Bruk-Bet Termalica - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica
Ruch Chorzów
0 : 0

Pilarz - Fryc, Szarek, Putiwcew, Guilherme - Guba (62' Kędziora), Babiarz (76' Nowak), Kupczak, Stefanik, Misak (60' Gergel) - Gutkovskis
Hrdlicka - Konczkowski, Helik, Kowalczyk, Koj - Przybecki (83' Trojak), Surma, Urbańczyk, Lipski, Moneta (82' Oleksy) - Niezgoda (90' Arak)

Mecze na żywo: Bruk-Bet Termalica - Ruch Chorzów

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę i zapraszam na nasze kolejne relacje.

Z przebiegu wydarzeń na boisku uważam, że remis jest lepiej traktowany w Chorzowie. Gospodarze dzisiaj byli bardziej zdeterminowani do tego, aby wygrać ten pojedynek.
Na miano najlepszego piłkarza dzisiejszych zawodów uważam Hrdlickę.

Koniec! Podział punktów w Niecieczy.

90+3'
Gergel zatrzymany przez Hrdlickę, który musiał głęboko wyjść z bramki!

90+1'
Termalica w ataku.

90'
Cztery minuty bonusowe od arbitra głównego.

90'
Niezgoda bez gola dzisiaj. Jakub Arak na boisku.

89'
Urbańczyk mocno niecelnie. Nieudana próba z dystansu.

88'
Dawid Nowak na nodze miał piłkę meczową! W dogodnej sytuacji na zdobycie gola, trafił tuż obok prawego słupka bramki! Sytuacja będzie mu się śnić po nocach.

86'
żółta kartka Remis w klasyfikacji ilości żółtych kartek. Putiwcew ujrzał żółty kartonik.

85'
Dawid Nowak nie błysnął decyzyjnością w polu karnym rywala! Napastnik zbyt długo zwlekał z tym, co zrobić pod szesnastką. Piłka wylądowała w rękawicach Hrdlicki.

84'
Niezgoda upadł w polu karnym Bruk-Betu. Sędzia Jakubik nie zaryzykował podjęcia decyzji o przyznaniu rzutu karnego.

83'
Trojak za Przybeckiego - taki jest werdykt Waldemara Fornalika.

82'
Miłosz Przybecki korzysta z pomocy medycznej.

81'
Łukasz Moneta został zastąpiony przez Pawła Oleksego.

80'
Niebezpiecznie podskoczyła piłka przed Pilarzem. Zza pola karnego szczęścia próbował Patryk Lipski. Goalkeeper, asekuracyjnie odbił futbolówkę przed siebie.

78'
Łukasz Moneta fenomenalnie wyszedł na sytuację. Jego soczysty strzał instynktownie nogami zatrzymał Krzysztof Pilarz.

76'
Kolejny napastnik "Słoni" pojawił się na boisku. Szansę otrzymał Dawid Nowak.

75'
Ostatni kwadrans tego meczu przed nami. Zobaczymy, czy któraś ekipa będzie potrafiła uszczęśliwić swoich kibiców.

73'
Dobry rajd Gergela na lewym skrzydle boiska. Udało się minąć dwóch rywali, ale już nie udało się dokładnie dograć z głębi pola karnego.

72'
Gospodarze trochę bliżsi zdobycia gola na 1:0.

69'

67'
Waldemar Fornalik jeszcze nie dokonał żadnych zmian w składzie.

65'
Wojciech Kędziora pomylił się z jedenastu metrów! Napastnik zbyt ekstrawagancko wykonał jedenastkę! Znakomitym zmysłem popisał się Hrdlicka, który ruszył w prawy sektor bramki.

63'
Rzut karny dla gospodarzy! Putiwcew przewrócony przez Helika!

62'
Sztab szkoleniowy gospodarzy stawia na ofensywę! Wojciech Kędziora zmienił Gubę.

60'
Roman Gergel wpuszczony na pół godziny gry. Czesław Michniewicz zadecydował, że Misak powinien już opuścić murawę.

59'
Pilarz znów zwycięski w powietrzu. Goalkeeper po raz kolejny przechwycił centrę ze stałego fragmentu gry.

58'
Krzysztof Pilarz wybronił soczysty strzał z rzutu wolnego autorstwa Lipskiego. Próba była zbyt sygnalizowana.

57'
żółta kartka Szarek zmuszony do poważnego faulu na Niezgodzie, który wygrał bój biegowy. Obrońca miał szczęście, że sędzia nie zdecydował się na czerwień, bo napastnik wychodził na czystą sytuację.

56'
Krzysztof Pilarz przytomnie zachował się na przedpolu. Pewny chwyt piłki, którą z lewego narożnika wybijał zawodnik Ruchu Chorzów.

55'
Lipski zagrywał do wbiegającego Przybeckiego. Piękne plany obu zawodników klasowo pokrzyżował Guilherme, który przeciął niebezpieczne podanie.

53'
Putiwcew wyjaśnił sytuację w swoim polu karnym. Będzie kolejny korner.

52'
żółta kartka 1:3 w statystyce ilości żółtych kartek. W następnym meczu ligowym nie zagra Patryk Fryc.

51'
Gutkovskis zmarnował stuprocentową sytuację!

50'
Obie drużyny do gry w drugiej połowie przystąpiły w niezmienionych składach.

49'
żółta kartka Helik popełnił klasyczne przewinienie taktyczne. Bez żółtej kartki nie mogło się obyć.

48'
żółta kartka Żółta kartka dla Marcina Kowalczyka.

46'
Druga połowa

Pierwsza część gry pod kątem danych statycznych.

Bez goli w pierwszej odsłonie!

45'
Dodatkowe sześćdziesiąt sekund.

44'
Zawodnikowi z Chorzowa potrzebna jest pomoc ze strony medycznej.

43'
Bolesne starcie Urbańczyka z Babiarzem.

42'
Zagranie piłki ręką przez jednego z obrońców Ruchu reklamowali zawodnicy gospodarzy. Arbiter był innego zdania.

40'
Zobaczyliśmy dziewięć przewinień w tych czterdziestu minutach. Sześć w wykonaniu zespołu "Słoni".

39'
Akcja Ruchu Chorzów, która została szybko skasowana przez defensywę rywala.

38'
Misak był szukany prostopadłym zagraniem. Niestety, podanie za mocne.

37'
Gutkovsis upadł pod bramką Hrdlicki. Usłyszeliśmy gwizdek arbitra. Ale nie jest to oznaka rzutu karnego, lecz przewinienia, do którego przyznał się napastnik gospodarzy.

35'
żółta kartka Michał Koj, zawodnikiem, który trafił do notesu sędziego Jakubika. Chodziło o dyskusje.

33'
Gutkvovskis skarży się na uraz. Napastnik Niecieczy niefortunnie zderzył się z Michałem Kojem.

32'
Hrdlicka asekuracyjnie odbił piłkę, po strzale Stefanika. Futbolówka zmierzała w pobliże lewego słupka bramki chorzowian.

30'
Dwa kwadranse gry minęły bardzo szybko. Obie strony starały się, abyśmy nie doświadczyli większej nudy.

29'
Celny strzał głową Misaka.

28'
Bardzo długi wyrzut piłki z autu przez Fryca.

26'
Biernie gra obrona z Chorzowa. Guba otrzymał wiele miejsca, aby oddać solidną próbę zza pola karnego. Hrdlicka mógł mówić o wielkim szczęściu, ponieważ piłka pofrunęła tuż obok lewego słupka jego bramki.

25'
Misak złapany na dosyć wyraźnym ofsajdzie. Do gry wróciła ekipa Czesława Michniewicza.

23'

21'
Hrdlicka instynktownie nagami wybronił strzał Gutkovskisa. Zdecydowanie za łatwo gospodarze wypracowali sobie miejsce do uderzenia.

20'
"MY CHCEMY GOLA" - śpiewają kibice z Niecieczy.

19'
Michał Koj genialnie ograł zawodnika ofensywnego gospodarzy, który szukał dryblingu na prawej flance boiska.

18'
Coraz niebezpieczniej pod bramką Pilarza.

17'
Jarosław Niezgoda oddał celny strzał głową. Dobrym dośrodkowaniem z prawego skrzydła boiska wykazał się Lipski.

15'
Przewinienie na zawodniku "Słoni". Faul miał miejsce w pobliżu środkowej strefy boiska.

14'
Szarek wyratował straconą sprawę! Obrońca wybił piłkę z niemal linii bramkowej. Uderzał Niezgoda, który najpierw genialnie przechwycił piłkę, a potem bez problemu minął bramkarza.

12'

11'
Korner dla gości.

9'
Łukasz Moneta przegrał walkę o pozycję z Frycem. Ruch Chorzów próbował coś stworzyć na lewej flance boiska.

8'
Fryc dośrodkowywał z dalszej odległości. Hrdlicka, bez większego problemu schwytał długo lecącą futbolówkę.

6'
Hrdlicka z pierwszą skuteczną obroną! Guba został idealnie obsłużony prostopadłym podaniem, ale zabrakło pomocnikowi troszeczkę więcej szybkości, bo pierwszy do piłki dotarł goalkeeper przyjezdnych.

5'
Fryc minimalnie spóźniony z próbą odbioru.

4'
Fryc prostopadle do napastników swojego klubu. Zagranie nie mogło przynieść nic większego, ponieważ piłka nie przeszła przez pierwszego ustawionego obrońcę Ruchu.

3'
Stefanik soczyście przymierzył z dalszej odległości. Gdyby nawet osiągnął sukces, to bramka nie zostałaby uznana, bo pomocnik dotknął futbolówkę ręką.

1'
Faul odgwizdany. Rzut wolny dla Ruchu Chorzów, Kowalczyk wywalczył stały fragment gry.

*'

*'
Z powodu kartek w dzisiejszym meczu będzie pauzować Adam Pazio.

*'
Do Niecieczy w charakterze arbitra głównego przyjechał Pan Krzysztof Jakubik.

*'
W rundzie jesiennej w bezpośrednim starciu z lepszej strony pokazał się klub z Niecieczy, który na wyjeździe wygrał 1:0.

*'
Ustawienie obu drużyn na grafice.

*'
Ławka rezerwowych "Niebieskich": Baran, Ziajka, Gergel, Osyra, Nowak, Kędziora, Kowal

*'
Witamy i zapraszamy na śledzenie naszej relacji z tego, co odbędzie się na boisku w Niecieczy, gdzie Bruk-Bet podejmie chorzowski Ruch.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bruk-Bet Termalica - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online