Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Eintracht Frankfurt
3 : 0

Neuer – Lahm, Martinez (64' Boateng), Hummels, Alaba – Alcantara, Vidal (78' Sanches) – Robben, Mueller, Costa – Lewandowski (75' Coman)
Hradecky – Chandler, Hector, Hasebe (63' Huss), Abraham, Tawatha – Mascarell, Gacinović, Rebić – Blum (70' Barkok), Hrgota.

Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę!

Kolejne dobre piłkarskie widowisko zaprezentowali zawodnicy z Monachium. Polskim kibicom mógł się podobać występ Roberta Lewandowskiego, który znów pokonał bramkarza przeciwników.
Eintracht Frankfurt dzisiaj był bez jakichkolwiek piłkarskich argumentów.

Koniec meczu! Bayern Monachium pewnie sięgnął po komplet punktów!

90+2'
Do przewinienia w ofensywie przyznał się gracz gości.

90+1'
Pierwsza z dwóch doliczonych minut już za nami!

90'
Renato Sanches nieznacznie się pomylił, próbując skutecznie finalizując sytuację ze stałego fragmentu gry. Futbolówka po jego uderzeniu poleciała tuż obok lewewgo słupka.

89'
Rzut wolny dla gospodarzy. Bliska odległość od pola karnego.

88'
Końcowa faza pojedynku. Gola honorowego próbują zdobyć przyjezdni.

86'
Niecelne uderzenie Robbena. Holender zbyt bardzo się odchylił w momencie kopnięcia piłki. Ta poleciała na jedną z trybun stadionu.

84'
Kolejne zagranie w pobliże bramki Eintrachtu, z bocznych stref boiska. Tym razem udało się wyjść z całej sytuacji bez szwanku. Przytomna interwencja głową Hectora.

83'
Przy piłce ciągle są zawodnicy gospodarzy. Jeszcze są poszukiwania bramki na 4:0.

81'
Skutecznie zblokowano dośrodkowanie autorstwa Comana.

80'
Ostatnie dziesięć minut spotkania w Monachium przed nami!

78'
Carlo Ancelotti został już bez zmian. Renato Sanches za Arturo Vidala.

77'
Thiago Alcantara się nam uaktywnił. Defensywny pomocnik gospodarzy pokusił się o silny strzał zza pola karnego. Piłka powędrowała bardzo daleko od światła bramki, ale i tak warto docenić za starania.

75'
Robert Lewandowski został nagrodzony sowitymi brawami od kibiców Bayernu. Naszego napastnika na płycie boiska zmienił Coman.

74'
Arjen Robben pogodzony z faktem, że w momencie podania od kolegi znajdował się na ofsajdzie.

73'
Robben nie zaprzestaje w próbach posyłania prostopadłych podań w kierunku swoich kolegów z ofensywy.

72'
Goście są już chyba pogodzeni z porażką w tym meczu.

70'
Kolejna zmiana u gości. Barkok w miejsce Bluma.

69'
Bardzo mądrze w promieniu swojego pola karnego ustawiają się Bawarczycy. Przeciwnicy nie mają wiele miejsca na dokładne rozegranie.

67'
Robert Lewandowski stanął przed wyborną okazją na podwyższenie! Polski napastnik dopadł do crossowego podania, a potem wyszedł sam na sam z bramkarzem! Polak przegrał tej pojedynek, posyłając piłkę minimalnie obok prawego słupka.

65'
Manuel Neuer wreszcie został solidnie zatrudniony przez piłkarzy rywala! Goalkeeper końcówkami palców wybił soczyste płaskie uderzenie z głębi pola karnego!

64'
Jerome Boateng otrzymał szansę od swojego trenera. Na ławce rezerwowej siedzi już Javi Martinez.

63'
Doszło do korekty w składzie przyjezdnych. Widocznie utykającego Hasebe na murawie zastąpił Huss.

62'
Niedokładne podanie w wykonaniu Alaby. Rywale dostali szansę na wyprowadzenie kontrataku.

60'
Vidal fantastycznie zatrzymał rozpędzonego na lewym skrzydle Rebicia. Chilijczyk za swoją interwencję otrzymał gromkie brawa od publiczności.

59'
Wyraźna inicjatywa piłkarska po stronie graczy z Monachium. Kolejne gole wydają się już być chyba czystą formalnością.

58'
Douglas Costa zatrzymany przez bramkarza przyjezdnych. Soczyste kropnięcie zza pola karnego w środek bramki nie mogło zaskoczyć Hradecky'ego.

56'
Jest gol na 3:0! Autorem trafienia - Robert Lewandowski! Asystę przy golu Polaka zanotował Robben, fantastycznie dośrodkowując z prawego skrzydła boiska.

55'
Rebić na chwilę opuścił murawę.

54'
Na placu gry pojawił się sztab medyczny gości. Javi Martinez zdecydowanie przesadził w trakcie boju z rywalem.

53'
Bardzo niebezpieczne są centry gospodarzy. Każda z nich tworzy zagrożenie pod bramką Hradecky'ego.

51'
Hrgota urwał się spod wielkiego krycia obrońców. Gracz usiłował silnym uderzeniem zaskoczyć dobrze dysponowanego Neuera, ale zagranie powędrowało bardzo wysoko nad bramką.

50'
Rebić pokazał ogromny kunszt, przeprowadzając niebezpieczną akcję ofensywną na lewym skrzydle! Pomocnik, będąc w pobliżu bramki, posłał futbolówkę w jej spojenie!

49'
Hasebe popełnił wyborną interwencję! Defensor gości, w ostatniej chwili, wybił piłkę z linii bramkowej! Przepięknym lobem gola na 3:0 próbował strzelić Thomas Muller.

48'
Groźne wgranie piłki z prawego skrzydła, na pole karne gości. Robert Lewandowski wraz z kolegami ambitnie walczyli o górną piłkę, jednak wyżej do futbolówki skakali zawodnicy Eintrachtu.

47'
Nie było zmian w obu składach.

46'
Wróciliśmy do gry!

Bayern Monachium w końcówce pierwszej połowy spotkania pokazał naprawdę soczysty futbol. Jestem przekonany, że te dwa gole zainspirują gospodarzy do powiększania dorobku strzeleckiego.

Rzut wolny Lewandowskiego był ostatnim punktem niedawno zakończonej pierwszej odsłony meczu.

45+3'
Płaski strzał z rzutu wolnego autorstwa Lewandowskiego nie zaskoczył dobrze ustawionego muru.

45+2'
żółta kartka Hasebe nie miał wizji, jak zatrzymać rozpędzonego rywala. Zrobił to niewłaściwie. Kartka w pełnił zasłużona.

45+1'
Chaotyczne ataki ofensywne przyjezdnych. Brakuje większego pomysłu na rozegranie futbolówki.

45'
Pierwsza połowa została przedłużona o dwie minuty.

44'
Pewna interwencja głową jednego z obrońców gości. Nieudanie wybity rzut wolny przez zawodnika gospodarzy.

43'
Lewandowski został nieprzepisowo zatrzymany na wysokości pola karnego przeciwnika.

42'
Dwa strzelone gole pobudziły Mistrza Niemiec.

40'
Zmiana wyniku! Douglas Costa sfinalizował zagranie Alaby, z lewej flanki boiska. Hradecky był bez szans, przy strzale Brazylijczyka, z najbliższej odległości.

39'
Goście spróbowali doprowadzić do jakże szybkiego wyrównania! Z futbolówką nieznacznie minął się Gacinović, który efektownym wślizgiem usiłował wpakować piłkę do bramki, po podaniu z lewego skrzydła.

38'
1:0! Robert Lewandowski! Polak po raz kolejny wpisał się na listę strzelców w tym sezonie ligowym! Nasz rodak, z zimną krwią wykorzystał idealnie podanie od Mullera. Lewandowski wpakował piłkę do niemal pustej bramki.

37'
Postawa podopiecznych Ancelottiego może rozczarować tych, którzy liczyli na efektowną grę.

35'
żółta kartka Za niesportowe zachowania żółte kartoniki otrzymali: Mascarell oraz Vidal. Obaj nie potrafili wytrzymać ciśnienia w stykowej sytuacji.

34'
Zawodnik Eintrachtu upadł w szesnastce gospodarzy. Przyjezdni liczyli na odgwizdanie rzutu karnego, lecz niestety sędzia uznał, że do przewinienia nie doszło.

32'
Na pole karne Hradecky'ego poleciało bardzo groźne dośrodkowanie z lewej flanki. Na futbolówkę nadbiegał Robert Lewandowski, ale jego w ostatniej chwili uprzedził obrońca.

31'
Udało się coś wywalczyć z rzutu wolnego gościom. Hasebe próbował głową finalizować soczystą centrę ze stałego fragmentu gry. Jego efektowne zagranie szczupakiem powędrowało tuż obok lewego słupka bramki.

30'
Thomas Muller minimalnie spóźnił się z wejściem wślizgiem. Niemiec był przekonany o swojej niewinności, jednak arbiter zdecydował się na odgwizdanie faulu.

29'
Robben usiłował wypuścić w uliczkę "Lewego". Pomysł wydawał się znakomity, jednak skrzydłowy kopnął futbolówkę ciut za mocno. Pewna interwencja bramkarza.

27'
Kolejna wrzutka w wykonaniu Alaby. Austriak próbował skutecznie zagrywać z pełnego biegu. Niestety, ale zagranie okazało się zbyt przeciągnięte. Od sześciu metrów zacznie Hradecky.

26'
Dobra, dynamiczna akcja gospodarzy! Alaba posłał soczyste dośrodkowanie z lewego skrzydła boisko, a jego podanie na bramkę próbował zamienić Costa, ale jego uderzenie, z kilkunastu metrów od bramki, powędrowało obok prawego słupka.

25'
Piłkarze z Frankfurtu jak na razie wypełniają wzorowo swoje zadania w defensywie.

23'
żółta kartka Rebić został upomniany żółtą kartką przez arbitra głównego. Zawodnik wbrew przepisom walczył o piłkę z Lahmem.

21'
Arjen Robben został skutecznie powstrzymany na prawym skrzydle boiska. Doświadczony pomocnik nie zdołał minąć Chandlera.

19'
Genialny wślizg Hummelsa! Wyśmienita interwencja uratowała Bayern przed utratą gola! Hrgota kapitalnie przedarł się przez blok obronny.

18'
Arjen Robben próbował prostopadle zagrać do swoich kolegów. Holender kopnął w kierunku Lewandowskiego, ale ten w starciu z dobrze kryjącym go obrońcą przegrał ten bój.

17'
Bayern Monachium bardzo spokojnie buduje swoje akcje.

15'
Celną próbę z dystansu oddał Gacinović. Strzał pewnie wyłapał Manuel Neuer.

14'
Mieliśmy drobne problemy techniczne. Za nie przepraszamy.

8'
Hasebe uniemożliwił oddanie celnego strzału Lewandowskiemu.

5'
Eintracht gra odważnie, nie skupia się tylko na defensywie.

4'
Lahm dośrodkował w pole karne, ale obrońcy nie dali się zaskoczyć.

2'
Vidal w łatwy sposób stracił piłkę. Ta ostateczie trafiła do Rebicha, który uderzył jednak wyraźnie nad bramką.

1'

'
Rezerwowi Bayernu: Ulreich, Rafinha, Boateng, Ribery, Kimmich, Sanches, Coman.

'
Rezerwowi Eintrachtu: Lindner, Russ, Knothe, Fabian, Besuschkow, Barkok, Wolf.

'
Sędzia: Markus Schmidt.

'
Transmisja nie będzie dostępna w Eurosporcie. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo na AllMecz.pl

'
Początek meczu Bayern - Eintracht na żywo o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt, to zapraszamy do śledzenia meczu online