Ruch Chorzów - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
0 : 0

Kamiński - Kuś, Malinowski, Stawarczyk, Dziwniel (46' Gigołajew) - Babiarz, Surma - Kowalski (78' Janicki), Starzyński, Zieńczuk - Kuświk (64' Efir).
Kotorowski - Kędziora, Kamiński, Wilusz, Henriquez - Linetty, Jevtić (46' Douglas)- Lovrencsics, Hamalainen, Pawłowski - Ubiparip

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Lech Poznań

90+4'
Koniec meczu. Ruch Chorzów zremisował z Lechem Poznań 0:0.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90'
Żółta kartka dla Linettego.

86'
Marcin Kamiński nie wykorzystał jedenastki! Jego intencje wyczuł Kamiński - bramkarz Ruchu.

86'
Żółta kartka dla Stawarczyka.

86'
Rzut karny dla Lecha! Stawarzyk sfaulował Ubiparipa.

83'
Lovrencsics głową uderzył nad bramką.

82'
Dobra akcja Lecha, ale obrońcy Ruchu w ostatniej chwili wybili piłkę spod nóg nadbiegającego Kędziory.

78'
Janik zastąpił Kowalskiego.

78'
Po dośrodkowaniu Lovrencicsa Marcin Kamiński uderzył nad bramką.

78'
Ładna akcja Douglasa. Szkot zagrał do Hamalainena, ten uderzył zza pola karnego i świetnie interweniował Kamiński.

76'
Pawłowski znakomicie uderzył z dystansu i piłka trafiła w słupek.

75'
Lech ma problem, aby zaskoczyć defensywę Ruchu.

72'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową uderzał Kuś, ale piłkę bez problemów złapał Kotorowski.

70'
W drugiej połowie Lech gra lepiej, ale brakuje sytuacji strzeleckich.

67'
Żółta kartka dla Kędziory.

64'
Efir zastąpił Kuświka.

61'
Hamalainen z dystansu uderzył prosto w ręce Kamińskiego.

57'
Douglas bardzo niecelnie uderzył z dystansu.

57'
A tutaj stop klatka z sytuacji, gdy Ubiparip zdobył gola w pierwszej połowie.

56'
Żółta kartka dla Babiarza.

55'
Kuś z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

49'
Płaskie dośrodkowanie Henriqueza wylądowało w rękach Kamińskiego.

46'

46'
Po jednej zmienia w obu zespołach. W Ruchu Gigołajew za Dziwniela. W Lechu Douglas za Jevticia.

'

45'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek. Ruch miał więcej sytuacji, ale znakomicie bronił Kotorowski. Potem gola zdobył Ubiparip, ale sędzia niesłusznie go nie uznał.

45'

45'
Sędzia doliczył minutę.

43'
Lech dłużej utrzymuje się przy piłce.

40'
Jevtić uderzył wysoko nad bramką.

39'
Bardzo niecelny strzał Babiarza.

35'
Od kilku minut Lech przeważa.

32'
Hamalainen w dogodnej sytuacji posłał piłkę nad bramką. Był jednak na spalonym, więc gol i tak nie zostałby uznany. Tym razem słusznie.

30'
Ruch w ostatnich minutach nie atakuje już tak groźnie. Nieco lepiej zaczął prezentować się Lech.

28'
Groźnie pod bramką Ruchu. Uiparip podał do Lovrencsicsa, a jego strzał z pola karnego przeleciał obok bramki.

26'
Piłka po strzale Ubiparipa w siatce Ruchu, ale gol nie uznany, ponieważ sędzia dopatrzył się spalonego. Popełnił jednak fatalny błąd, bo spalonego nie było! P

21'
Żółtą kartką ukarany został również Malinowski, który miał dużo do powiedzenia po faulu Jevticia.

20'

19'
Żółta kartka dla Jevticia.

17'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową niecelnie uderzał Zieńczuk.

17'
Niesamowite. Dośrodkowanie z lewej strony boiska, piłkę głową uderzył Kuświk i znów kapitalnie interweniuje Kotorowski.

16'
Spore zamieszanie w polu karnym Lecha. Henriquez za krótko wybił piłkę, dopadł do niej Babiarz i sytuację uratował Wilusz, który zablokował strzał zawodnika Ruchu.

14'
Lech opanował sytuację na boisku i gra się wyrównała.

11'

9'
Ruch w natarciu. Przewrotką uderzał Starzyński, ale piłka minęła bramkę Lecha. Będzie rzut rożny.

7'
Kotorowski po raz kolejny! Tym razem Starzyński uderzał z dystansu i bramkarz Lecha popisał się kolejną efektowną paradą.

5'
Kolejny groźny strzał Kuświka z pola karnego i znów dobrze zachował się Kotorowski.

4'
Mogło być 1:0 dla Ruchu. Po dośrodkowaniu w pole karne ładnie głową uderzał Kuświk i świetnie interweniował Kotorowski.

4'
Hamalainen za krótko zagrywał do Ubiparipa.

3'
Dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale Kotorowski zdołał wybić piłkę.

1'
Bardzo ładna akcja Lecha. Po wymianie kilku podań piłka trafiła przed pole karne do Hamalainena, ale jego strzał obronił Kamiński. Było groźnie.

1'
Początek meczu. Rozpoczął Ruch.

'

'
Piłkarze wychodzą na boisku.

'
Sędzią tego spotkania jest Paweł Raczkowski (Warszawa).

'
Ławka rezerwowych Lecha Poznań: Maciej Gostomski, Barry Douglas, Szymon Drewniak, Dariusz Formella, Kebba Ceesay, Jan Bednarek.

'
Ławka rezerwowych Ruchu Chorzów: Kamil Lech, Michał Helik, Marek Szyndrowski, Roland Gigołajew, Kamil Włodyka, Michał Efir, Sebastian Janik.

'
Prezentujemy już składy obu drużyn.

'

'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ruch Chorzów - Lech Poznań. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online