Piast Gliwice - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
3 : 2

Szmatuła - Korun, Flis, Sedlar, Szeliga - Murawski, Zivec (70' Jankowski), Vranjes, Bukata (68' Masłowski), Badia - Papadopulos
Jałocha - Zbozień, Marcjanik, Stolc, Warcholak - Sambea, Marciniak (46' Trytko), Marcus (63' Bożok), Szwoch, Formella - Siemaszko (79' Nalepa)

Dziękuję Państwu za uwagę.

Dariusz Wdowczyk dzisiaj wykazał się kapitalnymi zmianami! Jego korekty sprawiły, że Piast Gliwice zgarnął komplet punktów.
Gospodarze grali chaotycznie, ale udało im się zachować większy spokój ofensywny niż rywale.
Arka Gdynia znów bez punktów, mimo dobrej gry na boisku.

Piast Gliwice wygrał 3:2!

90+3'
Na placu gry leży zawodnik gospodarzy.

90+2'
Badia popisał się genialnym przeglądem pola. Hiszpan wyłożył piłkę do Murawskiego, a ten bez większego zastanowienia, kropnął na bramkę! Jałocha mógł liczyć na pomoc ze strony poprzeczki!

90'
Sędzia główny do regulaminowego czasu doliczył trzy minuty.

88'
Szwoch zaprzepaścił okazję na zagrożenie bramki Szmatuły.

87'
Bożok przypadkowo trafił Badię w twarz. Sędzia nie dopatrzył się większej premedytacji. Gra została puszczona dalej.

86'
Mateusz Szwoch zbyt głęboko posłał piłkę, od rzutu wolnego. Na notę piłkę wyłapał Jakub Szmatuła.

85'
3:2! Co za mecz w Gliwicach! Przepiękny strzał autorstwa Badii. Fantastyczne zagranie w pobliże prawego okienka bramki Arki!

84'
czerwona kartka Arka nie skończy tego meczu w pełnym składzie! Drugą żółtą kartkę w tym pojedynku ujrzał Warcholak.

83'
Rzut wolny dla Piasta. Wolny z naprawdę bardzo atrakcyjnej lokalizacji na zaskoczenie bramkarza.

82'
Zmarnowany stały fragment gry przez Piasta. Od sześciu metrów grę wznowi Jałocha.

81'
żółta kartka Formella ujrzał żółtą kartkę. Pomocnik dokonał klasyczne przewinienie taktyczne.

80'
Maciej Jankowski potężnie przymierzył z dosyć konkretnej odległości od bramki. Napastnik wicemistrza Polski z poprzedniego sezonu ulokował futbolówkę wprost w rękawice Jałochy.

79'
Rafał Siemaszko otrzymał podziękowania za swoją dzisiejszą grę. Michał Nalepa wpuszczony na kilkanaście minut.

77'
Sędzia główny dostrzegł przewinienie w pojedynku powietrznym. Rzut wolny dla gospodarzy tego widowiska.

75'
Niecelny strzał oddał piłkarz Piasta Gliwice. Pomocnik próbował wykorzystać fakt, że Jałocha był wysunięty przed bramkę.

74'
Jałocha zmuszony do piąstkowania. Trwa w tej chwili szturmowanie jego bramki.

73'
W ataku "Piastunki".

71'
2:2! Parę sekund wystarczyło, aby Maciej Jankowski wpisał się na listę strzelców! Wyborny szczupak zaskoczył Jałochę. Snajper otrzymał wybitne podanie z lewego skrzydła.

70'
Dariusz Wdowczyk reaguje na boiskowe wydarzenia. Zivec zmieniony przez Macieja Jankowskiego.

69'
Michał Masłowski za Bukatę.

68'
żółta kartka Arka Gdynia bez Rafała Siemaszki w następnym meczu ligowym. Zawodnik otrzymał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie.

67'
1:2! Arka na prowadzeniu! Rafał Siemaszko wywalczył sobie miejsce do strzału głową, a potem genialnym strzałem głową pokonał Szmatułę!

65'
Vranjes przeciął prostopadłe podanie, które posłał Przemysław Trytko. Adresatem zagrania był Mateusz Szwoch.

64'
Szeliga wykonał konkretny wślizg na nogi przeciwnika. Sędzia główny okazał się dla niego dobrotliwy, nie wyciągając żółtej kartki ze swojej kieszonki.

63'
W składzie przyjezdnych oglądamy kolejną roszadę taktyczną. Marcusa zmienił Bożok.

62'
Konrad Jałocha poradził sobie z kąśliwym strzałem Badii. Piłka wpadła w kozioł tuż przed bramkarzem.

61'
Radosław Murawski podjął próbę z dystansu. Kapitana Piasta wyblokowali rywale.

60'
Zivec został zablokowany, po swoim uderzeniu zza pola karnego. Piast Gliwice ruszył do konkretnych ataków na bramkę Konrada Jałochy.

58'
Zeszła futbolówka z nogi Badii, podczas wykonywania stałego fragmentu gry. Piłka powędrowała za bramką Jałochy.

57'
Szwoch zarzekał się, że nie doszło do przewinienia, na wysokości pola karnego. Sędzia był innego zdania.

56'
Na kolejnym spalonym został przyłapany gracz beniaminka aktualnego sezonu ligowego.

55'
Mateusz Szwoch nie zmarnował jedenastki! Pewny strzał w prawy, dolny róg bramki! Szmatuła powędrował w innym kierunku.

53'
Korun z żółtą kartką, a Arka Gdynia z rzutem karnym!

51'
Celny, ale w pełni sygnalizowany strzał autorstwa Marcusa. Ze skuteczną interwencją żadnych problemów nie miał Jakub Szmatuła.

50'

49'
Sambea nieczysto przerwał atak przeciwnika.

47'
Krótko rozegrany korner przez gospodarzy. Wgranie Badii zostało skutecznie oddalone przez blok obronny.

46'
Jedna z trzech zmian w składzie Arki już poza nami. Przemysław Trytko zastąpił Adama Marciniaka.

46'
II połowa meczu!

Wszystko w obiektywie danych statystycznych...

W pierwszej odsłonie oglądaliśmy dosyć wyrównany pojedynek. Obie drużyny w żaden sposób nie kalkulowały i próbowały atakować. Kibicom mogły do gustu nie przypaść liczne przewinienia w środkowej strefie boiska.
Mam nadzieję, że oba teamy więcej zaangażują się w grę w ofensywie.

Nie było doliczonego czasu! Piast Gliwice do przerwy schodzi z jednobramkową zaliczką!

44'
Na pozycji spalonej został złapany Papadopulos.

44'
żółta kartka Zivev znowu w spornej sytuacji. Ale teraz wystąpił w roli faulującego, i to na kartkę.

43'
żółta kartka W opinii sędziego Warcholak popełnił przewinienie taktyczne na Zivcu.

41'
Stracony gol w 29.minucie meczu, zainspirował gości do podejmowania śmielszych ataków.

39'
Na efektowne uderzenie z dystansu zdecydował się Mateusz Szwoch. Równie ładnie zainterweniował Jakub Szmatuła, który pewnie wyłapał futbolówkę.

38'
Szmatuła poprawnie wyszedł do centry ze stałego fragmentu gry.

36'
Gerard Badia dwukrotnie próbował zaskoczyć bramkarza z Gdyni, oddając soczyste strzały z dystansu. Najpierw został skutecznie zablokowany, a następnie trafił tuż obok prawego słupka bramki.

35'
Przyjezdni nie oddali jeszcze ani jednej celnej próby na bramkę Szmatuły.

34'

32'
Wielki chaos w szesnastce Arki, po kornerze dla Piasta. Gościom, w naprawdę ogromnej presji udało się wyjaśnić sytuację.

31'
Rzut rożny dla gospodarzy.

29'
1:0! Piast Gliwice wyszedł na prowadzenie! Wielkie zamieszanie w polu karnym rywala najlepiej wykorzystał Martin Bukata, który najpierw przejął bezpańską piłkę, a potem spokojnym uderzeniem zwiódł bramkarza!

27'
Coraz bliżej pierwszego gola w tym meczu! Bardzo ładny strzał z dwudziestego metra od bramki oddał Zivec! Konrada Jałochę przed kapitulacją uratował prawy słupek!

25'
Nie będzie rzutu rożnego dla przyjezdnych. Soczystą próbę zza pola karnego oddał Mateusz Szwoch. Futbolówka powędrowała minimalnie obok lewego słupka bramki.

24'
Stojan Vranjes pokusił się o uderzenie z dalszej odległości. Bośniacki pomocnik kropnął mocno niecelnie. Od bramki rozpocznie Jałocha.

23'
Dynamika spotkania nie zachwyca. Poza celnym strzałem z dystansu autorstwa Ziveca, to jak na razie próżno szukać lepszych sytuacji.

21'
Formella był wyraźnie podcinany przez interweniującego w defensywie rywala.

20'
Gospodarze są zbyt nerwowi w środku pola. Kolejny faul do odgwizdania dla arbitra głównego.

18'
Gra przerwana. Formella faulował podczas walki o pozycję. Widać było odpychanie w jego wykonaniu.

17'
Gwizdek arbitra. Papadopulos wyraźnie przekroczył powszechnie obowiązujące przepisy na boisku.

16'
Kontra Piasta, która zakończyła się celnym uderzeniem z dystansu. Zivec trafił w samo centrum bramki strzeżonej przez Jałochę. Chwilę wcześniej swój kontratak mieli przeciwnicy.

14'
W początkowych minutach gry należy do zawodników "Piastunek".

12'
Jakub Szmatuła minął się z lecącym dośrodkowaniem od rzutu wolnego. Bramkarz mógł mówić o wielkim szczęściu, ponieważ jeden z rywali głową przeniósł piłkę nad poprzeczką.

11'
Rzut wolny dla Arki Gdynia.

9'
Z prawego skrzydła boiska poleciało zbyt długie dośrodkowanie. Pewny chwyt piłki przez Szmatułę.

8'
Formella dobrze dośrodkował futbolówkę z lewego skrzydła boiska. Na nią nadbiegał Marcus, ale Brazylijczyka doskonale zatrzymali obrońcy Piasta.

7'
Próbują gospodarze. Jak na razie brakuje dokładności pod polem karnym przeciwnika.

5'
Szeliga groźnie zagrał prostopadle z prawego skrzydła. Piłka posłana za plecy wbiegającego Papadopulosa.

4'
Korun faulowany przez Siemaszkę. Przewinienie miało miejsce w środkowej strefie boiska.

3'
Chaotyczne próby ofensywne w wykonaniu podopiecznych Dariusza Wdowczyka.

1'
Zagęszczony środek pola.

*'

*'
Obsada ławki rezerwowej przyjezdnych: Steinbors, Socha, Sołdecki, Nalepa, Bożok, Zarandia, Trytko

*'
Dariusz Wdowczyk, coach gospodarzy, na ławce rezerwowej pozostawił taki zbiór zawodników: Rusov, Cmelik, Dziczek, Gojko, Jankowski, Masłowski, Mokwa

*'
W pierwszym bezpośrednim starciu w tym sezonie ligowym lepszy był Piast Gliwice (2:1).

*'
Rzut oka na to, co się dzieje w ligowej tabeli...

*'
Arbitrem pierwszego sobotniego pojedynku tej kolejki ligowej będzie Pan Paweł Raczkowski.

*'

*'
Witamy Państwa bardzo serdecznie na naszym portalu! Naszą ofertę na dziś zaczynamy od relacji z meczu: Piast Gliwice - Arka Gdynia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online