Wisła Kraków - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
3 : 2

Załuska - Cywka (84' Bartosz), Głowacki, González, Sadlok - Mączyński, Llonch (69' Stilić) - Boguski, Brlek, Vidémont, Brożek (78' Zachara)
Kiełpin - Stępiński, Byrtek, Szymiński, Stefańczyk - Rogalski, Furman, Merebashvili, Krivets (74' Iliev), Wlazło (67' Reca) - Piątkowski (89' Piotrowski)

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Wisła Płock

Dziękuję serdecznie Państwu za wspólne przeżywanie emocji, i zachęcam do śledzenia naszych innych relacji.

Piłkarski charakter oraz świetne zmiany Kiko Ramireza dały Wiśle Kraków komplet punktów. Na ogromne brawa zasłużyła końcówka w wykonaniu "Białej Gwiazdy".
Wisła Płock po raz kolejny pokazała się z dobrej strony, ale i również po raz kolejny zabrakło piłkarskiego wyrachowania.

KONIEC! Wisła Kraków lepsza w szalonym meczu z Wisłą Płock!

90+3'
Kiełpin mógł tylko patrzeć, jak leci futbolówka, po soczystym uderzeniu Zachary. Bramkarz miał szczęście, że piłka minęła nieznacznie światło jego bramki.

90+2'
Piłka w rękawicach Załuski. Niedokładnie rzut wolny wybił Dominik Furman.

90'
Do regulaminowego czasu gry dorzucono trzy minuty.

89'
Zmiana: Piotrowski za Piątkowskiego.

88'
Bardzo nieprzyjemne zdarzenie w polu karnym Wisły Płock. Na rozpędzonego bramkarza nadział się Gonzalez.

86'
3:2! Co za powrót! Gola strzelił Jakub Bartosz, finalizując doskonałe podanie od klubowego kolegi! Zagranie w prawy sektor bramki było nie do obrony dla Kiełpina.

85'
2:2! GOL! Semir Stilić zdobył efektowną bramkę. Jego niby strzał, niby dośrodkowanie zaskoczyło Seweryna Kiełpina.

84'
Tomasza Cywki już dzisiaj nie zobaczymy na placu gry. Bocznego defensora zmienił Jakub Bartosz.

83'
Mateusz Zachara przeniósł piłkę nad poprzeczką. Każdy sposób jest dobry na to, aby zagrozić bramce Seweryna Kiełpina.

81'
Sędzia główny okazał się dobrotliwy dla Recy, który mógł otrzymać drugi żółty kartonik. Gracz Wisły Płock musi ostudzić emocje.

80'
Ostatnie dziesięć minut gry w Krakowie.

78'
Mateusz Zachara zmienił Pawła Brożka. Na taki ruch taktyczny zdecydował się sztab szkoleniowy Wisły Kraków.

76'
żółta kartka Semir Stilić z żółtą kartką.

75'
Nieudany strzał głową piłkarza gospodarzy. Teb próbował skutecznie wykończyć dośrodkowanie z lewego narożnika boiska.

73'
1:2! GOL dla Wisły Płock! Bramkę zdobył Mateusz Piątkowski, który w ładnym stylu wykorzystał dokładne podanie od Merebashviliego. Napastnik "Nafciarzy" pokonał Załuskę efektowną piętką.

72'
Faulu w ofensywie u zawodnika Wisły Kraków dopatrzył się sędzia Przybył.

71'
Dominik Furman posłał długie dośrodkowanie od rzutu wolnego. W ogromnym zamieszaniu najprzytomniej zachował się Gonzalez.

69'

66'
Sympatycy Wisły Płock przywitali Arkadiusza Recę. Ofensywny gracz zastąpił Wlazło .

65'
Rozczarowani mogą być kibice przyjezdnych, którzy oczekiwali ofensywnych fajerwerków. Beniaminek aktualnego sezonu Ekstraklasy więcej działają w defensywie.

63'
Kibice gospodarzy wstali z krzesełek, bo już widzieli piłkę w bramce, po ładnym woleju Videmonta! Niestety, ale futbolówka wylądowała tylko w bocznej siatce. Tomasz Cywka nieźle popracował na prawej flance.

61'
Byrtkiem zajmie się sztab medyczny. Zawodnik ucierpiał podczas pojedynku z Głowackim.

60'
Brlek spróbował szczęścia zza pola karnego Wisły Płock. Uderzenie mogło przypaść do gustu, ale powędrowało w samo centrum bramki Kiełpina. Ten bez problemu zainterweniował.

59'
Kiełpin dobrze na przedpolu. Wisła Kraków ruszyła z konkretnymi atakami.

58'
Seweryn Kiełpin pokazał wielką klasę! Najpierw zatrzymał genialny strzał głową Głowackiego, a potem nie dał się zaskoczyć Brożkowi, który próbował dobijać z paru metrów!

56'
Spadła dynamika zawodów, jeśli chodzi o akcje ofensywne. Mam nadzieję, że to się w najbliższych minutach zmieni.

55'
Piłkarze obu klubów już na boisku nie kalkulują. Mi to pachnie jakąś czerwoną kartką.

53'
żółta kartka Brzydko zrobiło się na boisku. Trzecią żółtą kartkę w tym sezonie dostał Gonzalez. Bez pardonu zaatakował obrońca "Białej Gwiazdy".

52'
żółta kartka Wyczerpała się cierpliwość arbitra głównego w stosunku do Cywki. Obrońca gospodarzy na oczach widza sprowadził rywala do parteru.

50'

48'
Chaotycznie wybronili się zawodnicy Wisły Kraków. Groźnie z lewego skrzydła wrzucał Merebashvili.

47'
Maciej Sadlok trafił w mur. Obrońca próbował później dobijać, jednak znów przegrał z defensorami Wisły Płock.

46'
Wisła Kraków będzie miała okazję na strzał z atrakcyjnej lokalizacji.

46'
Jarosław Przybył rozpoczął drugą odsłonę!

Pierwsza odsłona gry w Krakowie pod kątem statystyk!

Koniec pierwszej połowy gry! Remis 1:1 do przerwy!

45'
Minuta doliczona.

45'
Krivets na spalonym. Ponownie groźnie było po centrze Furmana.

44'
Tomasz Cywka ewidentnie nie nadążył za rywalem. Sędzia oszczędził pomocnika Wisły Kraków, nie pokazując mu kartki.

43'
żółta kartka Kolejne niesportowe zachowanie na boisku. Furman i Brożek trafili do notesu arbitra.

42'
żółta kartka Za niepotrzebny protesty żółtą kartkę dostał Mączyński.

41'
Wisła Płock doprowadziła do wyrównania! Nieudolną interwencję na przedpolu Załuski wykorzystał Krivets. Dobrym dośrodkowaniem z rzutu wolnego wykazał się Furman.

39'
żółta kartka Żółtą kartkę otrzymał Llonch. Nowy zawodnik Wisły Kraków nie miał pomysłu na przepisowe zatrzymanie rozpędzonego przeciwnika.

39'
Wisła Kraków oddała inicjatywę.

36'
Arkadiusz Głowacki nie zwykł przegrywać pojedynków powietrznych. Ta teza sprawdziła się przed chwilą, kiedy to ograł Mateusza Piątkowskiego.

34'
Łukasz Załuska ma sposób na zatrzymanie gruzińskiego zawodnika Wisły Płock. Bramkarz Wisły Kraków poprawnie zainterweniował , przy rzucie wolnym.

33'
Nakładką zagrał Paweł Brożek. W całej sytuacji ucierpiał Stefańczyk.

31'
Rzut rożny dla przyjezdnych. Udana interwencja Cywki.

30'

29'
Mateusz Piątkowski oddał mocno niecelny strzał. Warto jednak docenić napastnika za podjęcie ryzykownej próby.

28'
Krivets za bardzo się odchylił w momencie uderzenia. Zawodnik jeszcze stracił równowagę, co miało ogromny wpływ na finalny efekt. Piłka powędrowała daleko od światła bramki.

26'
Rzut wolny dla gości. Załuska formuje mur.

25'
1:0! Kapitalna akcja Wisły Kraków! Paweł Brożek przepięknie prostopadle do Boguskiego, który długo nie myślał i podał do wbiegającego Brleka, a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki.

23'
W szeregach gospodarzy ktoś wpadł w pułapkę ofsajdową.

22'
Niefortunnie na murawę upadł Stępiński. Wisła Płock będzie grała w osłabieniu.

21'
Cywka ponownie powstrzymany. Jego podanie nie dotarło do kolegów z ofensywy. Będzie rzut rożny.

19'
Cywka zablokowany. Przewagę optyczną na boisku mają piłkarze z Krakowa.

18'
Brakuje dokładności w szeregach obu drużyn.

17'
Brlek wykazał się zbyt dużą zawziętością podczas próby odbioru futbolówki.

16'
Piątkowski w starciu z Boguskim. Będzie rzut wolny dla podopiecznych Kiko Ramireza.

14'
W dobrym miejscu stał Arkadiusz Głowacki. Środkowy obrońca gospodarzy świetnie zainterweniował głową, powstrzymując centrę z lewego skrzydła.

12'
Bez efektów jak na razie stałe fragmenty gry w realizacji Wisły Kraków.

11'
Zbyt dużo strat piłki na swojej połowie zaliczają zawodnicy Wisły Płock.

9'
Merebashvili posłał znakomite uderzenie zza pola karnego! Piłka już leciała w prawe okienko, jednak w ostatniej chwili genialnie ją sparował Łukasz Załuska.

7'
Obrona Wisły Płock zwycięsko wyszła z zagrożenia, na które wystawił ich Maciej Sadlok. Ten nie zdołał dokładnie dograć na głowę swoim kolegom.

6'
Faul na wysokości własnego pola karnego popełnił zawodnik "Nafciarzy".

5'
Groźne dośrodkowanie Cywki. Gościom udało się w porę powstrzymać nadbiegającego napastnika Wisły Kraków.

3'

2'
Niecelne crossowe podanie w wykonaniu Furmana.

*'
Piłka już w grze!

*'
Piłkarze obu ekip zostali wyprowadzeni przez sędziów. Za chwilę rozbrzmi hymn Wisły Kraków.

*'

*'
Jesienią w bezpośrednim meczu lepsza była Wisła Kraków. Podopieczni wówczas Dariusza Wdowczyka wygrali 3:2.

*'
"Wiślacki" pojedynek poprowadzi Pan Jarosław Przybył. Ten arbiter w poprzedniej kolejce był rozjemcą podczas meczu: Arka Gdynia - Lech Poznań.

*'
Zestawienie Wisły Płock!

*'
Skład "rezerwy" Wisły Kraków: Miśkiewicz, Uryga, Špičić, Bartkowski, Bartosz, Štilić, Zachara

*'
Dobry wieczór,
przed nami starcie Wisły Kraków z Wisłą Płock. Nasz portal postara się jak najlepiej przedstawić boiskowe wydarzenia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online