Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 1

Kelemen - Tomasik, Tomelin, Runje, Gordon - Góralski, Grzyb, Vassiljev (85' Mystkowski), Cernych, Frankowski (85' Novikovas) - Sheridan (76' Chomczenowski)
Pawełek - Dankowski, Celeban, Pawelec, Lewandowski - Kovacević, Kokoszka (64' Morioka), Roman (69' Engels), Madej (80' Budzyński), Pich - Zwoliński

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Piłkarze Jagiellonii Białystok zrobili doskonały prezent swojemu szkoleniowcowi, Michałowi Probierzowi.
Jego podopieczni dzisiaj nie dali żadnych złudzeń gościom z Wrocławia. Kolejny dobry mecz zaliczył Przemysław Frankowski.

Nieudanie wybity rzut rożny był ostatnim punktem tego spotkania!

90+3'
Piłkarze Jana Urbana są całkiem pogubieni. Ich rywale zmarnowali kapitalnie rozprowadzony kontratak.

90+2'
Jagiellonia nie poddaje się. Klub Michała Probierza próbuje strzelić piątą bramkę.

90'
Tomasz Musiał dodał cztery minuty do standardowego czasu gry.

89'
Goście wykonają rzut wolny.

88'
Śląsk Wrocław w 25.kolejce LOTTO Ekstraklasy zagra u siebie z Piastem Gliwice.
Jagiellonię czeka starcie z Koroną Kielce.

87'
Pozycję spaloną jednego z graczy Śląska Wrocław zasygnalizował sędzia liniowy.

85'
Novikovas za Frankowskiego, Vassiljeva zastąpił Mystkowski.

83'
Cernych mógł jeszcze bardziej pognębić przeciwnika z Wrocławia. Napastnik mógł to zrobić, ale w kluczowym momencie, w polu karnym, zbyt daleko wypuścił sobie futbolówkę. Błąd wykorzystał bramkarz.

81'
Jest już 4:1! Przemysław Frankowski dobił strzał Vassiljeva, od rzutu wolnego! Budzyński nie zaliczył dobrej interwencji.

80'
Łukasz Madej zmuszony do zejścia z placu gry. Na bramce Śląska Wrocław zamelduje się Budzyński.

79'
Litewskiemu napastnikowi do pomocy ruszył sztab medyczny.

78'
czerwona kartka Mariusz Pawełek staranował Cernycha. Zbyt agresywna interwencja na przedpolu musiała zostać ukarana czerwoną kartkę.

77'
Przemysław Frankowski zbyt optymistycznie z głębi pola karnego. Pomocnik Jagiellonii Białystok przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką.

76'
Sheridanowi nie udało się zdobyć gola w debiucie. Chomczenowski otrzymał szansę od trenera Probierza.

75'
żółta kartka Celeban z faulem. Głośne okrzyki ze strony sztabu szkoleniowego. Żółta kartka dla doświadczonego obrońcy.

73'
Ofsajd Sheridana.

72'
Michał Probierz sonduje, kogo by tu wydelegować na plac gry. Wynik jest bardzo korzystny, więc szkoleniowiec ma pełną swobodę.

70'
Sheridan jest nieustępliwy w próbach zdobycia gola w dzisiejszym widowisku. Chwilę wcześniej zobaczyliśmy jego nieudane zagranie głową.

69'
Roman nie porwał wrocławskich kibiców. Engels wpuszczony na ponad dwadzieścia minut.

68'
Goście z Wrocławia bez energii na boisku.

66'
Morioka popełnił sygnalizowany faul na Grzybie.

65'
Pich zachował się najprzytomniej w swoim polu karnym. Jacek Góralski starał się powiększyć swój dorobek strzelecki.

64'
Jan Urban uznał, że trzeba coś zmienić w składzie. Morioka wszedł na boisko za Kokoszkę, który już miał kartkę na koncie.

62'
Roman postraszył Kelemena, solidnie uderzając z dystansu. Piłka poleciała tuż obok prawego słupka bramki. Słowacki bramkarz miał utrudnione zadanie, bo w momencie kropnięcia był zasłonięty.

61'

59'
Jagiellonia podwyższyła rezultat! Ekipa gospodarzy kapitalnie rozklepała defensywę gości. Jacek Góralski pewnie wykorzystał idealnie podanie od Vassiljeva.

58'
żółta kartka Bez Adama Kokoszki w składzie Śląsk Wrocław przystąpi do następnego meczu w lidze.

57'
Zawodnicy gospodarzy igrają z arbitrem. Kolejny faul w ich wykonaniu, który mógł zakończyć się pokazanie żółtej kartki.

56'

54'
Lewandowski padł w polu karnym "Jagi". Tomasz Musiał, patrząc na całą sytuację, uznał, że grę należy puścić.

53'
Mariusz Pawełek minął się z futbolówką, którą z prawego skrzydła posłał Sheridan. Goalkeeper mógł mówić o wielkim szczęściu, że nikt z graczy Jagiellonii nie dotarł do piłki.

51'
Zmarnowany stały fragment gry przez Jagiellonię. Piotr Tomasik nie porozumiał się ze swoimi kolegami, jeśli chodzi o rozegranie rzutu rożnego.

50'
Robert Pich popisał się niezłym dryblingiem tuż pod polem karnym rywala. Słowak narobił swoim kibicom wielkie nadzieje, ale jego strzał poleciał daleko od prawego słupka bramki.

48'
żółta kartka Gordon faulował w środku pola. Sędzia ukarał zawodnika żółtą kartką.

47'
Oba zespoły do gry w drugiej połowie meczu przystąpiły bez zmian w składzie.

46'
Góralski próbował głową. Strzał powędrował wysoko nad poprzeczką.

Zawodnicy gotowi do gry!

Cyfry, liczby...

Obejrzeliśmy całkiem niezłą połowę spotkania. Oba kluby w żaden sposób nie kalkulowały. Jednym z negatywów niedawno zakończonej części gry były liczne przewinienia taktyczne.
Śląsk Wrocław notował zbyt dużo łatwych strat w środkowej strefie boiska.

Koniec pierwszej połowy meczu w Białymstoku.

44'
Kovacević zaliczył bardzo groźny strzał z dalszej odległości. Piłka jeszcze skozłowała przed bramkarzem, ale finalnie powędrowała obok światła bramki.

44'
Rzut wolny dla "Wojskowych". Faul autorstwa Góralskiego.

43'
Gordon posłał piłkę na vivat. Pewnie futbolówkę przechwycił Mariusz Pawełek.

42'
2:1! Jaga na prowadzeniu! Bramkę zdobył Kontantin Vassiljev. Estończyk posłał niezły strzał z bliskiej odległości. Główny winowajcą straty gola był Roman, który dał sobie łatwo odebrać piłkę na swojej połowie.

41'
Michał Probierz, opiekun gospodarzy, głośno dopinguje swoich piłkarzy.

39'
Cernych egoistycznie rozwiązał sytuację ofensywną na szesnastym metrze od bramki Pawełka. Kompletny kiks snajpera z Litwy.

38'
Pawełek ma piłkę. Jagiellonia nie potrafiła nic konstruktywnego zrobić z rzutu rożnego.

37'

35'
Sheridan uwolnił się spod krycia Pawelcowi. Jego nietuzinkowe uderzenie z pobliża pola karnego powędrowało minimalnie obok lewego słupka bramki. Mariusz Pawełek nawet nie miał, jak interweniować.

34'
1:1! Jagiellonia doprowadziła do remisu! Przemysław Frankowski, z zimną krwią dobił piłkę, którą przed siebie odbił Pawełek.

33'
Ekipa Michała Probierza gra bez większego pomysłu na ofensywę.

31'
Śląsk Wrocław się obudził! Robert Pich kapitalnie nadbiegł na futbolówkę, i uderzył ją głową. Przed podwyższeniem wyniku uchronił lewy słupek.

30'
Pół godziny gry w Białymstoku już za nami.

28'
Mateusz Lewandowski wykonał genialną interwencję w obronie. Defensor zatrzymał Vassiljeva, który nadbiegał na piłkę zagraną z lewego skrzydła boiska.

27'
Sędzia dopatrzył się złamania przepisów gry w polu karnym Jagiellonii Białystok.

27'
Piłkarski bilard pod bramką Kelemena. Ten mógł być w niezłych opałach, ale jego defensywie udało się zatrzymać rozpędzonych przeciwników.

26'
Robert Pich odepchnięty przez Frankowskiego. Młody zawodnik uniknął kartki.

26'
Tym razem Łukasz Zwoliński wykazał się dobrym główkowaniem. Po raz kolejny dośrodkowanie Vassiljeva zostało zblokowane.

25'

24'
Piotr Celeban świetnie głową. Doświadczony stoper pewnie zatrzymał wrzutkę ze stałego fragmentu gry.

23'
Krótko rozegrany rzut wolny przez gospodarzy nie przyniósł większego zagrożenia.

22'
Roman został słownie upomniany przez Tomasza Musiała.

20'
Zwoliński wpadł na rywala. Arbiter odgwizdał faul.

19'
żółta kartka Rafał Grzyb wyraźnie przetrzymywał Madeja za koszulkę. Cierpliwość sędziego głównego już chyba się wyczerpała.

18'
Mariusz Pawełek pewnie schwytał strzał głową Runje. Środkowy obrońca wicelidera w ligowej tabeli wygrał powietrzną rywalizację z Pawelcem.

17'
Roman dobrze popracował w obronie. Jaga atakuje lewym skrzydłem.

16'
Jacek Góralski nie mógł dopuścić do tego, aby rywale wyprowadzili kontrę. Defensywny pomocnik popełnił przewinienie taktyczne.

14'
0:1! Śląsk Wrocław zdobył gola z przypadku! Robert Pich oddał soczysty strzał zza pola karnego gospodarzy. Uderzenie powędrowało w prawy sektor bramki. Słowak dopadł do futbolówki, którą odbił przed siebie obrońca Jagiellonii.

13'
Tomasik usiłował dograć z lewej flanki boiska. Jego techniczne zagranie zostało w porę powstrzymane przez jednego z przeciwników.

12'
Gordon pewnie zatrzymany przez Dankowskiego.

11'
Obu ekipom brakuje dokładności i spokoju przed szesnastkami.

9'
Faulu w ofensywie nie ustrzegł się Łukasz Zwoliński.

8'
Gospodarze z inicjatywą. Ich widzimy częściej przy futbolówce.

6'
Sheridan wykorzystał swój wysoki wzrost. Napastnik Jagiellonii próbował skutecznie finalizować centrę z lewego narożnika boiska. Strzał wylądował za bramką.

4'
Mariusz Pawelec wykonał świetny wślizg. Boczny obrońca przerwał szarżę pomocnika Jagiellonii Białystok.

3'
Sędzia musiał rozstrzygnąć sporną sytuację w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla przyjezdnych.

1'
Gordon zagrał niebezpieczną centrę z prawego skrzydła. Pawełek miał szczęście, że jeden z jego obrońców był dobrze ustawiony.

*'
Mecz wystartował!

*'
Przed pierwszym gwizdkiem sędziego nastąpi minuta ciszy. Ona jest poświęcona Jarosławowi Rudnickiemu.

*'
Na stadionie rozbrzmiał hymn gospodarzy.

*'

*'
Rzut oka na ligową tabelę przed niedzielnymi meczami.

*'
Kibice Jagiellonii liczą, że uda się dziś powtórzyć wynik z jesieni, kiedy to ich pupile wygrali na wyjeździe 4:0 ze Śląskiem Wrocław.

*'
Mecz w Białymstoku poprowadzi Pan Tomasz Musiał.

*'

*'

*'
Witamy serdecznie Państwa, i zapraszamy na śledzenie naszej relacji tekstowej z meczu: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online