AS Monaco - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
AS Monaco
Manchester City
3 : 1

Subasic - Sidibé, Raggi (69' Toure), Jemerson, Mendy - Fabinho, Bakayoko - Silva, Lemar - Germain (89' Dirar), Mbappé (80' Moutinho)
Caballero - Sagna, Stones, Kolarov, Clichy (84' Iheanacho)- Fernandinho - Sterling, Silva, De Bruyne, Sané - Agüero

Mecze na żywo: AS Monaco - Manchester City

Chciałbym serdecznie Państwu podziękować za wspólne przeżywanie emocji. Ze swojej strony życzę miłego wieczoru.

Manchester City nie zdołał utrzymać korzystnego wyniku z pierwszej potyczki. Angielskiej drużynie zabrakło więcej piłkarskiej walki na boisku. Dobra gra w drugiej połowie spotkania nie wystarczyła, aby wywalczyć promocję.
Wielkie słowa uznania dla AS Monaco, które potrafiło odwrócić losy tego dwumeczu. W dzisiejszym dniu oglądaliśmy bardzo dobrą organizację gry w wykonaniu Francuzów.
Gospodarze, następnego rywala w LM, poznają już w piątek, kiedy to odbędzie się losowanie.

Koniec meczu! AS Monaco awansowało do 1/4 finału Ligi Mistrzów!

90+3'
Subasic pewnie wyłapał centrę ze stałego fragmentu. Kibice gospodarzy mocno krzyczą z radości.

90+2'
Rzut wolny dla gości.

90+2'
Aguero liczył na rzut karny. Jemerson był tym, który dobrze zainterweniował w swojej szesnastce.

90'
Trzy minuty dłużej potrwa dynamiczne widowisko w Monaco.

89'
Dirar za Germaina. To była ostatnia zmiana w szeregach przyjezdnych.

89'
żółta kartka Kapitan AS Monaco ujrzał żółtą kartkę. Puściły mu nerwy.

87'
Każda minuta pracuje na sukces Francuzów.

86'
Lemar znów groźnie zacentrował ze stałego fragmentu gry. Dośrodkowanie było niebezpieczne, jednak świetnie ustawienie rywala zaprzepaściło szanse na jakikolwiek sukces.

85'
Okazję do zagrożenia otrzymali gospodarze.

84'
Do korekty w ustawieniu doszło u gości. Clichy zastąpiony przez Iheanacho.

83'
Sane został przyłapany na pozycji spalonej. Nie ma co dyskutować o racji arbitra liniowego.

82'
Piłka przy nogach gości. Ci nie mają innego wyjścia, jak podjąć desperackie ataki na bramkę Subasicia.

80'
Moutinho ma pomóc w utrzymaniu jakże korzystnego rezultatu. Pomocnik na placu gry zmienił strzelca jednego z goli, Mbappe.

79'
Będzie rzut wolny dla Anglików. Odległość dobra, aby posłać groźną wrzutkę.

78'
Taki układ przybliża gospodarzy do awansu na kolejny szczebel rozgrywek.

77'
3:1! Cudnie wykonany stały fragment gry! Bakayoko wykorzystał swój atut, czyli duży wzrost. Genialny strzał głową w prawy sektor bramki Caballero.

76'
Rzut wolny dla gospodarzy.

73'
żółta kartka Nieroztropne zachowanie Sterlinga kosztowało go żółtą kartkę.

72'
Rezultat 2:1 sprawia, że ćwierćfinału Ligi Mistrzów w tej chwili bliższy jest Manchester City.

71'
2:1! GOL dla gości! Sane zachował się jak rasowy snajper! Zawodnik w genialny sposób dobił piłkę, którą przed siebie wypluł bramkarz. Dużą pracę wykonał Sterling, oddając soczyste uderzenie zza pola karnego.

69'
Raggiego już nie zobaczymy na płycie boiska w Monaco. Toure już gotowy do pokazania swoich umiejętności.

67'
Goście wzięli się do ciężkiej pracy. Za chwilę zaczną grę od rzutu rożnego.

66'
Niecelny strzał w wykonaniu Sane. Piłka minęła lewy słupek bramki Subasicia.

62'
Sane świetnie odnalazł się na lewej flance boiska! Genialną okazję na zdobycie gola miał Kun Aguero, jednak będąc w bliskiej odległości od bramki, posłał piłkę nad poprzeczką.

60'
żółta kartka Bakayoko otrzymał żółty kartonik. Ten kartonik eliminuje go z gry w następnym meczu Ligi Mistrzów, jeśli oczywiście AS Monaco dzisiaj wywalczy awans.

59'
żółta kartka Na nic zdały się prośby De Bruyne. Belg został ukarany żółtą kartką, za popełnienie przewinienia taktycznego na rywalu.

57'
Duży refleks zachował arbiter liniowy. Sterling został schwytany na ofsajdzie, po jakże wspaniałym podaniu ze strony jednego z klubowych kolegów.

55'
Mbappe narobił nadziei sympatykom Monaco. Snajper, w dobrym stylu wypracował sobie miejsce do strzału, ale w porę zainterweniowali obrońcy, blokując ten strzał.

54'

53'
Mendy rozczarował swoich najzagorzalszych kibiców. Boczny obrońca zbyt dużo siły włożył w centrę z lewego skrzydła boiska.

51'
Subasic pewnie zaasekurował partnerów. Kun Aguero nie dopadł do genialnego prostopadłego podania.

50'
Właściwie ustawiona obrona Monaco. Gościom trudno rozmontować blok defensywny.

49'
Dobra praca Fabinho w defensywie. Drugą połowę odważniej w ofensywie zaczęli goście z Manchesteru.

48'
Jemerson dobrze zaasekurował swoich kolegów z bloku defensywnego.

46'
Najwyższy czas na wznowienie gry!

Ktoś zaskoczony...?

AS Monaco, w czasie pierwszej odsłony, pokazało ogromną dojrzałość piłkarską. Francuski klub odrobił zadanie domowe.
Manchester City jak na razie dosyć bezbarwne. Dobry wynik z pierwszego pojedynku trochę jakby go rozleniwił. Pep Guardiola ma kwadrans na przekazanie swoich uwag.

45'
Koniec I połowy meczu w Monaco!

43'
Wrzutka na pole karne gospodarzy. Oazą spokoju okazał się Raggi, dobrze głową wyjaśniając sytuację w swojej szesnastce.

41'
Bakayoko autorem przewinienia w centralnej części boiska. Dobrze całą sytuację zinterpretował Rocchi, odgwizdując faul

40'
Pierwsza odsłona zbliża się ku końcowi.

39'
Coraz większa przewaga po stronie AS Monaco. Goście nie wykazują zbyt wielkiego zaangażowania.

37'
Tak wyglądała radość zawodników gospodarzy.

36'
Wciąż mało inicjatywy ze strony gości. Taki wynik powinien ich zmobilizować do śmielszych działań w ofensywie.

34'
Caballero był najpewniejszy w pobliżu swojej bramki. Bardzo dobre piąstkowanie futbolówki, którą wstrzelił przeciwnik, od rzutu wolnego.

33'
Z niebezpiecznej odległości dla Manchesteru City rzut wolny będą wybijać ich rywale.

32'
Aktualny rezultat premiuje AS Monaco.

31'
Nieudanie wybity rzut wolny przez przyjezdnych. Fabinho ustawił się w odpowiednim miejscu.

29'
2:0! GOL! Fabinho, z chirurgiczną precyzją sfinalizował genialną akcję na lewej flance boiska! Płaskie uderzenie z kilkunastu metrów okazało się mordercze dla defensywy gości.

28'
Raggi popisał się wybornym wślizgiem! Stoper gospodarzy zaprzepaścił szanse De Bruyne na finalizację akcji, po prostopadłym podaniu.

27'
Manchester City nie błysnęło w tych dwudziestu siedmiu minutach. Minimalistyczna gra na boisku może się okrutnie zemścić.

25'
Na pozycji spalonej znalazł się Sterling. Sędzia liniowy sygnalizując całe zdarzenie, udowodnił swoją wysoką klasę.

24'

22'
Kolejny korner po francuskiej stronie. Obrońcy Manchesteru dzisiaj pokazują wielką niepewność.

21'
Rzut rożny dla gospodarzy. Stones nie ryzykował, i wybił futbolówkę poza boisko.

19'
Angielska drużyna ma duże problemy w bocznych strefach obrony. AS Monaco buduje swoje akcje na skrzydłach, i jak na razie nieźle to wygląda wszystko.

18'
Świetny rajd Germaina. Napastnik gospodarzy pokusił się o oddanie strzału z dalszej odległości. Futbolówka nabrała po drodze niezłej rotacji, jednak finalnie powędrowała nad poprzeczką.

17'

15'
Gol strzelony przez Mbappe nie został uznany. Napastnik, w momencie podania od Fabinho, był na bardzo wyraźnym ofsajdzie. Świetny przegląd pola.

14'
Przypominam, że gospodarzom do uzyskania promocji do następnej rundy, potrzeba jeszcze jednego gola.

12'
Raggi posłał groźne dośrodkowanie od rzutu wolnego. Efektownym szczupakiem w pobliżu swojej bramki błysnął Kolarov. Rośnie przewaga Francuzów.

11'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Sagna. AS Monaco będzie miało stały fragment gry z naprawdę obiecującej pozycji.

10'
Rzut wolny dla gospodarzy. Fernandinho okazał się bezlitosny dla Fabinho.

9'
1:0! AS Monaco wyszło na prowadzenie w tym meczu! Napastnik gospodarzy, Mbappe, ulokował futbolówkę w bramce Caballero, uderzając z bliskiej odległości. Ogromne zamieszanie w polu karnym gości.

8'
Caballero dokonał cudu w swojej bramce! Goalkeeper, w siatkarskim stylu zatrzymał silny strzał, który oddał Mbappe.

7'
Do popełnienia pierwszej interwencji został zmuszony jeden z asystentów sędziego głównego. Kun Aguero nie wyczuł tego, jak ustawieni są rywale.

6'
Fabinho został doskonale powstrzymany przez stopera przeciwnika. Pewna interwencja głową w wykonaniu Kolarova.

5'
De Bruyne podjął kolejną próbę wgrania futbolówki z prawej flanki. Utalentowany pomocnik posłał ją wprost w rękawice stojącego Subasicia.

3'
Doszło do przewinienia w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla angielskiego teamu.

2'
Dośrodkowanie z prawego skrzydła autorstwa zawodnika Monaco. Dobrze w swojej strefie był ustawiony Stones.

1'
Kevin De Bruyne prostopadle w kierunku Sterlinga. Belgowi zabrakło ciut dokładności.

*'
Gramy!

*'
Czas na odsłuchanie hymnu Ligi Mistrzów!

*'
Wierząc w statystyki, to możemy dzisiaj liczyć na grad goli!

*'
Triumfator nadchodzącej potyczki swojego rywala w następnej fazie Champions League pozna w najbliższy piątek.

*'
Ławka rezerwowa "The Citizens": Bravo, Zabaleta, Navas, Delph, Otamendi, Yaya Touré, Iheanacho

*'
Klub z Monaco w ostatnim starciu w Ligue 1 wygrał 2:1 z Bordeaux.

*'
Tak wygląda oferta na zbliżający się wieczór z Ligą Mistrzów.

*'
Złą informacją dla polskich kibiców jest to, że dzisiaj nie zagra Kamil Glik. Nasz stoper musi pauzować z powodu przekroczenia limitu kartkowego.

*'
Spotkanie na Stade Louis II poprowadzi Pan Gianluca Rocchi.

*'
W pierwszym meczu Manchester City wygrał 5:3. Ten rezultat pozwala AS Monaco wierzyć w awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

*'
Dobry wieczór,
Przed nami już ostatni dzień z meczami 1/8 finału Ligi Mistrzów sezonu 2016/17! AS Monaco na swoim obiekcie zmierzy się z Manchesterem City.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z AS Monaco - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online