Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
0 : 1

Polacek - Todorowski, Madera, Guldan, Dziwniel - Janus (76' Woźniak), Piątek (85' Mazek), Starzyński, Kubicki, Janoszka (73' Vlasko) - Buksa
Hrdlicka - Konczkowski, Grodzicki, Helik, Kowalczyk - Przybecki, Surma, Urbańczyk, Lipski, Moneta - Niezgoda (80' Visnakovs)

Niezgoda (67.)

Urbańczyk (53.) żółta kartka

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów

Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za uwagę. Z tego miejsca zapraszam Państwa na śledzenie naszych innych relacji.

"Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić..." - porzekadło dzisiaj w pełni oddaje obraz gry w Lubinie. Zagłębie generowało sobie wiele okazji bramkowych, jednak dzisiaj zabrakło tego najważniejszego, a mianowicie - skuteczności.
Ruch Chorzów i Jarosław Niezgoda do bólu skuteczni. "Niebiescy" wskoczyli na 12.pozycję w ligowej tabeli.

KONIEC! Udany jubileusz Waldemara Fornalika!

90+2'
Hrdlicka wypiąstkował centrę od prawego narożnika boiska.

90+2'
Korner dla gospodarzy.

90+1'
Nie ma silnych na Hrdlickę! Kolejna wzorcowa interwencja na przedpolu.

90'
BONUS TIME: 3 minuty!

89'
Za chwilę dowiemy się, o ile przedłużono drugą połowę.

87'
Kamil Mazek mógł zaliczyć "Wejście Smoka"! Były gracz "Niebieskich" spudłował z kilku metrów! Jego kropnięcie powędrowało nad poprzeczką bramki Hrdlicki.

86'
Lipski mógł dobić "Miedziowych"! Mógł to zrobić, lecz niestety zbyt słabo i sygnalizowanie uderzył z dogodnej pozycji. Zamiast strzału wyszło podanie.

85'
Łukasza Piątka na murawie już nie ma. W jego miejsce wszedł Kamil Mazek, były zawodnik Ruchu Chorzów.

84'
Visnakovs zabrał kilka sekund. Bardzo niedobry strzał w realizacji Łotysza.

83'
Efektowna interwencja Hrdlicki na przedpolu. On musi mieć świadomość, że w najbliższych minutach jego bramka będzie masowo atakowana.

82'
Moneta wybił piłkę z linii bramkowej! Todorovski był o krok przed zdobyciem wyrównującej bramki!

81'
Guldan soczyście kropnął! Futbolówka jednak nie minęła dobrze ustawionego obrońcę Ruchu Chorzów.

80'
Jarosław Niezgoda zmieniony przez Visnakovsa.

78'
Niezgoda usiłował dotrzeć do prostopadłego zagrania. Napastnik wykazał wielką chęć i charakter, jednak pierwszy do piłki dobiegł Martin Polacek.

77'
Konczkowski doskonale wygrał bój powietrzny z Woźniakiem, który próbował kończyć bardzo dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

76'
Arkadiusz Woźniak ma rozruszać Zagłębie! Krzysztof Janus dzisiaj nie zachwycił.

75'
OFICJALNA INFORMACJA: 5479 widzów na stadionie w Lubinie.

74'
Martin Polacek udanie wyszedł z bramki. Został do tego zobligowany, ponieważ do dośrodkowania z lewego skrzydła ruszył Niezgoda.

73'
Jan Vlasko otrzymał szansę od trenera Stokowca, Łukasz Janoszka znajduje się już na ławce.

71'
Urbańczyk dobrze przeciął niebezpieczne wgranie piłki z prawego sektora w wykonaniu Janusa.

69'
Hrdlicka zatrzymał "na raty" silny strzał.

67'
0:1! Mamy niespodziankę! Młody snajper, z zimną krwią, sfinalizował wyborne prostopadłe podanie. Niezgoda posłał futbolówkę tuż obok interweniującego Polacka.

65'
Filip Starzyński znany jest z doskonałych strzałów bezpośrednio od rzutów wolnych. Tym razem oglądaliśmy silną próbę, ale posłaną w miejsce, gdzie dokładnie stał Hrdlicka.

64'
Łukasz Piątek był łapany za koszulkę przez Urbańczyka. Zupełnie nieroztropne zachowanie.

62'
Hrdlicka zaliczył udany chwyt piłki. Zagrywający z prawej flanki boiska zawodnik Zagłębia Lubin nie miał chyba większego pomysłu.

61'
Nie ma już tej dynamiki, co w pierwszej połowie gry.

59'
Piotr Stokowiec przygotowuje zmianę.

57'
Trochę historii...

56'
Patryk Lipski był minimalnie spóźniony z atakiem. Od rzutu wolnego nową akcję wznowią zawodnicy Piotra Stokowca.

54'
Filip Starzyński dzisiaj pokazuje ogromny geniusz piłkarski! Doskonałe długie podanie do Janoszki. Ten oddał strzał, ale piłka powędrowała daleko od światła bramki.

53'
żółta kartka Urbańczyk musiał z pokorą przyjąć werdykt sędziego. Za popełnienie faulu taktycznego na Buksie obejrzał żółtą kartkę

52'
Świetny powrót Konczkowskiego. Defensor zablokował podanie Janoszki. Fenomenalnym prostopadłym zagraniem błysnął Filip Starzyński.

50'
Krzysztof Janus najbliżej bramki Hrdlicki. W górę powędrowała chorągiewka arbitra liniowego.

49'
Guldan nie zdołał skutecznie uderzyć piłkę głową. Wysoki pressing ze strony rywala zrobił swoje.

48'
Todorovskiemu udało się nabić piłką rywala. Jego ekipa zacznie od prawego narożnika boiska.

47'
Hrdlicka popisał się fantastycznym wyjściem z bramki! Goalkeeper przechwycił bezpańską piłkę.

46'
Druga połowa przed nami!

W Lubinie większej nudy podczas pierwszej połowy nie było. Gra toczyła się w dobrym dynamicznym tempie. Jedynie można mieć zastrzeżenia do ilości sytuacji bramkowych, bo tych było jak na lekarstwo.
Najlepszą okazję na gola miał Miłosz Przybecki.

Bez bramek do przerwy!

44'
Todorovski nie mógł liczyć na taryfę ulgową ze strony arbitra liniowego. Szybko zasygnalizowana pozycja spalona.

44'

42'
Todorovski niedokładnie sobie przyjął futbolówkę. Gdyby zrobił to lepiej, to obrońca miałby okazję strzelecką, po stałym fragmencie gry. Do futbolówki dopadł Hrdlicka.

41'
Kolejny raz od narożnika boiska zaczną gospodarze.

40'
Dziwniel znowu w akcji ofensywnej. Tym razem boczny defensor nieprecyzyjnie dograł z lewego skrzydła boiska.

39'
Dobrą pracę na przedpolu wykonał Hrdlicka. Słowacki bramkarz wypiąstkował futbolówkę, którą z rzutu rożnego posłał przeciwnik.

38'
Konczkowski nie ryzykował i wybił piłkę poza linię końcową. Groźne dośrodkowanie na jego pole karne.

37'
Miłosz Przybecki doskonale oszukał Dziwniela! Szybki skrzydłowy wyszedł na kapitalną sytuację strzelecką, ale w kulminacyjnej części, posłał piłkę wysoko nad poprzeczką bramki!

35'
Todorovski przysięgał, że faulu w ofensywie nie było. Niestety, ale było widocznie widać, że boczny obrońca Zagłębie odepchnął walczącego o piłkę rywala.

34'
Na boisku możemy ujrzeć walkę o każdy centymetr murawy. Arbiter główny nie został jeszcze zmuszony do pokazywania kartek.

32'

31'
Defensywa przyjezdnych wykonuje na medal swoje obowiązki. Prawie każda próba dośrodkowań nie przechodzi przez dobrze ustawiony blok obronny.

29'
Hrdlicka, z ogromnym spokojem wpatrywał się, jak futbolówka mija światło jego bramki. Nieudaną próbę z dalszej odległości na koncie zapisał sobie Janoszka.

28'
Hrdlicka bardzo pewnie zgarnął zawiesinę na jego szesnastkę.

27'
Filip Starzyński wyraźnie odczuł pojedynek indywidualny. Sędzia odgwizdał faul w środkowej strefie boiska.

26'
Cała jedenastka gości skupiona na działaniu w defensywie.

25'
Już nie tylko optyczna, a realna przewaga po stronie zawodników "Miedziowych".

23'
Grodzicki wykazał się heroizmem! Środkowy obrońca powstrzymał piłkę po bardzo silnym strzale przeciwnika. Akcja zakończyła się nieudolnym uderzeniem Starzyńskiego.

21'
Zagłębie Lubin gra bardzo dynamicznie, ale wciąż brakuje tej dokładności, która pozwoliłaby coś groźnego stworzyć pod bramką Hrdlicki.

20'
Moneta kapitalnie zablokował wgranie piłki od rywala.

18'
"Niebiescy" z kornerem. Przeciwnicy zaliczyli łatwą stratę na swojej połowie gry.

17'
Guldan posłał długie podanie w kierunku Janusa. Pomocnika Zagłębia w odpowiednim momencie powstrzymali obrońcy Ruchu Chorzów.

15'
Aut dla gospodarzy. Podopieczni Piotra Stokowca grają atakiem pozycyjnym. Goście z Chorzowa po cichu liczą na możliwość wyprowadzenie kontry.

14'

13'
Dziwniel zagrywał z lewego skrzydła boiska. Jego podanie wpadło pod nogę stojącego przeciwnika.

12'
Łukasz Moneta postraszył Polacka! Soczysty strzał z kilkunastu metrów od bramki, powędrował minimalnie obok prawego słupka.

11'
Przybecki wywalczył stały fragment gry. Nieudana wrzutka w jego wykonaniu.

9'
Niecelny strzał ze strony piłkarza Ruchu Chorzów. Od swojej strefy zacznie Martin Polacek.

8'
Dziwniel ofiarnie zablokował centrę Przybeckiego.

7'
Powstrzymane dośrodkowanie Konczkowskiego. Boczny obrońca otrzymał genialne, prostopadłe podanie od Lipskiego.

6'
Dynamiczny start Zagłębia Lubin.

4'
Sebastian Madera nieudolnie finalizował zagranie z prawego narożnika boiska.

2'
Gospodarze są bardzo groźni na prawej flance boiska. Na tej stronie idą niebezpieczną ataki, z których wędrują dobre centry.

1'
Kilkanaście sekund, i była już okazja dla "Miedziowych". Buksa genialnie zagrał z prawego skrzydła na nogę Janoszki, a ten bez przyjęcia uderzył na bramkę. Piłka powędrowała tuż obok lewego słupka.

*'
Piłka już w grze!

*'
W poczekalni Zagłębia Lubin są: Małkowski, Cotra, Jagiełło, Mazek, Tosik, Vlasko, Woźniak

*'
Na ławce rezerwowej gości znaleźli się: Miszczuk, Koj, Oleksy, Pazio, Walski, Visnakovs, Arak

*'
Ruch Chorzów jest niepokonany od czterech kolejek. W tym czasie podopiecznym Waldemara Fornalika udało się zgarnąć aż dziesięć oczek.

*'
Za prowadzenie najbliższego meczu weźmie się Pan Tomasz Musiał.

*'
Obie drużyny dzisiaj spotkają się w ramach 26.kolejki LOTTO Ekstraklasy sezonu 2016/17. W pierwszym starciu lepsze okazało się Zagłębie Lubin, które na delegacji wygrało 2:1.

*'
Zachęcamy Państwa do bacznego śledzenia relacji tekstowej LIVE ze spotkania: Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online