Lech Poznań - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Putnocky - Kędziora, Bednarek, Wilusz, Kostevych - Tetteh, Trałka - Makuszewski, Majewski (70' Jevtić), Pawłowski (75' Gajos) - Robak
Kuciak - Wojtkowiak (81' Haraslin), Joao Nunes, Janicki, Wawrzyniak - Borysiuk (83' Sławczew), Krasić - Van Kessel (66' F.Paixao), Wolski, Peszko - Kuświk

*'
Chciałbym Państwu podziękować za wspólnie spędzony czas.

Trudno w kilku zdaniach opisać ten niedawno zakończone spotkanie. W drugiej części oglądaliśmy dużo walki boiskowej, jak i pozaboiskowej.
Lechia Gdańsk ma kłopoty z grą na wyjazdach - problem, przed którym będzie musiał się pochylić Piotr Nowak.

90+6'
Koniec hitu 24.kolejki LOTTO Ekstraklasy! Lech Poznań znów zwycięski.

90+5'
Celny strzał głową w wykonaniu zawodnika gości. Putnocky nie miał większych problemów z obroną. Pod pole karne Lecha udał się również Kuciak.

90+4'
Maciej Makuszewski zbyt egoistycznie podszedł do finalizacji akcji ofensywnej. Skrzydłowy powinien podawać na obieg do Kędziory. Zamiast tego, to obejrzeliśmy mocno nieudolne kropnięcie.

90+3'

90+1'
żółta kartka Rafał Janicki został upomniany żółtą kartkę. Sędziemu chodziło o przypadkowe uderzenie rywala w twarz. Próżno szukać premedytacji.

90'
6 MINUT

89'
Zaraz się dowiemy, o ile zostanie przedłużone widowisko w Poznaniu.

87'
Rafał Wolski postraszył rywala. Jego silne uderzenie zostało powstrzymany przez parę obrońców gospodarzy.

86'
Jeden ze stoperów Lechii dobrze przeciął niebezpieczną centrę z prawego skrzydła boiska. Lech Poznań zasługuje na gola na 2:0.

84'
Łukasz Trałka wygrał powietrzny bój z obrońcą "Biało - Zielonych". Jego strzał głową nieznacznie minął światło bramki Lecha.

83'
Borysiuk zmieniony przez Sławczewa. Obaj trenerzy wyczerpali limity roszad.

82'
Zmiana u gości. Haraslin za Wojtkowiaka

80'
Brawa za swoją grę otrzymał Marcin Robak. Dawid Kownacki dostał okazję na poprawę swojego dorobku strzeleckiego.

78'
czerwona kartka Savić również wyrzucony z boiska. Rezerwowy bramkarz przyjezdnych zbyt agresywnie odżywał się do sędziego.

77'
czerwona kartka Kolejny zawodnik z Gdańska wyrzucony z boiska! Sławomir Peszko!

77'
żółta kartka Bednarek zobaczył żółtą kartkę.

76'
czerwona kartka Lechia nie skończy tego meczu w pełnym składzie! Napastnik gości nie wytrzymał ciśnienia, po starciu z Bednarkiem.

75'
Na ostatni kwadrans gry został wydelegowany Gajos. Szymon Pawłowski wylądował na ławce rezerwowej.

74'
żółta kartka Grzegorz Kuświk zaatakował przypadkowo łokciem niżej wymienionego.

73'
Teteh leży w pobliżu swojej bramki.

70'
Strzelca gola, Majewskiego, na boisku zmienił Darko Jevtić.

69'
1:0! Lech Poznań, po licznych próbach, zmienił wynik meczu! Kapitalna akcja gospodarzy na prawej flance boiska. Marcin Robak wyłożył futbolówkę Radosławowi Majewskiemu, a ten z kilkunastu metrów, wpakował ją tuż pod poprzeczkę!

68'

66'
Flavio Paixao ma wnieść powiew nowej jakości na boisku. Portugalczyk zmienił Van Kessela.

65'
Putnocky pewnie przejął piłkę, po dośrodkowaniu jej z rzutu wolnego.

64'
GOL dla Lecha! Jednak nie, bo sędzia liniowy zasygnalizował pozycję spaloną. Na niej w momencie zagrania od kolegi był Radosław Majewski.

62'
Marcin Robak na spalonym. Kolejna próba prostopadłego podania w kierunku snajpera.

61'
Oba sztaby szkoleniowe czekają z dokonaniem zmian w składach.

59'
Tetteh dostał wybitne podanie od Robaka. Defensywny pomocnik, z kilkunastu metrów od bramki Kuciaka, przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. Wcześniej, Marcin Robak mógł zagrozić, ale snajper niedokładnie opanował futbolówki.

58'
żółta kartka W Poznaniu mamy grad żółtych kartek. Żółty kartonik zobaczył Łukasz Trałka.

57'
Robak nie popisał się dokładnością. Napastnik gospodarzy miał genialną okazję, aby wypuścić Majewskiego w uliczkę.

56'
Kuciak nie dał się oszukać. Strzał Majewskiego z rzutu wolnego okazał się za łatwy do skutecznej obrony.

55'
żółta kartka Za niesportowe zachowania do notesu sędziego głównego trafili: Tetteh i Wolski.

54'
Nerwy puszczają piłkarzom. Rzut wolny dla Lecha Poznań.

53'
Na trybunach stadionu w Poznaniu możemy zobaczyć m.in. Mariusza Rumaka.

51'
żółta kartka Dusan Kuciak został ukarany żółtą kartkę. Sędzia Marciniak dał mu kartkę za niesportowe zachowanie - dyskusje z arbitrem.

50'
Dusan Kuciak nie ma łatwego życia ze swoimi obrońcami. Bramkarz musiał wyjść, aby zatrzymać rozpędzonego Trałkę.

49'
Putnocky został zmuszony do wyjścia z bramki. Słowacki goalkeeper dobrze zatrzymał crossowe podanie w kierunku Grzegorza Kuświka.

47'
Przeciągnięta centra z lewego narożnika boiska.

47'
Rzut rożny dla Lecha Poznań.

46'
Nenad Bjelica, szkoleniowiec gospodarzy, trafił na trybuny. Jest to kara za zbytnią agresję.

46'
Czas na drugą odsłonę!

Statystyki!

Pierwsza połowa meczu w Poznaniu na pewno rozczarowała tych, którzy oczekiwali ofensywnego widowiska. Obie strony robią wszystko, aby nie stracić gola.
Mam nadzieję, że po przerwie ujrzymy dużo więcej ofensywnej gry.

Zamieszanie na boisku. Nenad Bjelica miał pretensje do sędziów.

Arbiter Marciniak zakończył pierwszą odsłonę.

45+1'
Rafał Wolski ucierpiał po starciu powietrznym z Tettehem.

45'
Pierwsza połowa została przedłużona o jedną minutę.

44'
Zeszła piłka z nogi Makuszewskiego. Skrzydłowy "Kolejorza" zdecydował się na samotne kończenie akcji w pobliżu szesnastki. Strzał mocno nieudany.

42'
Dużo taktyki na boisku.

40'
Sławomir Peszko nadział się na nakładkę w wykonaniu Makuszewskiego. Sędzia Marciniak uznał, że nie było premedytacji w zagraniu skrzydłowego z Poznania.

39'
Rafał Wolski ponownie z dalszej odległości. Putnocky asekuracyjnie odbił piłkę na rzut rożny.

37'
Obaj zawodnicy korzystają z pomocy medyków.

36'
Wilusz zderzył się z Kostevychem. Zawiodła komunikacja pomiędzy graczami. Sytuacja wyglądała poważnie.

35'

33'
Marcin Robak złapany na ofsajdzie. Jeśli chodzi o łapanie rywala na spalonym, to obrońcy Lechii wykonują swoje zadanie na medal.

32'
Makuszewski był poszkodowany niżej wspomnianego zdarzenia.

31'
Faul w polu karnym gospodarzy. Sławomir Peszko trafił w nogę interweniującego obrońcę.

29'
Dusan Kuciak genialnie uprzedził Szymona Pawłowskiego, który liczył na prostopadłe podanie. Słowak udowodnił, że jest jednym z najlepszych transferów zimowego okienka.

28'
Peszko mieszał w szesnastce Lecha.

27'
Piłkarze Piotra Nowaka spokojnie przesuwają się z piłką.

25'
Łukasz Trałka nadepnął na stopę Rafała Wolskiego. Pomocnik Lechii odczuł ból.

23'
Lewa strona obrony "Kolejorza" jest nie do przejścia.

21'
Arbiter Szymon Marciniak dopatrzył się przewinienia w centralnej części boiska.

20'

18'
Gwizdek sędziego, który sygnalizował pozycję spaloną piłkarza Lecha. Ogromne zamieszanie pod bramką Dusana Kuciaka.

17'
Przecięta centra Makuszewskiego. Obie drużyny zaczynają grać dynamicznie.

16'
Dusan Kuciak wykonał genialną robinsonadę nogami! Marcin Robak idealnie wypuścił w uliczkę Pawłowskiego, ale ten nie potrafił znaleźć sposobu na Słowaka!

14'
Zamieszanie na boisku. Sędzia Marciniak przerwał akcję ofensywną Lecha Poznań.

12'
Radosław Majewski ponownie nie uniknął pozycji spalonej.

11'
Jan Bednarek nieudanie przedłużył dośrodkowanie od rzutu wolnego. Jego klub będzie wybijał rzut rożny.

10'
Wojtkowiak faulował na wysokości własnej szesnastki. Będzie dobra okazja dla ekipy z Poznania.

9'
Rafał Wolski spróbował z dystansu. Należy pochwalić zawodnika za dużą odwagę, ale trudno już chwalić za wykończenie. Płaskie uderzenie nie zrobiło krzywdy bramkarzowi.

8'
Tetteh autorem pierwszej próby na bramkę Kuciaka. Defensywny pomocnik, mimo możliwości do podania, sam zakończył akcję pod polem karnym. Strzał poleciał daleko od światła bramki.

7'
1:1 w spalonych. Na małym spalonym znalazł się Grzegorz Kuświk.

7'
Były obrońca Lechii, Grzegorz Wojtkowiak, został nieprzepisowo zaatakowany w pojedynku powietrznym.

5'
Przewinienie na Rafale Wolskim. Zawodnik Lecha Poznań popełnił faul taktyczny.

4'
Radosław Majewski nie wychwycił tego, jak ustawieni są obrońcy Lechii. W górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego.

3'
Stały fragment gry nie sprawił wielu bolączek blokowi defensywnemu z Gdańska.

2'
Rzut wolny dla gospodarzy.

1'
Peszko zablokowany. Skrzydłowy nie zdołał dośrodkować na pole karne Lecha Poznań.

*'

*'
Z powodu kontuzji w składzie Lechii na ten zabrakło Marco Paixao oraz Bartłomieja Pawłowskiego.

*'
Swój czas mają kibice z Poznania.

*'
W poprzedniej rundzie w bezpośrednim starciu lepsza była Lechia Gdańsk. Klub z województwa pomorskiego wygrał 2:1.

*'
"Kolejorz" do tego pojedynku podchodzi natchniony ostatnim sukcesem w rozgrywkach Pucharu Polski. Piłkarze Bjelicy wygrali w pierwszym starciu półfinałowym z Pogonią Szczecin (3:0).

*'
Ekipa z Gdańska nie jest znana w tym sezonie z dobrej gry na wyjazdach. Podopieczni Piotra Nowaka ostatnie starcie w rozgrywkach ligowych wygrała 15 października 2016 roku.

*'
Lech Poznań, w tym roku kalendarzowym, nie przegrał jeszcze meczu. Trzy ostatnie zwycięstwa w lidze zakończyły się wynikiem "3:0".

*'

*'
Mecz "na szczycie" poprowadzi nasz eksportowy arbiter, Szymon Marciniak.

*'
Jak to wyglądało wszystko w historii?

*'
Zestawienia obu drużyn!

*'
Witamy Państwa serdecznie na naszym portalu! HIT 24.kolejki LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17 tuż przed nami. Lech Poznań na własnym obiekcie podejmie aktualnego lidera, Lechię Gdańsk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online