FC Barcelona - PSG online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Barcelona
PSG
6 : 1

Ter Stegen - Pique, Mascherano, Umtiti - Busquets, Iniesta (66' Turan), Rakitic (84' Gomes) - Messi - Rafinha (76' Roberto), Suarez, Neymar
Trapp - Meunier (90+3' Krychowiak), Marquinhos, Silva, Kurzawa - Rabiot, Verratti, Matuidi - Lucas (56' Di Maria), Cavani, Draxler (74' Aurier)

Mecze na żywo: FC Barcelona - PSG

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas! Życzę miłej i spokojnej nocy.

Klub z Katalonii dokonał niemalże cudu, odrabiając wielką stratę z pierwszego meczu! Barcelona pokazała ogromny charakter, na który stać mało kogoś na świecie.
Kibice z Paryża muszą czuć ogromne rozczarowanie, ponieważ oczekiwali dopełnienia formalności przez swoich pupili.
To będzie wyjątkowy wieczór w obu miastach!

KONIEC! FC Barcelona awansowała do następnej rundy Champions League!

90+7'
6:1! Nie do wiary! Sergi Roberto zdobył gola, który daje Barcelonie awans do ćwierćfinału! Zawodnik efektownie urwał się obronie, a potem genialnym wślizgiem, z kilku metrów od bramki, pokonał zdezorientowanego bramkarza.

90+5'
Paryżanie wyszli zwycięsko z zagrożenia.

90+5'
Cała jedenastka gospodarzy skupiona w polu karnym.

90+4'
żółta kartka Veratti, z pełną premedytacją przewrócił rozpędzonego rywala. Zasłużona żółta kartka.

90+2'
Grzegorz Krychowiak pojawił się na murawie! Polski pomocnik wszedł na boisko za Meuniera. Zmiana w pełni taktyczna.

90+1'
Jesteśmy w strefie doliczonego czasu. Arbiter dorzucił pięć minut!

90'
5:1! Neymar zaskoczył bramkarza, strzałem z jedenastu metrów. Pewnie wyegzekwowana "11".

89'
Barcelona z drugim rzutem karnym w tym meczu! Marquinhos nie wytrzymał ciśnienia.

88'
4:1! Fantastyczny, techniczny strzał Neymara! Bajecznie wykonany rzut wolny! Piłka wylądowała tuż przy lewym słupku bramki bezradnego Trappa.

87'
Będzie rzut wolny dla Barcelony.

85'
Angel di Maria miał szanse na pogrzebanie jakichkolwiek szans Barcelony. Argentyńczyk wyszedł na sytuację strzelecką, ale zamiar uderzenie na bramkę, to zobaczyliśmy skuteczny wślizg w wykonaniu wracającego obrońcy.

84'
Andre Gomes okazał się ostatnim zawodnikiem wprowadzony z ławki w barwach Barcelony. Poza boiskiem jest już Rakitić.

83'
Sędzia dopatrzył się przewinienia na Busquetsie.

82'
Gra straciła znacznie na dynamice.

80'

78'
FC Barcelona skupiona już wyłącznie na atakowaniu. Każda minuta pracuje na sukces francuskiego teamu.

76'
Sergi Roberto za Rafinha.

74'
Julien Draxler zostawił dzisiaj sporo zdrowia na boisku. Aurier zameldował się na placu gry.

73'

72'
Luis Suarez zbyt energicznie walczył o piłkę w polu karnym przeciwnika. Arbitrowi głównemu cała sytuacja ze wzroku nie uciekła.

70'
Gospodarze mają świadomość, że jeżeli chcą przejść do następnej rundy, to muszą jak najszybciej zdobywać gole.

68'
żółta kartka Symulowanie na bardzo niskim poziomie zaprezentował Luis Suarez. Sędzia musiał Urugwajczykowi pokazać żółty kartonik. Napastnik chciał wymusić rzut karny.

67'
Gospodarzom do awansu do 1/4 finału Ligi Mistrzów potrzeba jeszcze trzech goli.

66'
Decyzją trenera Enrique z boiska zszedł Andres Iniesta. Doświadczonego pomocnika na placu gry zmienił Arda Turan.

65'
żółta kartka Neymar został doceniony żółtą kartką za wysoce niesportowe zachowanie.

64'
Ter Stegen zachował zimną krew, podczas pojedynku z Cavanim!

63'
3:1! Cavani! Urugwajczyk utrudnił zadanie dzisiejszym rywalom. Bardzo dobrze wybity rzut wolny przez jego drużynę! Napastnik skutecznie sfinalizował dobre zgranie głową przez Kurzawę. Piłka powędrowała tuż pod poprzeczkę.

62'
żółta kartka Ivan Rakitić bardzo wyraźnie starał się, aby rywal upadł na murawę. Zasłużona kartka.

61'
Zamieszanie tuż pod bramką Ter Stegena. Przyjezdni nie zdołali skutecznie wykorzystać stałego fragmentu gry - rzutu rożnego. Niecelny strzał autorstwa Cavaniego.

59'
Zabrakło dokładności w rozegraniu tuż pod polem karnym gości. Oni zostali okrutnie zepchnięci do głębokiego bronienia.

58'
Wysoki pressing ze strony Barcelony. Tutaj nie ma miejsca na popełnienie jakiegokolwiek błędu w żadnej piłkarskiej dziedzinie.

57'
Edinson Cavani nie uniknął pozycji spalonej. Urugwajczyk został nabity futbolówką.

56'
Na pierwszą zmianę zdecydował się sztab szkoleniowy przyjezdnych. Angel Di Maria zastąpił Lucasa.

55'
Neymar upadł w polu karnym przeciwnika. Sędzia główny dał jasny sygnał, że rzutu karnego nie będzie. Brazylijczyk był wielce niepocieszony.

54'
Obrona PSG poradziła sobie z dośrodkowaniem od rzutu wolnego. Napór "Dumy Katalonii" trwa w najlepsze.

52'
Edinson Cavani był ogromnie bliski zdobycia gola! Piłka po jego zagraniu wślizgiem odbiła się od prawego słupka bramki! Świetna akcja na prawej flance.

51'
Podcięty został zawodnik ekipy ze stolicy Francji. Wszystko się działo w środku pola.

49'
3:0! Coraz bliżej dogrywki! Perfekcyjny strzał Messiego, z jedenastego metra! Bombowe zagranie w lewy sektor bramki.

48'
Rzut karny dla gospodarzy! Mounier spowodował, że Neymar upadł w polu karnym PSG!

47'
Potężny strzał w wykonaniu Draxlera. Niemiec nie myślał, zanim kopnął piłkę, w pobliżu pola karnego rywala. Ona poszybowała bardzo daleko od światła bramki.

46'
Rzut rożny dla przyjezdnych, po rajdzie Draxlera.

46'
Druga połowa zawodów przed nami!

Czas na przedstawienie statystyk niedawno zakończonej I połowy meczu.

FC Barcelona odrobiła połowę strat z poprzedniego spotkania. Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem pełnej dominacji ze strony gospodarzy.
PSG zbyt lekko podeszło do tych zawodów. Taka postawa może ich wiele kosztować.

45+3'
Koniec pierwszej części meczu!

45+2'
Powstrzymane wgranie Rakiticia. Chorwat próbował posłać dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

45'
Pierwsza polowa została przedłużona o trzy minuty.

44'
Arbitrowie liniowi mają wiele pracy w meczu. Cavani został oszukany przez blok defensywny FC Barcelony.

42'
żółta kartka Edinson Cavani dał wszelkie powody arbitrowi, aby ten pokazał w jego kierunku żółtą kartkę.

41'
Zasygnalizowano ofsajd. Na nim został złapany Suarez.

40'
2:0! Barcelona podwyższyła wynik! Niefortunną interwencję pod swoją bramką popełnił Kurzawa. Trapp był kompletnie zaskoczony nieudanym zagraniem swojego kolegi.

37'
Rzut wolny dla gospodarzy.

31'
Ter Stegen pewnie zatrzymał sygnalizowane uderzenie autorstwa Lucasa. Brazylijczyk soczyście kropnął z dalszej odległości od bramki.

29'
Na pozycji spalonej został schwytany Pique.

28'
Bardzo przepraszamy za utrudnienia w odbiorze relacji. Były one spowodowanie problemami technicznymi.

23'
żółta kartka Żółtą kartkę dostał Pique.

17'
Neymar posłał bardzo niebezpieczne uderzenie z dalszej odległości. Brazylijczyk efektownie podkręcił futbolówkę, jednak ta przeleciała tuż obok prawego słupka bramki.

15'
Lionel Messi podjął próbę z rzutu wolnego. Bezpośredni strzał ze stałego fragmentu gry powędrował minimalnie nad poprzeczka bramki.

13'
żółta kartka Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Za mocno agresywne wejście kartonik otrzymał Draxler.

12'

10'
Na próbę zza pola karnego zdecydował się Javier Mascherano. Silnie uderzona piłka powędrowała obok światła bramki Trappa.

9'
Kolejny korner dla gospodarzy.

8'
Zawodnicy i kibice Barcelony reklamowali zagranie piłki ręką przez gracza PSG, w jego szesnastce. Sędzia główny nakazał kontynuowanie gry.

7'
Ivan Rakitić popełnił przewinienie w ofensywie. Pomocnik został słownie upomniany przez arbitra.

6'
"Duma Katalonii" uporczywie atakuje pobliże bramki Trappa.

5'
żółta kartka Matuidi obejrzał żółtą kartkę. Defensywny pomocnik bezlitośnie zaatakował Umtitiego.

3'
GOL! Barcelona wyszła na bardzo szybkie prowadzenie! Ogromny chaos w polu karnym gości wykorzystał Suarez, który wpakował piłkę głową. Obrońcy próbowali ratować sytuację, ale nie udało im się wybić futbolówki z linii bramkowej.

1'
PSG głęboko ustawiło się w defensywie. To może być zwiastun tego, co będzie się działo przez większość meczu.

*'
Gramy!

*'
Hymn Ligi Mistrzów - mamy szansę delektować się tym przepięknym brzmieniem.

*'
FC Barcelona, w pierwszym starciu, uległa paryżanom 4:0.

*'

*'

*'
Arbitrem rewanżowego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów będzie Pan Deniz Aytekin.

*'
Dobry wieczór,
zapraszamy Państwa do śledzenia relacji z meczu: FC Barcelona - PSG

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Barcelona - PSG, to zapraszamy do śledzenia meczu online