Napoli - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Napoli
1 : 3

Reina - Hysaj, Raul Albiol, Koulibaly, Ghoulam - Allan (56' Rog), Diawara, Hamsik (75' Zieliński) - Callejon, Mertens, Insigne (70' Milik)
Navas - Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo - Casemiro, Kroos, Modrić (80' Isco) - Bale (68' Vazquez), Ronaldo, Benzema (77' Morata)

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze Ligi Mistrzów online. W środę na żywo Barcelona - PSG i Borussia Dortmund - Benfica Lizbona.

90+2'
Koniec meczu. Real Madryt pokonał Napoli 3:1 i awansował do 1/4 finału Ligi Mistrzów.

90+1'
Gool! Ronaldo oddał strzał lewą nogą z pola karnego, odbić piłkę zdołał Reina, ale szybszy od obrońców był Morata, który dobił piłkę do bramki. 3:1 dla Realu.

89'
żółta kartka Diawara ukarany żółtą kartką.

87'
Mertens padł w polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego.

83'
Carvalaj wpadł w pole karne, minął obrońcę, ale z kilku metrów uderzył nad bramką.

80'
Isco zastąpił Modricia.

79'
zablokowane uderzenie Moraty i będzie rzut rożny.

77'
Morata zastąpił Benzemę.

75'
Zieliński zastąpił Hamsika.

74'
Benzema otrzymał piłkę w polu karnym, ale obrońca uniemożliwił mu udane przyjęcie.

72'
Ronaldo wyciągnął z bramki Reinę, ale nie dał rady go ominąć i będzie tylko aut.

70'
Milik zastąpił Insigne.

68'
Zmiana w Realu. Bale opuścił boisko, a zastąpił go Lucas Vazquez.

65'
Rog uderzył z linii pola karnego nad poprzeczką.

62'
Okres gry w środkowej strefie boiska. Dłużej przy piłce utrzymuje się Real.

59'
Navas dobrze złapał piłkę po zagraniu z prawej strony boiska.

58'
Napoli rozgrywało znakomity mecz. Dwa stałe fragmenty gry sprawiły jednak, że losy awansu są już raczej rozstrzygnięte. Włosi potrzebują teraz jeszcze czterech goli.

57'
Goool! 2:1 dla Realu. Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki dopadł Ramos, potem tor jej lotu zmienił Mertens i Reina nie zdołał skutecznie interweniować.

56'
Allan opuścił boisko, a zastąpił go Rog.

55'
żółta kartka Allan ukarany żółtą kartką.

54'
Napoli cały czas ambitnie walczy.

52'
Teraz Napoli potrzebuje dwóch goli, aby doprowadzić do dogrywki.

51'
Gool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej w polu karnym odnalazł się Sergio Ramos i strzałem głową pokonał Reinę.

51'
Strata Napoli na własnej połowie. Hysaj zdołał jednak przeciąć dośrodkowanie w pole karne i wybić piłkę na rzut rożny.

50'
Napoli przeważa.

48'
Pojedynek biegowy Ramosa z Mertensem. Obrońca Realu musiał wybić piłkę na rzut rożny.

47'
Benzema uderzył z pola karnego. Piłka musnęła boczną siatkę.

46'

'
W drugim meczu Ligi Mistrzów Arsenal prowadzi do przerwy z Bayernem 1:0. Mecz na żywo możecie śledzić KLIKAJĄC TUTAJ.

'
Tak z bramki cieszył się znajdujący w wysokiej formie Mertens.

'
Napoli do przerwy prowadzi 1:0. Jest to zasłużony wynik. Do awansu Włosi potrzebują jeszcze jednego gola.

45+2'

45+2'
Ładna akcja Napoli, ale podanie Mertensa przejęli obrońcy.

45'
Carvajal ucierpiał w starciu z rywalem i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

42'
Real stara się atakować, ale defensywa Napoli spisuje się bez zarzutu.

39'
Hamsik zza pola karnego uderzył niecelnie.

37'
Mogło być 2:0! Tym razem słupek uratował Real. Mertens uderzył z czternastu metrów i sporo szczęścia mieli goście.

35'
Koulibaly niecelnie uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

32'
Real oddalił grę od własnej bramki i stara się wyżej atakować rywala.

30'
Bardzo niecelny strzał Casemiro z dużej odległości.

29'
Mógł być remis. Ronaldo minął bramkarza, ale z ostrego kąta trafił tylko w słupek.

28'
Navas pewnie obronił strzał Insigne.

24'
Goool! 1:0 dla Napoli. Hamsik świetnie zagrał w pole karne do wbiegającego Mertensa, a ten płaskim strzałem w długi róg pokonał Navasa..

18'
Reina pewnie obronił uderzenie Bale'a.

15'
Znów prosty błąd Napoli. Bale popędził prawą stroną, dośrodkował przed pole karne do Kroosa, który z powietrza oddał strzał z pierwszej piłki. Pewnie interweniował Reina.

13'
Insigne zdecydował się na strzał z dystansu. Navas odbił piłkę i będzie rzut rożny.

11'
Kontra Realu po prostej stracie Napoli w środku pola, ale na spalonym był jeden z zawodników gości.

11'
Real nie radzi sobie z pressingiem. Napoli szybko odzyskuje piłkę.

10'
Ładne zagranie w pole karne do Callejona, ale w ostatniej chwili piłkę przejął Ramos.

9'
Pressing Napoli doprowadza do błędów piłkarzy Realu.

7'
Ghoulam dośrodkował z rzutu rożnego, piłka zmierzała w stronę bramki, ale bramkarz Realu wybił ją na kolejny rzut rożny.

4'
Napoli jest zdeterminowane. Stara się wysoko atakować rywala.

2'
Napoli od początku stara się atakować.

1'
Diawara zagrał do Mertensa, ale jego uderzenie odbiło się od obrońcy i piłka wyszła na rzut rożny.

1'
Rozpoczęło Napoli.

'
Piłkarze są już na boisku, za moment początek spotkania.

'
W wyjściowej jedenastce Napoli zabrakło miejsca dla Zielińskiego i Milika.

'
W pierwszym meczu Real pokonał Napoli 3:1 i jest bliższy awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

*'
Obsada ławki rezerwowej gospodarzy: Rafael, Jorginho, Maggio, Maksimović, Milik, Rog, Zieliński

*'
Ławka rezerwowa Realu Madryt: Casilla, Nacho, James, Vazquez , Morata, Isco, Danilo

*'
Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Napoli - Real Madryt

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Napoli - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online