Celtic - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Celtic
0 : 2

Forster - Matthews, Lustig, van Dijk, Izaguirre - McGregor, Bitton, Mulgrew, Johansen - Commons - Stokes
Kuciak - Broź, Astiz, Rzeźniczak, Brzyski - Żyro, Jodłowiec, Vrdoljak, Kucharczyk - Duda, Radović

Żyro (36.) - ZOBACZ
Kucharczyk (61.)

Mecze na żywo: Celtic - Legia Warszawa

90'
Koniec meczu. Legia wygrała z Celtikiem 2:0, a w dwumeczu 6:1.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'

87'
Bereszyński zmienił Żyro.

86'
Pinto zastąpił Dudę.

85'
Legia w czwartej rundzie eliminacyjnej nie będzie rozstawiona.

83'
Kuciak obronił strzał McGregora.

82'

81'
Na boisku nie dzieje się nic ciekawego.

78'
Kosecki próbowal przeprowadzić indywidualną akcję, ale stracił piłkę.

74'
Kosecki zastąpił Kucharczyka.

71'
Dwie zmiany w Celticu. Boisko opuścili Commons i Stokes, a zastąpili ich Pukki i Forrest.

69'
Celtic stara się atakować, ale podobnie jak przez cały mecz robi to bez przekonania.

68'
Legia oczywiście jest już pewna awansu. Celtic do awansu potrzebowałby sześciu goli!

67'
Legia złapała luz i wymienia sporo podań.

64'
Żółta kartka dla Johansena za faul taktyczny.

64'
A kibice Legii bawią się znakomicie.

62'
"Kibice" Celticu masowo opuszczają trybuny.

61'
Goool! 2:0 dla Legii! Ależ dramatyczna jest obrona Celticu. Wydawało się, że piłkę bez problemu złapie Forster tymczasem dopadł do niej Kucharczyk, minął bramkarza i umieścił futbolówkę w pustej bramce. To była bardzo ładna akcja.

60'
Zza pola karnego uderzał Duda i piłkę na raty złapał Forster.

58'
Lustig zszedł z boiska, a zastąpił go Griffiths.

56'
Kuciak z problemami odbił strzał jednego z zawodników Celticu.

55'
Radović kontynuował grę po gwizdku za co obejrzał żółtą kartkę.

54'
Żółtą kartką ukarany został Virgil van Dijk.

53'
Z boiska wieje nudą.

50'
Stokes uderzał z pola karnego, ale bez problemów piłkę złapał Kuciak.

48'
Spokojny początek drugiej połowy.

46'

'
Jutro zapraszamy do śledzenia na żywo meczu Lech Poznań - Stjarnan.

'
Zobacz jak padła bramka Michała Żyro -> KLIKNIJ

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Legia wygrywa 1:0.

45'
Sędzia doliczył minutę.

45'

44'
Celtic atakuje - Legia ogranicza aię do kontrataków.

42'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował jeden z zawodników Celticu, ale lekko i niecelnie. Kuciak ze spokojem odprowadził piłkę wzrokiem.

42'

40'

39'
Wydaje się, że Legia awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów ma już w kieszeni. Szkoci potrzebują czterech bramek, aby doprowadzić do dogrywki.

36'
Goool dla Legii! Fatalny łąd popełnił obrońca Celticu, dzięki czemu w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Michał Żyro. Zawodnik Legii nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce.

34'
Jeden z piłkarzy Celticu znakomicie popędził prawą stroną boiska, ale niecelnie podawał do kolegi. Mogło być groźnie.

34'
Legia gra coraz wyższym pressingiem.

31'
Zamieszanie po rzucie rożnym dla Celticu, ale ostatecznie obrońcy wybili piłkę.

30'
Celtic ma przewagę optyczną, ale Legia wydaje się mieć ten mecz pod kontrolą.

28'
Celtic wykonywał dwa rzuty rożne, ale nie stworzył zagrożenia.

26'

25'
McGregor uderzał zza pola karnego, ale bardzo niecelnie.

24'
Matthews wpadł w pole karne Legii, ale dobrze przyblokował go Kucharczyk i od bramki grę wznowił Kuciak.

23'
Celtic gra lepiej niż w pierwszym meczu, ale jak na razie to za mało, aby zaskoczyć Legię.

21'
Kolejne dośrodkowanie w pole karne Celticu. Nadal lepsi obrońcy.

19'
Brzyski dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, ale tam najpierw jeden z obrońców wybił piłkę głową, a po chwili drugi był faulowany.

18'
Żyro uderzał niecelnie zza pola karnego.

18'
Mulgrew uderzył lewą nogą zza pola karnego. Bez problemów interweniował Kuciak.

17'
Celtic ma przewagę optyczną, ale Legia wreszcie groźnie zaczęła kontratakować.

16'
Z dystansu uderzał Broź i pewnie interweniował bramkarz Celticu.

15'
Okres spokojniejszej gry.

12'
Teraz dobre dośrodkowanie z prawej strny w pole karne Celticu, ale piłka w rękach Forstera.

11'
Kuciak ucierpiał przy tej interwencji i potrzebował pomocy sztabu medycznego. Gra już wznowiona.

10'
Ależ teraz było groźnie pod bramką Legii. Prawą stroną znakomicie przedarł się Matthews, zagrywał piłkę po ziemi, ale złapał ją Kuciak.

10'
Legia wreszcie się otrząsnęła. Po prostej stracie Celticu zza pola karnego uderzał Vrdoljak, ale za lekko, aby zaskoczyć bramkarza Celticu.

9'
Dośrodkowanie w pole karne Celticu, ale najpierw główkuje obrońca, a potem piłkę wypiąstkował Forster.

9'
Dobra indywidualna akcja legionisty, jego dośrodkowanie zostało zablokowane i będzie rzut rożny.

7'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Legii, ale piłkę wybija Astiz.

6'
Obrońcy Legii jak na razie czujni, ale Celtic przeważa.

4'
Celtic właściwie cały czas utrzymuje się przy piłce.

3'
Celtic od początku rzucił się do ataków.

2'
Dośrodkowanie w pole karne Legii, ale dobrze wybijają obrońcy.

1'

'
Na trybunach You'll never walk alone

'
Rozpocznie Celtic.

'
Piłkarze są już na boisku. Za chwilę początek meczu.

'

'
Prezentujemy już składy obu drużyn.

'

'
Żadna z telewizji nie pokaże tego meczu. Gdyby w internecie pojawiła się transmisja, to poinformuje o tym.

'

Celtic - Legia Warszawa transmisja na żywo w internecie

Najprawdopodobniej żadna telewizja nie pokaże meczu Celtic - Legia Warszawa na żywo, dlatego zapraszamy na transmisję w internecie.

'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Celtic - Legia Warszawa. Początek spotkania eliminacyjnego do Ligi Mistrzów w środę o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Celtic - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online