FC Barcelona - Bayer Leverkusen online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: FC Barcelona - Bayer Leverkusen

90'
Dziękujemy za to, że byliście z nami na meczu Barcelona - Bayer Leverkusen. Jednocześnie zapraszamy na kolejne relacje live i transmisje wideo na żywo.

90'
Koniec meczu. Barcelona - Bayer Leverkusen 7:1!

90'
Jest gol honorowy dla Niemców. Ładna zakończona świetnym strzałem Bellarabiego i jest 7:1.

89'
Tello sam na sam, ale Leno obronił jego strzał.

84'
Kolejny gol - 7:0. Nie kto inny jak Messi! Precyzyjny strzał z 16. metrów zaskoczył Leno. To już piąty gol Messiego.

81'
Keita uderza głową nad poprzeczką.

75'
Ostatnie kilkanaście minut to bardzo spokojna gra.

62'
Nokaut! 6:0. Tello uderzył z lewej strony pola karnego i po błędzie Leno piłka wpada do bramki.

59'
5:0. Messi z bliska trafia do pustej bramki.

56'
4:0. Tym razem sytuacje sam na sam wykorzystał Tello.

49'
Messii 3:0! Znów wykorzystał sytuacje sam na sam.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Barcelona prowadzi z Bayerem Leverkusen 2:0.

43'
Mogło być 3:0, ale Leno nie dał się zaskoczyć ani Fabregasowi, ani Pedro. Świetnym podaniem popisał się Messi.

42'
2:0 i znów Messi. Argentyńczyk wpadł w pole karne, przebiegł z piłką kilka metrów i pokonał Leno, który był zasłonięty.

40'
Ostatnie minuty nieco spokojniejsze. Barcelona może być już pewna gry w kolejnej rundzie Ligi Mistrzów.

34'
Xavi z dystansu uderzył nad poprzeczką.

32'
Bayer zdołał się przedostać pod pole karne Barcelony, ale nieczysty strzał Rolfesa głową wybija Pique.

31'
Barcelona cały czas w natarciu.

25'
1:0 dla Barcelony. Xavi znakomicie zagrał piłkę z głębi pola i Messi ze spokojem wykorzystał sytuację sam na sam z Leno.

24'
Po kolejnym rzucie wolnym znów było groźnie. Leno zdołał jednak odbić piłkę po zagraniu Xaviego.

19'
Rolfes uderzał zza pola karnego, ale został zablokowany.

18'
Oglądacie transmisje wideo? KLIKNIJ TUTAJ

17'
Przewagę optyczną oczywiście ma Barcelona. Na razie jednak nie znalazła sposobu na zdobycie gola.

13'
Xavi uderzał z rzutu wolnego niewiele obok bramki.

12'
Rolfes ukarany żółtą kartką.

11'
Powinno być 1:0 dla Barcelony. Messi uderzał w krótki róg, ale dobrze obronił Leno. Piłka trafiła jeszcze do Pedro, którego strzał do pustej bramki został zablokowany.

6'
Xavi z rzutu wolnego, ale niecelnie.

5'
Piłkarze gości grają wysokim pressingiem.

2'
Przypomnijmy, że w pierwszym meczu Barcelona pokonała Laverkusen 3:1.

1'

0'
Zapraszamy również na transmisję wideo z tego meczu. KLINIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ ONLINE MECZ BARCELONA - LEVERKUSEN

0'
Prezentujemy składy obu drużyn.

0'
Początek meczu Ligi Mistrzów o godzinie 20:45. W naszym serwisie oprócz tekstowej relacji LIVE będziesz mógł obejrzeć również transmisję wideo na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Barcelona - Bayer Leverkusen, to zapraszamy do śledzenia meczu online