Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
2 : 1

Hrdlicka - Konczkowski, Grodzicki, Helik, Koj (82' Oleksy) - Przybecki (90' Trojak), Surma, Urbańczyk, Lipski, Moneta - Niezgoda (85' Arak)
Kuciak - Stolarski, Maloca, Nunes, Wawrzyniak - Borysiuk (62' Haraslin), Sławczew (78' Mila), Krasić - Wolski, Van Kessel, Flavio (62' Marco)

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk

Serdecznie dziękuję wszystkim odbiorcom tej relacji. Zachęcam do śledzenia naszych innych propozycji.

Niemoc wyjazdowa Lechii Gdańsk dalej trwa... Klub z Gdańska ma ogromny problem z grą na delegacjach.
Ruch Chorzów był dzisiaj bardziej konkretny, jeśli chodzi o sferę ofensywną. Dla "Niebieskich" są to ważne trzy oczka, patrząc na walkę o utrzymanie w Ekstraklasie.

Koniec spotkania w Chorzowie!

90+2'
Stały fragment gry dla gospodarzy. Lipski faulowany.

90+1'
Łukasz Moneta posłał piłkę wysoko nad poprzeczką. Ruch stara się, jak może, aby zabrać cenne sekundy rywalom.

90+1'
Dotarliśmy do strefy doliczonego czasu. Trzy minuty.

90'
Przybecki zmierza do ławki rezerwowej, Trojak już na płycie boiska.

89'
Przewinienia taktycznego dopuścił się Łukasz Surma. W roli poszkodowanego wystąpił Haraslin.

88'
żółta kartka Mila otrzymał żółtą kartkę.

88'
Arak minimalnie niecelnie.

87'
Rafał Wolski rozczarowany werdyktem sędziego, który przyznał chorzowianom rzut wolny. W jego opinii faulu nie było...

86'
żółta kartka Kilka sekund, i już żółta kartka dla Araka.

85'
Doszło do zmiany na szpicy w Ruchu. Arak za Niezgodę.

83'
Mila zagrał na pole karne gospodarzy. Futbolówka posłana wprost na głowę Rafała Grodzickiego.

82'
Michała Koja już nie ujrzymy na placu gry, w jego miejsce został wydelegowany Paweł Oleksy.

81'
Wokół zawodnika widzimy sztab medyczny Ruchu Chorzów.

80'
Koj skarży się na problemy ze zdrowiem.

79'
Trzeci ofsajd w tym meczu, na którym znalazł się Milos Krasić.

78'
Niżej wspomniany Mila wszedł na boisko za Sławczewa.

77'
Do zmiany gotowy jest już Sebastian Mila.

75'
Miłosz Przybecki przegrał z Kuciakiem! Słowak błysnął fantastycznym piąstkowaniem piłki, po bardzo mocnym uderzeniu z głębi pola karnego.

74'
Przybecki to jeden z najszybszych zawodników w polskiej Ekstraklasie. Skrzydłowy próbował dotrzeć do jakże mocnego crossowego zagrania.

72'
Lipski został przewrócony w środkowej strefie boiska.

71'
Haraslin przeciągnął centrę z prawego skrzydła boiska. Coraz większa nerwowość w szeregach gości.

70'
Rzut rożny dla Lechii. Jakub Wawrzyniak popisał się niezłym dryblowaniem na lewej flance boiska.

69'
Waldemar Fornalik ciągle czeka z dokonaniem jakiejkolwiek zmiany w składzie swojego zespołu.

67'
2:1! Moneta asystował przy golu Niezgody. Młody snajper ulokował piłkę w prawym sektorze bezradnego Kuciaka. Prosta strata piłki przez Krasicia była punktem zwrotnym.

65'
Gol strzelony na 1:1 dodał skrzydeł gościom. To oni w tej chwili kontrolują przebieg wydarzeń na boisku, i tworzą akcje.

64'
Haraslin zakończył kontrę celny strzałem na bramkę. Hrdlicka fachowo wyłapał piłkę.

62'
1:1! Akcja rezerwowych dała Lechii remis! Haraslin, z pełnego biegu, świetnie zagrał do Marco, a ten efektownym zagraniem piętką zaskoczył Hrdlickę.

61'
Doczekaliśmy się podwójnej zmiany w składzie przyjezdnych. Haraslin za Borysiuka, Flavio zmieniony przez brata bliźniaka - Marco.

60'
Van Kessel realnie zagroził bramce chorzowian. Najpierw go zablokowała defensywa, a potem Holender trafił w spojenie bramki.

58'
Lechia Gdańsk, mimo niekorzystnego rezultatu, bardzo spokojnie buduje swoje akcje.

56'
7002 widzów na stadionie Miejskim w Chorzowie.

54'
Piotr Nowak, trener gości, będzie musiał pomyśleć o dokonaniu jakiejś roszady w składzie.

52'
Trochę opóźniona reakcja sędziego liniowego. Milos Krasić był na wyraźnym ofsajdzie.

51'
1:0! GOL! Stały fragment gry przyniósł gola gospodarzom! Paweł Stolarski niefortunnie zagrał głową w swoim polu karnym. Kuciak bez ruchu. Piłkę dośrodkowywał Lipski.

50'
Nunes faulował rozpędzonego Monetę. W pełni słuszna decyzja sędziego Kwiatkowskiego.

49'
Wysoko ustawiona defensywa klubu z Gdańska.

47'
Obaj szkoleniowy uznali, że nie warto w przerwie dokonywać zmian w składach.

46'
Druga połowa zawodów w Chorzowie!

Obejrzeliśmy dynamiczne widowisko w Chorzowie. Widać, że obie ekipy nie kalkulują i próbują grać o pełną pulę. Można mieć jedynie pretensje o mnogość sytuacji czysto bramkowych.

Pierwsza odsłona tego meczu została oficjalnie zakończona! Bez bramek do przerwy.

44'
Van Kessel trafił w boczną siatkę. Holender próbował z głębi szesnastki "Niebieskich".

43'
Dusan Kuciak pokazał, że jest jednym z najlepszych bramkarzy w Ekstraklasie! Słowak genialnie wyciągnął strzał głową Niezgody w prawy, dolny róg bramki! Wyborna okazja na gola!

42'
Flavio nieczysto kopnął piłkę w polu karnym rywala. Portugalczykowi udało się tylko delikatnie strącić piłkę, po zagraniu od Kessela.

40'
"Biało - Zieloni" są coraz bardziej niebezpieczni na prawej flance boiska.

38'
Jarosław Niezgody nie uniknął pozycji spalonej. Decyzja arbitra liniowego w pełni słuszna.

37'
Dynamika spotkania jest na przyzwoitym poziomie, ale możemy dalej narzekać na bardzo małą ilość sytuacji bramkowych.

35'
Krasić schwytany na pozycji spalonej. Paweł Stolarski w bardzo efektowny sposób obsłużył podaniem swojego kolegę z drużyny.

33'
Ruch Chorzów zwolnił tempo. Częściej przy futbolówce w ostatnich minutach widujemy zawodników z Gdańska.

32'
Helik dotknął piłkę ręką w swoim polu karnym. Arbiter główny uznał, że obrońca uczynił to bez premedytacji.

30'
Dwa kwadranse bardzo szybko nam upłynęło. W Chorzowie oglądamy dosyć wyrównany bój.

29'
Kilku zawodników gości minęło się z piłką, która była dośrodkowywana przez Wolskiego, z kornera.

28'
Hrdlicka udanie na przedpolu. Bramkarz popisał się bardzo dobrym piąstkowaniem. Wolski wrzucał futbolówkę z lewego narożnika boiska.

26'
Maloca pokazał ogromną klasę, wykonując kapitalny wślizg tuż pod swoim polem karnym. Niezgoda mógł żałować, że szybciej nie holował piłki.

25'
Ciekawa próba z powietrza w wykonaniu Wolskiego. Jednak defensywa Ruchu zwycięsko wyszła z tego zagrożenia.

23'
Van Kessel zagrał kąśliwe płaskie podanie z niemal linii końcowej. Przytomnie na przedpolu zareagował Hrdlicka, przechwytując futbolówkę.

22'
Sławczew oddał niesygnalizowane uderzenie z głębi pola karnego. Jego próba miałaby szansę na sukces, gdyby nie to, że leciała w samo centrum bramki.

21'
Michał Koj wraz z piłką przekroczył linię boczną boiska. Od autu grę wznowią goście.

20'
Mecz nam się troszeczkę wyrównał.

18'
Flavio z kolejnym faulem. Portugalski zawodnik musi uważać, bo za chwilę może wylądować w notesie sędziego głównego.

17'
Rafał Wolski bardzo ładnie pociągnął z futbolówką, w pobliżu pola karnego przeciwnika! Soczyście kopnięta piłka przez niego poleciała tuż obok światła bramki.

15'
Flavio popełnił klarowne przewinienie. Portugalczyk pociągał rywala za koszulkę.

13'
Rafał Grodzicki musiał przykucnąć, aby uderzyć piłkę zagraną z prawej flanki boiska. Strzał autorstwa stopera powędrował wysoko nad poprzeczką.

12'
Sławczew świetnie powrócił do obrony. Genialny wślizg powstrzymał groźne zagranie z prawego skrzydła boiska.

11'
Moneta niedokładnie przyjął sobie piłkę, po podaniu od Niezgody. Gospodarze mają przewagę.

10'
Milos Krasić zbyt głęboko wrzucił futbolówkę. Hrdlicka został zobligowany do pewnego jej chwytu.

8'
Kuciak skutecznie wyjaśnił sytuację w swojej szesnastce. Jego koledzy z defensywy są zbyt bardzo bierni.

7'
Ruch Chorzów bardzo dynamicznie zaczął ten mecz. "Niebiescy" starają się szybko przesuwać pod pole karne Lechii.

5'
Dusan Kuciak musiał interweniować na przedpolu. Jarosław Niezgoda popisał się dobrą szarżą.

4'
Niezgoda upadł na murawę. Napastnik błagał sędziego o przerwanie gry, ale ten okazał się jednak niewzruszony.

2'
żółta kartka Michał Koj wykonał bardzo niebezpieczny wślizg w nogi rozpędzonego Krasicia. Faul taktyczny w środku pola musiał zostać doceniony kartką.

1'
Już odgwizdano pierwszy ofsajd. Na pozycji spalonej w momencie podania od klubowego kolegi był Flavio Paixao.

*'
Mecz wystartował!

*'
Z kolei u gospodarzy z powodu kartek nie zagra Adam Pazio.

*'
W składzie Lechii z powodu kartek nie zagrają: Grzegorz Kuświk oraz Sławomir Peszko. Obaj zawodnicy "wykartkowali" się podczas ostatniego starcia z Lechem Poznań (0:1).

*'
Klub z Gdańska w tym roku kalendarzowym nie odniósł jeszcze zwycięstwa na wyjeździe.

*'
W charakterze arbitra głównego w Chorzowie będzie pracować Pan Tomasz Kwiatkowski.

*'
Oba zespoły dzisiaj spotkają się w ramach 25.kolejki LOTTO Ekstraklasy. W poprzedniej bezpośredniej potyczce lepsza okazała się Lechia Gdańsk (2:1).

*'

*'
Witamy serdecznie Państwa na naszym portalu! W naszym dzisiejszym menu znalazła się relacja z meczu: Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online