Arka Gdynia - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 4

Jałocha - Zbozień, Sobieraj, Marcjanik, Marciniak - Sambea (77' Nalepa), Hofbauer - Da Silva (73' Bożok), Szwoch (61' Trytko), Formella - Siemaszko.
Putnocky - Wasielewski, Nielsen, Wilusz, Kostevych - Trałka, Gajos, Majewski (66' Radut) - Makuszewski (82' Pawłowski), Jevtić - Kownacki (75' Robak).

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Lech Poznań

Dziękujemy Państwu za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje w serwisie AllMecz.pl

Goście pomimo krótkich okresów słabszej gry na początku drugiej połowy, nie zwalnia tempa i wygrywa szósty mecz z rzędu po rozpoczęciu rundy wiosennej. Victoria zespołu ze stolicy Wielkopolski powoduje również, że Lech Poznań przynajmniej do jutra obejmuje fotel lidera Lotto Ekstraklasy.

Koniec meczu! Arka Gdynia przegrała z Lechem Poznań 1:4.

90+3'
Dośrodkowanie Jevticia nie znalazło adresata w polu karnym.

90+2'
Pawłowski! Znakomity strzał z powietrza zza szesnastki skrzydłowego Lecha, jednak jeszcze lepiej interweniował Jałocha. Tylko rzut rożny.

90+1'
Bożok wyraźnie przekroczył przepisy w starciu z Wasielewskim.

90'
Spotkanie zostało przedłużone o trzy minuty przez sędziego.

89'
Kolejne przewinienie na Trałce, winowajcą tym razem Nalepa.

87'
Siemaszko przekroczył przepisy w starciu z Trałką na połowie lechitów.

86'
Niezwykle groźne zagranie Hofbauera w pole karne do Bożoka zostało w ostatniej chwili zastopowane przez Putnocky'ego, który wyszedł i złapał piłkę.

85'
Niebezpieczny rykoszet po strzale Trytki o mało nie zaskoczył Putnocky'ego, jednak instynktowna obrona Słowaka uchroniła gości przed stratą gola.

84'
Nie najlepsze rozegranie tego stałego fragmentu gry nie przyniosło zagrożenia.

83'
Nielsen zdołał dojść do piłki zgranej przez Robaka po wrzutce Raduta i uderzył, ale został przyblokowany. Rzut rożny.

82'
Ostatnia zmiana w Kolejorzu. Za Makuszewskiego wszedł Pawłowski.

81'
Hofbauer przewinił w walce o piłkę z Radutem. Stały fragment gry dla gości niedaleko pola karnego gospodarzy.

79'
1:4! Robak doszedł do dobrej wrzutki Raduta i uderzając precyzyjnie głową, pokonał Jałochę.

78'
Rzut wolny dla Kolejorza na wysokości pola karnego.

77'
Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Na murawie pojawił się Nalepa zastępując Sambeę.

76'
Jevtić wywalczył korner dla swojej drużyny. Do dośrodkowania Raduta doszedł za prawda Wilusz, ale jego główka została zablokowana.

75'
Mamy także zmianę w Lechu - za Kownackiego na murawie melduje się Robak.

73'
Druga korekta w składzie Arki - na placu gry w miejsce Da Silvy pojawił się Bożok.

72'
Nieco za mocne podanie Sambei do Zbozienia na skrzydło i boczny obrońca nie zdołał dojść od podania.

71'
Kownacki dał się złapać na spalonym.

69'
Kostevych chciał technicznym zagraniem piętką minąć Zbozienia, ale obrońca gospodarzy nie dał się ograć.

68'
Kompletnie nieudane dośrodkowanie Jevticia nie doszło nawet w pole karne Arki.

67'
Rzut rożny dla "Dumy Wielkopolski".

66'
Pierwsza zmiana w Kolejorzu - w miejsce Majewskiego wszedł Radut.

65'
Ostra walka Formelli z Wasielewskim na skrzydle zakończył się powodzeniem dla tego drugiego. Od bramki zacznie Lech.

64'
Świetnie wyprowadzona akcja przez Jevticia mogła przynieść Lechowi zagrożenie pod bramką Arki, gdyby do późniejszej centry Majewskiego zdołał dojść Kownacki.

63'
Hofbauer wyraźnie przestrzelił po próbie z pola karnego Kolejorza.

62'
Od momentu zdobycia bramki na 1:3, gospodarze przejęli inicjatywę na boisku.

61'
W ekipie gospodarzy nastąpiła zmiana - miejsce Szwocha zajął Trytko.

60'
Czysty wślizg Wilusza zatrzymał szarżującego Szwocha.

59'
Groźny strzał z dystansu Hofbauera skutecznie wybronił słowacki golkiper Lecha.

58'
Putnocky'ego świetnie zatrzymał szarżującego Da Silvę dobrą interwencją.

57'
Marciniak znalazł za linią obrońców, co dostrzegł sędzia liniowy i podniósł chorągiewkę.

56'
Arbiter dostrzegł zagranie ręką Kostevycha po starciu z Siemaszką.

55'
Oddalone zagrożenie przez Marcjanika po dośrodkowaniu Makuszewskiego ze skrzydła.

54'
Rzut rożny dla podopiecznych Grzegorza Nicińskiego. Wrzutka Hofbauera nie została przejęta przez żadnego z piłkarzy gospodarzy.

53'
Goście już mogli odpowiedzieć na gola gospodarzy, ale Gajos podał nieprecyzyjnie do Jevticia i Szwajcar nie zdołał dojść do piłki.

52'
Siemaszko zdobywa bramkę dla Arki! Napastnik wykorzystał bierną postawę Trałki i Wilusza, wpadł w pole karne i pokonał Putnocky'ego.

51'
Zablokowana wrzutka Makuszewskiego.

50'
Kolejorz wyprowadził kolejną akcję. Wasielewski, po wymianie kilku podań na połowie Arki, dośrodkował w kierunku Majewskiego, ale dobrze zachowali się obrońcy gospodarzy.

49'
Uderzenie Hofbauera zablokował bardzo dobrze dysponowany dziś Wilusz.

48'
żółta kartkaWasielewski ogląda żółtą kartkę za zbyt ostrą walkę w powietrzu z Marciniakiem, przez co ten drugi ucierpiał.

47'
Makuszewski znalazł się w niezłej sytuacji do oddania groźnego strzału na bramkę Arki po podaniu Kownackiego, co też zrobił, jednak uderzył bardzo wysoko ponad poprzeczką.

46'
Wrzutka Wasielewskiego przechwycona przez Da Silvę.

46'

Zawodnicy obu drużyn wracają na plac gry. W wyjściowych jedenastkach nie nastąpiły żadne zmiany.

Statystyki pierwszych 45. minut:

Nie da się ukryć, że zawodnicy zawieszonego dziś Nenada Bjelicy zasłużyli sobie na takie prowadzenie. Gospodarze próbują przeciwstawić się Kolejorzowi, jednak nie są w stanie przedrzeć się przez szczelny mur, jaki powstawali obrońcy gości. Na drugą część spotkania zapraszamy za niecały kwadrans.

Przerwa! Arbiter nie doliczył nawet minuty do regulaminowego czasu gry.

45'
Dośrodkowanie w pole karne Szwocha nie znalazło adresata.

44'
0:3! Kownacki wykorzystał fenomenalny przerzut z własnej połowy Wilusza. Młody napastnik przyjął sobie piłkę, oddał precyzyjny strzał i pokonał bezradnego Jałochę.

42'
Zagranie ręką Hofbauera w środku pola zostało dostrzeżone przez sędziego, który przerwał grę.

41'
Siemaszko złapany na spalonym.

40'
Arka pomimo dwubramkowej straty, nie składa broni i walczy o zdobycie kontaktowego gola. Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż defensorzy Kolejorza są dziś dobrze dysponowani.

38'
Da Silva przewrócił się w polu karnym po wejściu Nielsena, jednak arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

37'
Niezwykle pewna interwencja Sobieraja po wrzutce Jevticia prawdopodobnie uchroniła Arkę przed stratą trzeciego gola. Gdyby doświadczony obrońca tego nie zrobił, to Kownacki z pewnością nie zmarnowałby okazji do zdobycia gola.

36'
Marciniak skutecznym wślizgiem zatrzymał rozpędzającego się Makuszewskiego.

34'
Następny korner dla gospodarzy, jednak i tym razem obyło się bez większego niebezpieczeństwa pod polem karnym gości.

33'
Słaby strzał Formelli z linii pola karnego nie mógł zaskoczyć Putnocky'ego. Słowacki bramkarz z łatwością złapał futbolówkę.

32'
Szwajcar ponownie zacentrował, jednak wprost w ręce Jałochy.

31'
Wrzutka Jevticia dała lechitom jedynie rzut rożny.

30'
żółta kartkaJevtić sfaulowany przez Sobieraja przed linią końcową na połowie Arki. Obrońca gospodarzy dostaje za to wejście żółtą kartkę.

29'
Makuszewski pada w szesnastce po starciu z Marciniakiem. Gwizdek sędziego milczy. Jak pokazują powtórki, była to słuszna decyzja.

28'
Dośrodkowanie "Maji" wybite poza pole karne przez Sobieraja.

27'
Kostevych sfaulowany na wysokości szesnastki. Do wykonania stałego fragmentu gry przygotowuje się Majewski.

26'
Po okresie niewielkiej przewagi podopiecznych Grzegorza Nicińskiego, teraz ponownie inicjatywę mają goście.

25'
Efekt podobny - wrzutka Hofbauera pada łupem Putnocky'ego.

24'
Kolejny rzut wolny dla Arki Gdynia na połowie Lecha.

23'
Kownacki był bardzo bliski zdobycia trzeciego gola dla swojego zespołu! Napastnik świetnie prowadził piłkę, ogrywając po drodze dwóch zawodników z Gdyni, ale w sytuacji prawie sam na sam z Jałochę uderzył obok słupka.

22'
Hofbauer zacentrował, jednak tym razem dobrze zachował się słowacki bramkarze lechitów, który wypiąstkował to zagranie.

21'
Marcjanik doszedł do dośrodkowania Hofbauera, ale główka defensora Arki odbiła się od jednego z piłkarzy z Wielkopolski. Korner dla gospodarzy.

20'
Trałka podciął Szwocha na wysokości szesnastki Lecha Poznań.

19'
Skuteczne piąstkowanie Putnocky'ego po wrzutce Hofbauera.

18'
Rzut wolny dla gospodarzy blisko pola karnego Kolejorza.

17'
Jevtić znakomitym strzałem podwyższa prowadzenie gości! Szwajcar przejął futbolówkę po wybitym dośrodkowaniu z rzutu rożnego, przedryblował jak tyczki kilku zawodników Arki i nie zastanawiając się długo, huknął w dolny lewy róg bramki Jałochy. Golkiper gospodarzy był bez szans.

16'
Dobra interwencja Wasielewskiego po wrzutce Da Silvy.

15'
Centrę Jevticia w szesnastkę wybił Marcjanik.

13'
Próba wyprowadzenia kontry przez Majewskiego została nieprzepisowo zatrzymana przez Hofbauera.

12'
Skuteczna interwencja Wilusza na boku boiska powstrzymała szarżującego Zbozienia.

11'
Po okresie przewagi "Dumy Wielkopolski", teraz do głosu zaczynają dochodzić gospodarze.

10'
Majewski przekroczył przepisy w starciu powietrznym z Hofbauerem, sędzia nie przerywa gry.

9'
Niezłe dośrodkowanie Majewskiego dotarło do Kownackiego, który uderzył głową, ale młody napastnik gości przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

8'
Rzut wolny dla Kolejorza w dosyć dużej odległości od bramki Jałochy.

7'
Da Silva zdołał dojść do główki, jednak strzał został przyblokowany przez Wilusza.

6'
Rzut rożny dla Arki Gdynia.

5'
Gajos wyprowadza Kolejorza na prowadzenie! Przysnęła obrona Arki po podaniu Kostevycha do Majewskiego, ten zdołał dorzucić piłkę przed bramkę do Gajosa, a tam Gajos wyprzedził Marciniaka i trafił do siatki.

4'
Przewinienie Szwocha w ofensywie na Trałce.

3'
Gajos nieco pospieszył się z przyspieszającym grę podaniem w kierunku Kostevycha i futbolówka opuściła linię końcową.

2'
Formella dogrywał piłkę na skrzydło w kierunku Szwocha, ten drugi jednak nie zdołał jej opanować.

1'
Już pierwsza akcja Kolejorza w polu karnym Arki! Do uderzenia po podaniu Kownackiego doszedł Jevtić, ale dobrze interweniował Jałocha.

1'
Zaczynamy!

*'
Kibice gospodarzy odśpiewują klubowy hymn.

*'
Sędzia Przybył wyprowadza piłkarzy na murawę.

*'

*'
W rundzie jesiennej w starciu pomiędzy Arką a Lechem padł bezbramkowy remis.

*'
Kibice "Dumy Wielkopolski" z pewnością liczą na zwycięstwo swoich ulubieńców, gdyż ewentualne trzy punkty spowodują, iż przynajmniej do jutra lechici obejmą pozycję lidera Lotto Ekstraklasy.

*'
Decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej, mecz przyjaźni w Gdyni poprowadzi Pan Jarosław Przybył.

*'
Z kolei trener Grzegorz Niciński nie może dzisiaj skorzystać z usług Pawła Abbotta, który jest kontuzjowany.

*'
Drużyna gospodarzy:

*'
W drużynie ze stolicy Wielkopolski zabrakło Tomasza Kędziory i Jana Bednarka, którzy są zawieszeni za kartki oraz Elvisa Kokalovicia, który zmaga się z drobną kontuzją kolana.

*'
Skład Kolejorza:

*'

*'
Dobry wieczór. Serdecznie zapraszamy Państwa do śledzenia naszej relacji ze spotkania: Arka Gdynia - Lech Poznań.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online