo szybko. Dwie drużyny udowodniły przez ten czas, że zależy im na komplecie punktów.

28'
Łukasz Piątek zmarnował fenomenalną sytuację na zmianę rezultatu! Pomocnik, w dogodnej pozycji, trafił wprost w Malarza, który wykonał efektowną interwencję! Potem dobijać próbował jeszcze Woźniak, ale jego uderzenie powędrowało na trybunę.

26'
Odjidja - Ofoe miał, czego żałować! Belgijski pomocnik o sekundy spóźnił się ze wślizgiem na piłkę, którą wybornie z głębi pola karnego zagrał Radović. Gdyby trafił w futbolówkę, to jestem przekonany, że wynik meczu uległby zmianie.

25'
Filip Starzyński podreperował statystykę celnych prób na bramkę. Sygnalizowany strzał z dalszej odległości w wykonaniu pomocnika okazał się zbyt łatwy do obrony dla Malarza.

23'
Łukasz Janoszka spóźnił się ze wślizgiem na piłkę. Zamiast w nią, to trafił w nogi rozpędzonego przeciwnika. Sytuacja zdarzyła się w środku pola.

22'
Nieudany strzał Ofoe. Polacek mógł spokojnie patrzeć na to, jak piłka leci wysoko nad jego bramką.

20'
Łukasz Janoszka z sytuacyjnym uderzeniem na bramkę! Arkadiusz Malarz musiał wykonać efektowną interwencję. Bramkarz miał szczęście, że piłka powędrowało tuż obok prawego słupka bramki.

19'

17'
Piłkarze Jacka Magiery pewnie rozgrywają piłkę. Gospodarze wciąż szukają sposobu na zbudowanie groźnej akcji ofensywnej pod bramką Malarza.

15'
Martin Polacek został konkretnie sprawdzony przez Radovicia, który oddał wybitny strzał zza pola karnego. Futbolówka zmierzała w lewy sektor bramki. Obrona lubinian zbyt łatwo odpuściła krycie.

14'
Odjidja - Ofoe kąśliwie zagrał piłkę z prawego skrzydła boiska. Piłka miała dotrzeć do jednego z napastników Legii, ale w ostatniej chwili zainterweniował stoper Zagłębia.

13'
Głośne okrzyki kibiców.

11'
Legia miała stuprocentową okazję na gola! Hamalainen genialnie wyłożył piłkę Guilherme, a ten będąc bliski bramki, posłał futbolówkę tuż obok lewego słupka bramki! To musiał być gol!

9'
Guldan faulował Radovicia.

8'

6'
Malarz asekuracyjnie odbił piłkę nad poprzeczkę swojej bramki. Piątek był bliski zdobycia niecodziennego gola.

5'
1:1 w ilości spalonych. Odjidja - Ofoe nie zdołał uniknąć zakazanej pozycji. Przytomne zachowanie bloku defensywnego Lubina.

4'
Arkadiusz Malarz zaliczył pierwszy kontakt z futbolówką. Pewny chwyt futbolówki, którą z prawego skrzydła centrował Arkadiusz Woźniak.

3'
Martin Nespor schwytany na pierwszym spalonym w tym spotkaniu.

2'
Guilherme ruszył z indywidualną akcją. Brazylijczyka, który próbował uderzać z dystansu, w ostatniej chwili zatrzymał Kubicki.

1'
Zagłębie z pierwszą próbą ataku ofensywnego.

*'

*'
Minuta ciszy poświęcona Edwardowi Kiciorowi, byłemu zawodnikowi Zagłębia Lubin.

*'
Swoją chwilę mają kibice Zagłębia.

*'
Dla ekipy z Warszawy dzisiejsze spotkanie jest genialną sposobnością na rewanż za jesienną porażkę u siebie (2:3). Szkoleniowcem mistrza Polski wtedy był Besnik Hasi.

*'
Piotr Stokowiec, trener "Miedziowych", na ławce rezerwowej pozostawił: Małkowski, Dziwniel, Tosik, Janus, Rakowski, Vlasko, Jagiełło

*'
Jedno z najciekawiej zapowiadających się starć w 24.kolejce LOTTO Ekstraklasy poprowadzi Pan Jarosław Przybył.

*'
Zawodnicy rezerwowi Legii: Cierzniak, Czerwiński, Broź, Jodłowiec, Szymański, Kazaiszwili, Necid

*'

*'
Dobry wieczór,
zapraszamy Państwa do śledzenia naszego raportu z meczu: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online