Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1 : 2

Pilarz - Fryc, Osyra, Putiwcew, Guilherme - Babiarz, Kupczak - Gergel (71' Miković), Stefanik, Misak (60' Guba) - Nowak (61' Gutkovskis)
Pawełek - Dankowski, Celeban, Kokoszka, Augusto - Stjepanović, Kovacević, Roman, Pich, Morioka (81' Riera) - Zwoliński (86' Biliński)

Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę!

Zła passa "Słoni" w tym roku kalendarzowym przeciągnęła się... Dzisiaj zabrakło czysto piłkarskiej jakości.
Śląsk Wrocław dzisiaj dużo pracował i to zaprocentowało w postaci trzech punktów. Jan Urban powinien się również cieszyć z faktu, że udało się przerwać bardzo niekorzystną passę.

Koniec spotkania w Niecieczy! Śląsk Wrocław wywozi komplet punktów z delegacji!

90+4'
Roman zmarnował kontrę. Zabrakło decyzyjności w polu karnym rywala.

90+3'
żółta kartka Żółta karta dla Guilherme. Brazylijczyk nie miał litości dla Picha, który był w pobliżu piłki.

90+2'
Rzut wolny dla przyjezdnych. Ciśnienia po raz kolejny nie zdołał wytrzymać Miković.

90+1'
Piłkarze gości starają się, jak mogą, aby utrzymać futbolówkę.

90'
Aż 4 minuty dłużej potrwa widowisko piłkarskie w Niecieczy.

89'
Śląsk Wrocław przez chwilę w osłabieniu.

89'
Dankowskiemu w tej chwili pomaga sztab medyczny.

88'
Leży na boisku zawodnik z Wrocławia. Dankowski został powalony na murawę przez Mikovicia.

87'
W ostatnich minutach powinniśmy oglądać większą ofensywę ze strony gospodarzy.

86'
Łukasz Zwoliński asystą zakończył swój udział w tych zawodach. Na boisko został wprowadzony Kamil Biliński.

85'
1:2! Śląsk Wrocław zdobył zasłużonego gola! Adam Kokoszka fenomenalnie sfinalizował wyborne wgranie od Łukasza Zwolińskiego. Goście krótko rozegrali rzut rożny.

84'
Osyra zabłysnął z dobrego wślizgu. Roman kapitalnie wypuścił Zwolińskiego w uliczkę.

83'
Wiele dośrodkowań na pole karne Pilarza.

81'
Sito Riera został wydelegowany na murawę, Morioka dostał czas na odpoczynek.

80'
żółta kartka Na żółtą kartkę załapał się Kovacević. Groźny wślizg na nogi Stefanika

80'
Morioka marnuje dzisiaj dużo szans.

79'

78'
Jan Urban, szkoleniowiec gości, ma komplet zmian do dyspozycji.

76'
Bardzo nieudane dośrodkowanie Guilherme.

75'
Piotr Celeban z faulem taktycznym.

73'
Robert Pich został pozostawiony na bardzo wyraźnym ofsajdzie.

72'
Robert Pich próbował asystować, zagrywając piłkę ze stałego fragmentu. Jednak najwyżej do niej wyskoczył jeden z piłkarzy Bruk-Betu.

71'
Czesław Michniewicz autorem trzeciej korekty w składzie. Mikowić dał zmianę za Gergela.

70'
Celny i bardzo sygnalizowany strzał w wykonaniu Romana. Zagranie w samo centrum bramki nie zrobiło krzywdy Krzysztofowi Pilarzowi.

69'
Morioka przegrał z instynktownie interweniującym Pilarzem! Japoński zawodnik nie zdołał umieścić piłki w bramce, uderzając z bardzo bliskiej odległości.

68'
Rośnie przewaga po stronie graczy z województwa dolnośląskiego. Gospodarze zbyt bardzo się dali zepchnąć do defensywy.

66'
Morioka miał okazję! Zabrakło decyzyjności pod polem karnym rywala. Podwójny wślizg zablokował zbyt powolny strzał na bramkę.

65'
Mariusz Pawełek dzisiaj bez błędu na przedpolu. Goalkeeper doskonale zatrzymał dośrodkowanie od rzutu wolnego.

64'
Bez kartki po faulu autorstwa Dankowskiego.

63'
Piotr Celeban jest jednym z najlepiej grających zawodników w naszej lidze. Środkowy obrońca urwał się przed chwilą innemu defensorowi, ale strzał głową powędrował tuż obok lewego słupka.

61'
Poniżej wspomniana zmiana ma miejsce w rzeczywistości. Gutkovskis za Nowaka.

61'
Za chwilę dojdzie druga zmiana w szeregach Termaliki. Gutkovskis ma zastąpić Nowaka.

60'
Patrik Misak nie wzbudził wiele pozytywnego u swoich kibiców. Swoje piłkarskie umiejętności ma okazję pokazać Guba.

59'
Stjepanović przewrócił swojego rywala. Faul w ofensywie musiał zostać wypatrzony przez skład sędziowski obsługujący ten mecz.

57'
Morioka ładnie próbował wkręcać piłkę. Japończykowi do realizacji celu zabrakło minimum więcej dokładności, bo piłka poleciała tuż obok lewego słupka.

56'
Zwoliński samotnie finalizował akcję ofensywną swojego klubu. Dobra szarża, a potem bardzo słabe uderzenie na bramkę. Futbolówka powędrowała bardzo wysoko nad poprzeczką.

55'
Śląsk Wrocław coraz częściej nęka obrońców z Niecieczy.

53'
Nieudanie rozegrany rzut rożny przez gości.

52'
Kamil Dankowski nie zdołał posłać futbolówki, na prawej stronie boiska. Interwencja plecami rywala zaprzepaściła jego marzenia.

50'
Piotr Celeban przekroczył zasady gry. Rzut wolny dla popularnych "Słoni".

49'
Krzysztof Pilarz popełnił przepiękną robinsonadę bramkarską! Goalkeeper przeniósł futbolówkę nad poprzeczką, po piekielnie silnym strzale Romana.

48'
Mariusz Pawełek bardzo chaotycznie, ale i również doskonale. Goalkeeper zatrzymał zagranie Nowaka, z bliskiej odległości.

47'
Obaj trenerzy postawili w przerwie na stabilizacje. Dwie drużyny wybiegły na drugą połowę w niezmienionym składzie.

46'
Druga odsłona już ruszyła!

Czas na przedstawienie statystyk

Tomasz Kwiatkowski zakończył I część gry!

45'
Morioka zablokowany przez stoperów gospodarzy. Japończyk wykonał dobry dystans z piłką.

44'
Dośrodkowanie Guilherme nie zaskoczyło dobrze ustawionego muru.

43'
żółta kartka Żółtą kartkę otrzymał Augusto. Tego zawodnika z powodu kartek nie zobaczymy w następnej kolejce.

42'
Ofiarny wślizg Celebana uratował gości. Doskonała interwencja w obronie.

41'
Gratulujemy!

40'
Znakomite dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska zaprezentował Dawid Nowak! Wyśmienicie do futbolówki naskoczył Gergel, lecz piłka po jego zagraniu głową, powędrowała nad poprzeczką.
To była stuprocentowa okazja.

38'
Gospodarze wyprowadzili ciekawą kontrę. Ta kontra rozpoczęła się od bardzo dokładnego wybicia piłki przez Pilarza. Do pełnego sukcesu zabrakło lepszego woleja w wykonaniu Gergela.

37'
Guilherme pokazał wysokie umiejętności, doskonale zatrzymując szarżę Romana, na prawej flance.

35'
Przewinienie defensywnego pomocnika "Wojskowych". Sędzia Kwiatkowski jak na razie nie popełnił większej gafy.

33'
Robert Pich mógł żałować zmarnowanej okazji na strzelenie gola. Słowakowi dokładnie na nogę dograł Morioka, ale ten z bliskiej odległości, ulokował futbolówkę na trybunie.

32'
Piłka w rękawicach Krzysztofa Pilarza. Przyjezdni wciąż atakują.

31'
Fryc posłał zawiesinę na szesnastkę rywala. Najprzytomniej zachował się Mariusz Pawełek, który pewnie wychwycił futbolówkę.

30'
Dwa kwadranse gry już za nami.

28'
Morioka mocno nieudanie z dystansu. Japończykowi piłka zeszła wyraźnie z nogi. Futbolówka poleciała bardzo daleko od lewego słupka bramki strzeżonej przez Pilarza.

26'
Na bardzo kombinacyjnie rozwiązanie stałego fragmentu gry zdecydowali się goście. Morioka miał na jeden kontakt zagrać prostopadle do kolegów, jednak Japończyk nie błysnął dokładnością.

25'
Będzie korner. Roman usiłował niebezpiecznie dograć z prawej flanki.

24'
Kamil Dankowski zbyt impulsywnie w indywidualnym boju z przeciwnikiem.

23'
Śląsk Wrocław zbyt bardzo dał się zepchnąć do defensywy.

21'
Osyra próbował dotrzeć do zbyt przeciągniętej centry od rzutu wolnego. Była duża walka i ambicja, jednak piłka wylądowała za linią końcową.

20'
Faul. Rzut wolny dla Bruk-Betu, i znowu przewinienie popełnił Stjepanović.

18'
1:1! Szczęśliwy gol, którego autorem został Putiwcew! Doskonale wybity rzut wolny przez Gergela. Jego kąśliwy strzał musiał wybić Pawełek, a do bezpańskiej futbolówki dopadł Putiwcew, i z najbliższej odległości wpakował ją do bramki.

17'
Stjepanović dokonał faulu w pobliżu swojego pola karnego. Kolejna dobra okazja na bezpośrednią próbę ze stałego fragmentu gry.

16'
Bartłomiej Babiarz otrzymał brawa od swoich kibiców. Doświadczony pomocnik pokusił się o oddanie silnego strzału z dalszej odległości. Piłka powędrowała obok prawego słupka.

15'
Inicjatywę przejęli podopieczni Czesława Michniewicza.

13'
Nowak niedokładnie przyjął futbolówkę zagraną z prawego skrzydła boiska. Jego kolega z drużyny posłał piłkę zdecydowanie za mocno.

12'
Gwizdek sędziego. Gra przerwana, ponieważ przewinienia w pobliżu środka pola dopatrzył się skład sędziowski.

10'
Gergel wgrywał piłkę. Skutecznie zamieszanie w swoim polu karnym wyjaśnił Piotr Celeban.

10'
Babiarz niedokładnie dośrodkował z lewego skrzydła boiska. Zagranie poleciało za plecy jego klubowych kolegów.

9'
Długi cross w kierunku pola karnego Pawełka. Jego obrońcy wykazali się dużą odpowiedzialnością, dobrze blokując rywali.

7'
Któryś z zawodników gospodarzy nabawił się urazu.

6'
Misak groźnie od rzutu wolnego. Mariusz Pawełek jednak świetnie wyszedł do długiego dośrodkowania, i wyłapał lecącą piłkę.

5'
0:1! GOL! Morioka pokazał błysk geniuszu, zagrywając dobrą prostopadłą piłkę do Roberta Picha. Ten przyjął futbolówkę, a następnie kopnął ją w lewy, dolny róg bramki.

4'
Piłka krąży przy nogach zawodników gości. Ci szukają sposobu na obronę przeciwnika.

2'
Dobra interwencja głową w wykonaniu Putiwcewa. Ambitnie mecz zaczęli przyjezdni z Wrocławia.

1'
Aut dla gości.

*'
Już gramy!

*'
Czas na odegranie hymnu gospodarzy. Piłkarze wkroczyli już na plac gry.

*'
Popularne "Słonie" jeszcze nie odniosły wygranej w tym roku kalendarzowym. Przewaga wypracowana jesienią może nie wystarczyć, aby wystąpić w "grupie mistrzowskiej".

*'
W rundzie jesiennej podczas bezpośredniej potyczki padł remis 1:1.

*'
Podopieczni Jana Urbana, gracze z Wrocławia, ostatni raz na wyjeździe wygrali 29 października 2016 roku! Ostatnie zwycięstwo udało się wywalczyć w meczu z Górnikiem Łęczna (3:0).

*'
Sędziowanie spotkania w Niecieczy przypadło Panu Tomaszowi Kwiatkowskiemu z Warszawy.

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Trela, Ziajka, Mikovic, Guba, Gutkovskis, Kędziora, Koval

*'
Jest o co grać! Tabela ligowa po 25. seriach gier.

*'
Skład Śląska Wrocław na nadchodzący bój! Ktoś zaskoczony?

*'
Witamy Państwa bardzo serdecznie! Przed nami emocje związane ze zmaganiami w 26.kolejce LOTTO Ekstraklasy! W pierwszym starciu Bruk-Bet Termlica Nieciecza podejmie Śląsk Wrocław.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online