Lech Poznań - Górnik Łęczna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
0 : 0

Putnocky - Kędziora, Bednarek, Wilusz, Kostewycz - Trałka, Gajos - Jevtić (74' Makuszewski), Majewski (68' Radut), Pawłowski (81' Robak) - Kownacki.
Prusak - Matei, Komor, Pitry, Leandro - Sasin, Tymiński - Bonin, Hernandez, Dzalamidze (87' Ubiparip)- Śpiączka.

Trałka (55.) żółta kartka
Gajos (60.) żółta kartka
Kownacki (79.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Górnik Łęczna

90+3'

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

87'
Ubiparip zastąpił Dzalamidze.

85'
Znakomite zagranie do Śpiączki! Napastnik Górnika znalazł się sam przed Putnocky'm, ale nie zdołał go pokonać.

82'
Po dośrodkowaniu z prawej strony głową uderzał Robak, ale prosto w ręce Prusaka.

81'
Robak zastąpił Pawłowskiego.

79'
żółta kartka Kownacki ukarany żółtą kartką.

79'
Zakotłowała się w polu karnym Górnika. Piłka spadła na głowę Trałki, którego strzał z okienka wybił Prusak.

74'
Makuszewski zastąpił Jevticia.

74'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nad poprzeczką uderzał Bednarek.

72'
Pawłowski zagrał do Trałki, ale kapitan Lecha uderzył obok bramki.

72'
Jevtić do Raduta, ale jego strzał z pola karnego został zablokowany. Rośnie przewaga Lecha.

70'
Ładna akcja Lecha zakończona mocnym strzał Raduta. Będzie rzut rożny.

68'
Radut zastąpił Majewskiego.

68'
Bardzo niecelny strzał Bonina.

64'
40 324 kibiców pojawiło się na Inea Stadionie.

63'
Pawłowski minął rywala, ale jego strzał z linii pola karnego przeleciał obok słupka.

62'
Dzalamidze minął Kędziorę, ale jego uderzenie zablokował Bednarek.

60'
Gajos ukarany żółtą kartką.

59'
W drugiej połowie Lech ma dużą przewagę.

57'
Kownacki mógł znaleźć się w dogodnej sytuacji, minął obrońcę, ale za długo zwlekał z oddaniem strzału i nic nie wyszło z tej akcji.

55'
żółta kartka Trałka ukarany żółtą kartką.

54'
Niecelny strzał Kownackiego z dystansu.

50'
Groźna akcja Lecha. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska do piłki doszedł Pawłowski, ale uderzył obok słupka.

48'
Majewski uderzył sprzed pola karnego obok słupka. Lech mógł tę akcję rozegrać zdecydowanie lepiej.

46'
Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian.

'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

42'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłkę głową zgrał Gajos, Kownacki próbował uderzać przewrotką, ale niecelnie.

40'
Jak na razie Lech nie przypomina drużyny z poprzednich kolejek.

38'
Trałka dobrze zagrał do Pawłowskiego, ale ten mając mało miejsca w polu karnym nie miał jak oddać celnego strzału.

35'
Pawłowski dośrodkowywał do Kownackiego, ale ten nie sięgnął piłki.

33'
Majewski piętą zagrał do Pawłowskiego, ale ten zamiast strzelać próbował dryblować w polu karnym i nie zdołał stworzyć zagrożenia.

33'
Słabszy okres meczu.

30'

29'
Zablokowany strzał Majewskiego z dystansu.

26'
Hernandez potężnie uderzył sprzed pola karnego i świetnie interweniował Putnocky, który wybił piłkę na rzut rożny. Znów było groźnie.

24'
Jevtić dośrodkował w pole karne, ale piłka trafiła w ręce Prusaka.

23'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła na głowę Pitrego, który nieczysto w nią trafił i uderzył obok bramki.

21'

20'
Jak na razie nie ma dominacji Lecha.

17'
Obrońcy Lecha nie przecięli podania do Dzalamidze, ten uderzył z pola karnego, ale piłkę zablokował Bednarek.

16'
Kownacki padł w polu karnym, lechici domagali się rzutu karnego, ale sędzia był innego zdania.

15'
Łukasz Trałka rozgrywa dziś 300 mecz w Ekstraklasie.

14'
Obudził się Lech! Pawłowski świetnie zagrał do Majewskiego, który nie zdołał pokonać Prusaka w sytuacji sam na sam.

11'
Gra toczy się w środku pola. Górnik potrafi się dłużej utrzymać przy piłce.

9'
Na trybunach zasiadło ok. 40 tysięcy kibiców.

7'
Górnik jak na razie prezentuje się bardzo dobrze.

5'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Śpiączka i Lecha uratowała poprzeczka.

4'
Niespodziewanie groźnie zaatakował Górnik. Z lewej strony boiska groźnie zagrywał Leandro, piłkę odbił Putnocky, a dobitkę Bonina zablokował Kostevych.

2'
Dośrodkowanie w pole karne Górnika, niepewnie interweniowali obrońcy, ale ostatecznie piłkę złapał Prusak.

1'
Kartoniada kibiców Lecha:

1'
Rozpoczął Górnik.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek meczu.

'
W obronie Górnika Łęczna na środku obrony zagra... Przemysław Pitry.

'
Skład Lecha Poznań:

'
Spotkanie to uczci 95-lecie Lecha Poznań. Na trybunach zasiądzie komplet widzów.

'
Początek meczu o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Górnik Łęczna, to zapraszamy do śledzenia meczu online